Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

mam tez normy... wygląda to tak: wynik mój w surowicy- 0.60 ng/ml i dalej jest tak: - faza folikularna 0.15- 1.40 - srodek cyklu- 4.44- 28.03 - faza lutealna- 3.34- 25.56 - I trymestr ciazy- 11.22- 90.00 - II trymestr ciązy- 25.55- 89.40 - III trymestr ciązy- 48.40- 422.50 Robilam te badania wraz z drugą betą, w dzien poronienia... w której wiec fazie bylam? w I trymestrze? czy juz nie? nie wiem jak na to spojrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do firanki
Ciąża jest jakby 2 fazą, czyli bylaś w fazie lutealnej. Z tego wynika, że Twój poziom jest jednak za niski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.a.r.p
Wychodzi na to ze miałas za mało progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko a powiedz mi kiedy po @ miałaś widoczny śluz płodny przy stosowaniu opearolu ja dzisiaj jeszcze trochę plamię ale myślę że jutro będzie już czysto i właśnie dlatego się zastanawiam kiedy pojawi się ten śluz bo niektóre dziewczyny pisały że biorąc po 6 tabletek dziennie ich 'zalewało' i zastanawiam się jak to będzie u mnie i jak było u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL wiesz ja ogolnie mam problem ze sluzem i biorąc 6 tabletek wiesolka mnie wcale nie zalewalo, ale z pewnoscią bylo lepiej niz wczesniej, tzn nadal nie widzialam na zewnatrz sluzu, tylko jak badalam na szyjce... i zaczelam miec plodny szybciej niz zawsze, bo juz ze 4 dni przed owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka no właśnie u mnie jest tak samo z tym śluzem więc pewnie oeparol będzie działał tak jak i u ciebie bo na razie z racji plamienia nie widzę poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka no nie moglas tego przewidziec ja tego badania nie robilam nigdy wiec wiesz.. zreszta tez moge miec niski progesteron bo opcje sa 2 albo cos dzwignelam i sie odkleila ta moja kosmowka albo to przez hormony. Koszmarnie sie czuje glowa mnie boli od rana.wymiotuje .;( jak bardzo bym chciala lltrym. I koniec tych wszystkich dolegliwosci,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz teraz pewnie to juz nieistotne bo biore progesteron wiec prawdziwego wyniku nie pokaze no i to juz trzeba brac do konca dopoki lozysko nie przejmie calkowicie funkcji dziewczyny pisaly ze gdzies tak do 18-20tyg braly. Jeszcze tyle.tyg.to brac to straszne. Wiesz chcialam w pon albo.srode ale mam problem bo maz bedzie chodzil na popoludnia a prywatnie wlasnie kazdy przyjmuje od poludnia moze bedzie mial jeden dzien wolnego.to predzej sroda bedzie pasowac. No ale w kazdym badz razie planuje w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa co mam robic wymiotuje caly czas ;( nie łyknełam jeszcze dupka ;( wzielam tylko 2 tab luteiny. szukam prywatny numer tel do mojej lekarki ale w ogole nawet go poszukac nie potrafie.. czuje sie strasznie a ty jak sobie radzisz z tym dupkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL ostatnio? Odkąd pamiętam na tym forum pomarańcze szaleją :D Zazwyczaj są to gimgówna albo sfrustrowane nieszczęsliwe kobiety... szkoda mi ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile:) mnie w zeszłym cyklu też testy wyszły negatywne zamówiłam na ten cykl znowu testy zobaczymy jak tym razem wyjdą a zamówiłam sobie 20 testów bo ostatnio mi brakło a owulację miałam chyba później więc teraz zacznę testować już od 2 listopada i zobaczymy co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile nie trac wiary!! trzeba byc dobrej mysli!! KiedysMozeSieUdaL. dupek czyli duphaston na podtrzymanie ciazy:) narazie wymiotuje caly czas i nic nie jem.. a duphaston mam do łykania. jednak dzwonilam do lekarki i kazala brac przy wymiotach luteine dopochwowo wiec sprawa rozwiazana... moge dalej wymiotowac :)) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zaczynam się wkurwiać! Lubiłam tu przychodzić pogadać i w ogóle ale to co się tu dzieje od wczoraj to jest jakieś nieporozumienie! Pomału się nie dziwie Trujkowej i innym dziewczyną które przestały tutaj zaglądać bo tych przekleństw i ciągłych kłótni nie da się już słuchać! Myślałam że wchodzą tutaj na nasze forum ludzie na poziomie i kobiety z którymi będzie można na poważnie pogadać o macierzyństwie ale widzę że nie wiele dziewczyn tutaj wie o czym mówię ! Mama 6 latki powiem Ci jedno dziwie Ci się że chce Ci się tracić czas na pisanie z kimś kto nie ma nic mądrego do napisania bo gdyby każda z nas olewała takie wpisy nie było by żadnego problemu a kiedy któraś z nas odpisuję na takie wpisy to tylko nie potrzebnie wychodzi z tego jakaś kłótnia a jak by się nie zwracało uwagi na tego typu wiadomości to ktoś by sobie popisał aż w końcu by się znudził! Jak to się nie skończy to ja także odchodzę! Ale fajnie było poznać większość z was powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ktoś to usuną! i mam nadzieję że teraz już żadna z nas nie będzie zwracała uwagi na tego typu wpisy ! Bo wkurzyłam się na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsul nie odchodz kochana... ja te sie zastanowilam nad tym, ale zrzylam sie z wami, szkoda mi poprostu. Faktycznie gadajmy tutaj sobie i nie zwracajmy uwage na niedowartosciowane i złosliwe osoby.. Trujko wróc do nas... bylo tak fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka właśnie o to mi chodzi założyłaś ten temat dla staraczek dlatego tutaj dołączyłam myślałam że będziemy tutaj normalnie w zgodzie pisały sobie że będzie tu po prostu miło i normalnie ale pomału robi się tutaj nie do wytrzymania gdyby niektóre osoby nie zwracały na złośliwe uwagi innych nie było by problemu a tak powstaję durna wymiana zdań i stek przekleństw jeszcze zostanę :) bo was polubiłam tak samo jak czas który tu spędzam ale jak nadal będzie to tak wyglądało to poważnie się nad tym zastanowię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile:) właśnie o to mi chodzi ignorować takie wpisy a nie wdawać się w dyskusję i pokazywać że nas to obraziło czy w jakiś sposób zainteresowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×