Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

no fajnie by bylo nie powiem :) jak @ nie przyjdzie a beta wyjdzie negatywnie to w poneidzialek pojde do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) staraczka czekamy na dobre wieści:) Firanka daj znać co endo powiedział :) wszystkim nowym fasolką gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL tak czytam tabelke i nei rozumiem twojego wpisu .termin ostatneij " 21.10 termin nastepnej " 19-24.12 to jak dlugie masy czkle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FertilMan
hej czy którejś z was maz stosował te kapsułki na poprawe nasienia?prosz ejakies opinie.No i jak one wygladają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........20.10................ 3.................21.11 klementynka..........28.........28.10.................7 ................22.11 Firanka.................28.........24.10................3 .................23.11 DZ25...................25..........28.10............... 2..................25.11 bluebell_..............30..........21.10................. 1................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10.................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10..................1... ... ...........27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ................30.11.12 rybalopika.............29.........02.11................ 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11................ 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11................. .?................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 martulka87............24.........19.09................ 1......................? smile ..................28..........07.10.................2....... ..............? Magda0013.............20.........29.10................2.. .............24-28.11 PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 aneczka28 .....................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FertilMan mój M to brał nie kupuj tego ani Fertil Care bo to są wyrzucone pieniądze stosowaliśmy to długo i nic to nie dało a jet to drogie osobiście nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) kurcze jaka jestme glupia :D chodze i zmieniam podpaski jakbym miala @ bo zaraz jade do pracy a wole uniknac wpadki na wypadke gdyby mialo mi co nieco poleciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka mialas podobnie jak ty schizy okresi brak pierso bolace i bialy sluz. nie wkrecaj sue gin kolezance powiedz jak pani sie wkreca to pani na pewno nie jest w ciazy. Chociaz zycze ci fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka nie wkrecam sobie tylko sie zastanawiam a to jest zasadnicza roznica, zeby rozwiac wselkie watpliwosci poszlam na bete. gdybym sobie wkrecala mowilabym ze wszelkie objawy jakie mam to sa przy ciazy, a tak nie jest bo one moga swiadczyc o zblizajacej sie @ jak i o ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima idzie wielkimi krokami więc czas pomyśleć nad zimowymi butami znalazłam buty na allegro strasznie mi się podobają http://moda.allegro.pl/czarne-klasyczne-muszkieterki-kowbojki-r-41-i2796611535.html a cenowo z przesyłką wychodzą tyle co przeciętnie wydaję na buty a w sumie zawsze byłam zadowolona a wy co myślicie o tych butach ? szczerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Szczerze to nie są w moim stylu, wolałabym na górze proste, klasyczne. Ale jeśli Ci się podobają to kupuj, tym bardziej, że nie sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka mam nadzieje ze cie nie urazilam moimi slowami. Zycze sobie i kazdej kolezance fasolki. Trzymam kciuki za was. Gratuluje lice fasolki. Buzka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam od ortodonty, troche bolalo :O Podpytalam na innym forum tez odnosnie tej mojej sytuacji z tymi sprawami tarczycowymi i sie uspokoilam. Podobno dobrze wszystko lekarz mi dobral na ta chwile... ze leki dobiera sie do poziomu TSH, a nie do AntyTPO. i ze nie moge miec wiekszej dawki bo wpadlabym w nadczynnosć. Czyli milla to co ty pisałas. Dziękuje Ci bardzo! Nie bede juz na ten temat panikowala. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. Za 2 tygodnie powtórze badania i pojde do endo z wynikami i z USG tarczycy tak jak powiedzial. Staraczko trzymam bardzo mocno kciuki za twoją bete! Ja mam dzisiaj tez wiecej sluzu... ale chyba to normalne? I co jakis czas cos mnie mocno zakuje w brzuchu i musze na chwilke przystanąc, lub najlepiej usiąsc i to przechodzi. Co to moze byc? KMSUL butki ładne, takie klasyczne. Jesli lubisz do kolan to kupuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAURA ja właśnie lubię takie buty :) wiadomo gusta i guściki :) fajnie wyglądają do leginsów, rurek i czarnych rajstop :) ogólnie wole buty na szpilce ale nie należę do tych kobiet które w zimie po śniegu zasuwają w obcasach wręcz je podziwiam :) a tu gdzie mieszkam to np kiedy muszę iść na autobus kiedy nie mogę pojechać samochodem mam z górki więc muszę patrzyć niestety na podeszwę i obcas poza tym liczę na ciąże więc i wygodne buty się przydadzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka super że się uspokoiłaś cieszę się :) i teraz to już na pewno donosisz ciąże i urodzisz ślicznego bobaska tego ci życzę :) Dzięki za ocenę butków :) a kiedy masz wizytę u ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam odbrac od poloznej recepte na duphaston, bo juz mi sie konczy, no i lekarz powiedzial zebym przyszla w poniedzialek.. ale raczej jeszcze kilka dni sie wstrzymam. W poniedzialek zrobie bete, w srode ją powtórze i pod koniec tygodnia pojde do gina. Zdaje sie ze i tak poki co nic nie zobaczy, a skoro leki mam i jesli nic mi nie bedzie dolegac to tak zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! robiłam dziś rano test ( nie wiem czy nie za wcześnie) i wyszła tylko jedna kreseczka :( eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy nie poprosić lekarza o zrobienie takiego badania boje się że nie uda mi się zajść w ciąże straciłam nadzieje wiem że za chwile zjawi się ktoś kto na mnie naskoczy że 7 miesięcy to nie jest dużo i tak dalej ale jak dla mnie to jest już za dużo nie radzę sobie i nie będę tego ukrywać z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL jesli masz takie podejrzenia to jasne ze rób to badanie.. ja niestety nie mam pojęcia jak to sie bada i ile kosztuje.. wydaje mi sie jednak ze gdzies czytalam ze mozna najpierw badania krwi wykonac w związku z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie drożności jajowodów Samo zdrowie 23.12.2010 Ewa BasińskaGdy długo nie udaje się zajść w ciążę, warto wykonać HSG. To badanie sprawdza, czy komórka jajowa może się przedostać z jajnika do macicy. PRZED Trzeba przyjść po miesiączce. Na to badanie kieruje ginekolog. Robi się je między 6. a 12. dniem cyklu. Przedtem koniecznie trzeba wykonać cytologię, posiew z pochwy i kanału szyjki macicy oraz badanie wykrywające zakażenie chlamydią. Często wymagane są także testy sprawdzające, czy kobieta nie jest nosicielką wirusów HIV, żółtaczki typu B i C lub chorób wenerycznych. Potrzebna bywa również morfologia krwi i analiza układu krzepnięcia. Zabieg HSG może być bolesny, ale istnieje możliwość wykonania go w znieczuleniu ogólnym. Wówczas co najmniej sześć godzin przed badaniem nie wolno pić, jeść, a nawet żuć gumy. Jeśli mamy skierowanie od specjalisty, badanie refunduje NFZ. Prywatnie kosztuje ono 250-500 zł. W TRAKCIE Nie można się ruszać. Zabieg jest wykonywany na fotelu ginekologicznym lub specjalnym stole. Trwa 15 minut. Lekarz zakłada wziernik, a potem po odkażeniu szyjki macicy wprowadza specjalny jałowy cewnik lub tzw. aparat Schultzego. W ten sposób podaje się specjalny środek cieniujący. Początkowo wypełnia on jamę macicy, a następnie przechodzi do jajowodów. Jednocześnie wykonuje się zdjęcia rentgenowskie w poszczególnych etapach badania. Jeśli w jajowodach występują niewielkie zrosty, podczas zabiegu można je udrożnić płynem użytym do badania. Zabieg kończy się usunięciem cewnika z jamy macicy. Środek kontrastujący przenika do brzucha i po kilku godzinach zostaje wydalony z moczem. PO Warto wziąć środek przeciwbólowy. Zwykle kilkanaście minut po zabiegu można iść do domu. Gdy jednak badanie odbywało się w znieczuleniu ogólnym, przez godzinę, dwie trzeba zostać pod opieką lekarza. Potem można wyjść ze szpitala. Lepiej jednak nie prowadzić tego dnia samochodu. Warto chronić bieliznę podpaską, ponieważ przez jakiś czas z pochwy będzie wypływał środek kontrastujący oraz nieduża ilość krwi. Przez kilka dni po zabiegu może pobolewać dół brzucha, jak podczas miesiączki. Tak bywa zwłaszcza wtedy, gdy lekarz podczas badania jednocześnie udrożniał jajowody. Gdy ból jest bardzo silny, pomóc może tabletka przeciwbólowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×