Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

aha. ciekawe zobaczymy efekty beda za neicale 14 dni :D kiedy termin @ mi wypada ? jak pozytywny test owu byl 6.11 a 8.11 pecherzyk byl pekniety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starcza on miał na myśli ze cię nie chce wiecej widzieć :) ewentualnie za jakiej 10 miesięcy Ja jeszcze nic nie jadłem, a burzy mi w brzuchu. Idę po ogórki kiszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gin mowila ze 14 czyli wypada 21.11 @ wielkie odliczanie :D tylko niepokoi mnbie ten bol sutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka800
ale kobitki macie szczęście )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobno 14 dni od owulacji sie liczy czyli @ wypada na 21.11. tylko kurcze niepokoja mnei te sutki sa b. wrazliwe na dotyk i troche obla przy dotyku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka800
ale macie szczęście kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P o wypraszam sobie nie śpie- spałam ale 20 minut temu w pociągu :) Ja czekam na @ i powtórzę któryś już raz na @ która na pewno przyjdzie :) bo ją po prostu czuję... mimo że jest 1 dzień po terminie- nie testowałam, bo robiłam to 4 dni przed miesiączką wyszedł negatywnie i po prostu nie chce się wkurzyc znowu na własną głupote, że nie wiadomo czego oczekiwałam :) Nie mam żadnych tym razem pseudo objawów ciążowych - dlatego też fisia nie dostaje i sie nienakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jutro zrób tak dla nas :) Ja sie zapchalam kurczakiem pieczonych na zimno został z wczoraj , ale chyba za dużo bo mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka dopoki nie bedzie zagniezdzenia to nie bedziesz miec zadnych ciazowych objawow wiec bolu piersi nie wiaz z ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna kurcze ale mi robisz smaka na pieczonego kurczaka ! chodzi za mna juz od tygodnia :) tez tak mysle ze frejzunia moglaby dla nas testowac jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie załatwie się jakąś trucizną, albo nie mam żadnej infekcji to wszystko jest +/- 1 dzień zależy od trybu życia czy był czynny czy też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok moze taka moja natura :D frejzunia a pragne ci przypomniec ze objawy @ sa podobne do tych na poczatku ciazy wiec mzoe to co czujesz ze @ sie zbliza to fasolka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D! Widzę, że zaczyna się nerwowe wyczekiwanie :D, to dobrze, lubię tą atmosferę :). A dzisiaj się tak uśmiała u gina, że aż Wam opowiem. Poszłam do niego po L4 no i coś tam gadamy, on przeprasza że taki nieprzytomny ale jest po nocnym dyżurze, i że w nocy musiał na szybko cc robić, bo się bliźniaczki zaczęły rodzić i że rodzice tacy szczęśliwi itd. A że w przychodni jest tak, że świstka nie wypisuje lekarz, tylko pielęgniarka w pokoju obok, no i mój lekarz do mnie: "to chodźmy do Pani Ani, podbiję pieczątkę na druku, a ona wszystko Pani wypisze", wstaje zza tego biurka i coś potrącił nogą (ładnie opakowany pakuneczek)."Brzdęk" i za moment w pokoju lekarskim roznosi się zapach alkoholu. Mocnego :D. Mój lekarz patrzy na ten rozlewający się alkohol i mówi "Nie, no pal sześć to whisky, ale co sobie pomyślą te pacjentki co czekają po Pani? Weszła jakaś blondyna do gabinetu, śmiechy-chichy i alkoholowe opary..moja kariera jest zruinowana...;)" Pani Ania zaraz się zakrzątnęła z jakąś szmatką i mocnym detergentem (żeby przetrzeć podłogę i zabić zapach alko), ja pootwierałam okna na oścież, lekarz zajął się utylizacją butelki :D no jaja po prostu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezjunia masz stalowe nerwy :p klementyna ja bym sobie zjadla kurczaka z rozna tak pieknie pachna a zawsze kupowalam zle.przyrzadzone tzn malo przyprawione ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile moja lodowka tez pusta dzis wieczorem dopiero zakupy :D wrzesniowa wkoncu snaidanie to najwazniejszy posilek :D wiec co tam nam szkodzi jesc ciezkie rzeczy typu bigos drozdzowki kurcxzak pieczony itp :D truj lekarz tez czlowiek :D ale co prawda to prawda pacjentki moglyby pomyslec ze on jest po prostu pijany :D a nie zmeczony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa ja sama robie pieczonego kurczaka naladuje mu w tylek roznych rzeczy zamaceruje i stoi \dobr e w lodowce potem nabijam na butelke od piwa i pieke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna a ile wazysz przy jakim wzroscie ? ja mam 170 cm i waze 82 kg :( ale to dlatego ze przy braniu duphastonu i luteiny prezytylam 20 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak :D jeszcze mu w tylek zawsze nawtykam ;d cebula przyprawy papryka pieczarki rozne rzeczy zalezy co mam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 167 cm i ważne 70 -75 kg ale powiem ci ze przedvslubem wazylam 62 kg i wszyscy pytali czy nie jestem chora :P U mnie dużo poszło w biust bo mam rozmiar 70 G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys bylm chuda a po ciazy zostaly mi zbedne kg . U gina myslalam ze padne.. robila wywiad po badaniu recznym i usg i mowi to pani pierwsza ciaza tak? A ja mowie nie druga.. a przeciez blizna jest dosyc dluga od ciecia to co zapomniala o niej ;p oh .moge sie czuc jak pierworodka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Truj, dobra akcja z doktorkiem :D Idę dzisiaj do gina pierwszy raz, trochę się denerwuję czy wszystko ok. No ale będe nie długo wiedzieć. Miałam kilka dni temu trochę dziwną rozmowę z szefem i byłam zmuszona powiedzieć mu że będę mamą, ucieszył się bardzo :D i tak na prawdę chyba ciąża w pewnym stopniu uratowała mi pracę ( bo kończyła mi się umowa, a kryzys coraz większy, szykują się zwolnienia), do końca roku jeszcze popracuje, od stycznia na l4 :) Mam nadzieję że na roczny urlop macierzyński się zalapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkie z nas za chude i piekne :) :D ja bedde teraz z wami troche z doskoku pisac bo sie maluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×