Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość arizona xxxl
Basza na zagniezdzenie nie bezposrednio ! Ale przy wyczerpujacej sie rezerwie , ewentualnie zaburzeniach ktoregos elementu , moze zdazac sie , ze Twoje komorki nie sa najlepszej jakosci , dlatego nie rozwijaja sie dalej ! Przy ktores z kolei probie na pewno trafisz na dobra komorke , ktora pozostanie ! Jesli zastanawiac sie bedziesz nad kolejnym ivf , byloby moze wskazane przyjmowanie biosteronu w celu poprawy jakosci komorek ! Poewodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny obiecałam ze napisze co u lekarza ale po wyjsciu od niego maz mi zakomunikował ze ma nsza walizke w samochodzie i jedziemy nad morze. komutra mi padła a ladowarki niemiałam niestety . kochany jestt ten moj M. Widzi po mnie ze jestem na granicy wyczerpania nerwowego . wrocilam przed godzinka i mam wyzuta sumienia w stosunku do was. A wiec: U gina czulam sie jakbym u psychloga byla. Omowil co i jak jakie byly zarodki -przyczyny oczywiscie niepodał ale powiedzial mi ze tez by chcial byc jasnowidzem i powiedziec mi dlaczego po raz 3 nieudało sie . Mam troche spuchniety jajnik,pobolewa mnie , kazał mi brac leki anty zeby uspokoic i uspc jajniki. I mowi ze za 3 tyg sie widzimy wtedy zdecyduje czy koncze bac tab i zaczynamy stymulacje. Ja do niego panie doktorze ale my zdecydowalismy ze konczymy. On patszy na mojego M i po chwili mowi .Pani Aniu jakto ? gdzie jest ta mloda dziewczyna ktora tak potrafila walczyc o dziecko dla innych kobiet a teraz sama poddaje sie po 3 probie??? i takie tam jeszcze roznosci mowił mniej wazne..... Ten moj doktor to taki starszy pan od ktorego emanuje pozytywna energia. Znałam go juz 7 lat zanim poszłam sama ze soba do lekarza. Kiedys chodziłam do tłumaczenia innym pacjetkom. Na koniec powiedzial mi dosc mocnym tonem: pani Aniu to widzimy sie za 3 tyg ,tak czy siak leki tszeba brac i z jajnikiem porzadek zrobic a na nastepnej wizycie porozmawiamy o pani kapitylacjii. Jak wychodzilismy uscisna reke mezowi i powiedzia reszta do pana nalezy . Boze kochany obaj zrobili mi taki zamet w głowie przez ten wekend ze odsapnełam z ulga jak moge pobyc sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam sobie ze niebde was czytac a mało jajka niezniose taka ciekawa jestem... biore sie za czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy motylek sliczny . a te nocne poty to poprostu nerwy-mowieci to. xxx Izkabelka pierscionet zupelnie w moim stylu takie nosilam zanim poznalam mojego M .dzis wkladam takie duze tylko jak sama wychodze albo jak mam focha, on nielubi takiej bizuterii u mnie.Oj czego to człowiek z miłości nierobi ... xxx Izoterma rozne to bywa ale mozna zaczac juz w nastepnym cyklu ja tak zaczynałam. xxx Czany dobrze cie rozumie i niestety czujemy tosamo:( ale tak mi sie teskni za dziewczynami ze jak patsze na komure to az musze sie mocno powstrzymywac zeby niezajzec na forum. xxx Blaza dobrze ze tobie chociaz sie udało choc przyznam ze sie poplakalam. xxx Witaj Basza ja cie z ktoregos forum pamietam :) Jak czytam Arizone to mam wrazenie ze napisane jest to prosto domnie . Boze dlaczego ten moj swiat jest taki straszny i ciagle tylko łzy płyną??? jak byłam po transfeze to chociaz byłam szczesliwa -nestety zbyt krotko. xxx Powodzenia oczekujacym na bete Gerwazy ,Aliket,Diana i chyba Berbla, niedenerwowac siebie i kruszynek,babelkow i skarbów !!!! Ciezarowki tez serdecznie pozdrawiam :) no i oczywiscie wszystkie dziewczyny przed ivf i w trakcie stymulacjii. xxx I dziekuje wszystkim moim Aniołom czyli Wam za troske , pozytywne fluidy i dobre słowo. Nielotku z kat ty wziełas kiedys tyle siły kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - fajnie, że zajrzałaś do nas. Bardzo mi przykro, że nie wyszło. Odpocznij trochę i do boju z podwójną siłą :) Masz fajnego lekarza, o M nie wspomnę. Justynka ma jutro transfer - trzymam kciuki. Daj znać jak poszło. Mnie o dnia punkcji pobolewają jajniki, a od transferu też brzuch. Daje się wytrzymać, ale mnie to trochę martwi. Napiszcie, czy któraś z was tak miała. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Aneczko - moze dla Ciebie jeszcze nie koniec ? Jakby co bede kibicowac kochana :) X Lunko nic nie wyglada jak powinno , czuje sie bardzo zmeczona , chcialabym zasnac i obudzic w lecie , z dzieciaczkiem na reku ! Z mezem mijamy sie ostatnio , strasznie to wszystko nadwyrezylo nasza wytrzymalosc :( Duzo szczescia kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Mam nadzieje, że wekend minal przyjemnie. Blaza wspaniała wiadomość gratuluje:) x diana33 co to za sny hehe Trzymamy kciuki za 22tego. x aneczka masz kochanego męża, super niespodzianka, morze najlepsze jest na uspokojenie się , uwielbiam szum fal!!!!! Mam nadzieje, że odpoczęłaś !! A Twój lekarz to ci go zazdroszcze, żeby każdy taki był, pełen nadzieii i wspierający!!! Aneczko zbieraj siły!!!!!!! Musi się udać a teraz czas na odpoczynek!!!!! Buźka x czarny starsznie mi przykro, wiem łatwo się mówi nie poddawaj się, walcz.... ale próbuj!!!!!! tez mialam takiego doła przez wekend ze masakra, troche się na mężu wyrzyłam..teraz mi głupio:(. A jeszcze znajomy , pochwalil sie ze żonie na walentynki droga (podkreslił DROGA) kurtke kupil, a ja sobie mysle, qwa kurtka ma sie czym chwalić. Ja nie chce zadnych kurtek, butów, spodni, torebek CHCE ZOBACZYC KIEDYS 2 KRESKI!!!!!!!!!!!! x Justynka powodzenia. Miłego poniedziałku kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alitek, mnie lekarz ostrzegal zeby do nich przyjechac gdyby nagle po transferze mnie brzuch bolal albo zwiekszyl swoja objetosc oraz gdybym nagle przybrala na wadze bo to moze byc znak, ze zbiera sie woda w brzuchu. Najlepiej zadwon do lekarza i opisz symptomy. x Ja zadnych symtomow nie mam. Doslownie nic a nic oprocz tych nocnych potow wiec moim zdaniem to wszystko u mnie nie wrozy to za dobrze :O To nie pesymizm tylko zwykly realizm :( Szanse mialam od poczatku malutkie. Ale zobaczymy, moze cos sie jeszcze rowzinie :) x Anneczko, ciesze sie ze napisalas :) Maz na medal! x Musze leciec. Milego dnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde napisałam post i wcięło:-( Aneczko tak się cieszę że napisałas! Takiego lekarza jak Twój to ze świecą szukać! A Twój M to fajny chłop:) Mam nadzieję że po tych trudnych chwilach nabierzesz wiary i siły do dalszej walki. Czarny Tobie też życzę takiej siły:) Madziula powodzenia na gastroskopii! Monojc trzymam kciuki za wizytę:) Mnie już dopadł stres. Martwię się ile mam zarodków i czy w ogóle jakies mam:( boję się że zesikam się na fotelu bo od punkcji ciągle chce mi się siku:( ile musze wypić tej wody i kiedy? Boję się że zarodki mi wypadną jak wstanę i będę musiała iść do samochodu:( Matko ale stres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka nic Ci nie wypadnie,spokojnie,nie denerwuj sie,wszystko bedzie dobrze. x Aneczka super ze sie odezwałas.Czuje w "Twoim głosie"ze jednak nie straciłas nadzieji do konca-bardzo dobrze.Masz swietnego lekarza i wspanialego M.Razem przetrwacie trudne chwile.Chwile odsapniesz i nabierzesz sił na nowe podejscie do ivf.Tylko pozazdrościć takiej odwagi :-) x dziewczynki zycze Wam miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, daj znac jak poszlo! x zarodki nie wypadna bo macica jest praktycznie zamknieta ale mozesz zawsze lekarza jeszcze zapytac :-D Po transferze pij 2-3 litry wody i jedz duzo miesa bo tez wiaze plyny w organizmie i pomaga zapobiec overstymulacji. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Aneczko słonce super, ze zajrzalas do nas!!!! Mam nadzieje, ze ten szum fal ( ktory kocham :) ) i klimat jaki zafundowal Ci maz podniosl Cie troche na duchu!!! Widzisz wszyscy sa gotowi walczyc za Twoj cud, wiec teraz najwazniejsze, obys Ty tez tego chciala i pelna wiary dazyla do celu. Nie wiem skad ja czerpalam sily.Poprostu powtarzalam sobie, nie tym razem to nastepnym. Tez byly chwile ciezkie, ale zawzielam sie i powiedzialam nie poddam sie. To ja wygram!!!!! Tego samego zycze Tobie, tej sily i wiary!!! Nadzieja umiera ostatnia!!! xx Kurcze -mi juz jest tak ciezko spac, ze nie moge znalezc sobie miejsca?? Jak na boku to zebra bola, na plecach uwielbiam,ale jak poleze to zaraz wszystko kluje i jeszcze jakies skurcze po lewej stronie mialam w dole brzucha dzis nad ranem... :/ Booooze juz moglby byc maj :) Milego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Czarny, przykro mi z powodu trudnych chwil, ktore teraz przechodzisz..zycze Ci duzo sil do walki z przeciwnosciami losu...moze rzeczywiscie odpoczynek od wszystkiego i skupienie sie na relacji z mezem jest dobrym wyjsciem, zeby troche wyjsc z ognia walki o dzieciaczka i z perspektywy ocenic pole bitwy. spojrzec na wszystko z daleka, wziac oddech. Odpoczac od tych wszystkich emocji. Moja droga trzymaj sie, zadbaj o siebie i swojego meza. Buziaki!!! xxx Aneczka, widze duzo pozytywnej energii i cos mi sie wydaje, ze bedziesz dalej probowac. Mezus chyba tak Cie rozprasza wakacjami, zebys uspic Twoja czujnosc, a potem hyc zastrzyki i zaczniemy znowu stymulacje :) Trzymajcie sie cieplo! xxx Aliket, ja mialam nole jajnikow i brzucha po transferze, glownie z hiperstymulacja. Ale nawet jak nie masz hiperki, to jednak wyprodukowanie tylu jajeczek przez jajniki, jest dla nich ogromnym wysilkiem, zazwyczaj produkuja jedno, dwa jajeczka, a teraz ponad 10! wiec musza pobolewac, do pewnego stopnia, to jest normalne, no chyba, ze bedziesz miala inne objawy jak Gerwazy pisze, to koniecznie dzwon do lekarza. Zrobia Ci morfologie by zobaczyc czy jest OK i USG czy nie masz wody w brzuchy. a te jajniki to jeszcze beda rosly i bolely przez kilka miesiecy..mi chyba po 2,5 miesiacach ustalo... xxx Basza- hejka, trzymam kciuki! xx Justynka, nie przejmuj sie niczym, zarodki nie maja prawa wypasc :) nie posikasz sie na pewno, a nwet jesli, to co z tego, lekarze to juz chyba wszystko widzieli, ja sie nigdy nie wstydze nieczgpego u lekarzy, bo w koncu to fizjologia :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, Nielotek, Wiosanka, czy macie jakies problemy ze skora? U mnie ostanio czerwona wysypka wyszla na brzuchu, ale tylko na chwile, oraz po myciu sie, mam plamy czerwone na rekach :( Mowilam o tym dzisiaj lekarzowi, powiedzial, ze jesli szybko znika, to on nie wie co to jest...pewnie atopowa skora...juz sobie kupilam szmpon do wlosow Mustela dla dzieci i tylko tym sie myje, ale i tak mam plamki czerwone na przedramionach po myciu sie..dziwne, ale lekarz nie wspomnial o zadnych bdanicha w strone cholestozy, wiec zapewne nie uznal, ze to byc moze w strone zatrucia ciazowego..,chyba taki urok u mnie. Mam ogolnie bardzo wrazliwa skora jako blondynka. xx dzisiaj mialam badanie u lekarza, nie USG, tylko badanie brzucha, krew, mocz, etc...wszystko OK, tylko powiedzial mi, ze za malo wody pije, ze widzi to w moczu. Takze pije od rana i pije. xx pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: nastepne badanie za 5 tyg czyli 25 marca, ale bez USG! kolejne USG dopiero za 10 tyg, czyli w kwietniu! Norlamnie mnie ta szwajcaria dobije, chyba bede szukac priv lekarza we Francji, no bo nie doczekam bez USG do kwietnia! uswierkne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Aneczko super, ze do nas zajrzałaś ;-) Widze kochana ze bedziecie walczyć dalej. JA dzis jade do lekarza jakoś mam zły humor !! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny optymizm mnie opuścił:( Z 14 jajeczek metoda imsi zapłodnili 8 ale do dzis przetrwały tylko 2, trzeciej i czwartej klasy. Zabrałam je ze sobą, nie mam żadnego mrozaczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, x masz dwa! To sa dwie szanse! Nieraz sie czyta historie, ze dziewczyny mialy tylko jedno a jednak wyszlo! x Ktory to dzien po punkcji? 3-ci czy 4-ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkcję miałam w piątek. Lekarz mówił że teraz włączył się czynnik męski i dlatego zarodki nie przetrwały. Ale przecież imsi ma wybrać najlepsze plemniki. U nas był problem z morfologią ale badanie fragmentacji dna plemników było dobre:( podłamałam się bo jakie szanse mają takie słabe zarodki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, Najwazniejsze jest, ze przetrwaly, zaczely sie dzielic i rozwijac! To bardzo dobry znak! W tym momencie rozwoju komorek nie da sie przewidziec sukcesu . Czasem te wolniej rozwijajce przyjmuja sie lepiej. To naprawde niczego nie przesadza! Mysle, ze beda mialy nature malego wojownika i choc jeden na pewno z Toba na 9 miesiecy zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka ja jedyne na conarzekam to na strasznie sucha skore pomimo regularnego smarowania oliwka i kremami. Wysypek jeszcze zadnych nie doswiadczylam, ale czytalam na innym forum, jest dziewczynka kosmetyczka - bodajze i wypisywala sklad w kosmetykach dla dzieci jakie teraz sie znajduja. W mustelli jak i w innych kosmetykach znajduje sie duzo parafiny i innych alergicznych, nieprzepuszczajacych powietrza i uczulajacych sskladnikow. Dodatkowo Mustela wlasnie zawiera PEG-40 substancję która może wywołać zapalenie mieszków włosowych, wysypkę (w ogóle nie powinno się to znaleźć w kosmetyku dla dzieci) Jezeli masz podatna skore na alergie to moze wlasnie teraz w trakcie ciazy kiedy skora jest wrazliwsza, ktorys z tych czynnikow jest przyczyna Twoich wysypek. Ja myje sie oliwka nivea do skory suchej. Tu tez dla dzieci wszyscy uzywaja kosmetykow musteli i ja tez chcialam,ale zdecydowalam, ze pierwsze kosmetyki jakie kupie malej to z serii Hipp,ktory wypada podobno najlepiej na tle tych wszystkich innych. Zobaczymy. xx Justynka poczekaj, wszystko jeszcze moze byc dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka Gerwazy ma racje co do zarodków.Nie zawsze jest tak ze te zarodki ktore na pozór wydaja sie slabe nie moga sie rozwinąć.Różnie to bywa.Nieraz silne zarodki nie daja ciazy a te gorsze tak.Musisz do konca wierzyc ze sie uda,głowa do góry! x Ja natomiast gastroskopie mam juz za sobą.Jednym słowem MASAKRA!!!Jesli kiedys mialabym sie znowu zdecydowac to tylko i wyłącznie przez nos a nie przez usta.Tak sie wymęczyłam ze szok.Żyłki mi popekały pod oczami i na szyi od tych wymiotów.Boze dzieki Ci ze juz po....badanie wykazalo jedynie refluks żolądka i nic poza tym.Jeszcze bede miec usg i kilka badan z krwi wiec zobaczymy czy cos wyjdzie.Teraz odpoczywam bo jestem jakas lelawa dzisiaj po tych przezyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! wiem wiem miałam zrobic test 22 lutego ale nie wytrzymałam . Zobaczyłam bardzo bardzo bladziutka druga kreske :( albo chce ja widziec,coz poczekam jeszcze..,:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawacvcxvcvcvkawa
Justynka Wy macie problem tylko z morfologią ile % o prawidłowej budowie ma Twój M ???? bo my też mamy problem z morfologią 2 % u nas. Szczególnie trzymam za Ciebie kciuki i podglądam codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, Chryste Panie! Nie wyobrazam sobie ze Ty to na zywca przechodzilas. Przeciez taka 15 minutowa narkoza to w dzisiajszych czasach naprawde nic skomplikowanego.Odazna dziewczyna jestes! x Diana, zrob test jutro rano (najlepiej kup tej samej firmy zeby byl tak samo czuly) i zobaczy czy kreseczka bedzie mocniejsza :) Ile to dni po punkcji? x Nie wiem co Kruszynki robia bo zdaje sie odkryly w naszym genetycznym basenie ;) (genetic pool) jakiegos Japonczyka i robia za Ninja :-D Ani widu, ani slychu, ani mru-mru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Przyjmiecie mnie do swego grona??:):) My o dzidzie staramy się prawie 5 lat:( za nami 2 nieudane iui i decyzja o in vitro (szkoda nam czasu ja i mąż mamy 30 lat) problemem jest czynnik męski(mało plemników i morfologia 3% prawidłowych) u mnie podejrzenie pcos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa u nas problemem jest morfologia - ok. 4% i słaba ruchliwość. Test SCD wyszedł ok i lekarz mówił że bedzie z czego wybrać. W nasieniu oddanym w dniu punkcji było 6 mln ruchliwych plemników i dr powiedział że przy takim wyniku tylko imsi. Zdziwiło mnie to bo przecież np przy plemnikach pobieranych w czasie biopsji jądra też robi się imsi. To skoro u nas z tych 6 mln nie zdołali wybrać tych plemników które dałyby silne zarodki to co dopiero przy biopsji:( Wmawiam sobie że bedzie dobrze ale łzy same mi płyną bo nie mamy mrozaczków a nie stać nas bedzie na kolejną próbę:( Diana po cichutku już gratuluję:) Madziula dobrze że to już za Tobą, dzielna jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 10 dzien po transferze i krecha bladziutka :( zrobie z rana....:) pozdrawiam, staram sie nie zagladac tu by nie myslec ,za duzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×