Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Nie wypowiem sie, bo nie mam porownania. Nie wiem co znaczy bardzo ruchliwy albo leniwy. Moj sie wiercil i kopal mnie w zebra, a najgorzej jak sie odbijal o moj pecherz ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wrzesniowa nie pomoge bo nei wiem :D ale wiecie co ? wlasnie jem pyyyszne lody smietankowo czekoladowo truskawkowe - bo boli mnei gardlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dla mnei prawie tez ;d to jest wlasnie to ze jest jakby to wytlumaczyc testowa jest w polowie tego samego koloru co kontrolna.. przedwczoraj przytulanei i dzis myslisz ze cos z teog bedzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mam do was takie troche nietypowe/ krepujace pytanie .. mialyscie kiedys hemoroidy ? bo kurcze mi wyszedl jeden i nei wiem jak go usunac.. kupilam masc i czopki o nazwie avenoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka ja mialam przytulanko jednego dnia o 23:00, jak byly jasna i ciemna kreska, a na drugi rano o 10:00 mialam dwie ciemne krechy i nic nie wyszlo. Co nie znaczy, ze Tobie nie wyjdzie :) Odnosnie hemoroidow, to temat jest mi zupelnie obcy,wiec nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynka ty jesters z warszawy ? jaka u was pogoda ? bo jutro w nocy musze jechac na lotnisko. mila mam nadzieje ze wyjdzie fasolka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka ja nie mialam ale dobrze ze leki kupilas minus taki ze jak ma sie do nich sklonnosci to czesto tez przy porodzie moga powstac. Ja tez sie martwilam ze mam ale na szczescie nic z tego nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg był i sie zmyl :D za to samochody białe od soli Wczoraj mykam samochód a dziś wyglada jak by od 4 lat wody nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mialam fajbe lekturke do czytania. Otoz u mnie nadal beak okresu. I mam pytanie do dziewcZtn ktoea mialy torbirl. Mialyscie tak ze byl caly czas sluz..i np u mnie torbiel jest a prawym hajniku a bapierdziela jajnik na lewym. Czy ktoras tez tak z was miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dzisiaj dopadl mnie kompletny brak czasu... aż z tego wszystkiego głowa mnie boli :O Trujko wyszlo na twoje z tymi moimi badaniami, bo poprostu cholibka z braku tego czasu nie odebralam dzisiaj moich wyników... jutro nie odbiore bo świeto, pozatym wyjezdzam do poniedzialku i na ostatnia chwile w poniedzialek je dopiero odbiore... ale moze masz racje pewnie juz bym szperała w poszukiwaniu interpretacji i bym się dołowała... Dzisiaj przyszedl żel ktory zamowilam - conceive plus... mam nadzieje ze pomoze :) Ale testów jeszcze nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza i jest dobrze wyniki M są w porządku :) moje też mam teraz monitoring cyklu dziś pęcherzyk miał 13,2 mm mam przyjść w piątek i w tedy zobaczymy a lekarz nam powie kiedy dokładnie mamy się przytulać więc w tym cyklu na pewno nie przegapię owulacji :) jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28.........26.08.................9. ..........fasolinka Laura1987.............25........29.08..................2. ..........fasolinka Wrzesniowa**.........25........30.08..................1.. . .......fasolinka janiolek...............24.........01.09..................2 . .........fasolinka Truj....................28.........24.09..................4 ...........fasolinka hana...................26.........25.09..................1 ...........fasolinka mama6latki ..........24.........26.09..................1............fasolinka aneczka28............28.........28.09...................2 ...........fasolinka rybalopika............29.........29.09.................. 2 ...........30.10 Malinowa_82.........30.........06.10...................2. ..........03.11 smile .................28..........07.10...................2....... ...07.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 kasiula86..............26.........21.10.................. .3...........19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7. ..........22.11 Firanka................28.........24.10....................3...........23.11 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? Majka88...............24.........19.10....................4...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3...............? ambaje83.............29............?.................... ...?...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×