Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

A jebne!!ta godzina a jej jeszcze po syna nie ma bo coś załatwia:O No kurwa z takimi babami!a ostatnio mi go podrzucila bo na shopping do big city pojechała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarna, ta baba to jakies nieporozumienie, serio. Ja bym takiej podziekowala. Takierzeczy mozna znosic tylko u pracodawcy i to u takiego co duzo placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,ze podrzucila i pojechala na szoping - jesli uzgodnila ze podrzuci i zaplacila za ten czas, to niech jedzie nawet i ganiac kury po krzakach na golasa. Ale pisanie wieczorem smsow, ze tata pyta o czolo.... naaah....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojechalam specjalnie po blaszki do ciasta, bo tortownice wyrzuciłam przy przeprowadzce, ale rozmiar była zaskakująco inny niż w ulotce :O Oczywiście gdybym poczytała rozmiary to nie byłby zdziwienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa poranna dla wszystkich, póki jestem :) Wiesiowego nie mogłam odpalić, muza mi się coś zacina, cierpliwie będę próbować. A w Lidlu ponoć były buty a la emu, dziecko chciało, ale nie mam kiedy polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo!kawa! No własnie Wiesia nie napisałam,ze fajnie grają chłopaki!trochę posluchalam kilku utworów...szkoda faktycznie,ze ich nie wzięli:( a Moja jeszcze śpi,wykonczyl Ja wczorajszy dzień i wieczór.tamta mamusia wpadła wczoraj 22.10 gdy mnie się już gowna w dupie gotowaly z wściekłości.pyta się mnie:zła jesteś??słodko niczym cukierek..wysyczalam przez zeby:niiee,tylko zmęczona:O:Owrrrr byłam tak wkurzona,ze bałam się,ze jej za dużo wygarne.a w sumie co mnie to obchodzi jak ona dziecko chowa??:Ono i oczywiście nie pogadalam z nią bo dziecko porwala i poleciała;chyba przed powrotem swojego tak się spieszyla.ale na dziś się niby umowilysmy. Zła jestem na siebie!zero asertywnosci!!zawsze się bardziej uczuciami innych przejmuje niż tym,ze mnie z wkurwa szlag trafi!!!wrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w lidlu tez wczoraj byłam:)widziałam u nas Gorąca te buty;)wziąć Ci???;) Ja kupiłam obrus,taki ceratowy.teraz po generalnym w jadalni naszlo mnie na obrus,co by po tych swinkach moich szybko zetrzec. Ostatnio były u nas fajne rajstopy i skarpety antyposlizg dla dzieci.nakupilam Lalce,bo tanie i całkiem nieglupie jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) No Sarna - faktycznie - asertywność zero :O Ale co innego emocje i podkręcanie się przed faktem, a co innego stanąć oko w oko ;) Ja też jestem często mocna w gębie, a jak przyjdzie co do czego to odpuszczam. Może dzisiaj się uda? ;) U nas leje i zimno. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh,no własnie-jak się sama podkrece to taaaka wielka i mocna jestem:D Ale to wole załatwić na spokojnie,bez nerwów. U nas piękny,słoneczny dzień;lalo wczoraj. Moje dziecko ciagle śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to, to ;) Moje już nie śpi i bawi się w kotki z tatą :D Młoda jest podziębiona i została w domu. Zabaw w zwierzątka nie cierpię i nie daję się wrobić. Ale tatuś miękki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez już wstala,pochłonęła butle,wysikala się na tronie,mało z dumy nie pekajac;)a teraz próbuje uczesac mój łysy łeb:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarno - raczej nie, buty zdecydowanie lepiej mierzyć. U mnie słońce i duje wietrzysko. A czas przestawiamy w październiku :P W okolicach urodzin mego dziecka należy czujnie śledzić doniesienia środków masowego przekazu, bo może tym razem ww.październik ma rekordowo mniej tygodni :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×