Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

to nie ja pisze!!!!!!!!! to nie ja ja bym nie chciala swiniaka malego tylko maciore! najlepiej w cionzy z malymi prosiatkami a marzy misie zeby tam byl prosiaczek z kubusia puchatka!!!! uwielbiam ta bajke zawsze ogladam i wpieprzam hamburgery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja pisalam to nie ja!! ja bym nie chciala malego prosiaka tylko maciore w cionzy najlepiej z prosiaczkiem z kubusia puchatka w brzuszku uwielbiam ta bajke zawsze ogladalam opychajac sie hamburgerami przewijalam do poczatku i znowu ogladalam bo lubie zrec hamburgery o matko ale jestem glodna 9 dni nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oze dziewczyny ja z tego glodu zemdlalam co nie a jak sie ocknelam to z dupki wyszla mi kupka i paczy na mnie tak dziwnie paczy i mowi zjedz mnie no ja nie wiem mam troszke opory bo nie wiem ile to ma kalorii jak myslicie ? zjesc ? lo matko ale mam dylemat lubie wachac kupy w toalecie publicznej ale nigdy nie probbowalam no moze raz ale to sie nie liczy bo mialam bulimie i zwymiotowalam szybko co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy jadłam, ale tylko jeden kopiec kartofli i przyczepę golonki :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że ją liznęłam, ale nie wiem, czy się przemogę by zjeść własne odchody :O No i się przemogłam... Smakowało jak kurczak :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie nad ta kupa zamyslilam ze odrapalam sie po glowie i znowu miklaki wypadly heh te niedobory witamin ale mam pomysla co nie obetne sobie wlosy spod pach i z rowa i przykleje na kropelce ale jak myslicie kropelka czy superglu ? bo raz na super glu przykleilam saobi suta bo z glodu odgryzlam ale odpadl co za klej slaby nie dosc ze bez suta to bez wlosow teraz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy co sie nie odzywacie ? znowu zrecie ale z was krowy ja tu gowna jem a wy sie obzeracie nienawidze was!!! nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że banda zboczeńców się tu naszła co marzą im się orgie ze mną i moje piękne nagie foty.....a co do fałd brzusznych, to brzuch mam wklęsły jakby co i nie mam spasionej dupy tylko wypukłą, jak u Jenifer Lopez..... a tata mnie nie ruchał ani nie pasł....sama jadłam gdy się na coś wkurzyłam i sama sobie jedzenie kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kochaniutkie podszywy sobie poszly wiec porozmawiajmy o diecie stosuje nowa diete im wiecej jesz tym wiecej chudniesz ja nie wiem co zle robie ! co z moja waga jest nie tak! dlaczego nie chudne heh tak mi ciezko chyba pojde znow po rybe lo matko zapomnialam tamtej z piczy wyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogalam wyciagnac - ale pomogl mi moj koy mruczek ! on uwielbia rybke bo ma duzo tluszczyku tak jak moja dupka hihi dobrze ze tego mruczka nie zjadlam bo mialam smaka bardzo dobrze ze sie wyrwal i wyskoczyl z rondelka bo teraz mi sie przydal jak myslicie kochaniutkie bambarylki moje otluszczone ta rybka z piczki mu zaszkodzi? czy przez grzybice pochwy ma teraz wiecej kalorii? i ile kalorii maja grzyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja podejrzewam, że dieta działa tylko waga się zepsuła. Jak na niej stanę to się ta wskazówka tak śmiesznie kręci w kółko jak mały wiatraczek. Chyba czas kupić nową ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że na tym topicu już się nie pogada, ktoś całkiem przejął mój pseudonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mruczek to kot nie koy hie hie bo on mnie ogonkiem pomerdal po faldkach pod pachami i sie smialam no smialam sie jak gupia mowie wam izle mi sie napisalo tak sie smialam hie hie ze az se pierdlam i mi polecialo rzadkie gowno po udzisku dobrze ze mam pelne uda to nie kapnelo na dywan bo mruczek zas by zezarl oj bambarylkimoje kochane co wpierdalamy na kolacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera. Ratunku!!! Moja miękka piczka właśnie zassała mruczka. Zniknęła go z mokrym mlaśnięciem, beknęła siarczyście i chyba wygląda kolejnej ofiary :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala ala mruczek zjada mi moja szyjke macicy od srodka!!! ja nie bede miala dzieci ja chce dzieci kto mi zrobi dziecko no kto !! tylko zaden grubas o nie !!! bo grubasy sie poca i smierdza i maja bobki w rowie raz myslalam ze to rodzynka i zjadlam z rowa tatusia matko a ja nie wiem ile to mialo kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bambarylki kochane ma ktoras przepis na ciastka dietetyczne z bobkow ??? troche sie nie domylam bo mam za duzo fald i za krotkie raczki a po co sie maja marnowac ale dietetyczne idiotki bo ja mam dzienny limit tylko 9777 kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto zna cwiczenia na schudniecie szyji??? podczas wczorajszych igraszek tata chcial mnie poddusic rajtuza ale byla za krotka lo matko ale wstyd :( takie duze rajtuzy xxxxxl a za krotkie na mojaszyje moze jak bede paczala na batoniki na wystawie to mi od krecenia schudnie?? no jak myslicie no jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co polecicie na celluit ? szczegolnie mam duzo na policzkach i rozstepy tez mam na brzuchu to juz w ogole mowie wam na pupie to nie wiem bo nie moge tak szyji odkrecic i nie widze jedna znajoma mi polecila smalec !!! no to sie posmarowalam ale go cholera wylizalam zanim wchlonal nie mam juz sie tak mnie ta dieta meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale wam sie a co!! bylam z tatusiem w ciucholandzie i mi kupil namiot taki dziurawy i uszyl mi majteczki dziura w tropiku akurat na siusiaczke moja :P a tatus hie hie tak szalal w przymierzalni ze mi ta siusiaczke tak pocieral i pocieral ze ja sie posikalam :( taki wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i siusialam siusialam a ta lecial smalec !!! to anemia tak???? smalec zamiast siusikow straszne to takie dietkowanie jest ciezke jak moja dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że ktoś wymaga pomocy....dziewczyny to nie ja, to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co Ci chodzi? masz o coś do mnie żal lub na coś złość? możesz mi to napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku jejku ten tluszcz mi mozg zakleil bo zapomnialam podac wam przepis na dietetyczna salatke 2 listki salaty zielonej 1 malutki pomidorek kilo frytek smazonych w glebokim oleju 2 pudelka paleczek z kfc duzy litrowy sloik mjonezu wszystko laczymy mieszamy smacznego porcja jest mala i zapycha mnie tylko na 2 godzinki no ale sie poswiecam udanego pichcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie podniecilam jak gotowalam ze nie moglam sie powstrzymac od wlozenia drewnianej lyzki w dupsko wiem nie mam silnej woli ale rzadkie gowienko na drewienku moze posluzyc jako sos do salatki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ide cos jesc mam dosc tego umierania z glodu, jutro robię gołąbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×