Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dzien dobry Szczesliwa - to wspaniale nowiny. Skoro szyjka jest czysta to napewno wszystko dobrze juz jest. Oby tak dalej :) Oczekujaca - mi sie wydaje ze to napewno nic sie nie zmieni. Twoja tesciowa ma taki charakter a jak wiadomo charakteru nie da sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny cos dziwnego sie dzieje ze mna. mialam okres cztery dni taka ciemna krew mocno brazowa. nie chce mi sie jesc ciagle mi niedobrze. spie calymi dniami. niewiem czy to wina antybiotyku ktory bralam jak chora bylam. i ciagle boli i kuje mnie dol brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Wczoraj zakończyliśmy przemeblowanie w pokoju, a dziś sprzątanie i pranie firanek itp. agnes wydaje mi się, że twoje objawy są wynikiem choroby i zażywania antybiotyków. Coś teraz u nas cichutko się zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca nie masz jaj kobieto ,jak teściowa powie Twojemu napierdol ją to tez Cię napieprzy a Ty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wlasnie wrocilam od lekarza . Musze teraz robic testy owulacyjne i kiedy bedzie test pozytywny to nastepnego dnia musimy zadzwonic z mezem do lekarza i on musi dostarczyc swoja sperme i nastepnego dnia bede miala IUI . Narazie lekarz powiedzial ze sprobujemy tak z moim wlasnym cyklem a jesli sie nie uda to wtedy z pomoca hormonow. Niestety ten cykl odpada bo w piatek jade do pl i pewnie sie nie zalapie na moje dni. Lekarz powiedzial ze maz musi przestac palic. Wogole mam suuper lekarza. Maz smiejac sie mowi ze on mnie podrywa hihi. A do tego jest baaardzo przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mnie nigdy nie udezy po pierwsze a po drugie jest po mojej stronie więc się o to nie martwię ....ale widzę i odczuwam że jestem niemiłe widziana przez was więc nie będę więcej pisać na forum i powodzenia w staraniach oraz wesołych świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz kazda ma dosyc tych staran bo widze ze zaczynacie skakac sobie do oczu :-). jakies pechowe te forum. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka to fajnie ze masz mozliwosc ze lekarz sprobuje cie w ten sposob zaplodnic. daj znac kiedy to bedzie to kciuki bede mocno trzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Pamiętajcie dziewczyny, że się udaje. Ja już luzowałam, a okazało się, że jestem w ciąży. Nie poddawajcie się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - jestes mile widziana i nie reaguj na docinki innych dziewczat. Dorotka - kazdy ma inny charaktet , jedni sa bardziej wrazliwi niz inni i to nie powod aby kogos obrazac. Ja sama nie wiem jakbym die zachowala na miejscu ovzekujacej jak ma sie takie problemy z tesciowa Agnes - czytalam na forum ze ciezko jest nawet tak zaciazyc. Dziewczyny opisuja ze mialy kilka prob ale bezowocne wiec ja sie za bardzo nie nastawiam. Ale z tym musimy poczekac do nastepnego cyklu chyba ze owulacja mi sie przesunie Wiara - opowiadaj jak sie czujesz . Mam nadzieje ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Wszystko ok czekam na wizytę u ginekologa bo ostatnio nic nie widział, ale nie dziwie się bo poleciałam odrazu jak zobaczyłam 2 kreski :P teraz już by było coś widoczne, ale wolę poczekać na serduszko. Bullitka mi testy owulacyjne nie pokazały, że mam owulacje, a jednak była i dzieciątko jest. Jeszcze mam zapas 50 w domu teraz nie wiem po co mi one i co mam z nimi zrobić. Zrobiłam wczoraj dla hecy to wyszło że mam owulacje, ale wiem, że tak wychodzi bo LH często myli się z HCG. Jutro idę na betę po tygodniu sprawdzić czy dobrze przyrasta. Pani ginekolog mi kazała co tydzień, a przed wizytą mam zrobić wszystkie badania które mi skierowała. Jak będziecie mierzyć temperaturę to też zorientujecie się czy jesteście w ciąży. Ja mierze codziennie rano dopochwowo i teraz niżej niż 36,9 nie mam. Zazwyczaj jest 37. Straszny ból piersi, i senność, a tak to już nic mnie nie męczy :) nawet zgagi ostatnio nie miałam z czego się bardzo cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! dzis mija 27 dzien cyklu, 2 dni do spodziewanej miesiaczki! Tak bardzo pragne zeby nie nadeszla..Test robiony dzis wyszedl negatywny:( Nie wiem co o tym myslec, piersi bola,bardziej pieką, podbrzusze boli jak na miesiaczke i ten bol w jajnikach ?? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusia - okres niestety sie zbliza stad te doegliwosci. Bullitka - ojjj nie czytaj tyle o tym zaplodnieniu tylko badz optymistycznie nastawiona ze akurat tobie sie uda:-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka tu nikt nikogo nie obraza tylko stwierdza fakty jak da sobą teraz tak pomiatac to co będzie za parę lat? Jak jemu tak zależy to niech matkę usadzi a nie robi im tak jak jej się podoba a oczekujaca nie ma co się obrażać tylko wziąć w garść i babie dać popalic bo teraz to jest też jej dom i chyba też ma coś do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - niewiem co sie dzieje ale ja nie widze twoich wpisow:-( . wczesniejszego o tym ze cos znowu tesciowa wyrabia i teraz tego ostatniego hmmm dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiara w marzenia
bete sie robi po 48 i 72h a nie tygodniu ... po tygodniu nie dowiesz sie czy dobrze przyrasta :o ale ty głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka jesli ktos nie jest w mojej sytuacji to jest madry i moze kogos wyzywac od nieudacznikow itp to jest przykre.ja jestem wrazliwym czlowiekiem,tesciowa ma taki charakter i nikt tego nie zmieni.a forum jest po to aby sie wygadac a nie po to zeb ktos cie obrazal.... Wiec jak kazdy taki madry to ciekawe jak by zachowal sie w mojej sytuacji,teraz mam duzo spraw na glowie wiec malo jestem w domu a tesciowa nawet dolozyla nam16 tys do zakupu maszyn i beda zapisane na mnie i na meza a jutro jedziemy wplacic pieiadze i rejestrowac wszystko.zreszta nie bede sie przejmowac czyimis wpisami bo mam powazniejsze sprawy na glowie pozatym okazalo sie ze czeka mnie operacja na kregoslup bo za kilka lat moze byc za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusia to że teraz wyszedł negatywnie to niczego nie przekreśla zrobisz za dwa albo 3 dni i zobaczymy narazie się nie zamartwiaj tylko o siebie dbaj mała :). U mnie też zdziwiona byłam jak testy owulacyjne były pozytywne 11 i 12 dc a dałbym se uciac głowę że owulke mam później a jednak nie zna się dobrze swojego organizmu i śluz też był zajebisty i taki jak trzeba a wcześniej w tych dniach go nie sprawdzalam poprostu za później się starałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Czy ludzie są popaprani? Dla wyjaśnienia i mocno zainteresowanych w sobotę o godzinie 7:30 będę szła na powtórne pobranie krwi po badaniu czwartkowym które będzie też około godziny 7:30 (bo o takiej godzinie mi pasuje) Ja nie pisałam, że będę bete porównywać do wyniku z przed tygodnia napisałam cytuję "Jutro idę na betę po tygodniu". Przestańcie się czepiać pomarańczowi głupcy. Ogarnijcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zastanawia mnie jedna istotna sprawa,po co takie pomarańczowe suki wchodzą i uprzykrzają innym życie,ani to nie doczyta ,nie rozumie a wtrąca się i pierdzieli głupoty przy czym twierdzi że ktoś inny jest głupi. Co za naród, tylko w Polsce tak może być że jeden drugiego w łyżce wody by utopił a Ty wiara w marzenia nie stresuj się i nie zwracaj uwagi na idiotyzm który się szerzy jak zaraza jakaś,niech se myśli co chce a jak nie pasuje to wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca :* przepraszam że tak Ci wczoraj napisałam ,może źle to ujęłam a Ty poprostu inaczej odebralaś ale nie miałam nastroju bo wszyscy mnie wkurwiali na maxa w pracy bo wszystko sama,głąbów naprzyjmowali i teraz się uzeraj z sierotami. Ale musisz mi przyznać że mam trochę racji i szkoda mi Ciebie poprostu bo młoda jesteś a już w kość dostajesz i co najgorsze wybronic się nie możesz z tego ,żebym to ja była Twoją matką to bym babie z dupy nogi powyrywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja.dzisiaj porzadki robie i stroje troche dom swiatecznie, ale to niewazne bo dzisiaj wraca moj kochany mezulek :-):-):-). wkoncu. cale swieta bedziemy sie starali hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki wiara w marzenie gratuluję fasolki teraz dbaj o siebie i fasolkę. oczekująca ja ciebie bardzo dobrze rozumię miałam podobna teściową a któregos dnia trochę przecholowała a mi więcej pomógł psycholog bo też byłam bardzo wrazliwa nie mogłam sobie z teściową poradzic az któregoś dnia wybuchłam wykrzyczalam jej wszystko co mnie boli itd i wiesz w moim przypadku tesciowa przestala nami dyrygować.nie zwracaj uwagi na pomarańcze one tylko prowokują wiem to po sobie jak kiedyś na forum npisałam ze mam 41 lat i chcę miec jeszcze jedno dziecko mimo iz mam 3 to tak mnie obsmarowali ze szkoda gadać ze powinnam wnuki bawić że jestem uż za stara itd Bulitka mam nadzieję ze ui będzie udane za pierwszym podejscie trzymam kciuki szczęsliwa a co u ciebie jak staranka agnes1822 a jak tam u ciebie ze starankami wychodzi coś jesli chodzi omnie to ja jestem już po poronieniu wypadło zemnie teraz tylko krwawię i jutro o 11:25 mam wizytę u lekarza usg zobaczy lekarz czy wszystko ok a ja czuję ze wyszło wszystko po troszku bo obserwowałam jak chodziłam do wc najpierw wyszły mi małe złuszczone tkanki a dziś rano wyszło łożysko. Jak jutro będzie wszystko w macicy ok to zaczynam starania ,tylko pod warunkiem że sama się oczyszczę lekarz tak mi mówił a ja nie będę czekała trzy miesiące bo nie mam po co wię jak zakończę krwawic to do dzieła. nawet beta mi spadła szybko jutro też pobiroą mi krew na HCG w wtorek betę miałam już 23000 a do jutra jeszcze mniej do zakończenia krwawienia spadnie do zera tak mi w szpitalu powiedzieli a jak już mówiłam czas mi ucieka po świetach idę kupić testy owulcyjne i tabletki na wzmocnienie macicy pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Calineczka - no to teraz juz sie nie martw tylko zacznij starania. Co zle to juz za toba. Agnes - no nareszcie wraca :) Dorotka - oj wiem jak to jest niestety jak cie wszystko denerwuje ale nie mozna wyladowywac sie na innych Wiara - nie reaguj na te pomaranczowe. Komus bardzo zalezy abysmy wiecej tu nie zagladaly. Oczekujaca - bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja po dzisiejszej becie. Na wyniku mam napisane "HCG Beta - Ganadotrop. kosm. > 10000mIU.ml" Kobietka w laboratorium powiedziała mi przez telefon jak ją zapytałam o to, jak mam rozumieć to sformułowanie, że bhcg jest większa niż 10 tyś i czemu nie podali dokładnych jedności ... to powiedziała, że przy rejestracji trzeba było powiedzieć, że ma być rozcieńczone czy coś takiego. Szkoda, że nikt mi tego nie powiedział przed pobraniem krwi :/ Teraz nie wiem czy jechać jeszcze raz na to pierdzielone badanie czy dać sobie spokój. Ale chyba sobie podaruje. Sama nie wiem co mam zrobić. Do Pani Ginekolog nie chce dzwonić bo powie, że jestem jakaś nadwrażliwa, ale ja po prostu chcę żeby wszystko było dobrze i żebym za 9 miesięcy miała malutką albo malutkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×