Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

21:33 [zgłoś do usunięcia] temat mnie też dotyczy ....... mówisz tak o swoim mężu!!!!! Kto? :D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego ma ona robić ?
A dlaczego żona ma cos z tym robić? Niech on cos z tym zrobi, niech się wysili i rozwiedzie dla kochanki jeśli to niby taaaka wieeeeelka miłość do kochanki. A żona nie musi NIC z tym robić , bo po co ma sie trudzić za niego? Zresztą może żona jednak cos z tym robi a choćby uczy się nie kochać rozpustnego gada, i tyle wystarczy dla zachowania swej godności. Na dodatek zajmuje się trzymaniem higieny dla siebie i dzieci aby uniknąć zarażenia się wenerycznymi chorobami od zdrajcy latającego po łatwych sukach...ooooooooo...to zajmuje sporo czasu No i może ta żona usiłuje odesłać zdrajce do kochanki...a ten gad nie chce odejść i skamle o pozostanie , i NIC nie pomaga...nie chce odejść do swej suczy i już..... wystarczy mu podupczenie z suczą od czasu do czasu ...i jak ten śmierdzący bumerang uparcie wraca do domu żonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóz sie w kieszeni otwiera
Ale się małolaty w wakacje zabawiają , w kółko to samo. a moze to goska wróciła z basenu i klonuje? Jakoś mi to pasuje do tego co te szczęśliwe misski wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego .... dokładnie tak :D to są często zjawiska, że chłop pofika na boku, a potem wraca potulnie do żony :) poza tym właśnie, dlaczego to żona ma coś z tym zrobić? :D żeby ulżyć misiowi i kochance misia? :) :D:D:D:D hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro tak was kochają wasi
Naiwniary z tychkochanek to aż szkoda mi was. Wielka miłość. Gdyby was kochali, to by z wami ślub wzięli a nie tkwili w małżeństwie. Widocznie ta żona nie jest taka zła, jak wam o niej opowiada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co ?
Zapytallam sie meza juz po rozwodzie .Nie mial powodu klamac .Rostalismy sie po przyjaciekssku .Kochajac sie ze mna myslales o niej ? Odpowiedzial kochajac sie z toba myslalem o tobie .Nie musial klamac .Ja tez kochajac sie z nim myslalam o nim a nie o kochanku :)Nie moglismy byc razem ale sfera sexu zawsze nas laczyla .Moglibysmy zostac kochankami ,bo nasi partnerzy w tym akurat do piet nam nie dorastaja ) Al e wiemy obydwoje ,ze sex to nie wszystko .Dlatego rozstalismy się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
To żal mi was!! Nie stać was na to!! Pierzecie te gacie i skarpetki! On przychodzi do nas właśnie taki!! Żony zdradzaczy do tego się nadają!! Są szczęśliwe!!, bo wraca, a że śmietankę wypija inna kobieta!! Mnie to odpowiada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
No i co Mój zawsze myśli o mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóz sie w kieszeni otwiera
Na głowe Ci padło od tego upału????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóz sie w kieszeni otwiera
Na głowe Ci padło od tego upału????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro tak was kochają wasi
Temat mnie tez dotyczy -och ty naiwniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Mnie tam wisi jego żona, to dobra kobieta i ja jej nie chcę ukszywdzić!! Nie jest ze mną, bo ja nie chcę!! Mi to kochankowanie jest na rękę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat mnie tez dotyczy i ta kule u nogi Twoj kochas wali ups przepraszam harata dwie godziny ... :O Jeszcze sie nie pozygalas? Ty czaisz baze tak apropos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pisalas ze nie pozwolisz mu od niej odejsc bo dzieci i ich krzywda a dzis , bo nie chcesz????:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Wczoraj pisalas ze nie pozwolisz mu od niej odejsc bo dzieci i ich krzywda a dzis , bo nie chcesz???? No na jedno wychodzi!! Echo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Przecież nie chcę ich skrzywdzić!! więc nie chcę, żeby od nich odchodził!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
do echo no musi i harata i się zmusza, czaisz bazę, to jest okropne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no niekoniecznie na jedno. :D Luz Nie chcesz bo wiesz ze on nie odejdzie sam chyba ze go zonka wkurwiona na maxa kopnie w dupe , ale byc gora (bo nie pozwalasz) to zawsze lepsze samopoczucie co ? Nadejdzie dzien ze ona powie dos i Ci go odesle w pizdu i bedziesz miala radoche ... z tym ze do czasu .... bo zadalas sie z lajza , klamca i zdradzaczem , on inaczej nie umie :D Zonka bedzie juz wtedy szczesliwa a Ty zlizesz cala piane ktora teraz z gnojem produkujesz. Zobaczysz jak to smakuje ... Wszystkiego dobrego zycze ...{kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóz sie w kieszeni otwiera
Powtarzam pytanie- na głowe padło od tego upału???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóz sie w kieszeni otwiera
Powtarzam pytanie- na głowe padło od tego upału???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapamietaj ze chlopa nie zmusisz do seksu ... Nawet gwalciciel miekkim kutasem nie nabroi ... czaisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy poczytać Sposoby
Zdradzanych Żony by zauważyć, że bardzo wiele nie mówi dość i odbierze sobie całą godnośc byleby tylko ten mąż był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
no to tłumaczę, że haratał 2 godziny i myślał o mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę zdradzane i bite a i tak
nie odejdą i nie rozwiodą się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
poczytaj moje posty, ona się upodli, a zgodzi się na nasz romans ja wywaliłam takiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
tylko on mnie nie zdradza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslal bo tak Ci powiedzial? No ja pierdole ! Licza sie czyny a nie pierdolenie takie glodne. Gdyby Cie kochal i o Tobie myslal to by zonki nie tknal . Gdyby chcial byc z Toba tez nie . Ale on wali na dwa fronty i dobrze mu z tym . Wez sie ogarnij kobieto . On Ciebie tez zdradza ale mydli oczy a Ty pelikanik lyk lyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialas z ta kobieta? Moglabys sie bardzo zdziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty echo zamierzasz zbawić
świat? może ona lubi to co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóz sie w kieszeni otwiera
Echo ta dziewczyna ( o ile to np nie jest XYZ) nieżle się bawi. Nie ma takich idiotek w realu, nie uwierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×