Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oby

ILE tak naprawdę kosztuje dziecko?

Polecane posty

Gość sama wychowuję moje dziecko
No toż właśnie o alimentach rozmawiamy!! 1000zł daje na dzień ponad 33 zł!! Wyjście do kina i MC to koszt minimalny 40 zł, takie wyjścia są co tydzień:)Dziennie tenis, basen, lody, kołaczyk, frugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
do AjajJaja Moje dziecko nie jest rozpuszczone, jest dobrze ułożone i wychowane!! Pokazuję mu świat, który znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjajJaja
Ale cyca też bym dostał? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
A dokładniej ? to jak nazwać te kobiety gdzie były zajmuje się dzieckiem a pomimo to latają po sądach z wnioskami o podniesienie alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjajJaja
A ile wiosenek posiada (potencjalny) braciszek? Bo wiesz - co dzień lody, kołaczyki, baseny i frugo - to może nadwyrężyć nawet silny organizm. p.s. A co jest MC? Sorry ja zza Buga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
A dokładniej ? to jak nazwać te kobiety gdzie były zajmuje się dzieckiem a pomimo to latają po sądach z wnioskami o podniesienie alimentów. Jeżeli nie mają odzwierciedlenia w faktycznie poniesionych kosztach to jest to zwykłe naciąganie. Dziwi mnie to, że skoro wychowują razem, spotykają się nie potrafią dojść do porozumienia w kwestii kosztów na dziecko. Skoro wspólnie wychowują to wspólnie chyba też można zadecydować, czy stać nas na to, aby dziecko chodziło na angielski, czy basen itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
Ja mojego byłego męża nie pytałam , czy zgadza się np. na prywatną szkołę, czy prawo jazdy. Jednak tylko dlatego, że nie uczestniczył w życiu dziecka, nie wydał złotówki na nie po rozwodzie. W innym wypadku na pewno skonsultowałabym to z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
Ale jeszcze przypomni sobie o dziecku (jedynym) . Jak będzie stary i schorowany. Ten typ już tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
A co powiecie o kobiecie, która w pozwie pisze że ojciec się nie zajmuje i nie dokłada grosza ponad alimenty, a ojciec się zajmuje i dokłada grosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
A dokładniej ? Bo nasze prawo rodzinne jest ułomne. Trzeba je zmienić dla dobra naszych dzieci, bo one są najważniejsze! A teraz mamy jak mamy a cierpią na tym dzieci. Ale nasi politycy wolą się kłócić o pierdoły zamiast poprawić co trzeba i nie tylko w prawie rodzinnym. Mam tylko nadzieję że jak mój syn dorośnie to co nieco się pozmienia w naszym kraju a jeżeli nie to będę mu wpajał by nie żenił się z Polką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
AtoJuż NieJaja A co powiecie o kobiecie, która w pozwie pisze że ojciec się nie zajmuje i nie dokłada grosza ponad alimenty, a ojciec się zajmuje i dokłada grosza? W takim przypadku bierze się pokwitowania na te grosze, aby mieć dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
Czy ty jesteś debilem? Przeczytaj jeszcze raz pytanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
A dokładniej ? Bo nasze prawo rodzinne jest ułomne. Tu nawet o prawo nie chodzi, ale sumienie. Prawnie to może jedynie kopa dostać, bo jest pozbawiony praw i ma spory dług alimentacyjny. Jednak jaki by on nie był to jednak ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
Czy ty jesteś debilem? Przeczytaj jeszcze raz pytanie!! Debilem to ty jesteś. Skoro wiesz, że twoja ex to kłamczucha to powinieneś potrafić zadbać o swoje interesy , czyli mieć materiał dowodowy na jej bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
Przecież to OCZYWISTE że mam!! Pytanie brzmiało: CO SĄDZICIE O TAKIEJ KOBIECIE? Dotarło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
p.s. I takie przychlasty zarabiają po 15 tysi. Chory kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
Pytanie z innej beczki, dla porównania. Ile kosztuje utrzymanie psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
AtoJuż NieJaja p.s. I takie przychlasty zarabiają po 15 tysi. Czytaj ze zrozumieniem, bo odpowiedź na Twoje pytanie padła już: ,,Kłamczucha" - tak bym ją nazwała. Przychlast jest kobietą z wykształceniem tylko podstawowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
Nic nie kosztuje. Pies żre odpadki, tak jak jego pradziadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
"Przychlast jest kobietą z wykształceniem tylko podstawowym." I to wszystko tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
Mnie moje trzy psy kosztują. Mam owczarka niemieckiego, labradora i kundelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
Ja pitole - dawno nie spotkałem takiej wiochy. Ty - może byśmy tak dla draki poszli w jakie krzaki? Co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
I to wszystko tłumaczy. Nic ci nie tłumaczy. Po 3 kl LE musiałam przerwać naukę. Potem nie było okazji powrotu. A teraz. Na co i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
,,Ty - może byśmy tak dla draki poszli w jakie krzaki? Co?" Nie dla psa kiełbasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
Zebyś zaczęła ROZU-MIEĆ. A nie tylko MIEĆ. Bo MANIE ci się skończy. Nawet nie wiesz jak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
"Nie dla psa kiełbasa " I nie dla świni chleb :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
Nic mi się nie skończy. Zadbałam o wszystko w najmniejszych szczegółach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
To super :classic_cool: A rozum też masz nieskończony. No i o niego nie zadbałaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dokładniej ?
A rozum też masz nieskończony. No i o niego nie zadbałaś.... Ja tak nie uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtoJuż NieJaja
Ale dowody mamy tu wypisane. Jak na tablicy. Niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×