Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

dziewussia z każdą chyba tak było, ja też nie raz jak o coś pytałam to nikt mi nie odp. ja jeśli czegoś nie wiem to nie odpoeiadam komuś bo nie chcę wprowadzić w błąd. Może tutaj tak jest, że jak ktoś czegoś nie wiem to nie pisze głupot. Ja nigdy nie stosowałam żadnych tabl wspomagających płodność itp dlatego na ten temat się nie udzielam. U mnie też słonko świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze atmosfera sie posula. troche sie juz poznalysmy i fajnie jedt tu pisac nawet glupoty.:-):-). chcialaby aby przez jakues humorki watek jednak zostal i zebysmy pisaly o czym chcemy i ile chcemy. ciekawa jestem czy paulina testowala juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka a czy wszystkie wpisy tu musza krecic sie tylko wokol bolu i rozpaczy,i zlych nastroi? czasem warto popisac o glupotach i wlasnie od tak sobie o niczym zeby zapomniec o troskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie dziewczyny o czym chcecie ile chcecie. a nie napisalam wam maz wczoraj zrobil mi niespodzianke i wrocil z delegacji :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien dobry dziewczynki ja dzis mam dzien zajety i porzadki robie lozezko juz czeka na nas w sypialni:) oczywiscie tewsciowej sie nie podoba .u mnie tez sloneczko tylko mrozny wiatr wieje a poza tym polowa osob w domu chora na jelitowke ale ja z moim sie trzymamy. No ciekawe jak paula ja mysle ze moglo sie jej udac.mnie jakos dziwnie w brtzuchu boli mam nadzieje ze to nie grypa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja już jestem po porządkach sobotnich. A teraz to lenistwo:):) możliwe że paulinie się udało i się tak cieszy, że zapommniała do nas napisać. agnes, oczekująca zazdroszczę wam przytulanek.... ja też chcę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca powiedz tesciowej ze iba nie bedzie lezala i spala w tym lozku tylko wy :-).to kuedy chrzciny hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa musze wykorzystac na maxa mezulka bo we srode znowu wyjezdza:-(. ja pozniej na zabieg. a jeszcze na 07 marca mam wizyte przeciez do endokrynologa to oewnie sama pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym Szczesliwa u Ciebie tez wszystko wroci do normy i beda przytulanki ze hej.:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Hejka - no niestety jedna kreska - testowałam dziś rano. Nie wiem ale @ nie ma brzuch boli jak na okres - jak się badałam to szyjka macicy jest wysoko. Może za wcześnie zrobiłam test ? Okres mam dostać we wtorek poczekam i najwyżej zrobię drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz muszę się leczyć a co będzie potem to zobaczymy, trochę trudno tak leżeć obok męża i nic nie robić jak przychodzi ochota.... ale potem to będziemy na pewno szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ja okres mam dostac jutro a musiałam zrobić test w czwartek i wyszedł negatywnie. jak jutro nie dostanę okresu to w pon będę testować. Czasami kilka dni robi wielką różnice i czasami test wychodzi negatywnie a po kilku dniach dopiero pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula przykro mi powtorz moze test w dniu spodziewanej i zobaczysz co wyjdzie. Szczesliwa przeciez nie musisz lezec bezczynnie przy mezu mozesz podzialac inaczej hihi algidu:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-:-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWUSIA masz racje, Oczekujaca haha a to tesciowa napalila sie na wasze lozeczko, juz sie rozpedziala do spania? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Ty lobuziaku tylko przytulanie Ci w glowie ostatnio ojoj ;-) Paula jeszcze nic straconego moze zrob w dzien @ albo najlepiej 3 dni po jak nie dostaniesz. Szęśliwa a to Ty sama urzedujesz,a maz gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Hejka - to koniecznie testujcie nowe łóżko a teściowa niech się wypcha przeciez ona z wami nie śpi hihihi może jej żal dupę ściska. Dziewczyny na pewno powtórzę jak nie dostanę okresu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny, nie gniewajcie sie :) musialam odreagowac... wtedy jak Wam mowilam, ze mam dlugo plamienia, to poronilam bylam ostatnio u lekarza, stwierdzil, ze wtedy musialam poronic...sa jakies slady w macicy, samoistnie wszystko sie oczyscilo nie gniewajcie sie na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
elli nie martw się, będzie dobrze - wiem że łatwo się mówi czy pisze, ale babki są mocne i ty też więc dasz radę ! Za kilka miesięcy zobaczysz 2 kreseczki i usłyszysz picię serduszka swojej fasolki. Trzymam za ciebie kcuki i przytulam (jeśli mogę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula powtórz może test w poniedziałek.elli przykro mi.mnie dziennie boli brzuch czasami przestanie a później znowu nachodzi.czekam do poniedziałku ale pewnie@ przyjdziesz.dziewczyny będziemy testować łóżko od przyszłego cyklu co3 dni żeby się udało,tyle że mi się wydaje że owulacje mi się przesunęła.a teściowa mówiła że brzydkie łóżko ale to już normą u niej że my wszystko brzydkie mamy nam się podoba:) wogóle jakoś dziwnie dzisiaj się czuje i spać ciągle mi się chce choć miałam zajęcie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli bardzo mi przykro ;( Jak są problemy to zawsze można pogadać. Każda z nas ma czasem zły humor, albo gorszy dzień. Ja ostatnio bardzo się staram nie wyładowywać na bliskich osobach-> patrz mój mąż ;) Nie wiem co mi się w ogóle z cyklem teraz stało. Powinna być miesiączka dzisiaj. Prześlę Wam fotki 3 moich cykli z clo i duphastonem. Pomożecie mi może? Co o tym sądzicie? mój pierwszy cykl z clo i duphastonem http://i49.tinypic.com/1z6a0dx.jpg drugi cykl http://i47.tinypic.com/348iro1.jpg trzeci cykl, który trwa do dnia dzisiejszego http://i49.tinypic.com/rk4up5.jpg Nie wiem czy te zdjęcia się wkleją, jak nie to zrobię to może inaczej, bo pierwszy raz wklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewusia - to nie bylo do ciebie tylko do Dorotki Dorotka - ja nie mowie ze nie mozesz pisac o czym chcesz ale zebys ujela wszystko w 1 wpisie a nie 5 czy 6 osobnych bo potem nie wiadomo co odpisac. A cos mi sie wydaje ze nie jestem jedyna osoba ktora mowi ze za duzo gadasz. Jestes pozytywnie zakrecina tak mi sie wydaje a ja kocham zakreconych ludzi. Agnes - no to mialas niespodzianke . A na ile maz znow wyjezdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×