Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oby

ILE tak naprawdę kosztuje dziecko?

Polecane posty

Gość muybay
co z tego z e matka dzieckoa zarabia 3000?? oznacza to ze sama ma utrzymywac dziecko?? glupi jestes czy tylko udajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sama, ale pytam czy sad to wezmie pod uwage i nie zrobi podwyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole placic sam niz jej dac do reki, a syn chce chodzic ale ja nie mam czasu go prowadzic tam, a bym tez pewnie powie ze nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja se robisz?
Zrobi. Ale tobie podwyżka sie należy jak psu zupa. Może3 jak ci przypiepszą z 9 stówek zaczniesz mądrzeć alimentowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby czemu ma zrobic biorac pod uwage powyzsze informacje ktore podalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i 9 stowek nie dadza bo ona w pozwie napsiasal ze chce 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja se robisz?
Zasade ci już podałem. Lokata? Alimenty mają zabezpieczać BIEŻĄCE potrzeby dziecka. Stać cie na opłacanie aikido? Fajnie - dawaj trzysta więcej na PODSTAWOWE potrzeby dziecka. DOCIERA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja se robisz?
"ona w pozwie napsiasal ze chce 700" Sąd nie jest tym związany - na twoje nieszczęście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewa234
Wow, jak ma 3000 to normalnie "milionerka". Oby, proszę Cię. Też pewnie z 3000 wyciągasz z palcem w d... Myślę, że spokojnie możesz płacić nawet 800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Będziesz głupi jak zapłacisz nawet złotówkę. Dziecko ma utrzymywać ten rodzic z którym dziecko jest na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewa234
Zniecierpliwiony, a jeszcze lepiej jak dziecko ich oboje zacznie utrzymywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybey
niestety lokata tez mzoe sie sad zasugerowac. Kolezanka wlasnie ma tak w wyroku ze byly maz ma zalozyc lokate i wplacac 50 zlotych miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
Oby- wszystkie wydatki które ona przedstawi w sądzie czyli: rower,komunia to nie powód do podnoszenia alimentów, ponieważ za powyższe i inne wydatki już zapłaciłeś w postaci płaconych alimentów!!! To co ona napisała w pozwie to sąd by wziął pod uwagę gdyby występowała pierwszy raz o alimenty.Tu mówimy o podwyżce a to już coś innego dla sądu.Tu musi ona wykazać większe argumenty niż te co podajesz. "podwyższenie alimentów następuje wówczas, gdy zwiększeniu uległy potrzeby uprawnionego albo wzrosły możliwości zarobkowe i majątkowe zobowiązanego. " Tak więc twoja musi udowodnić że zwiększyły się potrzeby twojego dziecka np: że jest przewlekle chore i itp. Dlatego ci napisałem walcz o niskie alimenty a synowi coś kupuj i zbieraj faktury a w przyszłości unikniesz kolejnych podwyżek. Możesz przedstawić w sądzie że szukasz pracy + dla ciebie, powołaj mamę na świadka że mieszkasz u niej i dokładasz się do czynszu,prądu,gazu i itp. Ale jak ona będzie miała prawnika to na 90% dostaniesz tą podwyższkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
W sadzie przenigdy się nie wychylaj że możesz coś płacić poza alimentami, a o lokacie o której ci mówiłem jest już za późno bo sprawę masz we wrześniu, a sady nie są głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcfefe
a kogo obchodzi to z eon meiszka z mama i dokalda sie do czynszu. dziecko najwazniejsze i to amtka ponosi wszelkie koszty utrzymania a one nie sa male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
a kogo to obchodzi że matka nie ma pieniędzy na utrzymanie dziecka i siebie!!! Może ciebie nie ale sądu TAK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
"a kogo obchodzi to z eon meiszka z mama i dokalda sie do czynszu" Może ciebie nie ale sądu TAK!!! a kogo to obchodzi że matka nie ma pieniędzy na utrzymanie dziecka i siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcfefe
odezwal sie cwel ktory narobil bachorow i nie chce placic. Jak chciales sie ruchac to trzeba bylo z zabezpieczeniem, dzieci sa tylko dla madrych i dojrzalych ludzi a nie dla takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcfefe
na drugi raz nim napiszecie odpwiedz na pozew to sie zastanowcie czy ma to rece i nogi bo jak czytam niektore odpowiedzi to ogarnia mnie wielki smiech. Jak tu ktos napisal ze facet potrafi utrzymac mieszkanie 3 pokojowe , placic alimenty i utrzymac siebie za 400 zlotych. Trzeba byc debilem zeby tak usilnie migac sie od alimentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
Oby- przed sądem musisz udowodnić iż maksymalnie wykorzystujesz swoje możliwości zarobkowe i nie jesteś w stanie osiągnąć większych jak również że w ostatnim okresie nie doszło do istotnego wzrostu usprawiedliwionych potrzeb twojego syna i dlatego żądania o podwyżce są bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
uważaj co piszesz, bo za cwela może cię spotkać niemiła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcfefe
a skad oby moze wiedziec ze nie doszlo do uzasadnionych wiekszych potrzeb dziecka?? to matka go wychowuje i wie najlepiej. Wg ciebie rzekome 1200 zlotyc to jak na mezczyzne to mozliwie najwieksze osiegniete mozliwosci finansowe??? Jestes kolejnym tepym bucem i nie osmieszaj sie przed sadem takimi glupotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcfefe
czlowieku to ze Ty sie migasz od alimentow nie znaczyz e masz pouczac kolejnego jak ma sie od nich migac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
a gdzie tak napisałem że się migam? Płaci wystarczające alimenty, tyle sądy teraz przy pierwszych alimentach przysądzają. A dlaczego ma płacić większe i tego nie kontrolować, jak może płacić te które płaci i dziecku coś kupować, by syn widział że kupuje mu tata a nie mama. Po trzecie skąd wiesz gdzie mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
zadałem tu pytanie i brak odpowiedzi. To może ty mi odpowiesz? ojciec zarabia 10000zł a matka 1500zł i dziecko jest z ojcem. Ile alimentów powinna płacić matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
Ciekawe jak by niektóre matki śpiewały gdyby za utrudnianie kontaktów byłby zawieszane alimenty. Tak naprawdę to wam o kasę chodzi a nie o dobro dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcfefe
jeslli matki utrudniaja kontakty to idze sie do sadu po widzenia. Jesli mezczyzni byliby w porzadku wzgledem bylych kobiet i dzieci (alimenty) to i kobiety bylyby ok w sprawie widzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcfefe
jesli chodzi o zarobki to nie czarujmy się ale mezczyzna zawsze bedzie mial je wyzsze. Rzadko kiedy a wlascwie graniczy z cudem ze ojciec wychowuje dziecko. Jesli juz do tego dochodzi to matka musi byc totalna patologia by sie pozbyc dziecka na rzecz ojca i takie to nie rpacuja w ogole, wola isc do ciupy z a nieplacenie. Ta sytuacja ktora opisujesz wystepuje chyba jedna na miliony. osobiscie takowej nie znam ....i jesliby bym sama zarabiala duzo to darowalabym sobie alimenty na dziecko ale wiedzac przy tym z eojciec naprawde nie ma a Nie czarujmy sie wiekszosc z was oszukuje sady co do swojego zarobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale demagogia
edcfefe jeslli matki utrudniaja kontakty to idze sie do sadu po widzenia. Jesli mezczyzni byliby w porzadku wzgledem bylych kobiet i dzieci (alimenty) to i kobiety bylyby ok w sprawie widzen Ktoś liczy ,że ktoś się na to nabierze. Po kasę to do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
ale ja zadałem proste pytanie i oczekuje odpowiedzi !!! A to że to matkom w naszym kraju 97% powierza się opiekę to już mój syn wie, ale to nie jest odpowiedz!!! To ile? 600? Powolutku się prawo zmienia i są już nowe projekty, oby wchodziły w życie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×