Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Angel a wybrałaś sobie już cos? Fajnie masz....... Też bym chciała coś dostać ale najbliższa okazja to styczeń-mam wtedy urodziny :) W sumie z tego co kiedyś pisałaś to nie wiele rzeczy musisz kupić. Dobrze to sobie zaplabnowałaś bo ja miałam mega problem żeby wyprawkę na ostatnią chwilę zrobić. Dobrze, ze mi z tym rożkiem ktoś doradził-nie pamiętam kto ale do tej pory Ania w nim zasypia. Śmiesznie to wygląda bo za mały już na nią jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Iza ja dala bym wszystko zeby mi tak dzieciaczki spaly ;) Oddzisiaj postaram sie wprowadzic taki tryb dnia jak Ty masz ale u mnie troszke ciezko bedzie bo z dwojka troche dluzej wszystko schodzi. u mnie wygladalo by to mniej wiecej tak: 9- karmienie 10-11 zabawa 11-12 drzemka 12- karmienie a z Mlodym jest ciezko jak nie spi bo domaga sie uwagi wiec nie ma opcji zebym np sprzatala a on sobie lezal tylko musi na rece. Iza a ze tak zapytam kiedy Twoja Ania zaczela sie usmiechac? tak sie zastanawiam kiedy moge sie spodziewac takiego ladnego banana na ich buzkach :) Inka tak myslalam wczoraj o Tobie i sie zastanawiam czy nie mogla bys przejsc na sama piers bez sciagania? bylo by Ci duzo latwiej. Mnie na neonatologii jak wychodzilam namawialy i mowily ze na poczatku moze byc ciezko bo moga czesciej sie domagac ale ze to sie unormuje i bedzie dobrze. codo budzenia sie to ja juz sie przyzwyczailam i nie budze sie jak moj sie zbiera, czasem nawet nie slysze jak dzieci mi placza ale to akurat nie jest dobre. Mowiecie ze idziecie na spacer, a ja sie wlasnie zastanawialam czy na taka mgle wychylac nosa, ale i tak dzisiaj znowu nie pojde wiec zostaje mi balkon :) Co do czarodzieja to rzeczywiscie troche drogo tam maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja bardzo długo uzywałam rozka, a masz taki zwykły czy usztywniany?? jak Dawidek był wiekszy juz to go w nim opatulalam ale nie zapinałam- do 7msc chyba tak robiłam albo i dłuzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dokładnie tak jak napisałaś. ja sobie na stronie coś znajduję, później do nich jadę ale decyduję się na coś innego (dwa razy mi się tak zdarzyło) ale przy płaceniu zaznaczam,że chcę po cenach sklepu internetowego. Kupiłam motoleżaczek u nich (już go sprzedałam) w sklepie stacjonarnym koszt ok. 240zł a kupiłam za 140zł więc trzeba im tylko powiedzieć. Ale oni od razy sprawdzają jaka jest cena w internetowym więc trzeba się tylko upomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia i chyba Ty mi ten rożek doradziłaś-dzięki. Super z tym sprawa. Mam taki zwykły-nieusztywniany :) Asiu próbuj-wiadomo, że nie codziennie da się sztywno tyrzymać godzin ale jak się nauczą że jest taki cykl to może w nocy też im się uda już nie budzić? No u mnie te dwie sprawy się pokryły właśnie dlatego Ci napisałam :) A co do uśmiechu to coś w drugim miesiącu ale nie pamiętam dokładnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia do margot :) Iza nie wybrałam, ale wczoraj Grzesiek jak przyjechał do domu to mu poazałam takie baletki fortowe i padł tylko tesk " dobrze ze Ci nie wziołem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak Angel tylko wtedy lubię śnieg!!! no i jak mamy iść na sanki ale to ze wzgledu na radość dzieci - nie swoją ;-) Na tvn mówią o internetowej bazie dobrych porodówek gdzierodzic.info.pl Iwcia - wczoraj o Tobie myślałam!!! Bo cały czas myślę o strzyżeniu całej rodzinki i miałam nawet po niedzieli dzwonić do Ciebie z interesem :-) może wpadłabyś do nas z Dawidkiem? Co do czarodzieja - to ja tez sporo rzeczy kupiłam tam tanio (np. laktator + akcesoria aventu za 99 zł), zabawki często tam kupuje, ale tez najpierw sprawdzam w necie Angel to szalej na zakupach! Mój wczoraj też wyskoczył z kaską na tusz do rzęs bo mi się kończy :-) Asia, to masz dobry sen, u mnie wystarczy, ze Kamil przekręci się na łóżku w drugim pokoju a ja to słyszę! a mój śpi jak zabity! Co do spacerków, to mgła nie jest zbyt zdrowa dla dróg oddechowych - ale mam nadzieje, ze tak jak wczoraj koło południa ustąpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis tez srednio wyspana. Mała mi popłakuje przez te cholerne zeby ;[ takze Iza ciesz się,bo niedlugo moga te nocki sie zmienic;[ oczywiscie nie muszą,ale... Iwcia jak Dawidek,masz w koncu jakies foto z ur?jak pieklas tego torta-przepis moglabys na maila wyslas? tyle tu mamuś dziewczynek,a rzadna nie pisze o kolczykach:P jakie macie na ten temat zdanie?przebijac tak malym maluszkom uszka,czy to tylko dla rodzicow zachcianka i poczekac? macie juz jakies prezenty wypatrzone dla bliskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu też wczoraj myślałam o Ince ale w kontekście, że tak dzielnie walczy o tą laktację żeby karmić piersią :) Co do Maksa to nie wiem co Ci doradzić ale teraz wiem kiedy Ania marudzi a kiedy faktycznie trzeba ją wziąć na ręce. Tylko dziwnym trafem wiem kiedy robi się śpiąca i odkładam do łóżeczka, daje buzi i przykrywam i sekunde pomarudzi i zasypia a mój to jak tylko piśnie bierze ją na rączki. Dobrze, że pomału do niego dociera, że ja jestem z nią cały czas i skoro mówię zostaw, nic jej się nie dzieje to zaczyna słuchać. Ogólnie w tym cyklu staram się ją zmęczyć i to też przynosi efekty. Zabawki, mata, bujaczek, ćwiczenia itd i poświęcam jej dużo uwagi więc w dzień też zaczyna już spać dłużej niż 15min :) Angel udanych zakupów w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Iza to dzieki za info:) dobrze wiedziec chociaz ja ta d tego sklepu nie chodze ale moze kiedys wstapie to juz wiem co mowic. Dawidek mi sie strasznie rozzabkował-idzie mu jeden za drugim dobrze ze odczuc tego nie daje:) a teraz poszedł spac bo cos dzis sie nie wyspał i mega marudny juz był. chwila spokoju hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz wiem właśnie, że jak zaczną się zęby to różnie może być. Mam jednak nadzieję, że w nocy nadal będzie wtedy tak chętnie spała. Co do kolczyków to ja miałam uszy przebite jak miałam 7 lat i teraz też tak zrobię mimo, że Ania dostała śliczne kolczyki w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika , w sumie nei wiem co chce wybiore cos co sie przyda do domu i juz :) JKolczyki u Maluszków w fajna sprawa tylko czy one sobie nie zrobią krzywdy nimi ? Kurcze na te zabki niby tyle żeli jest a wychodzi , że ulga tylko na chwile . Dzieki na pewno będą udane musze korzystać póki sie mieszcze miedzy półkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka spoko:) wolny mam wtorek i czwartek bo teraz pracuje ze zmieniczka dzien na dzien przez 2tyg... jak cosik to daj znac:P Ineezz nie mam tych fotek cały czas bo kuzynka moja ma remont w mieszkaniu i wszystkie kable i wszystko ma u rodziców a oni mieszkaja daleko od Krakowa:/ tez chciałabym juz je miec a biszkopt kupiłam gotowy bo nie miałam czasu sie z tym bawic tylko mase robiłam wg przepsiu babci- gdzies mam zapisane to Ci pozniej napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz współczuje Ci ze Maja tak ciezko przechodzi ten okres zabkowania... bidulka sie meczy tylko:( a smarujesz jej czyms te dziasełka? Dawidkowi tez idzie zabek za zabkiem ale on to przechodzi bezbojowo jakby nic sie nie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez chcialabym przebic Mai uszka jak bedzie swiadoma i moze sama zdecydowac czy chce i jakie chce kolczyki.W domu mnie namawiają i chrzestna-siostra juz mi od paru mies o tym wałkuje. Angel co do krzywdy to moze są jakieś przypadki,ale nie znam takich osobiscie.Kolezanki,ktore przebily corką uszka mówią,ze nie zwracają na to uwagi i nie ciagna za uszka czy cos w tym rodzaju.Udanych zakupów;):) Iwcia jak to nie problem to poprosze ten przepis;)ząbki smaruje oczywiscie zelem dentinox n wczesniej bobodent,a i mialam tez te krople Camilia;/ masuje jej dziąsełka,a jak juz jest masakra to daje przeciwbolowe Masakra jest dziewczyny-najgorzej z jedynkami gornymi było...jak pomysle ze ma ich byc 20 to nie wesoło się robi Kanatika mi tez link nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mówili w tvn, ze ludzie im pisza, ze podany link nie wchodzi, ale uspakajali, ze adres jest dobry, tylko jest dużo wejść i serwer nie wyrabia, wiec moze spróbujcie za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz bo sie tak zastanawiałam czy maluch np jak leży czy sobie tego nie wbije, ale dla dzieci pewnie sa krótkie sztyfty. Ja miałam kiedys jakieś beznadziejne i musiałam ściągać. A dziękuję :) dawno nie byłam w m1 ciekawe czy cos fajnego jest. W ogóle mi szczeliła kurtka ostatnio jak sie zapiełam , tznm szew poszedł z boku :d Co do tortu inwcia masz to foto krówki jesczze? Koelżanka robiła córce na 1 roczek tort z masa cukrową i z takimi misiami z cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, to odezwę się jeszcze (zadzwonię do Ciebie) - bardziej pasuje mi wtorek ale po 16 - wiec nie wiem czy tak późno Ci pasuje? Ineezz - ja raz napisałam na kafe o kolczykach - to zjechali mnie równo!!! Natalka też ma śliczne kolczyki, i też mam etapy, ze raz chce jej przebić a raz uważam, ze przyjdzie na to odpowiedni moment! znajoma kosmetyczka mówiła, ze najczęściej przebija uszy po skończonym roczku. współczuje tego bolesnego ząbkowania, ale masz racje te pierwsze były najgorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie najbardziej wkurza jak ktoś się wpieprza (przepraszam za wyrażenie) w nie swoje sprawy. Chodzi mi o te kolczyki. Każda matka wie co dla dziecka jest najlepsze i nikt nie ma prawa mówić co ma robić. Doradzić owszem ale decyzje i odpowiedzialnośc zawsze bierze matka. Ja tak zdecydowałam z tymi kolczykami bo sama pamietam jak się cieszyłam na wizytę u kosmetyczki żeby uszy przebić i dlatego Ani też dam ten wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka spoko:) głosik tez oddałam Angel: http://pannakota.pl/2011/10/31/tort-krowa/ ale ja nie zrobiłam w koncu tej krowy bo chciałam to zrobic z czekolady i mi sie suka zlała hehe wsiakła w tort mimo ze na pół scieta ja rozlewałam hehe moglam jednak zrobic z tej masy co pisałas:) człowiek madry po szkodzie hehe kurcze Ineezz współczuje raz jeszcze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kolczyków to jakbym miała coreczke to napewno bym jej juz przebiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dobrze piszesz! a najgorsze jest to, ze jak nawet ktoś ma inne zdanie to od razu lecą Qr..y, szma...y itp. wiec ja z takimi nie polemizuje!!! albo argumenty, albo nie gadam - bo już za stara jestem na pomarańczowe przepychanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel mi tez się wydaje,ze dla dzieci są jakieś "specjalne"kolczyki,zeby sie nie wbijały;] Kasia za co zjechały?chore to troche;/ tak mysle,ze teraz bedzie zima to odpuszcze,bo czapke trzeba zakładac itp a na wiosnę się zobaczy;) Iwcia ile u Was kosztuje sciaganie koloru? co sadzicie o takim rowerku na ur-mikołaja ?http://tablica.pl/oferta/promocja-smart-trike-sport-rowerek-wieloetapowy-3w1-rozne-kolory-ID1BeBX.html#f88075bd;r:4;s:102 kolezanka ma dla córki i chwali;] warto teraz kupic poza sezonem to ceny tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem Ineezz bo nie znam cennika na pamiec:) widze ze znów Cie do tego iagnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia - ja wcześniej czy później również przebije Natalce uszy - bo nie znam w swoim otoczeniu (również w przedszkolu) dziewczynki, która by tego nie chciała! a ten tort - suuupppeeerrr!!!! a te tęczowe kolory - bomba! dlaczego ze mnie taki nieudacznik kulinarny! chętnie upiekłabym Natalii taki - tylko czy jest gwarancja, ze na pewno wyjdzie? jak to zrobić krok po kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×