Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Gość wpis 10000
fajny numer postu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletniu - wspominałam ostatnio o batonach krówkowych wawela, prawda? To dziś w dronce znalazłam taką czekoladę =] opłaca się znacznie lepiej, bo baton coś koło 2 zet, a tu cała czekolada za 2,30. No i wziełam, no i 3/4 pożarłam :/ a chciałam dać staremu, lecz nim on z szychty wróci, Głosy zdołają mnie przekonać, że innym razem się z nim podzielę.. A za lazanię jak tak, to grzecznie podziękuję, gdyż u mnie spaghetti z mielonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladą kupujemy, po przyjrzeniu się nawet wtedy napisałam, ale akurat mi zżarło. I jeszcze Malagę - chyba wolę, bo kwaśniejsza. A Zaparzam jesienną herbatę z pigwą - komu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu sto siedem stron pozniej... przypelzam:) z wybornym pink szampejnem z okazji Wielkiego Jeden.dwa dni temu byl rok! jesli ja mialam to 3 tyg wczesniej obchodzila wiesiiowa .wiec zachrypnietym juz od spiewu glosem spiewam sto lat! i sypie konfetti.poczytam co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kawę się upraszam,tylko z mlekiem plisss;) a a a Dla kolejnej solenizantki z okazji jakże ważnego święta,wszystkiego co najpiękniejsze i najcudowniejsze i najznakomitsze i wogole naj!! a a a Wyspalyscie się???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA poprosze... CzyWasze dzieci tez namietnie jadły kredki? Hej Dżes! Pojawila sie i zniknela, no to do Ciebie podobne! Sto lat dla bb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko tez mi dziś sprzedało calusa bez upraszania się z tej prostej przyczyny,ze srajfonem pozwolilam się pobawić i muzy posłuchać:) Cwaniara jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Sto lat dla BB :) Czas szalej i leci niemiłosiernie. Dobrze, ze tylko dzieci się starzeją, a my nadal piękne i młode :P U mnie niedoczasu ciąg dalszy, ale od dziś w pracy będe na parę dni, to moze będę na bieżąco ;) Moje dzieci kredek nie jadły. Ale może dlatego, że jakoś mało zdolności plastycznych przejawiały. Jeśli już to farby chętniej były w użyciu. A co, niech matka sprząta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam jest.chwilowo baba bawi sie duplo i moimi lakierami do paznokci-to czytam to tu to tam:) i smutno mi bo baba mnie nie caluje..otwiera paszcze i sie przysuwa sliniac ale cmokniecia nie odnotowalam...a ja cmokam ja regularnie... pytanie o fotelik-jakie macie, bo wprawdzie chuda i drobna ale zmienie na zime zani stezeje o puchy kombinezonow.musze sie rozejrzec a u was pewnie temat przerobiony.... a cos nowego sie wydarzylo?bo taki poczytalam ale wszstkiego nie dalabym rady ,nawet bezdzietnie.moze jakas nowa ciaza?polkownik?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dolaczam do podziwu.1 sztuka a ja mam chaos wszedzie, opoznienie permamentne we wszystkim..dwoje by mnie zabilo w tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelki duch pana Boga chwali, Czerwona.. :D I Dżesika.. Sto lat poważnej jubilatce :) Moje nie jadły. Albo nie zauważyłam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzes ja mam taki: http://allegro.pl/coneco-favo-fotelik-samochodowy-9-36kg-gratisy-i2693656670.html Musialam kupowac w tempie ekspresowym bo Mloda nie byla w stanie wysiedzien w tym wózkowym foteliku. Mam dwa takie same teraz i mi pasuja choc pewnie jak bym miala kase to bym w cos porzadnego zainwestowala bo w przypadku fotelika to chyba bylby najwiekszy wydatek z powodu bezpieczenstwa. Ja nie wiem jak ogarnelabym trojke... CHociaz w tym przypadku to chyba by mi trzecie roznicy nie zrobilo. poki co jest harcorowo, ale da sie zyc. Jak sie nie bija i nie kloca to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudne są tylko początki przy małej różnicy wieku. 4 lata (między nr 1 i 3) to już u mnie było wypoczynkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje uśpić mego dwulatka,na niego tv działa oczoklejaco;)wiec oglądamy jakieś baje na minimini.jako,ze Połówek zafundował dziś sobie early finish,to On poszedł usypiac Młoda;i chyba padli oboje;) a a a Dziś mam zamiar zakomunikowac mojej friend,ze niestety musze zrezygnować z opieki nad Małym.w sobotę głupia sytuacja wyniknela i stwierdzilam,ze dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jak pisałam miałam go od 5.20 do 2.40.wieczorem Jego mama pisze mi smsa,ze jego tato się pyta dlaczego Młody ma czoło obite:/no i dlaczego,skoro On ma katar,ja go bez kurtki na ogrodzie trzymalam???!!!! Wymieklam:O ok,rozumiem,ze się martwi o swoje dziecko,to zrozumiałe,wiec dlaczego ma się nie pytać?tylko czemu mnie się nie zapyta?a kurtka?do południa,gdy było zimno oboje chodzili w kurtkach,a pózniej gdy słońce przygrzalo,rozebralam oboje.zreszta mieli dwie bluzki na długi rękaw:Oboze!katar!przecież to nie choroba,a najlepsze jest świeże powietrze,czyż nie?czoło,owszem gdzieś przytarl-cały dzień spędzili z Lalka na dworze,ganiajac kota,skacząc na trampolinie,chodząc pod nią,rozrzucajac piasek z piaskownicy....przecież takie"obrażenia"to norma:Oa ta mama zamiast wytłumaczyć mu,to jeszcze mi dupę zawraca:O No i co?czepiam się?płaca takie śmieszne pieniądze,ze nawet nie odczuje ich braku.a niech by coś się stało-przecież z sadu bym nie wyszła!a tu nakarm,przewin,nosa utrzyj,nakarm,polskiego ucz(!!!)niech se znajda profesjonalna opiekunkę!o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rację masz Sarnino. Nie pakuj się bo to nieciekawi ludzi. Nie znoszę takich- grosze płacą- niemożliwego wymagają. Później- cokolwiek by młody złego nie zrobił- to będzie woja wina- bo TY nie nauczyłaś/nauczyłaś głupiego, coś pokazałaś, czegoś nie wytłumaczyłaś:Owrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudzych dzieci odpłatnie pilnowałam ostatni raz tuż po studiach. Teraz na pewno bym się nie podjęła. A temu tatusiowi dzieciak nigdy w życiu się nie zadrapał, nie obił? To znaczy, że się nim nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarna - popieram :) Takim nigdy nie dogodzisz. Dżes - ja dla młodej miałam zawsze maxi cosi. W testach wypada ok. Tym się kierowałam. Heloł Nieletnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Alem sie dzis styrala i tak po prawdzie to sama nie wiem czym. Sto lat Bb! Wiesce dolaczam sie do ogolnych podziwow. W ciazy nowej nikt nie jest, a to ze jadam omlety o polnocy o niczym nie swiadczy. Na fotelikach sie nie znam, bo nie jezdzam. Sporadyczne podroze do dziadkow stwor odbywa wfoteliku po siostrzencze Dziczyzno, jebnij to, bo za grosze nerw szkoda psuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×