Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Nie istnieją żadne działy lub nie masz uprawnień do ich zobaczenia. help, nie chcę się z Wami rozstawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melwa słońce 🌻 miło że z nami jesteś;D czytam na temat zapalenia pęcharza w ciąży...ale chyba sobie odpuszcze ;/ i w ogóle to mi zimno strasznie, nie wiem czyjakieś przeziębienie za mną nie łazi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melwa a co u ciebie? jak sie wszsystko potoczylo? jesli niech mowic to zrozumiem... ja dzis znowu caly dzien placze, jezu hormony robia swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zbieram do domku;D odezwę się jutro, bo dalej nam net w domu nie chodzi:/ Miłego wieczorku, papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki ja juz po wizycie, nie było to badanie genetyczne, ale zwykłe badanie usg dopochwowo, dzidzi ma ok 7 cm z nóżkami Pani dr mowila ze wszytsko ok , a na genetyczne mi powiedziala jak chce sobie zrobic to gdzie mam isc, jutro bede miala czas to zaloguje sie na nowym forum bo dzis to wymiekam juz po całym dniu, ide do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolik bardzo sie ciesze ze wszystko ok :) To poprosze teraz o kciuki za jutrzejsza moja wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
zalogowałam się na nowym forum :-))) nic tam nie widze ale spoko :-P ja będe trzymać za Ciebie kciuki, a ty za mnie :-))) O której masz USG? ja o 13.30, tzn w Polsce o 14.30 mój M. dzisiaj wstał i stwierdził że ma już stresa w związku z jutrem, a ja mu mówie, że już nic gorszego na pewno nie usłyszymy niż wtedy, ja jednak luzuje nawet jakbym miała urodzić dziecko z zespołem Downa to nie robi mi to różnicy, takie dzieci są ponoć jeszcze bardziej kochane niż zdrowe :-P tak mówią, do tego w tym kraju tacy ludzie mogą sobie normalnie żyć, pracować, są normalnie traktowani przez społeczeństwo, także nie straszne mi to wad jakiś takich to wiem już po ostatnim usg, że fasolek raczej nie ma, to czym mam się stresować?! Równie dobrze do 13 kwietnia mogę mieć rozwolnienie z nerwów, ale po co sobie robić koszmar z tego cudownego okresu w życiu jakim jest ciąża :-))) Optymistycznie co? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamati - juz bedziesz widziala, musialam nadac ci uprawnienia. w dziale ogolnym jest haslo (kwietniowki) - dodatkowe zabezpieczenie przed niepowolanymi osobami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
oki już lece patrzać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamati mysle ze masz fajnego faceta i bardzo cie wspiera :) Ja mam o 13:00 ale sa zawsze duze opoxnienia wiec moze bedziesz wiedziala wczesniej niz ja :) Ja napisze wam na pewno wieczorekim bo potem zalatwiam jeszcze kilka rzeczy, eh, jak dobrze ze jutro jest juz jutro co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczka z wawy
Hejka dziewczyny. Jestem tu nowa i tez kwietnióweczka... Czytałam wasze wpisy i są super. Chciałabym się równiez dolączyć do prywatnego forum. Mój adres e-mail: kasia_scieszka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam usg genetycznie jutro o 12.00 :) i też odczuwam delikatny stres:) Ja raczej nie przejdę na to prywatne forum, mi te pomarańczowe wpisy kompletnie nie przeszkadzają, olewam wypociny jakiejś sfrustrowanej gimnazjalistki, która poprawia sobie nastrój wypisując głupoty. Ale rozumiem że wam może przeszkadzać. Mam nadzieję że czasem jeszcze któraś z was tu zajrzy. Trzymajmy kciuki za nasze jutrzejsze usg, jak tylko wrócę do domu to od razu napiszę, mam nadzieję że same dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczka z wawy
dzielna z mielna trzymam kciuki. na pewno wszystko będzie ok. nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielna to juz masz
kolezanke;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dopiero do domu wróciłam, lolik, cieszę się, że pozytywnie po usg 🌻 trzymam kciuki za jutrzejsze dziewczyny, karcia, zalogowałam się na nowym forum, odblokujesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
E ona hi hi hi Ja też raczej pod wieczór napiszę, bo po szpitalu będziemy pewnie biegli po młodą do szkoły, potem raz dwa M. trzeba będzie wyszykować do pracy, a następnie musze lecieć do rodzinnego. Chyba że znajde minutkę w między czasie :-))) Dzielna dawaj tam do nas, jest fajnie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu ale dzis naprodukowalyscie tekstu. ja zaraz koncze prace tez z wielkim bolem glowy :( jutro sie zaloguje na nowe firum ale dam rade dopiero popoludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;D lolik- super że z dzidzią ok;D dzisiejszym dziewczynom życze samych dobrych wiadomości!!! Miłego dnia. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKAŚ loguj sie na nowe forum , brakuje mi tam ciebie 🌼 Trzymam kciuki za dziewczyny które wybieraja sie dzis do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi udało sie zalogowac ale nic nie widze zadnych tematów itp takze czekam na przyjecie mnie, Dziewczynki które dzis mają usg trzymam tez mocno kciuuuuki za Was i Wasze maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ooo i widze ze forum kwietniowek powstalo :) ooo gratuluje wszystkim szczesliwym mamusiom po kolejnym usg 🌼 ooo my mamy remonty ciag dalszy :( wlasciwie dopiero poczatek :( ooo ja weszlam w 14 tc, i czytalam ze juz moge sprawdzic plec, naszlo mnie dzisiaj ze chcialabym bardzoooo chlopca, ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe ;) jestem objedzona po sniadaniu meza, raniutko musial wstac i zaraz sniadanie przygotowal :) troche mi brzusio wypycha i jak siadam to cisna mnie spodnie wiec bede sie juz musiala za czyms obejrzec ;) chcialabym juz isc na usg i dowiedziec sie czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, trochę na szybko przeczytałam,że założyliście już prywatne forum. Chętnie się przeniosę, musiałabym tylko założyć nowe e-mail bo teraz mam z nazwiskiem i nie podam tutaj. Piszecie o zwiąkach . My w sierpniu mieliśmy drugą rocznicę, ale razem jesteśmy już ponad 12 lat. Jak stare dobre małżeństwo. U mnie masakra, majster co nam robił szpachlowanie, wszystko zrypał. W sobotę wchodzi ktoś kogo znamy i będzie poprawiał po nim. Jestem załamana, bo na weekend myślałam,że będziemy już mieszkać. Kupiłam sobie 2 pary getrów ciążowych bo brzuch mi już wysadziło, pewnie też dlatego bo nigdy śniadań nie jadłam a teraz budzę sie i strasznie głodna jestem Dziś na 16.45 jadę do lakarza, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskaaa to podobnie jak my, znamy sie od nastolatkow, od 2000 roku, chodzilismy ze soba kupe czasu, zareczylismy sie, wzielismy najpierw cywilny, rok pozniej koscielny a teraz w czerwcu mielismy 3 rocznice slubu :) trzymam mocno kciuki za usg :) pewnie juz zobaczysz jak maluch podskakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×