Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Tak to już w życiu bywa ktoś odchodzi a zaraz za nim się pojawia mała istotka i wypełnia się ta pusta luka... Aty bulitka masz dzieci?? ba ja jeszcze nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bulitko !:) Co tam masz ciekawego na to rzucenie palenia? Ja na moim przetestowałam Champix on jest bardzo drogi i tylko na recepte ale naprawdę boski ! po 2 tygodniach przestał palić i tak jest do dzisiaj czyli rok i 8 m-cy nie miał głodu, wilczego apetytu i innych odstawiennych cudów Jest coś w tym,że ktoś we śnie przychodzi się pożegnać, mojej mamie noc wcześniej przyśniła się babcia która umierała na raka a na drugi dzień w środku nocy spadła deska która nie miała możliwości spać na podłogę a jednak i nas obudziła i był to znak ,że babcia właśnie odeszła. No ale koniec ze smutami święto zmarłych już było teraz mikołaj za pasem, boże narodzenie prezenty, choinka trzeba się cieszyć :D No i dziewczyny sprężać się w tym miesiącu proszę ! nie lenić się :P Co to, tylko ja z sawą mamy królować jako ciężarne? :> wstydźcie się a fe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka - nie mam niestety dzieci. Jeszcze - mam nadzieje ze to sie w krotce zmieni. Choc bedzie ciezko bo kiz 30 skpnczylam :(. A ty ile masz lat? Lolipopa - ja mam niquittin mini. Jest bardzo tani bo 16 zl ale mama mi polecila bo ona tez przestala na nich palic. Juz 2 lata nie pali i nawet nie zaczela jak tata umarl. Sasiadka nasza palila 40 lat i moja mama dala jej tez te tabletki i tez juz nie pali 3 miesiace. Mam nadzieje ze mi sie tez uda. Choc jeszcze nawet nie zaczelam bo musze sie najpierw nastawic psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka88
Witam dziewczyny :-) Lolipopa popieram :-; ja dziś 11 dc więc właśnie nadchodzą moje najlepsze dni ;-) Mam zamiar dobrze je wykorzystać ;-) zobaczymy jakie będą tego efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja już wróciłam od mamy, bo siedzieliśmy u niej od środy :) ja ani nie piję ani nie palę, za to moi rodzice kopcą cały czas :D natomiast a propos snów... to mnie się kiedyś przyśniła w jednym śnie prababcia (której nie pamiętam), babcia i dziadek i niby nic takiego ale.... popołudniu tego samego dnia dostaliśmy wiadomość, że zmarła nasza sąsiadka w łóżku we śnie i ona miała swój pokój i łóżko dokładnie pod moim pokojem (mieszkała piętro niżej). Z kolei gdy moja babcia umarła to dzwoniliśmy do mojego wujka, jej syna, żeby go poinformować że babcia nie żyje, ale nie mogliśmy się do niego dodzwonić, bo akurat miał koncert (jest muzykiem) i potem jak się już nam udało dodzwonić to powiedział, że zdziwiło go że podczas tego koncertu nagle samoistnie zaczęła mu łza z oka lecieć i nie wiedział wtedy czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bullitka:) mam 26 lat:) a mężatką jestem od 2,5 roku:) i w sumie o dziecku myślimy od nie dawna z jakieś 2 miesiące??może finansowo nie stoimy zbyt dobrze bo jest kredyt do spłacenia mąż pracuje u tzw. prywciarza a ja mam po rodzicach gospodarstwo rolne ale myślę że damy rade utrzymać dziecko są oczywiście jakieś wątpliwości a z drugiej strony kto ich nie ma??? a czy ja jestem gotowa na dziecko?? to też sam nie wiem ... nie boję się tego że stracę "wolność" tylko czy będę dobra matką??? czy zadbam o dziecko należycie?? czy nie zrobię mu krzywdy ?? powiedzcie mi jak z wami jest czy macie takie same odczucia??? kiedy się czuje tzw. instynkt macierzyński?? przed ciążą czy jak już wie się że jest się przy nadzieji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny Co u was? My mamy 26 listopada 1 rocznice slubu. Wlasnie zastanawiamy sie co robic w tym dniu. Najpierw chcielismy leciec do Nowego York ale tam ten huragan wiec nic z tego :(. A to moje marzenie, zobaczyc New York. Postanowilismy z mezem isc do lekarza po porade i na badania. Moze juz w przyszlym tyg. 26 minie tez rok odkad przestalam brac tabletki wiec to juz rok nie udanych prob. Wiec czas sie przebadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. u mnie nic nowego czekam az skonczy mi sie @. i zabieramy sie do roboty :-). mielismy z mezem jechac na badanie nasienia w tym miesiacu ale niewuem czy nan sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Bullitka dostalam o czasie teraz czekam na koniec dzisiaj jest ostatni dzien. wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciiiisza, dziewczyny sie nie ociagacie widze, nad potomkiem pracujecie :D wiecie co jak miałoby wam to pomóc to w staraniach to nie spieszcie się :D nie ma do czego :P kobieta w ciąży sie naprawdę fatalnie czuje :( a ile kasy idzie... rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - szkoda, a juz tak sie cieszylam ze moze akurat :(. Ja to juz wiem ze wy wszystkie zajdziecie w ciaze i to przed swietami a ja nie. Ja to juz tak zawsze mam . Lolipopa - ja bym wszystko oddala aby sie tak czuc. Wiec ciesz sie swoim stanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipopa nie marudz tylko sie ciesz. chcialas byc w ciazy to jestes wiec po co takie teksty. echhh bullitka glowa do gory ja tez nie licze na to ze na swieta bede w ciazy. wogole juz nie mysle o ciazy tylko jak czytam wasze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - bedzie dobrze. A bierzesz jeszcze castagnus? Ja skonczylam dopiero 1 opakowanie. Jeszcze 2 . A w przyszlym tyg idziemy z mezem do lekarza. Po informacje co mamy robic i jak. A tak wogole to sie zastanawiam czemu tak jest ze jedne kobiety zachodza osrazu w ciaze a inne maja tyle problemow. Mija szwagierka zaszla odrazu po slubie. Zaraz w pierwszym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak podczytuje inne fora i powiem Wam,że jak jest zdrowy organizm to zajdzie się w ciąże bez większych problemów-jeden cykl dwa i ciąża. Niestety teraz coraz więcej kobiet jest z problemami.Diagnostyka przy staraniach dłuższych niż 3 cykle jest wskazana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Tak diagnostyka jest wskazana tyle ze to nie jest zawsze problem po stronie kobiety. my czekamy na wizyte w klinice:) jeszcze tydzien:) a zeby bylo zabawniej 8 dni spoznia mi sie okres, ale nie bede sprawdzac bo to bylby cud z wynikami mojego m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - naprawde? Teraz to mnie zmartwilas :(. Ale w sumie logiczne jak wszystko ok to musi byc ciaza. Kiedys nie bylo takich problemow. Pamietam z dziecinstwa ze moj rocznik tj 82 to chyba byl najliczniejszy. A teraz? To wszedzie slysze ze ktos sie stara o dzidzie i nic. Choc moje wszystkie znajome to maja juz dzieci albo oczekuja. Chyba tylko ja taka niedorobiona :( Ruda kura - zrob test!! Na co czekasz??? 8 dni??? Zrob i nie trzymaj mnie w niepewnosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka nie biore juz tabletek. uregulowal mi sie okres i koniec z tabsami. my nie mozemy zajsc bo nasza psychika jest zablokowana. a te co o ciazy wogole nie mysla to trach i juz sa. podczas ostatniej wizyty lekarz mi powiedzial ze jestem strasznie nerwowa i to sie odbija na psychice i mam wyluzowac bo nic z tego nie bedzie. teraz sie juz uspokoilam. co ma byc to bedzie. ruda kura rob test i to szybkoooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się boję!!! boję się że się nakręcę jak coś tam zobaczę, boję się że ten plemnik mojego męża był zły (skoro 96% jego plemników ma wadliwe główki!!!) i to mogą być jakieś wady. ręcę mi się spociły podczas pisania tego:D poza tym boli mnie brzuch + cycki mam dziwne w sensie jakieś twarde i to boli za bardzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitko - tak diagnostyka wskazana jak nie wina progesteronu np to moze być tarczyca- trzeba wykluczyć i to lepiej wcześniej niż później.Na innym forum dziewczyna zaszła ale ciąża biochemiczna.Teraz się podregulować hormonami musi. Jak byłaś w polsce mogłas podejsc do laboratorium i zrobić sobie podstawowe hormony przynajmniej wiedziałabyś co jest nie tak -już długo się staracie prawda? Ruda kura tu sie nie ma czego bać tu trzeba sikać i wypatrywać !!! :D Agnes - luz bluz i walerianowe kropelki jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. wczoraj pozwolilam kupic mezowi konsole u juz zaluje :-). meza nie mam. ostrzeglam go tylko ze na dni plodne go napadne chocby niewiem co hihi. ruda kura test zrobilas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - tak juz rok czasu. W tym pol roku nie staralismy sie bo tata zachorowal i potem odszedl wiec ten czas wykreslam z prob staran lecz antykoncepcji juz nie mam rok czasu. Przestalam dokladnie w dniu slubu tj 26 listopad Agnes - moze na poczatku bedzie gral ale potem mu sie znudzi. Z moim tez tak bylo a teraz tylko kusz sie zbiera i na ps3 i na wii . Wiec spokojnie, przejdzie mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka dzisiaj to wsiaknelam z mezem na calutki dzien w gre. calkiem fajne spedzenie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, co u Was slychac? u mnie po staremu, czasu coraz mniej i niestety tylko jedna owulka zeby zajsc w ciaze przed swietami i zeby zdazyc sie dowiedziec, ze sie udalo :( chyba moja przepowiednia dla mnie samej sie nie spelni, tylko dla Was :) mam za to nadzieje, ze chociaz Wam sie uda :) moze mi tez, kto wie :) za mna juz 6 miesiecy staran, leci 7 .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc elli ja juz nawet nie licze ktory to cykl staran. wrzucilam na looz. jeszcze dzisiaj sie dowiedzielismy z mezem ze za tydzien po urlopie wraca na delegacje i znowu tylko w weekendy bedziemy sie widywali. echhh. coz zycie. troche jestem wkurzona ale nic nie mozemy na to poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulllitka
Eli ja juz mam rok staran i nic. W tym tyg idziemy z mezem do lekarza. Ja mialam wczoraj owulacje. Tak mnie brzuch bolal ze myslalam ze zaraz okres dostane. Wiec bylo staranie caly weekend ale wiem ze i tak nic z tego. A co do twojej przepowiedni to ty pierwsza musisz nam dac przyklad wiec do roboty :) Agnes - a dlugo musi jeszcze w te delegacje ?? Moze ten urlop okazal sie owocny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacanaodp
Cześć wiem, że nie jesteście jasnowidzami ale mam pytanie. niedawno (lipiec) odstawiłam tabl. antyk. @ miałam 24-27 październik, z moich obliczeń wynika, że kochałam się z mężem (do końca) w dni płodne - chyba jeszcze przed owulacją (załóżmy, że kochaliśmy się w niedzielę 4 listopada a w poniedziałek i wtorek miałam bardzo dużo śluzu - przypuszczam płodnego - bo wg. kalendarzyków owulację powinnam mieć 7/8 listopad) jaka jest szansa, że zaszłam w ciążę?? Pytam się bo jest coś co mnie nie pokoi tzn. przed owulacją czuję się taka nabrzmiała, kłuje mnie jajnik, piersi bolą i tym razem też tak było. Problem polega na tym, że strasznie się rozchorowałam i biorę antybiotyk i inne leki. Dziś jest 12 a mnie znowu piersi bolą nie jakoś bardzo ale je czuję... na zrobienie testu jest jeszcze za wcześnie a ja się schizuję. Możliwe żeby to leki tak działały czy może jednak ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×