Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ambaje83 dzieki za tak konkretna odpowiedz :) ja takze chodze do gin na nfz mam kolejna wizyte 24.09.12 mam dostac skierowanie na badania bo od kad sie staram jeszcze nie mialam badan robionych w tedy tez spytam sie o ta owulacje zobacze co mi powie no chyba ze sie okaze ok 20.09 ze nie mam @ i jestem w ciazy to w tedy nie bede musiala juz pytac :) oby tak bylo. A powiedz mi czy ty kiedy bylas w ciazy z Slawkiem bo z opisu wynika ze tak ma na imie twoj synek to kiedy mialas jakies objawy ? czy przed zblizajaca sie miesiaczka podejrzewalas cos czy kompletnie nic jak to bylo u Ciebie? To moje pierwsze starania dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Hej kochane! Wiecie co dzisiaj caly dzien bolaly mnie jajniki, na przemian raz lewy, a raz prawy, do tego ból pleców i śluz zmienil sie na rozciągliwy więc w koncu poczulam ze zbliza sie owulacja :). Przed chwilą zrobiłam ten nieszczesny test owulacyjny no i w koncu są dwie kreski, tak wiec owulacja powinna nastąpić w przeciągu 24-36 godzin... jutro wieczorem i w niedziele rano będę sie przytulala z mężem.... mam nadzieje ze sie wszystko uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa firanka bardzo sie ciesz ze owulacja sie pojawila i daje znaki to jest juz bardzo wiele :) trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nareszcie weekend:) Podczytywałam Was ale nie miałam już siły pisać. Pózno wracałam do domku z pracy więc tylko czytałam. U mnie na razie spokój. Dziś jest 5 dzień po IUI więc za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Firanka-widzę, że pracowity weekend się zapowiada:))) I bardzo dobrze że owu wypada podczas weekendu, więcej czasu i energii będziecie mieli. Bo w tygodniu to różnie może być albo jedno zmęczone albo drugie i seksik taki trochę z przymusu, a tak pofantazjować można. U mnie zapowiadali słoneczny i ciepły weekend i tak jest to lecę korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś deszczowo i syn mnie katarem zaraził ale byłam już dawno umówiona na zakupy z siostrą więc nie odmawiałam.. i fajnie było wyjść z domu i się rozerwać trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja caly dzien w domu tylko na obiad wyskoczylismy na jakas chinszczyzne :) Dziewczyny powiedzcie mi czy jezeli za 6 dni mam teoretycznie dostac nie chciana @ a dzisiaj rano temperatura w pochwie wyniosla 37,2 to czy to moze byc ciaza wiecie nie mierzylam temperatury w tym cyklu codziennie tylko raz za jakis czas ale wczesniej mialam ledwo 36 albo gora 36,5 wiem ze po owulacji sie podnosi do gory a kiedy powinna spasc ? po okresie czy jeszcze przed bo nie wiem kiedy powturzyc pomiar zeby wiedziec cos wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie! U mnie dzisiaj pochmurno, ale nie zimno... rano troszke kropiło, ale przestało. Ja dzisiaj sprzątalam, pralam, gotowałam.. Mam zamiar zrobić mężusiowi kolacje, biedny pracuje dzisiaj do wieczora. A po kolacji przytulanko :):) Dziewczyny wiecie co tak jak pisalam wczoraj wyszedl mi wieczorem pozytywny test owulacyjny, dzisiaj z ciekawosci zrobiłam kolejny i tez wyszedl pozytywny... hmm więc zgłupiałam bo teraz nie wiem czy do tej owulacji to mam liczyc godziny od pierwszego pozytywnego testu, czy od drugiego? KiedysMozeSieUda szkoda ze codziennie nie mierzysz temperatury, to można by było wiecej sie domyslec... ale ja mysle ze ta twoja temperatura jak najbardziej moze zapowiadac ciąze, oby! :) najlepiej mierz teraz codziennie czy sie utrzymuje, czy nie spadnie... A najlepiej zrób test :) niektórym wychodzi przed @ Och fajnie by było jakby Ci sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi się obiło o uszy, że chyba dzień przed @ temp spada. Tzn tak: od owulacji temp utrzymuje się na poziomie ok 37 lub wyżej(37,2-37,4) i w przypadku kiedy jest ciąża to temp się utrzymuje i nie spada a jeśli przed ewentualną @ spadnie poniżej 37 to znaczy że rychło @ przyjdzie. Temperatura spada przed @. Mam nadzieję, że zrozumiale napisałam. Na nauczycielkę to ja sie nie nadaję. Nie mam cierpliwości no i umysł ścisły jestem. Nie potrafię się rozpisywac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa Czesc fajnie ze wpadlas na kafe :) mam ogromna nadzieje ze sie udalo ale mam tez nie znosne uczucie ze @ przyjdzie i znowu bedzie rozczarowanie :( od jutra zaczne mierzyc chociaz jak temp sie utrzymuje od owulki do okresu to pewnie u mnie z powodu owulki sie podniosla wiem ze wieczorem sie nie mierzy temperatury ale z glupoty zmierzylam i mialam 37,6 znowu zaczynam swirowac ojjj byle by wytrzymac do niechcianej @ Firankaa zacznij sie przytulac od dzisiaj przez 2 kolejne dni to napewno trafisz na odpowiedni moment a kiedy mialas ostatnia @ i jak dlugie masz cykle ? acha zycze udanej kolacji i jeszcze bardziej udanego sexiku :D gagkan dzieki za informacje musze wytrzymac do tej wstretnej niechcianej @ wrrr mnie cierpie jej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda nie denerwuj sie, bedzie dobrze :) a może wcale nie dostaniesz @? nie ma co sie nakręcac bo potem rozczarowanie jest większe... zmierz jutro rano temperaturke, wiesz pewnie jest tak jak napisala gagkan, ale to wcale nie wyklucza ciąży...może utrzyma Ci sie ta wysoka temperatura, albo jeszcze podskoczy i będzie wtedy to jednoznaczne...no mam nadzieje ze ten cykl był dla Ciebie owocny :), już niedługo się przekonasz :) Ja już dzisiaj po przytulanku, jutro rano mam nadzieje też będzie :). Ja mialam 23.08 @, a cykle mam 30dniowe... wiec wedlug testów i objawów owulacja powinna byc dzisiaj, dla pewności poprzytulam sie jeszcze ze 2 dni :) Dobranoc kobitki, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mierzenie temp odpada bo jestem przeziębiona i w ogóle mam temp podniesioną.. a dziś 7dc więc i tak do owulki długo.. jutro ostatni dzień wolny i we wtorek do pracy... aaaaaahhh.. fajnie było na urlopie;) ja to nie pamiętam jak to było z tą temp, ale też mi się niestety wydaje że tuż przed @ spada.. choć pewnie to nie reguła.. trzymam kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz.................
Firankaaaa---przytulanie z mezem nie pomoze ci zajsc w ciaze:D, zacznijcie w koncu uprawiac seks :D. Od samego przytualnia jeszcze zadna chyba nie zaszla, chyba ze jestes sw. Maryja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa: staram sie nie denerwowac ale to trudne wiesz zreszta sama :) Mam przeczucie jak ci juz pisalam wczesniej ze ci sie uda :) mierzylam temperature dzisiaj nadal po wyzej 37 ale pewnie przed @ spadnie ajjjj byle bu jeszcze wytrzymac :) ambaje83: dzieki za trzymanie kciukow :) o zesz................. my tutaj wszyscy wiemy co to znaczy przytulac sie z mezem wiec nie badz zlosliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie! o zesz............ po minkach wnioskuje że to taki twój żarcik, "prztyczek", jeśli jednak nie, to wiedz ze nie mamy po 5 lat i wiemy że od samego przytulania w ciąże się nie zachodzi... to jest taki kafeteriany slang :) U mnie dzisiaj ładna pogoda. Przytulanko było i wczoraj i dzisiaj rano. Ale niestety znowu pojawił sie u mnie problem. Tak jak pisalam podejrzewałam owulacje wczoraj. Dwa testy owulacyjne to potwierdzily i objawy też, oprócz temperatury... a to podobno najbardziej wiarygodny sposób sprawdzenia owulacji. Poczytałam i wiem ze po owulacji temperatura powinna skoczyć w górę, czyli dzisiaj powinna być wyższa... a u mnie jest tylko minimalnie wyższa niż wczoraj, więc już sama nie wiem, czy mialam owulacje, czy nie :/, kurde skomplikowane to wszystko. Moja temperatura: wtorek- 36,46 sroda- 36,37 czwartek- 36,59 piątek- 36,40 sobota- 36,33 (przypuszczalny dzien owulacji) i dzisiaj- 36,50 No i same widzicie że marnie z tą temperaturką :( Mój mąż dzisiaj znowu w robocie, a ja sie zastanawiam co będe robic.. A wy jakie macie plany na dzisiaj? KiedysMozeSieUda no oby tylko nie spadła CI temperaturka! :) ambaje83 heh no co dobre szybko się kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa z tego co widze to twoja najwyzsza temperatura byla w czwartek 36, 59 i wydaje mi sie ze w tedy mogla byc owulacja bo z wszystkich temperatur ta byla najwyzsza no chyba ze nagle dobije do 37 :) to w tedy dopiero sie pojawi :) Ja puki co siedze w domu moze pozniej jakis spacer z moim a tak to puki co bez planow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisalam wam o tej mojej znajomej krora ma czesc jednego jajnika usunieta i udalo sie jej za 1 razem zajsc w ciaze wlasnie mi powiedziala :( fajnie ze sie jej udalo ale ja sie az poplakalam :( ja 6 miesiecy sie staram i ciagle nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysmozesieuda... zmień nick na kiedysnapewnosieuda.. lub niedlugonapewnosieuda... a tak serio ja też znam pary co pach pach i już z brzuchem chodzą.. ale cóż nam dane jest ekhm.. dłuższe wyczekiwanie.. ja juz tez miałam chwile zwątpienia.. staramy się z mężem, dbamy o dom i o siebie, syn jest naszym największym skarbem.. mamy wszystko co potrzeba żeby mieć kolejne dziecko a nawet jeśli czegoś nie mamy to mamy maksymalnie dużo motywacji i siły by do zdobyć.. ale cóż.. może Bóg sprawdza naszą wiarę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambaje83 moze masz racje ze musimy poczekac na swoja kolej ale ty masz chociaz synka a ja ja bym chciala chociaz jedno dzieciatko :( kurcze zlapalam takiego dola ze szkoda gadac czuje ze nie bede mogla miec dzieci a badania dopiero mam wizyte u gin 24 wrzesnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
czesc :). Ja wczoraj spędziłam fajnie dzien, gorąco było, więc wybrałam się na rower z przyjaciółką, ale za to wieczorem koszmarnie się czułam, bardzo brzuch mnie bolał i plecy... A dzisiaj od rana cały dzien w robocie. KiedysMozeSieUda jestem na 100% pewna że uda sie! Nie wolno tak myslec ze już sie nie uda nigdy... Niektórzy poprostu muszą dłużej poczekać, ale oczywiscie nie zaszkodzi zbadać się u ginekologa. Bedzie dobrze dziewczyny, ja w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysmozesieuda a moze 24 wrzesnia już poznasz termin porodu? skąd wiesz?:) życzę ci tego. ja fakt mam synka do którego wracam po każdym poronieniu i tule go przez kilka tygodni nie oddając nikomu hehe.. ale i mój synuś taki mały cwaniak, że pójdzie na dwór do dzieci a potem ględzi cały dzień.. "mamusia chce dzidziusia" heheh ktoś go chyba podpuszcza.. wiesz ja zupełnie niedawno usłyszałam od jednej ciężarnej tekst stulecia: "kto zasłużył to ma".. jakbym była takim samym chamem jak ona to bym odpowiedziała: "jeszcze swojego nie urodziłaś" jak opowiedziałam o tym z płaczem mężowi to ledwo się powstrzymał by nie pójść i jej nagadać ale cóż na głupotę nie ma lekarstwa.. drugą zaś mam znajomą która niedawno zaszła i wciąż nęka mnie telefonami i pytaniami czy tak sie powinna czuć czy tak powinna wyglądać czy to może jesć, czy to może ubrać?? odpowiadam jej co wiem.. choć serce mi pęka chwilami.. ja dziś ostatni dzień na urlopie więc pewnie będę od jutra rzadziej zaglądać ale czytać was mogę nawet w pracy więc spokojnie;) narobiłam górę gołąbków i serfuję po sieci i czytam co nieco o tych odmiennych stanach.. @ mi się skończyła i dziś 8 dc.. dużo rozmawiałam z mężem.. ma takie same obawy jak ja, że może coś znów nie udać się.. faceci też to bardzo przeżywają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieje ze nam sie uda bardzo bym chciala :( czas do 14 wrzesnia tak bardzo sie dluzy ajj juz bym chciala wiedziec.ambaje83 ja dziesiaj robilam spagetti ale mam straszna ochote na golabki chyba w tym tygodniu sobie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Hej dziewczyny. Ja po całym dniu pracy jestem wykonczona, a jutro od nowa :/ w sumie to mam jakiegoś doła, nic mi ostatnio nie idzie tak jak bym chciała... mam swój mały biznesik który za bardzo nie zarabiaa..i to mnie martwi. Pewnie będę musiala zamknąć sklepik i szukac roboty. No i tu pojawia sie problem. Bo co jezeli zajde w ciąże i zostane bez pracy? w sumie wtedy tez moge szukac pracy, ale aby miec jakieś świadczenia muszę miec umowe na czas okreslony... w każdym bądz razie nie na zlecenie... a pewnie na początek takie dają... więc jakby nie jest to dobry czas na dziecko, a z drugiej strony tak bardzo bym chciala zajść w ciąże :( Wkurzam sie i martwie na zmiane, bo to wszystko to taka niewiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Tak na chwilkę weszłam, żeby zobaczyć czy moja stopka się pokaże. Dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa a moze to twoje zalamanie spowodowane jest tak zwanymi zmianami humorkow w ciazy :) hihihi nic sie nie martw dasz sobie rade :) dziecko wszystko zmienia ale trzeba byc dobrej mysli ze na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) :* co u was jak sie macie ??? U mnie piekna pogoda w zasadzie to upal 29 stopni w cieniu wiec kolo 18 wybieram sie z moim na spacer a wy co dzis bedziecie robic ? :) Jesli chodzi o starania to u mnie chyba sie nie udalo za 3 dni mam dostac niechciana @ a tu zadnych objawow ani na ciaze ani na niechciana @ zadnego bolu brzucha zadnego bolu jajnikow zawrotow glowy boju piersi mdlosci nic kompletnie nic :( wiec pewnie 14 wszystko sie zburzy jak domek z kart :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U nie dzisiaj pada jest szaro i ponuro. Ale pracowałam tylko 3h rano i jestem już wolna. Ogarnę trochę chałupkę i będę się relaksować. Wiecie co, miałam sen. Sniło mi się, że robiłam test 2 razy i 2 razy wyszedł pozytywny. Mam nadzieję, że się spełni. Zaczynam już oczekiwać jakichś objawów i pewnie podświadomość zaczyna działać hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagkan ja jakis miesiac temu tez mialam taki sen ze robilam test i wyszly 2 kreski ale mnie sie nie spelnil mam nadzieje ze tobie sie jednak spelni :) oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Czesc :) Ja od rana w pracy, ale z tego co wiem pogoda dzisiaj wyśmienita... Czy prowadzicie może wykres na ovufriend? Bo ja tak i dzisiaj na podstawie temperatur, śluzu i testów owulacyjnych mi pokazało że mialam owulacje w sobote (czyli tak jak myslalam) i dokladnie w ten dzien i nastepnego dnia rano przytulalam sie z mężulkiem... ciekawe czy coś z tego wynikło... no ale dowiem sie dopiero za niecale 2 tygodnie... KiedysMozeSieUda nie trac nadziei, jeszcze nic nie wiadomo, a może @ nie nadejdzie, nie wszytskie kobiety mają objawy na początku ciąży... gagkan no oby to byl proroczy sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×