Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość Muszynianka..
Dziewczyny , ja czuje takie zmęczenie że szok, chyba jakbym cały dzień po górach chodziła, nigdy nie czułam sie tak zmęczona przy "nic nierobieniu";) Brzuchol mi tak wydęło jakbym w 7 miesiącu była, zawsze miałam większy brzuch, ale teraz mi sie juz wydaje gigant , a co dopiero jak naprawde urośnie:)) Póki co sexu sobie z mężem nie odmawiamy, nic się nie dzieje także się nie powstrzymujemy, a powiem Wam że odczucia mam jakby silniejsze, także jest miiiiluuutko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość reg.cykle odkad biore luteine (od marca) zazwyczaj miesiaczke dostawałam na 29 dzien,ostatnio na 30 a w tym oczywiscie cien nadziei mam na fasolke ale nie nakrecam sie po tylu niepowodzeniach. A tak bardzo chciałabym miec juz fasolke pod serduszkiem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
nigdy nie trać nadziei. Jak chce się zabardzo, to nie wychodzi jak należy. Ale wracając do Twojego pytania odpisze Ci tak. Mnie też bolało na dole w dzień lub dwa jak się okazuje od zapłodnienia aż chciałam iść do lekarza sprawdzić co to jest? Ten ból utrzymywał się kilka dni a wizytę odkładałam na kolejne dni potem przestało a ja o tym zapomniałam. Teraz tłumacze sobie, że pewnie to miało jakiś związek z zapłodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki dziekuje za odpowedzi:) (do terminu miesiaczki jeszcze tydzien...pozostaje czekać:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki :) co tu taka cisza hę?? Jak się czujecie?? Kiedy idziecie na usg?? U mnie 6t2d i nieoczekiwanie moje libido wróciło :P mam nadzieję, że w czwartek panie doktor go nie każe uciszyć :P Zachcianek zero - raczej brak ochoty na to co do tej pory jadałam na co dzień. Taki sznupacz mi się włączył - coś bym zjadła tylko nie wiem co :P chomiku jak dziś termin @ to test już jak najbardziej wiarygodny :) ależ Ty cierpliwa kobitko jesteś :P lireczka kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lireczka2
prawie_ruda dziś rano miałam plamienie, ehh już na test się nie nastawiam, zaraz okres będzie. Szkoda że będę musiała się z wami pożegnać, zadomowiłam się na tym topiku:) A mam jeszcze takie pytanie techniczne na odchodne. Miała któraś z was doświadczenia z testem strumieniowym bobo-test? To był ostatni test jaki robiłam i jest trochę inny niż ten płytkowy. Czy to normalne że kreska kontrolna w strumieniowym jest dużo bledsza niż kreska kontrolna w teście płytkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lireczka wcale nie musisz się żegnać - będziemy Cię wspierać i dopingować do dalszych starań :D choć plamienie jeszcze niczego nie przekreśla :) nadal trzymam kciuki :) Niestety ja wszystkie testy miałam płytkowe i raz takie paski z allegro ale tam to w ogóle straszne bledzioki wychodziły i kontrolne i testowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia to ja Ci życzę Kochana aby drugi bobasek był zdrowy :) Miło było Cię poznać :) Trzymaj się :) Piszę tu, bo na tamtym poście nie dało się popisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podczas dotyku brzucha czuję hm jak to nazwac wybrzuszenie macicy. ale czytalam w ksiazce oczekiwanie ze to normalne na tym etapie. Ja jestem strasznie senna, mam lenia i mdlosci. Seksu tez sobie nie odmawiamy, i doznania lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maybe baby
Moze i ja dolacze :) Mam 30 lat i corke 8-letnia Okres powinnam dostac w piatek :) Objawy -Bol brodawek -ciagniecie jajnikow -Bol w podbrzuszu -wczoraj leciala mi krew z nosa -goraczka ,dreszcze -masakryczne bole glowy i zawroty To chyba tyle :) Ciazy jeszcze nie planuje-jutro wylatuje na wczasy wiec zrobie test na innym kontynencie-wiem ze z powodu zmiany klimatu moze sie opoznic wiec zeby sie nie stresowac zrobie test Zycze wam Pomyslnego testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszła_mamuśka
Cześć dziewczyny!! :) Weszłam na Wasz topik, bardzo sympatycznie tutaj macie, chciałabym dołączyć - przygarniecie? :P Staramy się co prawda pierwszy miesiąc :) Bardzo pragniemy oboje dzidziusia. Dziś jest 17 dzień cyklu, jestem już po owulacji najprawdopodobniej (skoczyła mi temperatura i znikł śluz). Wiem, że za wcześnie jeszcze na test, kochaliśmy się praktycznie codziennie od okresu (bez 2 dni ale to przed owu.) a ja jednak czuję jakoś wewnętrznie, że w ciąży nie jestem :( Nie wiem w sumie jak się ciążę czuje bo nigdy w niej nie byłam, mam 26 lat, po prostu takie przeczucie. Chyba za dużo myślę o ciąży, stresuję się i zastanawiam. No ale jak nie myśleć kiedy mąż wraca z pracy tuli i kładzie rękę na brzuchu albo kładzie na nim głowę i pyta mnie "ciekawe czy jest tam już dzidziuś"? Oboje mamy niezdrowego bzika na tym punkcie, pewnie dlatego, ze już dawno zaplanowaliśmy, że od czerwca/lipca będziemy się starać. Więc dzidziuś jest zaplanowany i wyczekiwany. Może tu u Was się troszkę wyluzuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik89
No niestety, w tym miesiącu już testu nie zrobię, przyszła ta głupia @. Ale nie poddaję się, za niecałe 2 tygodnie znów staranka i może się uda :) Wam życzę powodzenia i zero nieprzyjemnych dolegliwości ciążowych.:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie spokojnie. dzis ide na usg zobaczymy. wg mnie to 16 dzien od zaplodnienia wiec pewnie za duzonie zobazce. troche sie denerwuje, w nocy znow zlapal mnie ten bol ale jak poszlam siusiu to przeszlo, podejrzewam ze to wzdecia i gazy sa. porozmawiam o tym z lekarzem. przyznam sie ze bardzo sie denerwuje ta wizyta. boje sie ze dowiem sie czegos zlego, ale wierze ze dzis juz zobacze moje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendowej przerwie :) na troche wyjechalismy i odpoczywalam od roznej techniki, w tym od interetu ;). U mnie w sumie bez zmian, upaly mecza nadal, no moze mam troche wiecej energii, ale nie w pracy. W domu za to troche posprzatalam i ugotowalam cos w koncu. Stres mnie tylko zzera, ciagle sie martwie, nabilam sobie do lepetyny ciaze pozamaciczna i dopoki lekarz nie wykluczy to spokojna nie bede. Choc czasem mam chwile, ze mysle, ze na pewno jest wszystko super dobrze :) chyba tak powinnam caly czas sobie mowic. Co do libido, moje nie jest takie male, tylko wlasnie czasem stres mnie ochladza i trace checi na wszystko. Co do doznan to sie zgodze, sa duzo wieksze, chyba wlasnie w ciazy przezylam najwiekszy i najdluzszy orgazm ;). apetyt mi wrocil, musze jesc co 2 h. W pracy dziwnie na mnie patrza ;)mdlosci mam tylko jak sie denerwuje. Ile czasu rosna piersi w ciazy? Nie mam zbyt wielkich,ale zawsze mi sie wydawalo, ze rosna bardzzo szybko. Moje sa bardzo nabrzmiale i moze tylko troche urosly, ale takimi to ja karmic na pewno nie dam rady ;) Patra mnie glownie w nocy lapie bol brzucha. Dzis tez sie obudzilam w nocy to nie dosc ze bolalo tak skurczowo ale i taki tepy bol brzucha czulam. Tez minal jak sie wysikalam, moze to ucisk na pecherz tak bolal? I nad ranem skurcze w brzuchu czulam. Chomik i lireczka, trzymam za was kciuki w nastepnym cyklu:) Trzymam tez kciuki za nowotestujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O TO JEST KTOS Z PODOBNYM PROBLEMEM. MNIE RAZ ZŁAPAŁ TAK OKRESOWO I MYSLALAM ZE TO KONIEC ZE @ PRZYJDZIE I PO DIDZI. TERAZ TAK JAK PRZY ZAPARCIACH. NIE WIEM TEZ MYSLALAM ZE TO MOZE UCISK NA PECHERZ BO MAM TAK PRZEWAZNIE JAK DLUGO SPIE/LEZE BEZ KORZYSTANIA Z TOALETY. A CZEMU MYSLISZ ZE MOZESZ BYC W POZAMACICZNEJ? ROBILAS BETE? JAK LADNIE ROSNIE TO POZAMACICZNA CHYBA MOZNA WYKLUCZYC. JA SIE BOJE DOSLOWNIE WSZYSTKIEGO ZE PUSTE JAJO ZE SERCE SIE ZATRZYMA ALBO JAKIS WAD, CIAGLE O TYM MYSLE CHOC NIE POWINNAM. STARAM SIE NIE STRESOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik89 nie martw się kochana ja to przezywam co mies. rozumiem Cie doskonale co to jest rozczarowanie z tego powodu. ja sie staram 8 mies i jak na razie bez skutków. Dziewczyny dzis miałam znow ten bol jajnika po przytulanku...ale juz po nie jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow sie zakreciłam:) podczas przytulanka bol był- po przytulanku nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle tak bez powodu. Po prostu nabilo mi sie tak w glowe i tyle. Juz staram sie innych mysli do glowy nie dopuszczac. Czasem sie zastanawiam, ze inni maja problemy z zajsciem, z utrzymaniem, maja gorsze problemy, to czemu ja mialabym miec takie szczescie i mialoby byc wszystko cacy,choc udalo sie nam od razu.moze to takie leki przez hormony. Nie wiem czy beta rosnie prawidlowo, nie mam mozliwosci monitorowania,pisalam o tym na poczatku. Jedyna nadzieja w testach,robilam w odstepach kilkudniowych i druga kreska byla co raz ciemniejsza. Trzeba zachowac spokoj by dzidzia dobrze rosla:) Cytrus nie wiem od czego moze bolec jajnik. Mnie bolal tylko podczas owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis to moj 24dc wiec po owulacji juz... jajnik sie odzywal wczesniej to mysle to wtedy mogła byc owulacja. Co mies mam inne rozne objawy:) heh staram sie nie nakrecac . Ale jednaj nadzieja zawsze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak juz pisalam bylam w piatek 29 czerwca na usg i jeszcze nic nie bylo widac, jestem nadzieji, ale jednoczesnie pelna obaw. Poza tym ogarnia mnie lek ze blizniaki miec bedziemy :d HEHE no i odnosnei bolu mialam pisac to mnie w sobote zlapal taki bol jak siedzialam ze wstac nie moglam. Koszmar jakis! trwalo to dosc dlugo tak mi sie wydawalo, pozniej przeszlo, ale jak zlapalo po poludniu to do wieczora bol sie zmniejszal ale pobolewalo. Nie wiem co to bylo. kokilka+ glowa do gory! na pewno wszystko jest dobrze :) trzeba myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
u mnie dziś jakieś bóle się pokazały ale bardzo słabe. Za tydzień we czwartek już powinnam usłyszeć serduszko, albo inaczej napisze: w następny czwartek usłysze już moje kochane malutkie serduszko! tak trzeba myśleć! Bardzo mi przykro, że niektórym z nas się tym razem nie powiodło. Będę trzymała za Was kciuki bardzo mocno i na pewno się w końcu uda. Za dużo o ciąży nie wolno myśleć,bo wtedy się na pewno nie uda. Wiem to po sobie. W pierwszej ciąży tak bardzo chciałam zajść w ta upragniona ciążę, za każdym razem po leżałam z nogami do góry, żeby jak najmniej wypłynęło i tak 5 cykli. W końcu dałam sobie spokój, pogodziłam się z tym i wtedy się udało! Podobno w głowach często siedzi przyczyna a nie tam na dole. także polecam zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to jest blokada ale nie umiem o tym nie myslec,zawsze mam nadzieje a moze za tym cyklem sie uda i 8 cykli tak upłynęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz po wizycie, lekarz potwierdzil ciaze ale pow ze jest baaardzo wczesna na usg nic nie bylo widac. tylko cialko zolte ciazowe i ladna ciazowa blone sluzowa macicy,ide za tydz to ma juz byc cos widac. jestem o wiele spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
musisz! może w najbliższą owulację nie próbujcie nic. odpocznijcie. Są teraz wakacje, lato wyjedźcie gdzieś spróbuj się wyluzowac. To jest wykonalne, uwierz mi bo też tak miałam i naprawdę to działa. oglądałam program na ttv i tam wypowiadał się ginekolog i mówił że jeśli po roku starań ciąży nie ma wtedy dopiero należy szukać przyczyny u któregoś z partnerów. przeważnie zaczyna się od kobiety. ale tej blokady taki lekarz nie wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
to ogromne gratulacje! witaj w klubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, nie wiem jak ten tydz. wytrzymam. chce juz ja widziec :) ale jestem szczesliwa. ide spacku dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanie troche z innej beczki odnośnie szyjki macicy bo w necie jest duzo teorii na ten temat... jak to jest z szyjka we wczesnej ciazy? pisza,że jest twarda az do trzeciego trymestru dopiero potem dopiero robi sie miekka bo przygorowuje sie do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus nie wiem jak to jest z szyjką - nigdy się nie interesowałam :P co do starań to wydaje mi się że odpuszczenie jest dobrym pomysłem. Inna rzecz jest taka że dużo kobiet stara się kilka miesięcy ale w sumie nie wie czy i kiedy dokładnie ma owulacje i to takie strzelanie "mniej więcej" to bardzo zmniejsza szanse na ciąże. Dlatego myślę, że przydatna też jest obserwacja cyklu, testy owulacyjne a najlepiej monitoring cyklu u gina jeśli długo się człowiek stara i nic nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lireczka2
chomik przykro mi, ale przynajmniej masz regularne cykle jak w zegarku i wiesz kiedy coś się dzieje. A ja okresu dalej nie mam, dziś 30 dc... Problem w tym że ja powinnam wiedzieć o ciąży już przed @ bo mam bardzo silne bóle i muszę brać silne tabletki przeciwbólowe już tydzień przed @ bo inaczej ląduję w szpitalu. A teraz nic nie brałam, bo bałam się że gdyby była ciąża, to tabletki mogłyby zaszkodzić. Dziś o świcie wzięłam jeden ibuprom, bo myślałam że dostanę w końcu @ a tu nic- zawsze dostaję do godziny po przebudzeniu. Kurczę jednocześnie boję się że może jednak jest ciąża i mogłam zaszkodzić tą tabletką, albo że mnie z pracy wywiezie pogotowie jak dostanę bóli. Cholera nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×