Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

KMSUL haha jak to smiesznie brzmi," kiedy ty bylas w ciazy" heh no wiec tak ajk pisalam ja w sumie wiedzialam ze mi sie udalo, bo to czulam. Juz Kilka dni po owulacji mialam bóle podbrzusza jak na okres, co bylo dziwne bo do @ byl jeszcze tydzien... pozniej na zmiane kuly mnie jajniki i bulgotało w brzuchu, tak jakby cos sie przelewało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka przepraszam że tak sformułowałam pytanie jak byłaś w ciąży nie chciałam cie urazić :( :* mam nadzieję że u mnie będą takie objawy :) oby :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie urazilas mnie :) teraz juz nie mam z tym problemu, serio mnie to rozsmieszylo :) ale mam nadzieje ze nastepnym razem juz mnie taka sytuacja nie spotka. Uda sie nam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ smile .................28..........07.10...................2...... . ...06.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 rybalopika............29.........02.11.................. 2 .............02.12 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3.............21.11 bluebell_...............30...........21.10............... ...1..............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? PRZERWA: ambaje83 kasiula86 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ............................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek .........................24.................2. .............. 15.06.2013 VEG...............................28.................9. ..............15.06.2013 Truj . ............................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki .....................24..................1. ..............08.07.2013 hana .............................26.................1. ...........................? aneczka28 ......................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ale tu dzisiaj spokój :) ja wstałam nieco wcześniej i zaczynam znowu nie potrzebnie się nakręcać ale kurczę daliśmy wszystko w tym cyklu z siebie jeśli chodzi o starania jestem już po owulacji ale nic a nic nie mam żadnych objawów a wiem że to źle test owulacyjny wyszedł mi pozytywnie 6 więc owulacja mogła być 6-7 myślicie że jak by co to jest jeszcze za wcześnie na jakieś objawy ? kurcze mam przeczucie że nic z tego w tym cyklu a tak bym chciała na święta Bożego Narodzenia podzielić się z resztą rodziny dobrymi wiadomościami a ty pewnie rozczarowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale tu dziś cicho :) ja wstałam nieco wcześniej i znowu zaczynam się nakręcać że się nie uda :( ale kurcze daliśmy z siebie wszystko w tym cyklu :( a tu puki co nie mam żadnych objawów nic a nic test owulacyjny wyszedł mi pozytywnie 6 więc owulacja mogła być 6-7 bo na usg 8 pęcherzyk był pęknięty myślicie więc że jeszcze za wcześnie na jakieś objawy ? tak bym chciała podzielić się z resztą rodziny dobrymi wiadomościami na święta Bożego Narodzenia a tu pewnie kolejny raz będzie rozczarowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIULAczyzby z ta tabela to byla aluzja do mnie ? ja ja skopiowalam z kilku stron wczesniej i zmienilam date swojej @ wiec nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. WRZESNIOWA pierniczka raczej nie bede jesc bo na 99,9 % jedziemy do dziadkow do niemiec, a pierniczka pysznego piecze moja mama :( chyba ze powiem zeby mi upiekla wczesniej zamroze i pojade z nim :D RIRANKA LISTOPADOWA - jesli chodzi o tego badacza to jemu bardziej bym ufala, ja poprzednio chodzilam tez do p. ginekolog i co ? tak namieszala mi w organizmie ze teraz gin-endo musi z tym walczyc. poza tym endokrynolodzy o wiele bardziej sie na tym znaja i mysle ze wie co robi, tym bardziej ze zna sie na nieplodnosci itp. takze nic innego wam nie pozostaje jak przytulanki :) KMSUP owu mialas tak jak ja :D ja nei mam w sumie zadnych objawow, i pewnie szybko ich nie znajde, choc jedyna rzecz jaka mnie dziwi to fakt duuzej ilosci wydzieliny bialej, niezbyt gestej i to ze bola mnie sutki przy dotykaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu oby sie udalo :) firanka u ciebie jest juz po owulacji? Czy w trakcie ?:) staraczka przeciez ta tabelke ja zrobilam i juz to pisalam kasiuli chyba nie doczytalas :p ale sie objadlam.. ruszac sie nie moge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzensiowa mozliwe ze nie doczytalam siedze bez okularow :D a co dobrego jadlas ? ja wlasnie jem morszczuka z peiczarkami w panierce i rozmrazam bigos :D KMSUP mi tez tezst wyszedl 6 pozytywny 6-7 byla owu a 8 na usg pecherzyk pekniety, tylko nie bardzo rozumiem slowa gin bo spytalam jej kiedy mam do niej przyjsc nastepnym razem, a ona mi na to ze jak @ siep ojawi mam dzwonic, ALE badzmy dobrej mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parowke na cieplo z bulka do tego cala drozdzowka 3/4 jablka i pol rogala z czekolada hahaa... oby moj zoladek to przezyl ;) morszczuk z pieczarkami ciekawe nigdy nie jadlam. Bigos lubie z chlebem albo ziemniakami mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wrzesinowa ale mialas roznorodnosc :D bigos tez uwielbiam albo z tym albo z tym :D dzis zjem z chlebem ;) a tak w ogole to znasz jakies dobre kremy redukujace rozstepy i zapobiegajace nowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuje prawie dobrze ale to norma dzisiaj mam wrazliwe jajniki jak chodze. No i mam jeszcze resztki plamienia. Oby to zniklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniknie zniknie :) musisz byc dobrej mysli :) kurcze ja sie tak zastanawiam co ta gin miala na mysli, myslisz ze ona ma nadzieje ze sie uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nadrabiam te 10tygodni posuszy ze prawie nic nie jadlam tylko.wymiotowalam. waga stoi w miejscu od tego jak.schudlam wiec poszalec mozna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa na pewno plamienia znikna, bierzesz na to jakies leki ? luteina ? kurcze ja sie tak zastanawiam co ta moaj gin miala na mysli, myslisz ze ona ma nadzieje ze sie nam uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jedz sobie ile chcesz, na zdrowie :) boze nie dalabym rady chyba tyle czasu wymiotoewac a fuuj :D te mufinnki sa przepyszne ! prawie jak sklepowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam luteine ostatnie opakowanie nowe bo ta gin kazala odstawic ja po kilku dniach mowila tez ze lozysko zaczyna sie tworz. Moze twoja gin ma nadzieje ze sie uda kto wie co miala na mysli :) cos kafe szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×