Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Myślę, że lekarz tego whiskacza dostał od szczęśliwego ojca bliźniaczek :). Mój też biegał z podziękowaniami jak się Adela urodziła, chyba wielu ludzi ma potrzebę wyrażenia wdzięczności za dobrze przeprowadzoną operację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka800
mam na mysli , to , że macie z kim starania rozpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 157 i ważę 44 kg... ładną mam figurę i jej najabardziej mi szkoda :( bo już pewnie nigdy taka nie będzie, zresztą już czuję że przybiera mi się tu i uwdzie :p ale nie zamierzam dużo przytyć ohhh mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana dobrze ze powiedzialas szefowi. a jak sie czujesz ? ja kochane jesli bym zaszla to chce pracowac jak najdluzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truj tez mysle ze to od tego ojca :) wrzensiowa ja najpierw 6 cykli bralam duphaston - na nim przytylam w 6 cykli 15 kg potem przez 12 miesiecy luteine i na niej dobralam te 5 kg ale teraz po odstawieniu waga leci w dol bo widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem ze waga waga Ale zależy tez od figury niektórzy ważą wiecej i wyglądają na szczuplych a inni maja niska wagę i wyglądają na okraglych, kwestia urody i figury Warzesniowa ja mając 24 lata wazylam 60kg a potem mi jakoś tak strasznie nalecialo tych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szwagier jak moja siostrę ciele do porodu (mały sie obwiniał pępowina i dusił) to po wszystkim poleciL i kupił każdej pielęgniarkę, lekarzowi którzy w tym uczestniczyli taki gigantyczny kosz słodyczy. A mały ma imie po lekarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja całe życie ważyłam poniżej 60kg , a teraz to jakaś porażka, ale mam nadzieję, że zgubię wszystko po drugiej ciąży. Co do kremów na rozstępy (zapomniałam napisać) to ja żadnych w ciąży nie stosowałam, tylko zwykłe kremy, jakieś tłuste masła nawilżające i rozstępów nie mam. Ciekawe jak teraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa wedlug moich wyliczeń to 7t4d Staraczka Ja też bym chiała pracować jak najdłużej ale sęk w tym że szef mi zasugerował żebym od stycznia szla na L4 bo jakby nie bylo jemu to też się opłaca, a nie jestem mu tak strasznie niezbędna. Cieszę się że tak wyszło, popracuje do końca roku, przedlużą mi umowe i wtedy pójdę, i będe miała pewność że jak wróce to będzie dla mnie miejsce (dlatego że moja koleżanka z pracy na tym samym stanowsiku odchodzi niebawem na emeryture), fajnego mam szefa i wierze mu na słowo że nie zostanę na lodzie :) A czuję się różnie, tzn rano w miarę dobrze, ale popołudnia są straszne, mdłości koszmarne, bóle głowy, jak do tej pory nie wytrzymałam bez kawy tak teraz nie mogę nawet na nią patrzeć :) mam durne zachcianki, a niektóre zapachy powodują że od razu lece na kobelek, np ryby fuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to ze teraz wiecej facetów prawi mi komplementy i sie ogląda niż jak wazylam o 10 kg mniej :P Hana fajnie ci wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa z tymi rozstepami to ja myślę, że to sprawa genetyczna i jeżeli ktoś ma predyspozycje to i super mega zajebiste kremy nie pomogą, ja kupiłam jakiś niedrogi ujędrniający na rozstępy i profilaktycznie się smaruję, ale sądzę że nie będe miała bo nie miałam do tej pory żadnego na ciele no i mama nigdy nie miala więc łudzę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana to też prawda, u mnie w rodzinie też nie mają, więc liczę, że za drugim razem będzie podobnie :) moje koleżanki mają brzuchy w samych pasach :( uda podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna u mnie jest na odwrót.. odkąd ważę więcej to już zaczepek nie ma :D jak ważyłam poniżej 60kg to zawsze coś miłego się znalazło :P także wiem, że muszę schudnąć, bo wyglądam okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i moje koleżanki niestety też, i jeszcze cycki... krcze straszne są te rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na piersiach coś mam co by mogło przypominać rozstępy, ale nie wiem co to do końca jest. Ciężko powiedzieć, może coś co kiedyś będzie rozstępem, bo jednak ta skóra bardzo mocno się rozciągnęła i jest delikatniejsza niż na brzuchu.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że ja już tyłam od początku, w I trym przytyłam ok. 3kg czułam się w całej ciąży dobrze i dużo jadłam, miałam takie ssanie w żołądku, że nie szło wytrzymać. A teraz jest 10 tydź. i schudłam 1kg ponad i waga stoi w miejscu. Jedzenie to już nie jest temat nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Moja koleżanka przed ciążą była chudzinką, ani grama tłuszczu, miała figurę modelki, w ciązy przytyła 40kg!!! Ale jadła strasznie dużo, u niej już w 3 miesiącu był brzuch jakby była w 6 albo7. Pół roku po porodzie jak ją zaobaczyłam byłam w szoku!!! Wróciła do swojej dawnej wagi. 22 kg to jeszcze nie tak dużo ale ja przy swoim wzroście już bym się taczala, więc nie mogę sobię pozwolić na tyle, ale jak wyjdzie to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sobie przypominać tych 22kg czułam się jak wieloryb nieatrakcyjna. Teraz mam nadzieję, że przytyję maks 15kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×