Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość całkiem nowa tu
Ten bój to może być jakiś nerwoból, nie powinien być groźny dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia a gdzie bedziesz mieszkac ? Jesli mozna zapytac ;) Ja urodzilam sie w Grecji ... Ja w przyszłym roku 22 lata koncze ;) Zazdroszcze koncowki studiowania ! Ja studiuje medycynę . Dopiero 2 rok... olabia ja na szczescie uczelnie mam bardzo bliziutko domku ;) W tym samym miescie dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Despina to super:) masz fajny ciepły kraj i dobry zawód będziesz miała :) Pani doktor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka2930- ja radzę sobie z mdłościami pogryzając migdały - troszke pomagają , najbardziej męczą mnie mdłości w pomieszczeniach - dom , sklepy , pracuję pod gołym niebem wiec jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy uda mi sie polączyć studia z wychowaniem dwójki dzieci to sie zobaczy ;) Córeczka za tydzien konczy 6 m-cy i juz kolejny potomek w drodze... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. trochę się zastanawiałam czy już do was dołączyć bo nie chcę zapeszać. W piątek zrobiłam test i SĄ DWIE KRESKI. Strasznie się z mężem cieszymy. Wizytę u gina mam dopiero we wtorek i puki nie dostanę od niego potwierdzenia hamuję się z szaleńczą radością. pozdrawiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
despina ja bede mieszkać w szwajcarii :) całkiem nowa tu - mam nadzieje, że to tylko jakiś nerwoból .. odzywa się ból jak troche poleże i wstaje wtedy bardzo kłuje i jak zaczynam chodzić. u nas burza niedługo będzie .. tak się błyska, a mój Z daleko ode mnie i w dodatku teraz jedzie do pracy, bo jakis wywiad do tv jego podopieczny ma a pozniej maja koncert.. tesknie za nim bardzo :( a jeszcze 1,5 miesiaca bez niego ;/ wiecie co.. powoli mam dosyc mieszkania w domu, chce juz do niego do szwajcarii.. jakoś lepiej sie tam czuje mimo ze nie znacz szwajcarskiego niemieckiego tylko ten hochdeutsch.. moj powiedzial ze bedziemy sie razem uczyc niemieckiego, ze mi pomoze i szybko sie oswoje z nowym krajem, jezykiem i kultura :) chyba nie mogłam lepiej trafić, jest taki kochany i przede wszystkim daje mi tyle milosci ktorej nigdy nie dal mi ojciec ( moj prawdziwy zostawil mnie i mame jak mialam miesiac a teraz mam ojczyma ktory nie traktuje nie jak corke .. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fufa ja Szczyrk nie daleko:) daspina super malutkie dzieciatko masz daisydot witamy ale my możemy pogratulowac???? Asiu wiem migdały ale na silne mdlości nawet one nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia A czym sie zajmuje Twój mąż ? Nie dziwie sie ,że tesknisz za Nim . 1,5 m-ca to dość dlugo ! Mój K tez często poza domem :( Teraz ma dyzur i sama z córcia jestem i tez tęsknie... daisydot bete robilaś ? Gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
karcia super ze mas zod niego wsparcie i milosc, duzo szcescia dla Was:0 a nową kolezanke witam i juz gratuluje. Despina dasz rade na pewno:) fajnie taka mloda i juz dzieciaczki, a ja 32 i dopiero pierwsze, o ile sie uda szczesliwie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie jest moim mężem, ale już się tak czuje :) mój jest tourmanagerem Mike'a Candys'a .. nie wiem czy cos ci bedzie to mowilo :P one night in ibiza .. np. taki hit :) musialam teraz wrocic do PL bo mam obrone i trzeba sprawy pozamykac na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
A mnie naleciało na naleśniki... i robie właśnie:) mniammmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowka001
Śląsk się kłania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, widzę że sobota pod znakiem sprzątania minęła większości ;-) Za mną od kilku dni chodził biszkopt z jabłkami i taki sobie dziś upieklam, powstrzymuję się żeby nie zjeść całego. Non stop mam ochote na jakieś takie słodkie rzeczy, ciasta itp Mdłości dalej brak. Za to śpiąca jestem ciągle, mogłabym spać cały dzień a wieczorem najlepiej bym zasypiała z synkiem. Nie wiem jak mi przyjdzie wstawać przed 7 żeby zdążyć do przedszkola i do pracy od 3 września... Ja na razie biorę tylko folik. Moj lekarz witaminy dopiero później każe brać. W tamtej ciąży brałam prenatal ale ciągle mi niedobrze po tym było i potem zieniłam na Feminatal N i to bym chciała teraz brać też jak już przyjdzie czas. Mnie tez możecie dopisać do tabelki, 2 ciąża, ostatni @ 8.07, lat 28 ale terminu jeszcze nie znam. ChybaZwariuje mnie też bolą piersi strasznie i to w zasadzie jedyny objaw i się też zastanawiam czy wszystko dobrze ;-) Kosmetyków używam wszystkich normalnie chociaż zauważyłam że włosy strasznie szybko mi się przetłuszzcają teraz, nigdy tak nie miałam. Jak to jest z tym seksem, można czy nie można, aż się zapytam chyba bo czasem mam wątpliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam na kolację 2 wielkie talerze barszczu ukraińskiego mmm uwielbiam , zaraz nalewam trzeci :D już mi sie nie mieści ale nachalstwo... :D po rybnym szale dostałam chęci na zupki takie kwaskowe typu barszczyk , ogórkowa zarzutka , mogę jeśc co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualna tabelka: NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** Kiwoszka.......25.......23.06.........1.........pomorskie ..............?.... Little_Ann.....26.......24.06.........1.........Wrocław........01.04.2013 karcia22.......22.......25.06.........1.........lubuskie.........06.04.2014 anq1991...... .21.......25.06.....................................03.04.2 013 mniejszabyc ..31.......26.06.........2.........pomorskie......01.04.2013 boska1986.....26.......26.06.........1.........śląskie ............ ? ...... julitek11.......25.......29.06.........1........mazowieckie ...06.04.2013 Wendywu......32.......30.06........ 2 .........podlaskie.......07.04.2013 olabia..........27.......01.07.........2..........mazowie ckie..07.04.2013 całkiemnowa..26.......01.07........1..........mazowiecki e..07.04.2013 KamilkaK.......32.......01.07........1..........lubuskie ....... 08.04.2013 lubieczereśnie.25......01.07........1..........łódzkie ........ 08.04.2013 trzcinka77.....33......02.07........1.......dolnośląskie.......09.04.2013 Ancyk80.........32.....03.07........2..........małopolsk ie. ..10.04.2013 ::::Asia::::......39......05.07.......................... ................?...... plusik_..........31......05.07.......................... ................?...... też.mama......29...... 05.07............................ ..............?.... asiula3301-.....26......07.07.........1...........Poznań .......15.04.2013 Ozeszek83.....28......08.07.........2................................?........ bożka2930......29.....10.07..........2..........śląskie.........17.04.2013 Otulka..........28......13.07..........2.........śląskie..........20.04.2013 lenkaś...........29......13.07..........1..........łód zkie. ............?...... NOToFrugo.....28.......14.07............................. ..............?...... Anty Hormony..21....14.07...........1........małopolskie....20. 04.2013 kasza23........26......15.07...........2........Wa-wa.......22.04.2013(?) ola81............31......16.07...........3........opolski e .......23.04.2013 pchelka88.....24......19.07...........1.................. ............?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek83- jeśli Ciąża nie jest zagrożona to sex nie zaszkodzi :) tylko w miarę rozsądnie - nie powinno się zbyt ostro podrażniać szyjki macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam bo u siebie tez blad zrobilam, post zgloszony do usuniecia :) Aktualna tabelka: NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** Kiwoszka.......25.......23.06.........1.........pomorskie ..............?.... Little_Ann.....26.......24.06.........1.........Wrocław........01.04.2013 karcia22.......22.......25.06.........1.........lubuskie.........06.04.2013 anq1991...... .21.......25.06.....................................03.04.2 013 mniejszabyc ..31.......26.06.........2.........pomorskie......01.04.2013 boska1986.....26.......26.06.........1.........śląskie ............ ? ...... julitek11.......25.......29.06.........1........mazowieckie ...06.04.2013 Wendywu......32.......30.06........ 2 .........podlaskie.......07.04.2013 olabia..........27.......01.07.........2..........mazowie ckie..07.04.2013 całkiemnowa..26.......01.07........1..........mazowiecki e..07.04.2013 KamilkaK.......32.......01.07........1..........lubuskie ....... 08.04.2013 lubieczereśnie.25......01.07........1..........łódzkie ........ 08.04.2013 trzcinka77.....33......02.07........1.......dolnośląskie.......09.04.2013 Ancyk80.........32.....03.07........2..........małopolsk ie. ..10.04.2013 ::::Asia::::......39......05.07.......................... ................?...... plusik_..........31......05.07.......................... ................?...... też.mama......29...... 05.07............................ ..............?.... asiula3301-.....26......07.07.........1...........Poznań .......15.04.2013 Orzeszek83.....28......08.07.........2................................?........ bożka2930......29.....10.07..........2..........śląskie.........17.04.2013 Otulka..........28......13.07..........2.........śląskie..........20.04.2013 lenkaś...........29......13.07..........1..........łód zkie. ............?...... NOToFrugo.....28.......14.07............................. ..............?...... Anty Hormony..21....14.07...........1........małopolskie....20. 04.2013 kasza23........26......15.07...........2........Wa-wa.......22.04.2013(?) ola81............31......16.07...........3........opolski e .......23.04.2013 pchelka88.....24......19.07...........1.................. ............?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia Łał ! Ciekawy ma zawod ;) Wiem o kogo chodzi ;) A dlaczego nie ma mnie w tabelce ? ChybaZwariuje Ja właśnie planowalam pierwsze dziecko w wieku okolo 32 lat ;) Będąc po studiach, stazu i specjalizacji ;) Ale wyszło jak wyszło . Do tego mój K jest starszy ode mnie o 10 lat i pragnął dziecka. I nie wyobrazam sobie czekać tyle lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopisałam, że z Lublina jestem. wczesne chodzenie spać ma jeszcze inne plusy, nie je się późno. Im dłużej siedzę tym bardziej myślę co by tu zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Asiula ma termin na 15 kwietnia, a okres ostatni podobny do mnie. Mi z kalkulatora internetowego wychodzi 14 kwietnia, może coś mi lekarz powie na następnej wizycie. Chociaż mnie niestety tym razem czeka cc, nie chcę, ale nie mam wyjścia niestety... Chyba będę podwojne urodziny robić bo mój synek z 16 kwietnia, ciekawe na jaką datę mim cc wyznaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
despina moj jest ode mnie starszy o 11 :) ma 33 lata, ja mam 22 .. on bardzo pragnal dzidziusia, ale za rok juz po slubie a tu psikus :) moze i ciekawy zawod ma bo jezdzi po europie i zwiedza tez, ale duuzo kobiet wokol nich sie kreci i tak obawa jest :) ale ufam mu, zawsze wiem gdzie jest co robi i tak sie to kula ... na szczescie w pazdzierniku to rzuca i nie bedzie jezdzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek a dlaczego juz stawiasz na cc ? U nas nie ma przeciwwskazań do zbliżen i seksik jest nawet czesto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina miesiąc temu miałam operację na kręgosłup i na kontroli u ortopedy jak powiezdiałam, że jestem w ciąży to powiedział, że nie ma opcji na naturalny poród bo to za duże obciążenie dla kręgosłupa teraz. Ja dobrze wspominam pierwszy poród dlatego chciałam bardzo drugi raz naturalnie rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po cc blizna znowu będzie. Już teraz mam bliznę przez cały kręgosłup chociaz widać że się goi, nie wygląda źle, ale jakoś nie wyobrażam sobie blizny na brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×