Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość do Jagoda333
Doktor o którym piszemy nazywa się dr. Gizler i przyjmuje w Invimedzie we Wrocławiu. Jeśli mieszkasz gdzieś w okolicy to polecam Ci go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa!!!! dostalam @!!!!! boli brzusio!!!! trudno niech boli,najwazniejsze ze @ przyszla.Ale jestem happy!!!! :-):-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla bardzo mi przykro. To jest straszne co czlowiek musi przejsc, jakie katorgi przysychiczne zeby zmierzyc sie z tym wszystkim.:( Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki i mam wielka nadzieje ze uda Wam sie. Sciskam Cie mocno!!! xx Lunka co do wozka ja mam ten http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=3628 Wybralam, go z tego wzgledu ze miesci mi sie bez problemu do bagaznika mojego auta, jest lekki, jednym "kliknieciem" sciagam gondole ktora jest lekka, spacerowka jest tylem i przodem do kierunku jazdy.Stelaż wozka sklada sie "na maxa" sciagne kola i te kikuty na ktorych kola sie znajduja tez sie skladaja do srodka, poprostu sklada sie calkowicie. Kola pompowane pelnoobrotowe. No tak mniej wiecej to wyglada a jak bedzie to sie okaze jak bedzie dzidzia. Co do wyprawki to juz mam praktycznie wszystko,jakies duperele zostaly do kupienia, teraz tylko pranko, prasowanko i pakowanko. :) xx Gerwazy robisz jutro bete? xx Milej niedzielei zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeeeeeeeeeeeee
Jagoda ja chodzę do Grettki lekarz konkretny zna się na rzeczy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dziękuję za odpowiedź :) Uspokoiłam się jeśli nie tylko ja nie miałam robionego tego badania. :) Ja dzisiaj pierwszy zastrzyk w sumie dopiero wieczorem ale się boję że masakra:( X monjoc1 to moje pierwsze podejście i mam nadzieję że ostatnie :) I dwa bombelki zostaną ze mną na 9 pięknych miesięcy :) X z wczorajszego USG wyszło że mam torbiel na prawym jajniku to jest ta sama co ją miałam na pierwszej wizycie miesiąc temu tyle że się zmniejszyła. Ale lekarz powiedział że nie widzi przeszkód żeby nie zacząć stymulacji nawet jak jest ta torbiel, bo oni podczas punkcji ją ściągną. Dziwi mnie to trochę bo pisałyście przecież że jak są torbiele to sie ie robi in vitro. No ale nic już się w końcu zaczęło :) I pierwszy raz się ucieszyłam że ta małpa @ przyszła:) X Alkiet a jak u Ciebie ???? czemu się nic nie odzywasz ??? kiedy masz robić testa?? bo coś mi się wydaję że już nie długo. X Gerwazy.Malinowski a jak u Ciebie ?? jak się czujesz?? Ty jutro robisz testa? X Madziula30 fajnie że już dostałaś @ mnie też niestety bolał brzuch ale jak nigdy jakoś z tego powodu nie narzekam :) X Justynka trzymam kciuki mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla ja tez staram sie wiele lat dlatego trzymalam za ciebie szczegolnie kciuki. Naprawdę mi przykro. Ty wspominalas ze robiliscie mase badan...a robiliscie poszezona immunologie?t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim. xx nielotek, dziekuje. tez patrzylam na xlandera. ten bebecar stylo at polecila mi kolezanka, ktora jest mega zadowolona z niego. JEdynie ciezki jest, ale ona mieszka w domku, a my tez na parterze bedziemy, wiec nie trzeba bedzie nosic, takze mi tez to nie przeszkadza. Ale ten xlander wydaje sie tez byc popularny wsrod mam, bo inna kolezanka a forum "czerwcowym" tez wlasnie taki kupuje. xx milej niedzieli wszystkim. Biest, wiem, ze Ty jests expertem w immunologii :) Ty chyba mialas robione wszystie badania, prawda? xxx idziemy z mezem na spacer nad jezioro oraz na kawe i ciastko w jakims milym miejscu, jeszcze z dwojka znajomych sie spotkamy. Sa oni oboje starsi ( ok 60) starali sie kiedys dawno temu, ale nie udalo im sie miec dzieci...sa szczesliwym malzenstwem, bardzo dbaja o siebie i o przyjaciol. NIestety ostatnio zmarl im ukochany pies, wiec czuja sie samotnie. xxx papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko zarcik wczorajszy mezowy: rano sie budzimy, ja jeszcze zasapana, wiec maz mowi: kochanie to ty sobie spij jeszcze, a ja z synkiem pojde na targ :) xx Berbla, mysle o Tobie i moze jeszcze sie okaze, ze nie wszystko stracone... xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbla :( niewiem co powiedziec. A ja jeszcze poczekam na twoja betke . sciskam Ciebie mocno. lunede a u mnie wysokie tsh 6 i bardzo sie boje ze poronie narazie biore 50ethyrox mam nadzieje ze mi zwiekszy choc sama najchetniej juz wziełabym 100 :, gdzies przeczytałam ze na poczatku ciazy to tsh szaleje.Ale najwazniejsze jest ft4? tak? pozdrawiam wszystkie, powodzenia w stymulacji punkcji i potem tylko transfer-szybko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berblaaa niewiem co powiedzieć strasznie Ci kibicowałam ! :(:( przykro mi, jednak spróbuj znaleźć w sobie siłe może jakaś inna klinika? może jakieś inne badania ?? może coś przeoczyli....życze Ci dużo siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana bież 100 euthyroxu koniecznie! Zwiększ dawkę sama! Jak się obawiasz dzwoń natychmiast do endokrynologa. Ale uwierz wiem co mówię do 12 tygodnia to bardzo ważne !!! Szczególnie istotny jest okres pierwszych 10-12 tygodni ciąży. W tym okresie tarczyca płodu nie produkuje jeszcze hormonów. W związku z tym jedynym ich źródłem są hormony tarczycy, które dziecko otrzymuje od matki. Tobie się nic nie stanie a maluchowi tylko pomoże. o Berbla bardzo mi przykro, przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam z calego serca za wsparcie ale zaczely mi leciec skzepy i zadzwonilam do lekarza i stwierdzil samoistne poronienie wiec juz niebiore lekow i na bete niema po co jechac.Cala noc gadalam z mezem i zaczniemy zalatwiac adopcje zaoszczedzimy troche kasy i moze sprubujemy jeszcze raz ale juz nie w tej klinice bo tam wogule po nieudanych prubach nie kazali robic zadnych badan czemu tak jest ze za kazdym razem mam samoistne poronenie.Juz dzisiaj jest lepiej ale bede potrzebowala duzo czasu zeby sie pozbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka jutro ide na bete kolejna i wizyta mam powtorzyc tsh i ft4 i napewno poprosze o duza dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, niezmiernie mi przykro :( :( :( Mimo to pojechalabym zrobic bete zeby wiedziec czy naprawde bylo zagniezdzenie czy wogole nie. Przeciez przez telefon lekarz nie moze powiedziec czy bylo samoistne poronienie czy tez wogole nie doszlo do zagniezdzenia. x Czy bierzesz pod uwage Polskie kliniki? Jest na przyklad Novum w Warszawie, a to tylko godzina lotu stad...I ceny tez maja inne niz tu. x Zycze Ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana, super, ze masz tsh pod kontrola od poczatku, ja dopiero odkrylam tsh 5,3 w 6 tc :( i dostalam tez 50, ale szybko zwiekszyli mi do 75 i teraz juz do 100. a Ty juz bierzesz leki od transferu, wiec to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Berbla przykro mi. Ja mam jakieś załamanie. Nie chciałam do Was pisać, żeby nie zarazić swoją głupotą. Pisałyście, że nadzieja umiera ostatnia. U mnie umarła jako pierwsza. Mam jakiegoś doła. Zawsze byłam twarda i myślałam że sobie sama ze wszystkim poradzę, ale to chyba dla mnie za dużo i mnie przerosło. Czuje, że to już koniec i @ nadchodzi z wielką pompą. Mam wszystkie jej objawy, łącznie z ZNP (zespół napięcia przedmiesiączkowego). Chyba potrzebuję porządnego kopniaka. Teraz nawet myślę, że jak nie wyjdzie to nie wracam po mrożonki. Po co? Z moim nastawieniem :) Tylko wam się przyznam, że robiłam w piątek Betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkiet jak chcesz to ja Ci mogę nakopać :P Masz mieć pozytywne nastawienie :) A w piatek który był dzień po transferze ?? i jaki wynik miałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwary niema sensu tam jechac bo za kazdym razem mam to samo a oni nic z tym nie zrobili tylko powiedzaBARDZO PRZYKRO MOZE NASTEPNYM RAZEM zadnych badan nie zleca nawet nie kazali zbadac endometrium czy jest ok.Czytalam o tej klinice i niema dobrej opini myslalam nad bocianem w Bialymstoku ale niewiem jak to by wygladalo z moja praca mysle tez nad Darmstatem moze oni zleca jakies badania czemu tak sie dzeje bo w wiesbaden nawet jak mowilam o tych kropelkach o ktorych dziewczyny pisaly to mi powiedzial ze to jest tak jakbym poszla do kosciola zapalic swiece niewiem o co mu chodzilo ale mnie wkuzyl tym nic konkretnie nie wyjasnil i wiecej tam nie pojade szkoda moich nerwow i kasy.Po tej ostatniej wizycie stracilam do nich zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio klebusio
Do Fania, Podchodzilismy z krotkim protokolem, wczesniej przez 2 miesiace bylam na regulonie dla wyciszenia i uregulowania cyklu. Bylam pacjentka dr Zorawskiego w Invimedzie we Wroclawiu. Co do samego doktora jak i kliniki nie bede sie wypowiadac bo nie mam porownania do innych lekarzy i innych osrodkow. Wiadomo ze kilka zastrzezen by sie znalazlo, ale jakie to ma znaczenie? U mnie cala procedura zakonczyla sie powodzeniem wiec moge ich tylko polecic, bo w koncu liczy sie efekt koncowy :) Fania, wiem ze sa chwile zwatpienia, ale nie zalamuj sie! Jak widzisz po moim przypadku ty tez masz szanse! Widze ze jestesmy tez w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla kochana może jednak zrób betę, tak dla spokojnego sumienia. Bardzo mi przykro:-( x Madziula w końcu doczekałaś się @, super :-) x Aliket no i jak ta beta??? Na pewno masz już wynik:-) I co z poziomem progesteronu? Pisz kobieto!!! x Gerwazy jakieś objawy?:-) x U mnie dziś 21 dc i 6 dpt i nic nie czuję, ani piersi ani brzucha:-( I stres mam bo jak wrócę do pracy to będą wypytywać co i jak. I co mam niby powiedzieć:-( Też chyba dołek łapię:-( Spać w nocy nie mogę, co godzinę wstaję na siku. Masakra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam wynik tej głupiej Bety. Nie wiem czego się spodziewałam. To był 7 dpt i miałam podawane 2-dniowe zarodki. A jej wynik to: 0,2. Wiem, że hcg wzrasta dopiero przed terminem spodziewanej @, ale może liczyłam na jakiś cud. Co o tym myślicie? Urośnie jeszcze? Jeżeli chodzi o progesteron, to lekarz napisał że jest prawidłowy ( nie zmienił mi dawkowanie luteiny) i kazał czekać na wynik HCG z 12 dpt. Może jutro zrobię sikańca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket mi się wydaje że jest szansa:) po prostu za wcześnie zrobiłaś bete. Może zarodki dopiero się zagnieżdżają. A pisałaś dr ten wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno ja nawet mężowi nie mówiłam o teście. O od lekarza bym dostała niezły opiernicz. On mówił,że nawet 10 dpt może być za wcześnie. Jedynie czym się pocieszam to że temperatura mi się dalej utrzymuje na poziomie 37,2. A tak to by mi już chyba spadła. Mierzy któraś z Was? I ile dni przed @ powinna spaść. Czytałam, że 2 dni, ale nie wiem jak jest to w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, skoro dr mówił że 10 dnia to za wcześnie to 7 dnia tym bardziej:) ja temperatury nigdy nie mierzyłam wiec nie wiem. Głowa do góry, przecież dr mówił że u Ciebie musi się udać:) a czujesz coś? Ból piersi albo brzucha? U mnie nic. To bete robisz w środę tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula super ze @ przyszła, my nawet z @ się cieszymy;-) Alkiet Justynko trzymam kciuki ! Berbella podziwiam Was, ze podjęliście decyzję o adopcji ! Tygrysku lekarz wie co robi ;-) Jesli jest mozliwkosc pozbycia się torbileli podczas punkcji to super, to Twoje I podejście i mam nadzieje, ze ostatnie i sie uda !! Ja tez bede miala I ale kiedy nie wiem, narazie sie wyciszam celist ;-) LuneDe super ten spacer nad jeziorko , zazdroszczę ! Nielotek wózek fajny , dzidzi bedzie mialo niezłą bryke ;-) Mamez nadzieje, ze też kiedyś bede takie zakupy robic!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket, u mnie przez pierwsze tyg ciazy mialam ciagle stan podgoraczkowy 37 i ponad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, wlasnie, nareszcie przyszla! Monjoc, oczywiscie, ze bedziecie robic takie zakupy. Ja tez dolaczam sie do podziwu o decyzji o adpocji, to trudny temat, ale my tez rozwazalismy te opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×