Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dzien dobry :) Agnes ja ci pomoge. Ja tez pisze z telefonu. Na samej gorze masz Moje konto. Musisz tam wejsc i sie zalogowac. Dokladnie tak jak na komputerze mozesz wszystko zrobic na telefonie :). Iloska wiec mamy nastepna zafasolkowana :)!!! Jesli bys nie byla w ciazy to nie bylo by nawet bladej kreski . Napewno ci sie udalo :). Zrob kolejny test dla pewnosci i nie bedziesz miala watpliwosci :) Elli ciebie tez kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - moja przepowiednia sie spelnia !!! jeszcze nie gratuluje, poczekajmy, ale trzymam kciuki :D cudowna sobota ... do pracy nie trzeba isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloska ty tak nie kombinuj. Jak test pokazal 2 kreski to znaczy ze jestes w ciazy i juz :) Ciesz sie swoim szczesciem kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloska juz mozna gratulowac.:-) fajnie ci. weekend szybko minal. troche podleczylam sie i tyle. maz byl ale niestety mam jeszcze @ wiec tylko sie przytulalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - czuję się w sumie ok, tylko ciągle mi coś świdruje w żołądku (w poprzedniej ciąży też tak miałam). Miałam w tym tygodniu iść na beta hcg, ale idę dopiero w czwartek chyba, bo żeby pójść to mój mąż musi się wcześniej z pracy zwolnić (laboratorium jest czynne do 18 a mąż właśnie o 18 wraca do domu). Jak zrobię badania to z wynikami pójdę do gina, ale to też muszę się ustawiać na termin po godz. 18. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! jua od wtorku do piatku bylam na szkoleniu w de, umordowali mnie na maxa, ale w sumei bylo super:) ilosc informacji jaka wtloczylam do glowy o oswietleniu to doslownie masakra. no ale moi panowi byli zadowoleni, ze poznali nowa firme z ktora moga wspolpracowac no i teraz gora zadecyduje czy wejdziemy z nimi we wspolprace. iloska-- gratuluje 2 kresek, teraz biegnij na bete potwierdzic i ustalic wizyte u gina. co do tych wypowiedzi pomaranczowych i czesci zaczernionych to w sumie maja sporo racji, ze tak wzajemnie sie nakrecajac robimy sobei sporo krzywdy, no ale tez sporo dobrego, bo przeciez dowiadujemy sie wlasnie o badaniach jakie nalezaloby wykonac, bo niektorzy gin to sa o kant dupy potluc. u mnie wczoraj (12dpo) pojawil sie zabarwiony sluz. dzisiaj rano tez, ale tylko na papierze, na wkladce nic nei ma. mam nadzieje, ze to plamienie implementacyjne a nie wstep do @, zreszta takich jazd to ja nie mialam zeby tak sie @ skradala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - najlepiej mieć zaświadczenie od lekarza, że jesteś w ciąży (np. ja miałam, że jestem we wczesnej ciąży). Jeśli masz pracę np. przy komputerze, to powiedz że dla dobra dziecka wolałabyś mniej czasu spędzać przy monitorze (bo tak zalecił lekarz) i że w tym czasie mogłabyś wykonywać jakieś inne czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) coraz wiecej zafasolkowanych, oby tak dalej! mnie coś jajnik boli, nawet nie boli tylko go tak czuje, od paru dni, nie wiem czemu, musze sie do gina wybrac, mam nadzieje, ze to nic powaznego no i wydaje mi sie ze to jajnik, chyba ze cos obok jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli a moze wez nospe albo cos przeciwbolowego. moze to przez zimno cos tam cie boli po co do lekarza leciec od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - wlasnie ze mnie nie boli, tylko czuje tak jakby promieniuje jajnik, od paru dni, czy siedze, czy leze, ciagle go czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli to wez jak wrocisz po pracy na wieczor wez nospe i jesli masz poloz sobie na podbrzusze elektryczna poduszke albo termfor. mi to pomagalo takie fajne cieplo. nospa jest przeciez rozkurczowa wiec nie zaszkodzi. jesli to nie pomoze to wtedy pomysl o lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nospy nie mam, poczekam jeszcze pare dni i zobacze boje sie, ze cos zaniedbalam, bylam niedawno u gina z nieregularnymi okresami po odstawieniu tabletek anty, ale kazal czekac, ze moze sie same ureguluja, a nieregularne mam ciagle, teraz ten jajnik .... i jak tu w ciaze zajsc? :( chyba zmienie lekarza w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli to szoruj :-)do apteki kup nospe zrob sobie cieple oklady odprez sie. napewno pomoze :-) mnie tez ciagle cos boli kluje ale jakos nie mysle juz o tym. a jak poniedzialek minal tzn mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli to szoruj :-)do apteki kup nospe zrob sobie cieple oklady odprez sie. napewno pomoze :-) mnie tez ciagle cos boli kluje ale jakos nie mysle juz o tym. a jak poniedzialek minal tzn mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialek calkiem calkiem :) czas strasznie szybko leci, juz koniec wrzesnia, jeszcze troche i choinka i prezenty i snieg ... :) oby do wiosny :D jajnik nie przeszkadza jako tako, ale czuje go a nigdy nawet przy okresie go nie czulam, teraz jakos sie uaktywnil, moze to faktycznie organizm szaleje po tabsach, chociaz odstawilam jakies 6 miesiecy temu a Tobie jak dzien mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tez szybko troche w ogrodzie liscie leca juz z orzecha pozniej ba zakupach i w sumie tak na niczym. nie lubue poniedzialku a tym bardziej cos planowac na poniedzialek. a jesien rzeczywiscie przyszla zimno na dworze juz. zanim sie obejrzymy to zima bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - możesz zagadać lekarza, ale od razu mówię że nie każdy chce dać zwolnienie; ja dostałam dopiero od 3 lub 4 gina zwolnienie, choć według mnie miałam ku temu podstawy; a tak to przez pierwszy a w zasadzie drugi miesiąc ciąży byłam na zwolnieniach (tygodniowych) od lekarzy pierwszego kontaktu. Nie pamiętam czy to ty czy ktoś inny pisał, że ma lekarzy w Luxmedzie - ja kilka razy próbowałam tam i nie chcą wypisywać zwolnień, chyba że właśnie lekarze pierwszego kontaktu, ale oni mogą chyba na max. 1 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tak po pracy wpadlam zobaczyc co u was slychac :). Ja jeszcze 2 dni i dostane okres a potem czas staran zaczac ciag dalszy . Eli no juz prawie choinka to musimy sie pospieszyc bo inaczej twoja przepowiednia sie nie spelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja dzisiaj jestem totalnie niekumata. w nocy mi sie jakies koszmary snily, ze bylam na wojnie, strzelalam do wroga a pozniej chcieli mnie zgwalcic... obudzilam sie doslownie wyczerpana. agnes-- kobieta starajacym nie wolno grzac okoloc jajnikow pod zadnym pozorem. wiecej sie wtedy szkod wyzadza niz pomaga. tak samo nie mozna brac bardzo goracych kapieli elli-- smigaj do gina moze cos sie przyplatalo, a moze wszystko ok, jak Cie lekarz przebada to sie uspokoisz. u mnie plamienia dzien kolejny, w czwartek ide na bete, jak bedzie nieciazowa to odstawiam duphaston i umawiam sie na kolejna stymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż dzwonił do mnie, że będzie dziś wcześniej, więc pójdę na beta hcg popołudniu a na jutro wieczór ustawiłam sobie wizytę u gina. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie jeszcze przy okazji innych badań krwi (morfologia i jakieś hormony), żeby mieć od razu co pokazać lekarzowi, ale nie wiem czy mogę je robić nie będąc na czczo? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrzę sobie na badania jakie miałam robione na początku pierwszej ciąży i miałam m.in. na toxoplazmozę, różyczkę i cytomegalię (wyniki wskazywały że miałam różyczkę i cytomegalię a toxopl. nie), to chyba wystarczy że zrobię tylko badanie na toxoplazmozę, co? bo chyba wyniki pozytywne z poprzedniej ciąży są aktualne (tak samo jak grupa krwi). No i może jeszcze zrobię tsh, ft3 i ft4. Już sama nie wiem... zrobić tylko beta hcg czy inne też? Przecież i tak mi lekarz każe robić pozostałe... jak myślicie? w sumie jak będę miała od niego skierowanie to nic nie zapłacę za badania a tak to muszę wyłożyć kasę. Tylko, że jeśli się okaże że mi skoczyło tsh, to lepiej żebym jak najszybciej zaczęła brać euthyrox od endokrynologa. Nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa-- ja jak zaszlam w poprzednia ciaze, ktorej nie udalo mi sie utrzymac, to mialam zrobic morfologie, cukier, hiv(bo musisz miec nie starsze niz 6 miesiecy) toxo, cytomegalie i rozyczka(jak raz mialas robiona i masz przeciwciala to juz chyba 2 raz nie trzeba), ogolne moczu, i TSH. wiec wiekszosc na czczo musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem że cukier i mocz to muszę z rana, ale w sierpniu robiłam sobie tsh i nie musiałam być na czczo (robiłam badanie tuż przez zamknięciem laboratorium ok. godz. 18), no a morfologia to czytam na necie i różnie piszą, że niby nie trzeba być na czczo ale że lepiej jest jednak jak się jest, więc sama nie wiem. Chodzi o to że mam kłopot w chodzeniu na badania z samego rana, bo nie mam z kim dziecka zostawić, a jakoś nie wyobrażam sobie żebym z dzieckiem 1,5 roku w wózku weszła do gabinetu zabiegowego, gdzie są 3 stanowiska do pobierania krwi (pomijając fakt że muszę tam dojechać w zatłoczonym tramwaju, który nie zawsze jest przecież niskopodłogowy). Dlatego wolałabym zrobić jak najwięcej badań za jednym zamachem wieczorem. No a później to liczę na to, że raz w miesiącu wpadnie do mnie mama z rana i przypilnuje dziecka a ja wyskoczę na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawa-- najlepiej zadzwon do nich i zapytaj jakie mozesz nie na czczo a jakie musza byc na czczo i bedzie po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr... dzwonie, dzwonie i się dodzwonić nie mogę... wszystkie linie są zajęte... oszaleć można :-| powinien być numer bezpośrednio do placówki a nie tylko ogólnopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
witam jestem tu nowa od półtora roku staram się o dziecko z moimi narzeczonym i nic nie dawno zmieniłam lekarza bo wcześniej lekarza mnie olał robiłam badanie TSH,FSH,LH,PROLAKTYNĘ,PROGESTERON wiem że mam problemy z progesteronem reszta wyników mam dobre biorę luteinę od 20 do 25 dc w czwartek idę na usg lekarz chce zobaczyć moje jajniki mam mieć monitoring kazał mi powtórzyć prolaktynę nie wiem czemu bo wynik mam dobry opisałam wam w skrócie co i jak mam nadzieje ze mogę się przyłączyć do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×