Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Firanka, polegaj na temperaturze i śluzie, nic innego nie pozostało. No, jak Ci zniknie druga krecha na teście to też wiesz, że jesteś już po piku i możesz brać leki. A jak się czuję? Średnio. Mój lekarz zapobiegawczo przepisał mi Torrecan (takie przeciwwymiotne leki) i pytał, czy już mnie kłaść do szpitala na kroplówki, czy jeszcze się wstrzymać :o? Chyba mi nie grozi lekka ciąża :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owukacja w niedziele. Moj maz obecnie jest w 7 niebie bo jak bralam tab.anty to libido rowne 0 a teraz 100 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, też tak miałam :(. Dopiero podczas starań o dziecko poznałam co to moje "prawdziwe libido", bo na tabletkach (a brałam od czasów nastoletnich) to jakiś horror był. Nigdy więcej :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny, bo nad ranem pewnie znów mnie obudzi "zew natury" :o. Trzeba się wyspać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane powiedzcie mi jak to jest z castagnusem ? jeżeli jestem już po staraniach a nie wiem czy mi się udało zajść w ciąże to mam go nadal brać ? pytam bo castagnusa nie można brać w ciąży i w czasie karmienia piersią znalazłam ulotkę na internecie i teraz już sama nie wiem czy brać czy nie :/ Firanka a jak był u Ciebie brałaś czy przestałaś po staraniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL kochana bierze sie go przez 3 miesiace bez przerwy... jesli sie zajdzie w ciaze to owszem nalezy odstawic ale podobno nie drastycznie, tylko najpierw zmniejszyc dawke i przestac brac.. jak bierzesz 1 tabletke to po odkryciu ciazy wziac jeszcze po pol ze dwa dni i pozniej odstawic... tak czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Firanka Roczny urlop najprawdopodobniej wejdzie 1 września 2013 roku, i będzie obejmował kobiety które już są na urlopie macierzyński. Tzn osoba która 1 września będzie w ostatnim tygodniu urlopu będzie mogła przedłużyć go o kolejne pół roku. wynagrodzenie będą miały w wypłacane w wyskokości 60%, tzn przez pierwsze pól roku 100% a przez nastepne 60% tak żeby ogólnie roczne wynosiło 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Słupku, ja zaszłam w ciążę 2 razy biorąc Castagnus i dwa razy odstawiałam "drastycznie" 3 dni przed @, bo akurat kończył się termin 90 dni brania :) - pierwsza ciąża nie daje mi teraz żyć ;), z drugą też wygląda, że wszystko w porządku. I nie wydaje mi się, żeby Castagnusa można było "drastycznie" odstawiać, to jakbyś drastycznie odstawiła herbatę miętową :). Castagnus to nie Bromergon :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam nowe kolezanki. Bylam wczoraj u gina:endo. Niestety musze czekac na swoja kolejke az 26.11 cholera. Dzis 53dc o 1dzien dalej we wrzesniu @ byl po 52dc ns razie cisza. Tylko kregoskup i od 4dni pobolewa mnie podbrzuzze jak na @ juz sie cieszykam ze nadchodzi. No coz musze meczyc. Wczoraj dowiedz sie ze kolezanka ma rocznego synka znow jest w ciazy przykro mi sie zrobilo. Snilo mi sie ze jestem w ciazy a w senniku oznacza ze spelni sie marzenie hmm bzdura.. a co u was sluvhac ?? Co taka cisza?? Propo kolezanks moeila o urlopie macierzynskim istawa wchodzi dopero we wrzesniu 2013 roku. Maz sie interesuje tym s szczegolnie faktem tvn 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zaziebiłam gardło zapchane, boli i mam temp :( smile to ty ciekawe sny masz :P martula ale co ci ta babka powiedziala? tylko tyle ze masz czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile kiedyś miałam kręcone włosy, ale od połowy głowy, jak zaczęłam farbować zrobiły się w miarę proste. Sen nieziemski :D Martula uwierz, że mi dzień przed testem śniło się, że jestem w ciąży :) i jakoś marzenie się spełniło, więc kto wie.. może to czysty przypadek. Hana już na szczęście nie mam plamień, mogę powoli odstawiać luteinę biorę już tylko po 2 tabletki dziennie - nigdy więcej żadnego seksu w żadnej postaci do porodu ;) a mdłości nadal mam jeśli o to pytasz, bolesne piersi i raz wilczy apetyt a raz wstręt do jedzenia. U Ciebie jak? Truj trzymaj się :D nie daj się rzygom :D a to co Twoja córa przechodzi to nic w porównaniu z buntem 2latka :( to dopiero będziesz klnąć.. są momenty, że nie wyrabiam, tak broi, że już nie wiem co mam robić, wczoraj jak robiłam ciasto niżej położyłam garnek z zupą i obok miałam przyprawy, szuja wzięła zioła prowansalskie i nim zdążyłam jej wyciągnąć z ręki prawie całą zawartość wsypała do zupy :( musiałam całą wyrzucić.. ja się nie spodziewałam, że ona coś takiego zrobi :/ w wózku siedzieć nie chce, ryczy, wyciągam ją to idzie albo grzecznie albo ucieka i mogę wołać do osranej śmierci, nawet się nie odwróci. Już nie mówię o złości gdy czegoś nie dostanie rzuca się na podłogę gryzie bije wszystko co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka musze czekac na wizyte tyle czasu czekac. JuZ mam tego dosyc. Jeszcz tydz i nie bedzie 2 m-ce @. Wrzesniowa za piekne by to bylo. Podejrzewam ze mam urojenie juz. Wieczorem mam zgage. W pn umowie sie pryw do gina co ma lepszy sprzet. Moje jajki mi dzis bulgotaly jakbyperdzialy. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Ja się czuję nie najgorzej, mam mdłości ale do wytrzymania. I tak samo jak Ty raz wilczy apetyt a za chwilę wstręt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka ty ciagle.chodzisz prywatnie? Ile to pieniedzy idzie...;/ wspolczuje ci takiej sytuacji ze nie ma ani @ ani ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie właśnie zdałam sobie sprawę że testuję dopiero za 2 tygodnie matko to przecież jest 14 dni 336 godzin nie wiem jak ja to przeżyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ciasto wyszlo dobre. Mi sie ostatnio snilko ,ze mialam ciaze z zaskoczzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz sama gniotlam ciasto wczesniej balam sie takich przepisow ale wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wrzesniowa. Do tej pory bylam na nfz. Dopiero po ndz zadzw. Do gina i umowie sie prywatnie 1 raz. Xnajome polevily mi go i podobno ma lepszy dprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak najlepiej bo dlogo czekalam az sie zamrozi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×