Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna09

Zaczynam odchudzanie, muszę schudnąć 25kg :) Któraś ze mną?

Polecane posty

Gość jak fajnie ze
temacik aktywny znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra-mokra
Jasne:) Dawajcie...jak Wy bedziecie sie odchudzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, postanowilam do Was dolaczyc w poszukiwaniu motywacji, gdyz jakis czas temu stracilam ja. kiedys bylam ladna, zgrabna, choc nidy nie bylam calineczka to bylam w samras... 8 miesiecy temu urodzilam wspanialego syna i zostalo mi 13kg po ciazy,a przed przytylam jescze 8 w ciazy przytylam bagatela 40kg, a na wadze pojawilo sie 116kg! aktualnie jest 90kg i nie chce zejsc. od 6 miesiecy cwicze z trenerem personalnym, trzymam diete i nic... dodam, ze karmie malucha cycem. prosze pomozcie wrocic mi do wagi 70kg, mam 176cm, wiec ta waga jest dla mnie ok moze macie jakies pomysly co powinnam/moge zrobic, zeby schudnac. jutro ide na test metaboliczny, drogi ale moze on mi pomoze. poprostu nie mam pomyslu na schudniecie i lapie sie desperadzko wszystkiego. chce schudnac 20kg. ps jak robicie pasek z waga? pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo ja tu widzę
koleżanki z topiku o sraniu i ruchaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra-mokra
No jakby nie nielo:)Temat kupki i udany seks to stracone i wydalone kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopilo i szczupla- o to chodzi
Heheh no ale laski tylko o tym gadają- jedna o gównach i codziennym spożywaniu środ. przeczyszczających a druga o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra-mokra
Ewidentnie wole temat sexu niz przeliczanych kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię szczupłą
Teraz jak poczytałam co tu pisała- fajna babka.Nie wiem dlaczego się jej ludzie czepiają.Pewność siebie to dobra cecha.Za to ta druga na tamtym temacie jest w miarę pewna siebie a tu widać,że zakompleksiona jak mało kto.No i chyba pod deklem ma już coś nie tak bo myśli jak anorektyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forojtghhgh
Ja tez czytam tamten topic od paru dni i zauwazylam ze ciagle ktos tej szczuplej duchem dokucza teraz jak poczytalam tu to mysle ze to tamtejsza autorka co ma robienie provo na swoim koncie pisze z pomaranczowego nika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do forojtghhgh
A mnie wkurza to gadanie szczupłej i wolę już lopilo i rozumiem ją że czuje się brzydka- ja też się sobie nie podobam i nic mnie nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijj1234567
Witam :) Ja już po śniadaniu wasa z serem chudym białym i ogórek a do tego hebatka. Nie wiem o co chodzi z tym drugim tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się wypowiem
Chyba lepiej nie mieć zbytnich kompleksów i zaakceptować siebie niż biczować się za myśl o jedzeniu. Druga rzecz któa rzuca się w oczy to negatywne podejście i pozytwne do sprawy. Ja zawsze poprę pozytwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja się dołączę
Cześć dziewczyny! Ale się topic ruszył! Ja już po 2 śn- zjadłam płatki owsiane z chudym mlekiem, a potem poamrańczę i jabłko. Wczoraj nie zdąrzyłam siąść przy komputerze. Mam 3 letniego synka. A wy macie dzieci? Poćwiczyłam chwilę i zabieram się za obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanda -mokra
Dawne Topiki mnie nie interesuja...bierzmy sie dziewczynki:)Ja juz po obiedze....preferuje diete proteinowa...ale czasem zjem cos swiezego roslinnego...nie jadam ziemniakow,makaronow(poprostu dodatkow)...cukry odpadaja(nawet nie slodze herbaty)...nie smaze,a wole upiec i obgotowac....Wszystko pyszne i waga pomalytku w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanda -mokra
Z gory za bledy przepraszam...bo polinistka nie jestem a nie chcialo mi sie sprawdzac...Dyslekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanda -mokra
Nie...nie cwicze...jezdze na moto,i mysle o kupnie jakiegos wiekszego psiaka do spacerow :) z moja chihuahua nie nalatam;-)Zaluje,ze teraz sie wzielam,bo zaczyna byc zimno,a w sniegu nie lubie brodzic...Ale proteinowa dieta jest super...glodna nie chodze,mozna rozne dania wymyslac...Wkurzaja mnie tylko imprezki na ktorych jajek z majonezem nie brakuje...! A jak u was z alkoholem?Ograniczacie,czy calkowicie nie pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanra,jesli możesz powiedz
co jesz np na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanda -mokra
robie sobie rosolek na nozce z kuraka...rozczepuje we wrzatku jajko...to i starcza na okolo dwie godzinki...potem podgrzewam owa nozne w jogurcie naturalnym z lyzeczka curry...mi smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijj1234567
justi trzymaj motywacje!Dasz rade!No i gdzie się podziewasz tak poz atym?aleksandra a jak z warzywami,nie jesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra-mokra
Warzywka kochane:)Jem jak narazie tylko okazyjnie...jak jakstem w domu,to bazuje na bialku...u kogos nie odmowie salateczki...ale staram sie nie przeginac...Mysle tak,az gdy zobacze na wadze 5 na poczatku:)narazie 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej ;);) Ja się przyłączam !! ;D Bardzo chce jak najszybciej schudnąć ;) Tyle razy już sie odchudzałam i nic... mam 178 cm wzrostu i waże 75kg... ;( dla mnie to jest bardzo dużo i źle się z tym czuję.;( brakowało zawsze silnej woli i motywacji ;( ale teraz jest inaczej ;p jaa zaczynam od jutra ;);) mam nadzieję że Nam się uda ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra-mokra
violek Ty szkapo:)Przeciez wagowo masz supr:)!!ja mam nie cale 160 i waga pokazuje mi 68,na szczescie cycki i dupeczka na miejscu:)Pewnie dlatego niemam kompleksow...ale brzuch!!Raju straszny balonik z tluszczykiem:)Ech Kocham to forum:)Odchudzajmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijj1234567
violek- witaj, jaką dietę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisaj u mnie dzien minal calkiem niezle, choc mialam tesciow na pokladzie :) od weekendu rozpoczynam diete metaboliczna, bardzo malo skladnikow moge jesc, mam nadzieje, ze w koncu schudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijj1234567
też mam taką nadzieję:)Dziś na obiad był pieczony dorsz z surówką z kiszonej, a na kolacje miałam sałatkę wielowarzywną z yogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×