Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki:) ja tez jakoś nie najlepiej sie czuje , ale chyba przez to ze trzy dni spędziłam w łóżku przez to przeziębienie :( dzisiaj koniec z leżeniem bo chyba zwariuje :) ja nie mam konfliktu , ale dzisiaj jedna rzecz mnie zastanowiła ze wasze malenstwa już są odwrócone a moja malutka jakaś leniwa i jeszcze sie nie odwraca :) teoretycznie ma jeszcze dużo czasu :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn na kazdym usg, a miewam je srednio co 3 tygodnie jest w zupelnie innej pozycji, wiec nie ma sie co martwic poki co mysle :-) wazne, zeby do 36tc ustalil ta ostateczna glowkowa pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespodzianka moja corcia byla caly czs glowka do dolu, i jak w zeszlym tyg. pojechalismy do szpitala to sie okazalo ze jest gloka do gory. Wiec sama nie wiem o co chodzi. A czuje ja tak samo, zawsze prawa strona 2 -3cm ponizej pepka. Ale z tego co czytalam to dziecko powinno by tak od 32 tyg glowka w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szansę na konflikt, bo mąż ma rh+, ja rh -. Ale to pierwsze dziecko więc teoretycznie nic sie nie powinno dziać. Zastrzyk dostaje sie po porodzie:) Ja dostałam po łyżeczkowaniu po poronieniu, no i systematycznie teraz badam czy nie ma przeciwciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem dobrze ze wymyślam :) a wystarczyło tylko ze lekarz powiedział ostatnio ,, o niunia jeszcze sie nie odwróciła " :) to nic ze od razu dodał ze ma jeszcze mnóstwo czasu :) ja sie tym nie martwię tylko tak zauważyłam ze u was troszkę inaczej . Mojej kuzynki córeczka była ciagle ładnie ułożona i w 37 tygodniu odwróciła sie spowrotem glowka do góry i miała cc , także nie ma reguły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a mój malec chyba jest jakoś poprzecznie ułożony po czuję go po bokach:) jak bede na usg to się spytam...czuję się jakoś tak ocieżale ledwno się podnosze z sofy:D masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny mam do Was pytanie o sen - wysypiacie się w nocy? ja od kilku dni non stop się budzę, muszę co chwilę zmieniać pozycję, bo mnie wszystko "boli" od leżenia na boku bolą mnie biodra do łazienki chodzę 4 razy w nocy zastanawiam się, czy to normalne, wydaje mi się, że takie atrakcje to w późniejszym czasie powinny się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze jeden problem :) od dwóch dni mam jakiś niepochamowany apetyt, jak tak dalej pójdzie to czarno to widzę :) mam chyba teraz za dużo czasu ...nawet nie potrafię wymienić tego co dzisiaj zjadłam tyle tego było :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio nie mam żadnych problemów ze snem ,śpię cała noc i czasem nawet po południu ( tego wcześniej nigdy nie robiłam ) . A do toalety to już inna sprawa , chodzę ze 100razy dziennie i to ponoć normalne :) już sie przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia ja tez się nie zbyt ostatnio wysypiam juz od dluzszego czasu budze sie w nocy mniejwiecej o tej samej godzinie i ciezko mi znalesc jakas wygodna pozycje czasami tez mnie pecherz przycisnie ale staram sie na wieczor nie za duzo pic za to w ciagu dnia nadrabiam;) Niespodzianka ja nie pochamowany apetyt mam od początku wczoraj wlazłam na wage to juz prawie 12 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do spania to ja sie mecze do 2-3 nad ranem:( przewalam sie z boku na bok i pozniej rano nie moge wstac.... Nikola to przybylo nam tyle samo :) ja tez mam 12na plusie...tylko ja startowa mialam duzo wyzsza od ciebie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Co do spania ja ostatnio też źle spię, albo meczy mnie zgaga i nie mogę się położyć albo biegam siku 3 razy miedzy 23 a 5 rano. Kilka dni temu 3 noce pod rząd nie wstawałam w nocy w ogóle za to budziłam się o 5 rano niby siku a jak się kładłam do łózka to maluch zaczynał szaleć i tak minimum 40 minut, moja mama stwierdziła że będzie się tak budzić :) a najdziwniejsze w tym jest to że nie chciało mi się bardzo siku jak czasami w nocy że aż boli mnie brzuch-pęcherz, miałam wrażenie że dzidziuś się budzi i zaczyna się wiercić i naciska na pęcherz i dlatego wstaje :) A w ogóle od 2 dni to w nocy bolą mnie biodra, łydki, dretwieją całe nogi.... Ja też od soboty czuje się taka ociężała, chodzę wzdęta bo łykam żelazo i mnie "zapycha" robie sobie specyfiki jako tako pomaga ale marzę o konkretnym wypróżnieniu się :) Przepraszam za bezpośrednie stwierdzenia ale od 24 tygodni mam zaparcia a teraz po żelazie mam mega zaparcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey u mnie w nocy tak samo, budze sie o 2 i o 5 z tym ze o 5 czuje sie wyspana... wstaje, robie cherbatke siedze godzinke, potem znow spanko do 9. Bole w podbrzuszu tez mam ale glownie gdy sie obracam z boku na bok lub gdy sie ruszam. Ale to chyba norma co? tlumacze sobiee tym, ze wszystko sie rozciaga. Dziewczyny a jak tam wasze wyniki z krwi? Mam jakos duzo leukocytow 15 tys. i jakos sie tak niepokoje. Jak macie wyniki pod reka to zamiescie tutaj. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze w ciazy moze tak byc... ale mnie sie to nie podoba... Bo mozna miec podwyzszone ale. bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka30 ja odkąd jestem w szpitalu a jestem już tydzień mam takie zaparcia i tak się mecze że już nie wiedzą co ze mną zrobić. Śliwki otręby czopki glicerynowe, parafina dzisiaj miałam robiona wlewke parafinowa i nic. Położne są w szoku że po tylu lekach nic nie chce ruszyć. Ja już nie wiem co robić. Położna poleciła mi colon c preparat który podobno jest bardzo dobry na zaparcia które towarzyszą kobietom w ciąży reguluje pracę jelit i pomaga w regularnym wypróżnianiu nie ma w nim nic co mogłoby zaszkodzić. Dzisiaj mąż mi kupił koszt to 26zł duże opakowanie. Można dodawać do wody albo jogurtu bo jest w formie proszku. Podobno bardzo skuteczny. Ja od jutra zaczynam regularnie brać bo mecze się już tydzień. Spróbuj może Tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka ja zaczełam pic laktuloze to taki syrop który tez jest skuteczny ale przyzwyczaja jelita więc zaczełam pic do pierwszego efektu pozniej odstawiłam i teraz co rano na czczo wypijam ciepła wode z miodem i z cytryna i ratuje się activia. Ta laktulowa zaczeła działać po 2 dniach ale ona mnie strasznie wzdymała i już nie wiem co gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja od jutra zaczynam brać ten colon c i zobaczę czy będą efekty bo szpitalne metody nic nie dają a powinny bo na pewno są silne w działaniu a u mnie nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z doskoku, bo lece sie zraz slizgac - na zaparcia to ja bym polecala np: siemie lniane - lyzka tego glutka raz dziennie, albo przedsniadanko: jogurt naturalny z orzeszkami, platkami owsianymi i miodem, po pol godzinie jem normalne sniadanie z ciepla herbata. Metody naturalne, nie dzialaja od razu, tylko potrzeba kilku dni regularnego stosowania, zeby uruchomily wlasciwy mechanizm. Aa i u mnie super dziala tez zjedzenie jablka po obiedzie. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith dzięki za rady oni tutaj w szpitalu są zdziwieniu że po tyle specyfikach szpitalnych ja mam cały czas zaparcia. A brzuch mi twardnieje coraz mocniej pewnie też od zaparc. Dzisiaj zaczęłam brać ten colon c zobaczę czy po tym coś ruszy. Już bym chciała wrócić do domu w domu nie miałam takich problemów jak tutaj ale nie zapowiada się żebym szybko wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka, pewnie wplyw na zaparcia ma tez to, ze malo chodzisz - niestety grawitacji nie oszukasz - colon c pewnie pomoze, dodatkowo zmiana diety i bedzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka mam nadzieje ze pomoże ten specyfik , moja mama używała go po operacji i dla niej bardzo sie sprawdził , tez myśle ze jak nie pomogły ci takie silne środki to raczej domowe sposoby nic by nie zdziałaly bo na nie trzeba czasu :( to nic narazie nie mówią o twoim wyjściu ? chociaż może lepiej być pod stała opieka. Pozdrawiam cię i dużo zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka do jutra mam antybiotyk na bakterie w pochwie i lekarz powiedział że dalej zobaczymy. Nic nie mówił o zakładaniu szwu więc pewnie nie będę miała zakładanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka to wyglada tak ze odkąd leżysz to nie skraca ci sie szyjka? a pytałas lekarza czy ta bakteria mogła mieć jakiś wpływ na to skracanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka napij sie na czczo soku z kiszonej kapusty, wyslij meza do wazywniaka i niech ci troche z beczki odciagna! Efekt murowany! A te zaparcia t stres i nic wiecej! A robili Ci juz lewatywe? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka bakteria mogła być przyczyną ale przyczyn jest tyle że niewiadomo dlaczego zaczęła się skracać. W czwartek miałam ostatnie usg to szyjka miała cały czas 25mm od tamtej pory nie miałam robionego. Będę mama próbowałam już wszystkiego soku z kapusty też i nic. To wszystko co działało na mnie w domu tutaj kompletnie się nie sprawdza. A brzuch mam jak kamień od tych zaparc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka mam nadzieje ze to jednak była ta bakteria i ze teraz będzie już tylko lepiej i życzę ci wkoncu ,, porządnej " wizyty w toalecie :) Trzymaj sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio pisalyscie, ze Wasze maluchy tak harcuja i chyba teraz moj do tego grona dolaczyl. Juz drugi wieczor z rzedu caly brzuch az mi tanczy :-) wrazenie jakby mi sie mialy wszystkie jelita wywinac na lewa strone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith może twoja dzidzia lubi góry :) moja mała na urlopie była bardzo spokojna , kuzynka mnie przesladowala cały urlop , tak chciała te kopniaczki poczuć i nic , tylko przyjechaliśmy do domku i zaczęła znów dokazywac ... czasem to są nawet bolesne te kopniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×