Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

heeh oby tak było :d świadomość wiadomościami a napady smakowe to druga sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu u mnie było tak, że 2 pierwsze doby tak jak dziewczyny mówią. Zależy jak szybko się podniesiesz po cc jeśli już. W trzeciej dobie już dostałam Anie cały dzień ale poprosiłam żeby na noc ją pielęgniarki wzięły jeszcze bo dla mnie pierwszy tydzień po cc to była tragedia i bez leków nie mogłam funkcjonować. Bolało mnie niesamowicie i bałam się, że nie dam rady. Co do tej przychodni to ta lekarka jest na nfz ale trzeba być tam zapisanym a ja niestety wybrałam inną. Popołudniu zadzownie do tej mojej lekarki i zapytam co robić. Jak mi nadal nie będzie pasować to zmienię lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ale dziękuję Ci,że o mnie pomyśłałaś :* A czy możliwe jest, że to przez probiotyk tak się dzieje a nie przez mleko? bo teraz tak sie zastanawiam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mnie tez cała dopadły rozstepy mimo ze cała ciaze regularnie smarowałam brzuch roznymi kremami...w 5msc zaczeły pojawiac sie pierwsze- naprawde nie za ładnie to wygladało:/ teraz jak jestem 10msc po to prawie wszystkie wyblakły,ale mimo to sa nadal widoczne... Angle fajnie ze masz mozliwosc kupiwania ubrac za grosze:) no niestety w krk to płacimy nie tylko za ciuch ale tez masa innych rzeczy składa sie na ta cene. kurde to troche dziwnie ze tak w Rydygierze nie daja dziecka:/ ja w Zeromskim dostałam odrazu (tzn najpierw był 2h w tym inkubatorze) ale dziewczyny co miły zaraz za mna cesarki to odrazu im dzieci przyniesli i w sumie to dziecko jest cały czas z matka- nie zabieraja go ani na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Inka to juz wiem kto mi bedzie dzieci przynosil jak ja bede nie ruchliwa a Ty na chodzie :D a po cc jezeli miala bym planowana z rana to po 6h sie wstaje i tak jest w kazdym szpitalu :) ale te pierwsze ruchy nie sa zbyt przyjemne... moja mama jak miala wieczorem cc i z rana ja z lozka wyrzucili i kazali chodzic to mowila ze plakala przy kazdym kroku taki bol, ale wiadomo kazda kobita inaczej to przechodzi, ale poczatki latwe nie sa. Ale im wiecej ruchu tym lepiej a tu miala bym podwojna motywacje zeby sie to dzieciaczkow doczolgac chociazby na czworaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dziekuje za informacje :) a co do lekarki to przeciez mozesz w kazdej chwili zmienic. Chyba dwa razy do roku mozna zmienic lekarza wiec poczytaj sobie jakies opinie na necie i wybierz taka ktora bedzie Ci odpowiadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia kup sobie krem ziaji mama mia on jest przeciw rozstepom i działa tez na te stare mi trochę znikły. Jak będziesz chciała to Ci kupię, koło mnie kosztuje około 17 zł. Muszę własnie iśc odebrać bo mam zamówienie tylko kasy nie mam :D Kurde w krk sa starszne ceny, nawet w takiej skawinie jak był na palcu to dużo taniej :) Zreszta an tomexie tez nie ma tragedii chociaż osobiście nigdy nie błam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel moje rozstepy sa juz białe ale jednak ta skóra jest popekana, myslisz ze cos by znikło? uzywalam roznych kremów nawet juz po porodzie i olejków i dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ale z doswiadczenia wiem ze na tomexie maja badziewie... wole dolozyc drugie tyle i kupic cos co bede miala ponad rok niz kupic za grosze i za miesiac mi sie rozpadnie. ja tam kupilam buty do slubu bo wiedzialam ze nie bede w nich chodzic. ubralam je tylko na uroczystosc i pozniej dwa razy chyba i sie rozkleily :/ w sumie ladne bo takie baleriny na koturnie takiej zgrabnej. Iwcia mi tez ten ziaji pomogl na stare rostepy. byl okres wlasnie chyba w 5msc ze przestal mi brzuszek rosnac i zaczely blaknac te co mi wyszly ale jak znowu mi wyskoczyl to ziajka sobie z tym nie poradzila. Teraz mam Pharmaceris i tez wychodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rozstepy z przed 5 lat ;p na tyłku udach od wewnątrz i troche ponad kośmi biodrowymi. Uważam, że stały sie płytsze i i jakos tak ich nie widać zuzyłam dwa opakowania i wydaje mi się , że jak na tą cene to warto spróbować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ze jak się ma tendencję to mało co zapobiegnie, ale zawsze po smarowaniu ta skóra jest inna. On ma podobne recenzje jak mustella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tomexie lubie kupowac tuniczki:) mam jedno stanowisko u takiej chinki i u niej kupuje zawsze, ma tanie a dobre ciuszki, co do butów to ja raczej nie kupuje "bez firmowych" bo to sie nie opłaca. kupiłam ostatnio balerinki-tez nie jakos tanio bo takie zwykłe za 50zł baba gwarantowala ze sa extra wytrzymale i co? i lipa zaraz sie rozkleiły. kupiłam Pumy i teraz mam i sa bez zarzutów. to samo z Japonkami- uwielbiam firmy Inblu, one sa tanie a naprawde super wygodne i wytrzymale:) a co do rozstepów to coz, widze ze coraz bardziej blekna bo wczesniej to miałam pajeczynke na brzuchu a teraz to białe sa. no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znalazlam takie cos Rozstępy po ciąży można usuwać także samodzielnie. Stosować odpowiednie kremy i witaminy. Przede wszystkim należy używać kosmetyków na rozstępy zawierające witaminę E, retin-a i kwas glikolowy. Pomagają one odbudować pęknięte włókna kolagenowe. Nie wszystkie kosmetyki można stosować w okresie karmienia piersią dlatego warto dokładnie zapoznawać sie w informacjami na opakowaniach. Preparaty kosmetyczne należy dokładnie wcierać w skórę, by mogły się dobrze wchłaniać. Możesz także peelingować swoją skórę używając specjalnej rękawicy do peelingu. Na zmienione miejsca na skórze można także nakładać masło kakaowe lub ekstrakt z papai. Efekty stosowania kosmetyków należy wzmocnić odpowiednia dietą i gimnastyką. Ważne, by w jadłospisie znalazło się jak najwięcej produktów bogatych w witaminę E (warzywa o zielonych liściach, produkty pełnoziarniste, awokado). Jeśli chodzi o gimnastykę, to dzięki niej poprawia się krążenie krwi i wzmocniony zostaje naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie Angel mi to sie wydaje ze mam tendencje do rozstepów ale poki co to zadne nowe mi nie wychodza, bo w sumienia maja za bardzo czemu wychodzic. musze sobie farbe na włosy zrobic bo juz wyblakłam ale to jak przyjdzie tatus z pracy bo przy Dawidku nie ma jak nawet jak spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze ze ja mam fryzjera w domu :P ost mi koncowki podcial bo juz byly takie zniszczone ze wlosow rozczesac nie moglam. A jaka farbe Iwcia robisz zwykle? ja na swoj "mysi" kolor klade zawsze naturalny blond, farbe nie rozjasniacz, i sa takie troche jak by blond z brazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja tez jestem sama sobie fryzjerka bo to moj zawód:) wiec dla mnie takie rzeczy to nie problem. ja robie rude,a jaka farbr? roznie, zalezy jaka mi sie trafi z tym ze ja zawsze farbuje profesjonalnymi-raz ze lepszy efekt a dwa ze bardziej sie opłaca. tak mysle ze moze sobie jakies pasemka stzrele blond do tego... musze to przemyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje wszystko na all, niestety ostatnio sie dowiedziałam ze Ryłko jest robionym w Chinach ;/ Buty sportowe mam tylko firmowe z nike i pumy :0 Kupiłam w tamtym roku zwykłe sandałki w colloseum uwaga za 9 zł, myślałam , że po Egipcie będa do smieci, a ja nadal w nich chodze :) Na trozstepy podobno dobry jest dermaroller ( hehe chyba nazwy nie przekręci ła) kosztuje koło 50 zł , to ma igieki którymi się trzeba masowac, nie mam kasy narazie ale może zainwestuję. W salonie zabieg koło 200- 300 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo bym musiała znowu rozjasniac całe a dobrze by im to nie zrobiło:) kilka pasemek bedzie ok... ja przez kilka lat farbowałam na czarno, tak co miesiac i moje włosy były baaarrdzo przetrawione tym kolorem i jak zdecydowałam sie sciagnac ten kolor na cos jasniejszego to nie dawałam rady-kilka razy je musiłąm rozjasniac przez co straszne siano mi sie zrobiło. mimo ze to było jakies 2lata temu to one nadal nie doszly d siebie wiec je oszczedzam,kilka pasemek nie zaszkodzi ale jakbym miła całe rozjasniac to by mi chyba wypadły wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel chyba bym sie butów na all bała kupic... zawsze mozna przymmierzyc w sklepie i kupic ale mimo to jakos kurde:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia kup sobie maskę do włosów z bingo spa jest rewelacyjna :) 500 ml kosztuje 12,50, miałam taka ze spirulina i teraz mam z błotem karnelitowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no co Ty ja raz tylko kupiłam za duże , ale etraz w ciazy są dobre :D a no i raz za małe :d A tak to pumy mam z all, nike, szpilki takie 13 cm chyba ze dwie pary, jedne 10 cm, baletki ( juz umarły po przemoczeniu) Mukluki miałam nawet dwie pary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie rozwalaja panienki co chodza w takich doslownie bialych wlosach :D taka siwa platyna... i zwykle sa to tzw "plastiki". heh nie wiem jak mozna taki kolor miec szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to teraz się trzymaj ja baaardzo długo w takich włosach chodziłam , do tego na solarium hehe i na rózowo :d I kiedyś ktoś mi powiedział, że mnie uważał za plastika do momentu kiedy ze mną nie porozmawiawszy i zmienił zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja tez mialam taki okres, solara, roz, blond na glowie :D ale miala wtedy lat chyba 16 :P Blond jest ok ale nie kazdemu pasuje wlasnie taki siwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel gdzie taka maske kupie? wiesz ja na moje włsoy uzywałam naprawde dobrych kosmetyków bo ja pracowałam w takim dosc dobrym salonie rpzed ciaza i tam mielismy kosmetyki z najwyzszej półki i mało to dawało:/ Asia ja tez nie lubie takich blondyn. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wychodziły siwo fioletowe , i nie wiedziałam czemu póxniej ktos mnie uświadomił, że miałam "przetlenione" włosy.:D Do tej pory lubie takie białe :D a ubieram sie właśnie specjalnie tak, żeby każdy myslał, że ejstem słodka idiotka uwielbiam te stereotypy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie takich blondyn bo mi sie zle kojarza- ale chyba osobiscie zadnej takiej nie znam- takiej typowej. ocho małe juz wstało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem ze przed ciaza to uwielbiałam ubierac sie na sportowo- jakies bresy bluza adidasy(tzn nie jak typowy dres he) a odkad mam Dawidka to zmieniło sie to bardzo, a moje dresy zostaja po domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×