Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

senioritka mój ojciec i cała jego rodzina nie sa wierzący a moja mama sie nie wtrącała i się ocknęła dopiero jak przyszedł czas na komunię i ja marudziłam, że wszystkie dziewczynki będą w białych sukienkach i ja też chce, poza tym był dodatkowy pretekst bo mój brat się urodził i tak poszło za jednym zamachem :P a co do starań o następne to my już działamy :P pewnie i tak minie jeszcze kilka tygodni zanim się cykl unormuje ale już nie krwawię i zaczęłam mięć większą ochotę na igraszki bo dopóki leciał mi pokarm to jakoś nie miałam specjalnie ochoty :) sama jestem ciekawa czy uda się tak szybko, na Meli czekaliśmy 5 lat.. mój mąż ogólnie też się nie wtrąca, zresztą nie ma na to czasu, jak wraca z pracy to Mała albo śpi albo ją karmię akurat albo usypiam, na szczęście od stycznia będzie juz tylko na jednej zmianie i zaczniemy normalnie funkcjonować jak rodzina bo teraz to strasznie chaotycznie to wysztko wygląda, a chciałabym aby Mała też zaczęła się do jakiś schematów przyzwyczajać :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Senioritka ja pewnie miałabym to samo gdyby mały nie dostawał mleka z butli czyli non stop przy piersi - jak mu się ulewa po moim mleku widzę, że jest dużo rzadsze niż to z butli ( bardziej wodniste) Dzisiaj też mnie męczył od 23 do 1, nie wiem co mu było i w końcu zasnął przy piersi i już z nim spałam do 7 , po prostu padłam:) Trudno. Wgłowiesieniemiesci - w takim razie powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Was dziewczyny? Maly od 4 rano ze mna w lozku i jeszcze spi oczywiscie z przerwami na cyca i pieluche. U nas znow burza i leje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej Wglowiesieniemiesci powodzenia w staraniach troche was podziwiam :-) U nas trovhe pochmurno no i snieg lezy a czy b zimno to nie wiem bo dopiero wstalam bo odsypialam rozrywkowa nocke :-) Niuniachyba pobila tutejszy dotychczasowy rekord w marudzeniu nocnym :-) bo imprezka byla od 1 do 6 pozniej porawiny od 9 do 11 nie wiem co jej bylo (oprocz tego ze sie w dzien wyspala) najgorsze jest to ze nie obcielam jej wczoraj pazurkow i sobie bardzo cala buzke podrapala Niezle od 13.20 Matylda ma 2 miesiace Senioritka widzisz twoj dzis grzeczniejszy od mojej :-) zobaczysz jeszce troszke i mu sie unormuje i bedzie grzeczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Niezagladaalam dwa dni i co? mila niespodzianka - niezle sie rozpisalyscie! my chrzciny planujemy na wiosne , nie predzej. Oboje jestesmy wierzacy i w miare praktykujacy wiec dla nas nie bylo innej opcji. mamucha jak tam idzie z cycem? mala dalej ciagnie? powiedz mi jaki mialas drugi laktator ten co niedawno kupilas i czy dobry? Bo moj zaczyna powoli wysiadac chyba.. wazka ja jako zabezpieczenie teraz dostalam od gina tabletki anty dla mam karmiacych.. ale niemoge ich brac:/ zapomnialam mu przypomniec o moim sercu i nie moge ich brac z tymi lekami co biore i zostaja tylko gumki.. Choc boje sie troche bo nie chcialabym do wiosny "Wpasc" ze wzgledu na operacje jaka mnie czeka :( Senioritka , chlopem sie nie przejmuj tylko rob tak jak Tobie serducho podpowiada! wglowiesieniemiesci - tez trzymam kciuki za kolejne potomstwo aby sie szybko udalo:) My tez bysmy najlepiej juz zaczeli ale niestety musimy jakis rok odczekac :( Nasz urlop w polsce jak narazie b.intensywny.. Filip dzielnie znosi wszystkie wizyty rodziny i przyjaciol ale wieczorami jest tak zajechany ze jak zasnie ok 23 to mamy go z glowz do 7-8 rano. Potem cyc, pielucha i jeszcze do 10h kima. Ja tez juz nie mam powoli sily i zaczynam tesknic za domkiem i swoim spokojem ;) Jak ida przygotowania do swiat pozatym? Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej znowu u nas ciag dalszy marudzenia, mala albo spi albo marudzi wydaje mi sie ze jest to zwiazane z tym ze od wczorja kupki nie robila chyba na wieczor oklady z cieplej pieluszki dam marien- mala ciagnie cos ale laktacja mi sie wogole nie poprawia a ten nowy laktator to medela mini, elektryczny i jest dobry- mocno ciagnie (sa rozne stopnie naterzenia) i przede wszystkim nie trzeba reka machac caly czas co mnie zaczynalo juz bardzo denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 2 dzien milczenia od strony duzego dziecka,za to maly daje mi wrazen za dwoch.Teraz spi,marudzil plakal zasypial i budzil sie i tak caly dzien w kolko...Uspokaja sie przy cycu a jak go odstawie to jest placz i oczy duze. Udalo mi sie upiec teraz ciasteczka korzenne...;p Mniam Prasowania nie ruszylam,ale wazne ze ciasteczka sa;) A jak jest u Was jak karmicie pijecie kawe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Ale się rozpisałyście :) trochę miałam czytania. Ja dzisiaj przez cały dzień miałam mamę więc poszłyśmy na spacerek wózkiem- pierwszy raz ;) i powiem Wam, że horror znosić i wnosić to cholerstwo na 3 piętro. Musiałam na raty- osobno gondola i osobno koła bo nie dałabym rady i tak teraz trochę boli mnie rana po cc. Wózek duży, pojemny ale ciężki jak cholera :) A co do kolejnych dzieciaczków to ja wiem na pewno, że Antoś będzie jedynakiem ;) senioritka, mój też strasznie ulewa, w sumie to cały czas i już przecież pilnuję żeby zawsze mu się odbiło i nie leży na płasko bo mam ten klin pod kątem i tak z niego leci. Ale po poniedziałkowej wizycie położnej i ważeniu trochę się uspokoiłam bo skoro przybiera na wadze to nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knika jakbym siebie słyszała:) Też byłam pewna, że starszy syn będzie jedynakiem, poza tym też na 3 piętro musiałam wnosić dziecko i gondolę ( wózek na dole trzymaliśmy) Teraz się cieszę że mieszkamy na parterze:) Co do kawy to ja piję Inkę a czasem słabą rozpuszczalną. Prezenty mam już kupione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
siemano a mala zaczela mniej ulewac noc jako tako miedzy3-5 byl placz i jakies problemy, oproz ieluchy i jedzenia poziej spokoj mala lezala i gadala do siebie i troche drzymala do ok 9- niby ok ale ja tez drzymalam bo mimo wszytsko nie potrafie usnac jak ona nie spi w nocy postanowilam wrocic do systemu karmienia regularnego co ok 3-4 h bo ona wtedy ladnie spala byla grzeczniejsza a od kiedy lekarz powiedziala ze na zadanie otrafi w ciagu dnia spac z 6h i nie dziwne ze pozniej w nocy swiruje dziewczyny nadal ie mam preentu dla mojego meza nie mam pojecia co mu kupic jutro jde na jakis szoping to ogarne mysle ze jakas ksiazka i np pasek ale tez nie jestem przekonana, on chcial lakis laserek i magnesy :| ale juz nie zdarze bo to przez allegro i watpie by przesylka doszla pzed swietmi duzo bedziecie w garach siedzialy? bo ja tylko saladka, na wigilie usmarze rybe na wigilie jakies ciasto i tyle reszta planuje sie wbijac na gotowe po rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas tez spoko, maly wczoraj byl tak wykonczony wieczorem ze jak zasnal po 22 tak dopiero o 7.20h sie obudzil :D byl ale za to glodny jak wilk ze jeden cyc ledwo mu starczyl hehe. Dzis caly dzien spi z przerwami co 3h na jedzenie i pieluche i kima dalej, az sie boje coto bedzie dzis w nocy.. jedziemy niedlug do znajomych to moze jak sie rozbudzi to go przetrzymam juz do wieczora bez spania.. Mamucha my jestesmy na swieta u rodzicow wiec mnie omija gootowanie ;) a co do prezentow to ja dla meza tez jeszcze nic nie mam ale planuje w piatek jakies zakupy wiec cos wymysle na spontanie.. senioritka ja kawy normalnej nie pijam jak juz to zbozowa albo raz po raz bezkofeinowa. Knika ja tez mieszkam na 3pietrze bez windy :D kurcze trzeba sie nagimnastykowac zeby samemu z domu wzjsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
A ja wróciłam jakiś czas temu ze spacerku i Mały nadal spi z błogim uśmiechem na ustach :) tylko żeby w nocy nie wariował. Ja wszystkie prezenty zamówiłam przez allegro, a mąż zażyczył sobie bluzę manchesteru united i dostanie ją. A co do świąt to rodzina zwolniła mnie ze wszystkiego i idę po prostu na gotowe :) i cieszę się z tego bardzo bo wcale nie czuję świąt w tym roku, może dlatego, że od jakiegoś miesiąca nie chodzę po sklepach , gdzie wszystko co świąteczne atakuje nas z każdej strony. Macie już ubrane choinki? Ja chyba ubiorę jutro żeby w końcu poczuć atmosferę świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
oj trzeba się nagimnastykować ! Ja robię tak: sprowadzam wózek na sam dól, wtedy biegiem po schodach do mieszkania, ubieram Małego i razem schodzimy do wózka, tam go pakuję i wio :) spowrotem trochę gorzej, bo nie mam siły wciągać wózek na 3 piętro więc zostawiam go na parterze na półpiętrze i zastanawiam się dopóki maż nie wróci czy ukradną czy nie :) Dobrze, że kupiłam używany- nie bedzie tak szkoda jak mi go ukradną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Mały ciągle śpi a ja z nudów grzebię w necie. Dziewczyny nie wiem czy już kiedyś ten temat był poruszany ale w czym kąpiecie maluchy? Kąpiecie codziennie? no i czy używacie szamponu ? Bo ja używam od poczatku oilatum, kapie codziennie no i nie używam szamponu, tylko myję główkę wodą z wanienki. Własnie się zastanawiam czy powinnam kupić szampon synkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knika...ja uzywam Proderm taki zel i szampon wszystko w jednym.Chyba wydaje mi sie ze za wczesnie jest na szampon...no sama nie wiem.Kapie go co dzien ale o rozznych porach wczoraj nawet o 23 bo spal;) a wcale nie placze i woda cieplutka go relaksuje. mamucha....ja tez nie mam prezentu dla meza i nie mam pomyslu nawet;/ Na swieta zrobie sernik,szarlotke i orzechowca dla mnie nic wiecej nie musi byc;p Nie wiem co jeszcze,za wiele pewnie nie bo bedziemy tylko w trojke,wiec kto to pozjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej a mala tez caly czas spi, miala kilka momentow gdzie sie budzila i wykazywala jako taka aktywnosc ale znowu sie boje nocy :) przez to spie do 13 i mam totalnie rozwalony dzien planuje ja jeszcze teraz jakos rozbudzic wogole ma straszne gile w nosie mialyscie tak? co podajecie w takiej sytuacji? ja tylko sol fizjolog i odsysanie glotow i nie wiem co jeszcze ja mala kapie codziennie w pharmaceric i to tez jest 2 w jednym i jest super nie trzeba zadnej oliwki stosowac bo skorka gladziutenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
senioritka u nas kolki zaczęły się idealnie jak skończył Mały 3 tygodnie i pomogł nam sab simplex ( chyba tak to się pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiaaa
kolki są od 3 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiaaa
My też wylądowaliśmy u pediatry dokładnie w dzień kiedy mały kończył 3 tygodnie :) Pomógł nam Debridat (na receptę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinkę już mam dawno ubraną i mieszkanko przystrojone, bo jutro do Piły jedziemy więc nie nacieszyłabym się choinką gdybym później ubrała. Kąpię co drugi dzień, chyba że się obsika lub obsra to kąpię. Tez ma zel plus szampon w jednym Oillan. http://www.ceneo.pl/15038768 Wczesniej miałam Oilatum ale jest droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mężowi kupię kosmetyki bo chciał. Dzisiaj muszę kupić prezent na wigilię klasową bo dzieci losowały komu mają zrobić prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien to Ty masz sporo mleka, że z jednego cyca na raz małemu starczy. Ja muszę z dwóch dać:) A czasem jeszcze znowu z pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
wazka a ten specyfik, który stosujesz do kąpieli Małego trzeba spłukiwać tzn, czy spłukujesz czystą wodą czy tą co masz w wanience, Bo faktycznie różnica w cenie jest w porównaniu z oilatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
i jeszcze jrdno: po kąpieli stosujesz jeszce coś do nawilżania? jakiś balsam czy coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika spłukuję wodą z wanienki. Potem już niczym nie smaruję, bo to już natłuszcza. I ma czyste włoski bo po oilatum miał tłuste Twój synek się poprawił a mój zaczął terroryzować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej pocieszcie sie ze mala tez zaczyna terroryzowac :) noc minela dziwnie polozyla sie spac o 22 ok 12-1 wzielam ja na spiocha i nakarmilam obudzila sie o 3 i placz bo byla kupa swirlandia byla do 4.30 i poszla spac do 8 niemilosiernie wkurwia mnie moj maz, jakis czas temu dostal wymowienie i od tego czasu rozkreca swoja firma- i dobrze tylk siedzi caly czas w domu i zamiast pomagac albo cokolwiek ulatwiac zycie, tylko irytuje probuje pouczac drygowac w kazdym aspekcie w efekcie ja si edre na niego przy malej (nsa serio staram sie to kontrolowac) i serwuje jej "super" wrazrenia massakra jakas ja polecam tez ten pharmaceris do kapania bo nie uczula moznna myc wloski i oplukac woda z wanienki niestety nie wiem ile kosztuje bo dostalam bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha ty słuchaj męża i jednym uchem wpuszczaj a drugim wypuszczaj. Ja czasem tak robię jak się wymądrza:) Ostatnio mi wmawiał, że ulewa sie małemu przez katar, dziwne, że po mleku z piersi się nie ulewa i katar jakoś nie przeszkadza... Jak jest w domu to idź na zakupy i odetchnij od wszystkiego, ja ostatnio wyszłam do sklepu a wróciłam po godzinie bo do kumpeli wpadłam "na sekundę" to mały był wykąpany, nakarmiony i uśpiony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Mamucha nie wiem co lepsze : mieć w domu męża, który się wymądrza czy mieć pracoholika, którego nie ma ciągle. Dzisiaj znowu wyrwałam się na mały shoping :) i dokupiłam resztę prezentów dla siostrzeńców. Maluch znowu całą wyprawę do miasta przespał a teraz żeby mieć chwilkę dla siebie włączyłam odkurzacz i szkrab mały zasnął bez gadania ;) No i dzisiaj w końcu dotarła do nas pediatra :) ale w sumie to nie powiedziała mi nic czego bym nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×