Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
żab-X

z partnerem powinno rozmawiać się szczerze o przeszłości

Polecane posty

4 minuty temu, Titi napisał:

Ale czasem chcemy wiedzieć ale nie wiemy jak zacząć bo się naczytamy bzdur że nie można o tym rozmawiać i się męczymy...ale jak mniemam wiecie o tych wybrykach skoro uważasz że należy mówić o wszystkim 

Jak ktoś uważa że w związku nie można o czymś rozmawiać to ma mentalność rodem z średniowiecza, a przynajmniej takie jest moje zdanie. Prawdziwy związek to dobrze naoliwiona maszyna w której wszystkie elementy współpracują ze sobą. Jak czasami czytam o niektórych problemach na kafe to się łape za głowę i pytam o czym wy ludzie myślicie wchodząc w związek? W większości przypadków chyba tylko o du... maryni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Przykro mi😔 Gratuluję fantastycznego faceta. Dlaczego fantastyczny? Bo niejeden (wybacz szczerość) nie chciałby mierzyć się z tym tak jak Zpaznokcilakier, a Twój ma po prostu dobre  serducho. 

Nie był jakimś  playboyem czy dupkiem życie go poturbowało i stąd to serduszko kobiety też przyciągał takie że go krzywdziły i jaka była moja radość że oświadczył się bo czuję że całe życie czekał na kogoś takiego jak ja który nie skrzywdzi i naprawdę doceniam że zebrał się w sobie i wyjawił mi dlaczego dopiero ze mną się KOCHA tak naprawdę i czuję to pierwszy raz jego mama powiedziała mi w tajemnicy że musiał się wycierpieć żeby docenić co czuje przy mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Titi napisał:

NASZĄ

Ja odpowiem na każde pytanie, ale osobiście niewiele mnie interesuje. Wiadomo, że informacja lubię /nie lubię, chcę spróbować świadczy, że coś sprawia mu przyjemność, a czegoś nie robił i z tym nie mam problemu, każdy z nas ma przeszłość, ale po co mi informacja, że z byłych Kaśka oralnue była mistrzynią, a Gośka lubiła anal. Dajcie spokój😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

 Przemilczanie? Dobry sposób... 🤦‍♀️ Ja nie chce kopać w czyjejś przeszłości, chce by partner na tyle mi ufał, że sam o wszystkim powie co gryzie go samego, czego wstydzi się, co go boli. 

Nie tyle przemilczenie tematu co szacunek do prywatności, w końcu partnerka to nie niewolnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Ja odpowiem na każde pytanie, ale osobiście niewiele mnie interesuje. Wiadomo, że informacja lubię /nie lubię, chcę spróbować świadczy, że coś sprawia mu przyjemność, a czegoś nie robił i z tym nie mam problemu, każdy z nas ma przeszłość, ale po co mi informacja, że z byłych Kaśka oralnue była mistrzynią, a Gośka lubiła anal. Dajcie spokój😂

😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Titi napisał:

jego mama powiedziała mi w tajemnicy że musiał się wycierpieć żeby docenić co czuje przy mnie. 

Też tak uważam, że czasem człowiek dostaje po dupie po to by docenić bardziej wszystko co piękne, dobre serce. Być może potrzebował swojej przeszłości byście byli razem, przeznaczenie ma czasem misterny plan 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Ja odpowiem na każde pytanie, ale osobiście niewiele mnie interesuje. Wiadomo, że informacja lubię /nie lubię, chcę spróbować świadczy, że coś sprawia mu przyjemność, a czegoś nie robił i z tym nie mam problemu, każdy z nas ma przeszłość, ale po co mi informacja, że z byłych Kaśka oralnue była mistrzynią, a Gośka lubiła anal. Dajcie spokój😂

...nie trafiliśmy na nic w czym ex byłby lepszy więc nie będę się wypowiadać... A jak zauważyłaś wyrażam opinie tylko na podstawie siebie i swojego życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DANIEL napisał:

Nie tyle przemilczenie tematu co szacunek do prywatności, w końcu partnerka to nie niewolnik. 

Ale nie gryzło by Cię w środku, że masz jakąś życiową wtopę o której nie mówisz? Jesli kochasz ufasz, jeśli ufasz chcesz zwyczajnie podzielić się z kimś sobą, swoim życiem. Bycie razem to nie tylko piękne chwile, ale często pomoc w trzymaniu ciężaru, który drugiego przytłacza. No chyba że jesteś Zpaznokcilakierem. Razem póki fajnie, ale jeśli partner powie 'nie daje rady, pomóż' to robi odwrót. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Też tak uważam, że czasem człowiek dostaje po dupie po to by docenić bardziej wszystko co piękne, dobre serce. Być może potrzebował swojej przeszłości byście byli razem, przeznaczenie ma czasem misterny plan 😉

Ja mam teorię i pozwól że ją przedstawię uważam że przeznaczenie tak nam ustawiało ludzi na drodze żebyśmy w końcu trafili na siebie i umieli docenić co mamy teraz i pozwólcie że to jak oceniamy swoją przeszłość i jak o niej mówimy to nasza sprawa bo my wiemy co czuliśmy wtedy a co czujemy teraz razem dla kogoś może to być śmieszne ale nas to zbliżyło i tyle. Nie każdy miał mistrzynie czy mistrzów w czymś żeby o tym mówić znam ludzi którzy mieli tak katastrofalny seks wcześniej że obecny partner jest genialny we wszystkim i nie ukrywają tego bo po co? Moim zdaniem my się dobraliśmy po prostu i przeszłość nam zgrała i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Ale nie gryzło by Cię w środku, że masz jakąś życiową wtopę o której nie mówisz? Jesli kochasz ufasz, jeśli ufasz chcesz zwyczajnie podzielić się z kimś sobą, swoim życiem. Bycie razem to nie tylko piękne chwile, ale często pomoc w trzymaniu ciężaru, który drugiego przytłacza. No chyba że jesteś Zpaznokcilakierem. Razem póki fajnie, ale jeśli partner powie nie daje rady, pomóż to robi odwrót. 

Jak żona mi podawała wodę kiedy zdychałem w łazience po 30 urodzinach, tak już większej wtopy mieć moim zdaniem nie można. A wszelkie szczeniackie przygody są u nas w kategorii młodość się musi wyszaleć i jedyne co możemy z tym zrobić to powspominać jaki człowiek był głupi😝😝😝. Bycie razem to tak naprawdę ciągłe zmaganie się z ciężarami, więc nie widzę sensu przeżywania przeszłości jak trzeba myśleć o teraźniejszości. Mamy dwójkę dzieci i oboje pracujemy więc tak naprawdę nie mamy zbyt wiele czasu na wymyślanie sobie problemów z kosmosu. Żal mi ludzi którzy całe życie spędzają na wojnach między sobą, i ciężko im zrozumieć że po prostu nie są dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Electra napisał:

Też tak uważam, że czasem człowiek dostaje po dupie po to by docenić bardziej wszystko co piękne, dobre serce. Być może potrzebował swojej przeszłości byście byli razem, przeznaczenie ma czasem misterny plan 😉

Powiem tylko że oprócz gwałtu u mnie połączyło nas to że w czeskiej trafialiśmy na takich ludzi że mieliśmy odczucie że ktoś jest z nami z przymusu w tym łóżku dopiero wspólnie bawimy się jakbyśmy mieli swój pierwszy raz wspólnie ( mój pierwszy raz skończył się gwałtem)  i nadal mamy fun powiedzieliśmy sobie wszystko nie mieliśmy żadnych mistrzyń czy mistrzów wcześniej...bo jak nazwać kogoś kto robi coś tak ważnego dla nas z przymusu i nie pokazuje że mu się podoba czy kogoś kto cię traktował jak szmatę i zgwałcił. To nasza historia i nasze doswiadczenia niech każdy decyduje ile i co chce powiedzieć a jeśli się z tym nie zagracie to szukajcie innych którzy się z wami zgrają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DANIEL napisał:

Jak żona mi podawała wodę kiedy zdychałem w łazience po 30 urodzinach, tak już większej wtopy mieć moim zdaniem nie można. A wszelkie szczeniackie przygody są u nas w kategorii młodość się musi wyszaleć i jedyne co możemy z tym zrobić to powspominać jaki człowiek był głupi😝😝😝. Bycie razem to tak naprawdę ciągłe zmaganie się z ciężarami, więc nie widzę sensu przeżywania przeszłości jak trzeba myśleć o teraźniejszości. Mamy dwójkę dzieci i oboje pracujemy więc tak naprawdę nie mamy zbyt wiele czasu na wymyślanie sobie problemów z kosmosu. Żal mi ludzi którzy całe życie spędzają na wojnach między sobą, i ciężko im zrozumieć że po prostu nie są dla siebie. 

Ale kto mówi o przeżywaniu mówisz i tyle...jakaś anegdotka zawsze się może zdarzyć i można się zawsze pośmiać i właśnie powspominać...czasem coś nam się przypomni jakaś anegdotka i tyle posmiejemy się i wracamy do życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DANIEL napisał:

nie widzę sensu przeżywania przeszłości

Przeszłość na nas wpływa. Mój facet musi trochę wiedzieć, chociażby to że jak dowiem się, że był na kawie z inną dupą za moimi plecami albo w jakikolwiek inny sposób będzie mnie chuujać to ja nie będę wnikać w szczegóły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

O ja prdle😅🙊 Mam być genialna bo mnie kocha, bo nauczyliśmy się siebie, a nie dlatego że inne technicznie nie były dziw.kami. 

Przekręcasz moje słowa bo masz inne podejście i zamiast zaakceptować coś co pisałam wcześniej łapiesz mnie za słówka...można być genialnym bo tego kogoś kochasz a na dodatek masz mistrzynie na którą czekałeś całe życie. Ale nie mam siły tłumaczyć bo nie chcesz zrozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Nie można usprawiedliwiać

Musisz mieć cholernie łatwe życie, dla kogoś też karku nie nadstawiłabys, straszne. Jest zło, którego nie można usprawiedliwiac tak jak gwałt, ale w wielu przypadkach okoliczności wiele zmieniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Przeszłość na nas wpływa. Mój facet musi trochę wiedzieć, chociażby to że jak dowiem się, że był na kawie z inną dupą za moimi plecami albo w jakikolwiek inny sposób będzie mnie chuujać to ja nie będę wnikać w szczegóły. 

Pozwolisz się oszukiwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Titi napisał:

Przekręcasz moje słowa bo masz inne podejście i zamiast zaakceptować coś co pisałam wcześniej łapiesz mnie za słówka...można być genialnym bo tego kogoś kochasz a na dodatek masz mistrzynie na którą czekałeś całe życie. Ale nie mam siły tłumaczyć bo nie chcesz zrozumieć 

Ja nie rozumiem dlaczego dyskutujemy o technice. To chyba nie o to chodzi ile cm, pod jakim kątem, gdzie i jak długo tylko o bliskość samą w sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Titi napisał:

Pozwolisz się oszukiwać ?

Wręcz odwrotnie. Przy tak małym ciuulaniu podziękuję. Wierny i lojalny, albo nie dla mnie. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Titi napisał:

jeśli się z tym nie zagracie

To nie na tym polega. Przeszłość nie liczy się, nic nie musi zgrywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Ja nie rozumiem dlaczego dyskutujemy o technice. To chyba nie o to chodzi ile cm, pod jakim kątem, gdzie i jak długo tylko o bliskość samą w sobie. 

Ja mam mówić o bliskości w odniesieniu do gwałtu czy byciu zabawką dla drugiej osoby...jeśli ktoś cię wykorzystuje albo krzywdzi albo robi to jakby musiał a nie chciał to o jakiej bliskości mowa bo nie czaje pierwszy raz jesteśmy naprawdę zakochani czujemy prawdziwą bliskość a technika nie rusza nas wogule żeby o niej nie mówić bo czujemy różnice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Ja tam nienawidzę braku szczerości, wole wiedzieć na czym stoję, tym bardziej gdy ktoś ma pokaźny bagaż. To przecież wpływa na bardzo wiele aspektów życiowych i relacyjnych 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

To nie na tym polega. Przeszłość nie liczy się, nic nie musi zgrywać. 

Bzdura gościu który miał tylko jedną dziewczynę na stałe może nie chcieć mieć np.ex prostytutki bo będzie go to gryzło i tutaj chodzi o zgranie się w takim sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Titi napisał:

Ja mam mówić o bliskości w odniesieniu do gwałtu czy byciu zabawką dla drugiej osoby...jeśli ktoś cię wykorzystuje albo krzywdzi albo robi to jakby musiał a nie chciał to o jakiej bliskości mowa bo nie czaje pierwszy raz jesteśmy naprawdę zakochani czujemy prawdziwą bliskość a technika nie rusza nas wogule żeby o niej nie mówić bo czujemy różnice 

Akurat Wam tak ułożyło się, miałaś szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Titi napisał:

Bzdura gościu który miał tylko jedną dziewczynę na stałe może nie chcieć mieć np.ex prostytutki bo będzie go to gryzło i tutaj chodzi o zgranie się w takim sensie.

Jak zakocha się to nawet ex prostytutka nie będzie przeszkadzać mu. To raczej ex prostytutka nie będzie chciała niedoświadczonego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Akurat Wam tak ułożyło się, miałaś szczęście.

I naprawdę się cieszę i nie wypowiadam się o innych...przynajmniej się staram co mnie kto o co i jak pyta swojego partnera ja wiem że o co nie zapytam nie zostanę zbyta bo chłopak na to samo może liczyć i tyle. Nie wiem jak ale tak dobrze nam się ułożyło i tyle boli mnie tylko bo ja nie wyśmiewam niczyjego podejścia bo nie znam jego podstaw a ja co chwilę słyszę śmiech bo komuś coś nie nie podoba okey nie musi ja nie każde ale minimum szacunku jeśli jak obraziłam to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Electra napisał:

Przeszłość na nas wpływa. Mój facet musi trochę wiedzieć, chociażby to że jak dowiem się, że był na kawie z inną dupą za moimi plecami albo w jakikolwiek inny sposób będzie mnie chuujać to ja nie będę wnikać w szczegóły. 

To już raczej kwestia teraźniejszości, chociaż u mnie kawa itp z innymi kobietami to raczej norma. Z racji wykonywanej pracy dodatkowej często spotykam się z różnymi ludźmi, żeby omówić szczegóły zlecenia czy aspekty estetyczne elementów. A prawda jest taka że wszystko co ma stać w domu czy jego obrębie zależy od kobiety, więc rzadko panowie ingerują. Tu jest potrzebne zaufanie żeby zachować komfort życia i to działa po obu stronach barykady. Najgorsze co może być to zapętlanie się w podejrzeniach i gnicie w chorych relacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Jak zakocha się to nawet ex prostytutka nie będzie przeszkadzać mu. To raczej ex prostytutka nie będzie chciała niedoświadczonego. 

Nie koniecznie...ale to tak nie zawsze działa jeden ma właśnie szczęście inny nie i właśnie tu chodzi o dopasowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Titi napisał:

śmiech

Mnie czyjeś relacje i układy nie interesują. Nie znoszę tylko gdy ktoś wybiela się, zapiera i zasłania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Jak zakocha się to nawet ex prostytutka nie będzie przeszkadzać mu. To raczej ex prostytutka nie będzie chciała niedoświadczonego. 

Na to chyba nie ma reguły. Kolega wpadł z dziewczyną która krotko mówiąc dawała chyba prawie każdemu. I jak się okazało tworzą teraz bardziej zgrane małżeństwo niż połowa cnotek. Więc wychodzi na to że większość problemów powstaje w naszej głowie, gorzej jak zaczynamy je przenosić do świata realnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DANIEL napisał:

Z racji wykonywanej pracy dodatkowej często spotykam się z różnymi ludźmi

Nie mam nic z głową, że zaborcza i do klatki. Jestem za całkowicie wolną ręką. Mówię o kombinowaniu i kłamstwach. Tam gdzie inne zacisną jeszcze zęby tam ja już niekoniecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×