Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

hej hej , mam takie pytanie ...czy któraś z Was wie może czy w ciąży test owulacyjny może być pozytywny? pozytywny miałam w trakcie owu czyli 11.08 i dzisiaj 19.08 zrobiłam sobie od tak bo coś mnie jajnik pobolewa i też pozytywny .... zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - czytalam gdzies ze testy owu w ciazy wychodza pozytywne :) rob szybko test ciazowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erisss miałam 28 dniowe cykle jak w zegarku zanim zaczęłam brać tabletki anty. Po rzuceniu skróciły mi się do 25 dni. W sumie lepiej bo krócej się czeka na wynik starań :D A propos starań. Zrobiłam dziś test (23dc) i wyszły dwie kreseczki !!! Jedna blada ale jest. Dołączę zdjęcie jak się nauczę. Powiedzcie mi dziewczyny czy już mogę się cieszyć? Powtórzę test za dwa dni (w dniu spodziewanej miesiączki). Tak się zastanawiam czy powiadomić męża o wyniku. Dziś nasza 1-rwsza rocznica ślubu i jednocześnie jego urodziny :D Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa235
witajcie.dzisiaj rano zauwazylam brazowa plamke na pap toal. odrazu pojechalam do lekarza stwierdzil ze nic nie widzi zlego ale skoro byla plamka przepisal duphaston .z kropeczki na usg zrobil sie pecherzyk wiec ciaza sie rozwija mimo to martwie sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa ... skoro lekarz stwierdził że ok, to lepiej spokojnie podejść do sprawy bo stres to nasz wróg :)) beatrix -- gratulacje, ja bym powiedziała mężowi skoro to aż taka podwójna (no potrójna w sumie) okazja, ale jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witam was dzis moja kochana corcia zostala prawdziwa pierwszoklasistka dzisiaj jej pierwszy dzien w szkole ale uradowana u nas coprawda dzisiaj juz rokszkolny sie rozpoczal, ale nie tak jak w pl u nas zadnego apelu nie ma poprostu dzieci witaja sie z nauczycielami i ida do swoich klas nawet lepiej bo stresu duzego nie ma wiec jestem mama pierwszoklasistki pozatym @ nadalnie mam , testow juz nawet nie robie bo sie tylko zalamuje sama juz niewiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dołączam do WAS :D w sumie to moze za predku, ale co tam... Gratuluje tym które juz testowały i miały dwie kreski i trzymam kciuki ze te które beda dopiero testowały. Bedzie dobrze dziwczyny!!! Ja jestem jescze w trakcie brania tabletek, zostało mi pare sztuk. Potem krwawienie z odstawienia i zaczynamy staranka :D tylko nie wiem czy odczekac po tych tabletkach, bo ktos mi powiedzial, ze lepiej dac odpocząć organizomowi i teraz jestem w kropce... Co myslicie dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklopotanna ja odczekałam 5 miesięcy ale u mnie była taka sytuacja że czekałam na umowę na stałe. Zaraz po odstawieniu tabletek jest duże prawdopodobieństwo ciąży mnogiej także lekarze raczej odradzają bo to duże obciążenie dla kobiety. No chyba że któraś marzy o bliźniakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie marze o bliźniakach... Raczej sie tego obawiam, ale nie chce czekac... ;/ takie to wszystko pokrecone... :D a nie wiesz ile trzeba odczekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklopotanna niestety nie wiem. Myślę że na to pytanie najlepiej odpowie ginekolog. Moim zdaniem z 3 miesiące trzeba by było odczekać. Najlepiej wtedy prowadzić obserwacje, zapisywać temperaturę. Z takim przygotowaniem na pewno szybciej uda Ci się zajść w ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłopotana chyba musisz sama zdecydować czy wolisz odczekać czy nie, bo co lekarz to inna opinia mnie powiedzieli,że nie czekać tylko zaraz się starać bo łatwiej zajść w ciąże wg.nich im dłużej się czeka po tym gorzej zajść...ja ani zaraz po nie zaszłam ani przez kolejne 9 m-cy .... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, że najlepiej od razu po się strac. Moj powiedział, że miesiac mogę sobie odczekac, ale to nie jest konieczne. Tylko coraz czesciej slysze o tych mnogich ciazach i tak sie zaczynam zastanawiac :D taka moja psychika :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam tabletki anty i odstawialm, 3 miesiace mniej wiecej odczekalam i dopiero wtedy zaczelam sie starac ginekolog mi mowil, ze obecnie tabletki sa tak nowoczesne ze RACZEJ nie trzeba odczekiwac, ale dla wlasnego spokoju lepiej poczekac istnieje ryzyko mnogich ciaz zaraz po odstawieniu, bo organizm budzi sie do zycia, hormony szaleja ... :) Beatrix - fasolkujesz? :)))) gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli30 mam taką nadzieję :D Właśnie czekam aby któraś z dziewczyn przyjrzała się testowi na zdj i powiedziała co o tym myśli. Czy blada kreska to test pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatrix test pozytywny poczekajz 3 dni i powtorz bedzie wyrazniejszy:) gratulacje a ja nadal ne mam@ mam test ale niewiem czy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah sama juz niewiem wsumie jak znow wyjdzie jedna krecha to sie chyba zalamie a jakby 2 to chyba bym padla nieprzytomna hehehh no niewiem czy teraz czy rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że rano bo będzie największe stężenie hcg, ale jak uważasz. W każdym bądź razie trzymam kciuki i żeby były dwie krechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, jak to jest z tym stęzeniem hcg porannym, jak np wstaje ktoś w srodku nocy ze 2x do wc to kiedy testować? za pierwszym wstaniem czy też rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrix! Gratuluje 2 kresek:) a na zdjeciu widze dokladnie. to juz na pewno ciaza! :) Kreska niewyrazna bo pewnie bardzo wczesnie! Test lepiej zrobic rano, nawet jak sie chodzi do toalety to nie szkodzi, chodzi o to, ze w nocy sie nie pije i mocz sie nie "rozrzedzi" woda czy czyms i stezenie hormonu bedzie wyrazniejsze:) a ja dzis dostalam @...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - jak juz jesteś pare dni po terminie @ to mozesz zrobic kiedy chcesz, niekoniecznie rano, ojj czuje, ze bedzie druga kreseczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jak dlugo jestescie mezatkami/z partnerami? ja jestem mezatka od 3 lat, no i przyszedl czas na powiekszenie rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - nie wszystko stracone, skoro nie masz @ ... zrób za parę dni jeszcze test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do slubu to ja juz z moim 10 lat po slubie mialam 17 jak wyszlam zamaz po 3 latach pojawila sie corka i tak w tym roku obchodzilismy 10 rocznice i wiecie co wam powiem ja tego mojego to z dnia na dzien coraz wiecej kocham i on tak samo opedzic sie od siebie nie potrafimy to tak jakbysmy mieli ciagle nascie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jak 17 lat mialas wyszlas za maz? jak to, trzeba miec 18 skonczone :D jak tam pierwszy dzien Twojej malej w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×