Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

wkurza mnie tu na forum ze nie mogę edytowac posta tylko musez nastepnego pisać. Ciekaw eczy Mój cos wymyśli na Moje urodziny , nawet sie nie odzywam narazie nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo to jest wkurzające ;) Angel ja się nie spodziewałam ;) dostałam piękne róże, chciał mnie zabrać na kolację -> ja wybrałam kebaba :D hahaha ;) no i kaska ;) mogę sobie kupić co chce ;) ale nie dla Dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kamilem miałam trochę inną bajkę... on urodził się z kłopotami i dwa tygodnie leżał w inkubatorze, dlatego musiałam mu odciągać pokarm, przez to nie potrafił złapać sutka i długo to trwało! Godzinę odciągałam, pół godz karmiłam, potem usypiałam - spałam góra godzinę i musiałam budzić się, żeby znowu mu odciągnąć, a że był chory to wbiłam sobie do głowy, ze muszę go karmić swoim mlekiem by go wzmocnić. Ta męczarnia trwała 3 miesiące, a potem mój synuś ni z gruszki ni z pietruszki zassał pierś i wreszcie był spokój! Ale on był żarłoczek i musiałam go dokarmiać mm. Ale też był super - nie mogę narzekać - sam już spał w swoim pokoiku jak miał 8 miesięcy i też się nie budził w nocy. tylko ten początek nam tak jakoś kiepsko poszedł! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche nie zalezne od Was to było :) ehh ja sie tak martwie o te swoje cycki , a w sumie od samego mleka sie już rozciągna, nie dośc ze są do d..... to bede jesczez gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 60 ale nowy jest w Bonarce ten sklep ale jak jesce nie byłam w ciąży i wlazłam tam jak zob ceny to wyszłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zakupowy szał trwa :) Ja na szczęście nic nie muszę kupować bo wszystko z tamtego roku będzie. Dzisiaj Ania miała mieć szczepienie ale przesunęłam za 2tyg. Ogólnie noc ładna-faktycznie to zależy od dziecka ale zasnąć po kąpieli nie chciała i trochę się namordowałyśmy. Inka daj znać jak butelki? Widziałam na allegro za 20zł ale nie nastawiam się bo my już wszystko przerabiałysmy. Zmianę butelek też ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania śliczny ten kombinezonik! Tak Angel, nie zależne od nas, bo urodziłam 4 dni przed terminem, a i tak wody były już zielone... także nie ma reguły. Ciesze się, że żyje i jest zdrowy! Bo to najważniejsze, a o nieprzespanych nocach szybko sie zapomina! Ja byłam wczoraj w Smyku i pooglądałam ubranka - są cudowne...aż mi się ryczeć chciało, bo wszystko chciałoby się kupić, a tu kasy brak! ;-( śliczne rzeczy - bo niby Natala ma tego pod dostatkiem, ale wszystko po kimś i jak przyjdzie co do czego to muszę się gimnastykować, żeby ładnie ją ubrać! ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania w krakowskiej tez jest ten sklep na pewno :) Iza ale Ci dobrze ehhe ja licze an to, że sie ptzturlam jakoś w swoich rzeczach i kupie cos nowego juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w smyku byłam raz i podziękuje, za drogo jest . Jakos mi się wydaje ze chłopca łatwiej jest ubrac niż dziewczynkę :) Ehh pokupowała bym juz reszte tego co trzeba a nie amm kasy ;/ ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehhe Kanatika my też mamy sporo od kogoś super cieszę się ale też chce żeby miało coś ode mnie ;) dlatego ostat jak byłam w pepko to kupiłam rampera czerwonego w biale paski za 9.99 ;) Smyk faktycznie ceny ma z kosmosu ale lubię iść do Bonarki (jest duży) i na cieszyć oko ;) co do tego kombinezonu to sama nie wiem :( znalazłam jesce taki http://allegro.pl/kombinezon-cherokee-rozm-56-i2724945651.html#tabsAnchor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ten też ok, tylko, że mały - ja nie kupiłabym kombinezonu na 56 - bo pod niego musisz i tak coś włożyć, wiec na ile Ci on wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylu rzeczy jeszcez nie mam :( koszule do szpiitala rzeczy hig( podkłady wkłądki lakt patyczki te duże, waciki) frida do nosa + sol fizjologiczna ( to zamiast gruszki)majtki poporodowe fotelik + adapter gondolka pieluchy tetrowe mydło szampon krem ( ziajka albo bambino) szczotka do włosów nozyczki kapturki na termometr pampersy 1 chusteczki mokre proszek dla dzieci łapki niedrapki i z jeden stanik bezszwowy zamiast tego do karmienia 2 butelki avent125 ml kołderka + poduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) my dzisiaj malo spalismy bo maly dawal w kosc a teraz w koncu zasnal. Angel czyli kupujesz fride nie katarek? co do karmienia to roznie to z dziecmi jest, ja bym powiedziala wlasnie ze po cycu lepiej mi spaly niz teraz po mm. Inka mam nadzieje ze butla pomoze :) czasem najprostsze rozwiazania skutkuja. tez mam niby antykolkowe butle ale szczerze to jakos nie wierze ze butelka moze tak zadzialac :) PowiemWam ze nie moge sie juz doczekac jak moje dzieci zacznie cos interesowac co jest dookola bo poki co sa takie obojetne, no i czekam na pierwszy swiadomy usmiech, nie taki przes sen co im sie czesto zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo a co pytal? :D hehe ja jak doczytuje przy moim forum to on siedzi i tez sie wczytauje a pozniej pyta a kto to jest a o co chodzi (jak sie wbije w srodku tematu) czasem nawet mowi mi co mam pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapytam go jak w koncu do niego sie dodzwonie ale napewno bedzie w sobote ;] a czy w tygodniu to sie dopytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×