Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Hehe zobaczymy czy mi się plany nie zmienią ;) Póki co odważnie do tego planu podchodzę oby moja niunia mi nie dała za bardzo popalić bo jak nie to się szybko rodzeństwa nie doczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez on jest super :D szczegolnie w tym wozku w sklepie :D Ja bede miec drugie jesli stanie sie to przez przypadek i nieswiadomie w planach nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a widziałas jego tatusia? wiesz Dawidek to skóra zdjeta z ojca:) ja nie widze zadnego do siebie podobienstwa- jedyna osoba ktora twierdzi ze jest podobny do mnie jest moja tesciowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Was zaskocze ale tez planujemy jeszcze :) ale nie za 3 lata a raczej 5-6. Teraz urodze, zajmiemy sie budowa domku i jak juz domek stanie, syn juz bedzie i drzewko posadzone to wtedy bedziemy myslec zeby sobie jedno dorobic :) hehe mojemu sie marzy jeszcze jedna parka ale chyba nie wie jeszcze co go czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to nas zasypałaś :) Fajny smerfik :) A do kogo wasze dzieciaczki są bardziej podobne? Do mamy czy taty? Ja muszę sobie wreszcie jakieś fotki porobić, żebym miała pamiątkę, że brzuszek nosiłam. Hmm a na tej miodowej to się da gdzieś auto zaparkować? Bo ja śródmieście to tylko z pocztówek znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jak Ci nie przeszkadza spacer z hali na miodową ( a to jest powiedzmy wolnym tempem 10 minut ) to możesz u mnie zostawic na parkingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel no cos TY:) hehe ja złoszcze? zwariowałas:) hehe starałam sie wybrac fotki z poszczegolnych jego msc zycia, ale ciezko jest bo ja to mam setkie jego fotek i ciezko wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam jeszcze fotke z mamusia i z tatusiem to same zobaczycie ze ze mnie to Dawidek ma tylko rzesy długie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluuuugiej przerwie !!! :) Mam nadzieje ze będę już z Wami na dłużej i regularnie. Podajcie mi proszę wspólnego maila to Prześle fotki mojego maleństwa :) i podam swoje namiary na fb bo tam jestem częściej i łatwiej mi będzie odpowiedzieć na wasze pytania dotyczące porodu bo przecież obiecałam !!! wiem wiem że strasznie późno ale może jeszcze któraś potrzebuje o coś zapytać.:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu na mnie za duże te spodenki :(Zreszta nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie , że ta rozmiarówka ciążowa jest starsznie dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w super pharm jak się załozy karte to są dzis na promocji pieluszki pampers i jakies inne produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w auchanie byly tez ostatnio pampersy po 30 zl, ale ta oferta w superpharm jest od wczoraj i szczerze watpie ze dzis jeszcze cos zostalo :) na takie promo to trzeba sie rzucac z rana zaraz jak wchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie mam doświadzcenie jeszcze w takich polowaniach :d ale ogólnie zrobie sobie ta karte co oni maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska fajne te spodnie tylko ze ja w nie nie wejde :( dzisiaj moze mi lozeczka przyjda to bede bardzo happy chociaz jedna dobra rzecz mnie spotka :) no i pizamki do szpitala, jeszcze tylko torbe musze skombinowac bo bez sensu kupowac a jedna mam w domu. Dziewczyny ta fride to od samego poczatku potrzebuje? bo czytalam gdzies ze dzieciatko ma wody plodowe jeszcze w nosku i trzeba odciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam w calym mieszkaniu okna pozamykane i zaciemnione i obowiazkowo wiatrak wlaczony, ale ide zaraz z pueskiem na spacer wiem sie troche posmaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy mam okna od wschodu, wentylator nic mi nie daje drzwi na oścież. Bez sensu zrobiony budynek robi się sauna ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis znów od 7 pobudka...:) nie da mi pospac to moje bobo.Asia jak chcesz to ci moge porzyczyc torbe, mam taka akurat idealna- takiego jamnika wiekszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia zapytam siostry czy ma, a jak ona nie bedzie miec to chetnie pozycze :) wogole to wczoraj bylismy z moim na spacerku i przechodzilam pod Twoim blokiem i nie wiem czy nie widzialam Twego Lubego jak wchodzil do klatki :) Ty mieszkasz w 2 albo 3 klatce od lewej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2- a o ktrorej godz? on jezdzi na rowerze do pracy:) wiec to moze byc znak rozpoznawczy hehe. spoko jak cos to nie ma problemu z torba. ja sie w nia idealnie zmiesciłam taka akurat jest fajna do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×