Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Chyba będzie trzeba sie gdzies przenieść bo pomarańczowe nicki cały czas atakują ;) A planujemy narzie jechac do Niemiec do rodziny na długi weekend majowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety:) U nas już troszeczke luzniej,restauracja zarezerwowana,obrączki kupione:),suknie mam upatrzoną,tylko przymierzyć trzeba.No i pare drobiazgów zostało. Mireczkowta też się zaopatrze w tą książke:) Chce wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama:)- w lipcu? A przesąd o literce R w miesiacu? :P:P Napisz cos więcej o ślubie- ile gości, jak Wam wyszło kosztowo? Ciekawa jestem, bo u nas też zaczęły sie wstepne "negocjacje" dot. ślubu :) Mój facet sobie znowu przypomniał, ze pare lat temu przyjełam pierścionek i zgodziłam sie zostać jego żoną. Ja bym chciała coś małego, a z drugiej strony przychodzi mi do głowy taki sztański pomysł, zeby zrobic konkretna imprezę i sprosic naszych znajomych z całego swiata ... Byłąm wczoraj w empiku, kurde, grey wykupiony!! Buuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow wow wow wow
mireczkowataaa ...ty taka przeciwniczka ślubów , śmiejąca się z mężatek chcesz składać facetowi przysięgę na dobre i na złe ? Po co? Jeżeli ślub dla Ciebie jest gówno wart to po co chcesz zostać zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wow- aleś Ty głupia - no sorry, inaczej nie da się ciebie okreśłic dziewczyno :) Gdzie ja sie dziewczyno smieję z meżatek? Po prostu mam inny pomysł na zwiazek i tyle. Tylko wiesz, jeśli dwoje ludzi się kocha, a jedno chce tego slubu mozna o tym porozmawiać :) Ale co Ty o tym mozesz wiedzieć betonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow wow wow wow
śmiałaś się z mężatek i to nie jeden raz . Lepiej przyznaj ze boisz się ze dziecko będzie jedynym bękartem w szkole i teraz szybko bierzesz ślub hehehehheheheh To teraz idź sobie ładnie zapal papieroska a jak wrócisz do domku to wyżyj sie na córce ...niech mała poczuje ze mamusia miała zły dzień w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO wow wow wow wow
wow wow ---ty nie czujesz bluusaaa o co Mireczkiwatej Caman?? a no doczytaj :D """i sprosic naszych znajomych z całego swiata ..."" kumasz?? Z CALEGO SWIATTAAA!1 Mircia ma rozsianych przyajciol o calym swiecie bo taka swiatowa wiec szpan jak nic musi byc :D Pokazowa i Lnas Mirci to jest to Z kazdego zakątku swiata do Mirci na weselicho przyjadada,nawet Wezyr z Sułtanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehehehe
no tak mireczka i jej idealne życie :) i znajomi z Całego Świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO wow wow wow wow
No a jak żeby nie? Jakby Mircia tutaj popisówy poraz kolejny nie strzeliła jaka ona obyta z całym swiatem to byłaby nie ta Mircia Musiala swoje dodac,bo do niej byloby to nie podobne jakby tego nie napisala.Kazdy powód dobry do podniesienia swojego EGO hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież to żadna tajemnica, ze byłam na erasmusie i, ze mieszkalismy we Włoszech, wiec czym sie pomarańczki podniecacie? :):) mama- dawaj szczególy imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy wesele na 60 osób,za restaurcje wyszło nam 12000 bez alkoholu i bez tortu to musimy sami dokupić. A pózniej tylko drobiazgi:) mamy nadzieję zamieścić sie w 20tyś max 25tyś. Nie robiumy wystawnego wesela. Wiesz mam dość upartego faceta i musi zrobić na przekór przesądom dlatego lipiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgdfgdfg
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlochy to Europa Mireczkowata
Achaaaa, mieszklalas we Wloszech i stąd masz przyjaciolw Z CALEGO SWIATA?? nie wiedzialm ze gdy zamieszka sie we Wloszech to ma sie znajomych z calego swiata ,no chyba ze dla ciebie Wlochy to caly swiat na to wychodzi Ale Mireczkowata ,Wlochy to jest Europa :o nie caly swiat, przykro mi buuahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, koleżanka iwdzę nie czai, co to erasmus :):) Dobra, nie wdaje sie w polemikę z pomarańczami bo po co? Mama- BOSKA!!! Prosta, klasyczna! A welon będzie? Czy planujesz cos innego? Strasznie mi sie podobają takie klasyczne panny młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej co innego,z welonem głupio bym się czuła,wkońcu mam dziecko;) Mam jeszcze troche czasu więc coś wymyślę A Ty widzę też skłonna na ślub?? fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, rzeczywiscie z welonem trochę nie teges :) A ze mną jest tak, ze jak mnie facet dociska to nawet sie przekonuje, ale jak sobie pomyslę o zorganizowaniu tego wszystkiego...Brrr :) Cieżko było? Duzo załatwiania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrom,najgorzej w kościele:P Ale da się przeżyć,czas tak zapyla,że zanim się obejrzymy będzie lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie facet napierał na ślub:) on jest taki rodzinny:P Marzy mu się żona i gromdka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadę na spotkanie. Miłego dnia również. A swoja drogą panuje takie przekonanie, ze jak ktoś bez śłubu to na pewno facet nie chce, że furtkę sobie zostawia. A na moim i mamy przykładzie widac, ze tak nie do końca :) Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wczoraj córa mi zasnęła w drodze do domu i chyba drugi raz w zyciu zdazryła sie sytuacja, że wyciągnęłam ją na śpiocha z fotelika, zaniosłam chrapiącą do domu, rozebrałam i spała w ubraniu tzn, w bluzce i rajstopkach ;) Z mężem się smialismy że tak może zasypiać, nie trzeba przy niej siedziec itp.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo? Wiecie, co Alicia Keys ma wystapic na Stadionie w Poznaniu!!! Chciałabym iść na ten koncert tylko chyba nie bede miała z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 32lata- fajne! Ale Wy ciągle ja usypiacie? Jest coś lepiej, krócej to trwa? Ja bym "przed śmiercia" poszła jeszcze zobaczyć Kult :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×