Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Ja tam tez uwazam ze na zabawki jest czas bo napewno dostaniemy jakies zabawki a poza tym taki niemowlak sie nie pobawi. jakies grzechotki mam i gryzaki a takie interaktywne to na sam poczatek bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obniżają się wam już brzuszki? bo mój od jakiegos czasu wydawal sie nizej a teraz to juz jakos taki dziwny jest....choc troche jeszcze ugniata przepone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też się zastanawiam, mam wrażenie, że raczej się nie obniżył, mały buksa nadal wysoko, a ja przeciez już w każdej chwili mogę rodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz mowil w poniedzialek ze widzi ze brzuch jest juz nizej ale ze szyjka mocno trzyma:)ze wszystko pozamykane. jeszcze mały ma czas aby przyjsc na swiat al zastanawiam sie czy mu czasem nie szkodze tym moim ciaglym chodzeniem po schodach....ciagle biedam i cos robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właściwie codziennie, mniej, czy więcej, ale coś robię, a dziś nawet sporo zrobiłam, ja zbytnio nie wierzę, że pracami domowymi oczywiście bez szaleństw można poród przyspieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie szyjka już skrócona, ale to już norma na tym etapie, zresztą to jeszcze o niczym nie świadczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Marlena ze my w tym samym tygodniu :) Tylko Ty mozesz juz za 2 tygodnie miec swoje malenstwo. Oczywscie zycze zeby dluzej posiedzial w brzuszku u mamusi :) Dziewczyny wogole mam nadzieje ze jak zaczeloby sie cos dziac u Was to dacie znac ze to juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzis kocze. padam z nog. jutro nie mam juz zadnych porzadków.a teraz zasiadam do rodzinki pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) okropna pogoda dzisiaj znowu , cala noc szpital mi sie snil . Jezeli mu wygodnie to niech sobie siedzi ;) jak dzisiaj samopoczucia ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ja juz dzisiaj po sniadaniu i zakupach....wkoncu jak moglam pospac to juz od 7 latam jak głupia. ja dzis nie czuje sie zbyt rewelacyjnie gdyż po wczorajszych porzadkach strasznie dokuczaja mi bole plecow. az budzilam sie w nocy przy kazdym obrocie. na dzis w planie mam dalszy ciąg prania i prasowania ale to juz tylko taka przyjemna praca:)pozdrawiam was bardzo serdecznie i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja dzisiaj tez juz po zakupach i troche sie nadzwigalam niestety. Wstawilam posciele kolejne i reczniczki :) A teraz maly odpoczynek i obiadek bedzie trzeba zrobic :p A Wy jakie plany na dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) U nas też dziś nic specjalnego, trochę coś w domu porobimy, ja też dziś jakoś gorzej się czuję, lewa łydka mi się odzywa, kiedyś trochę mięśnie naciągnęłam i teraz w ciąży od czasu do czasu ją czuję, no i dolny odcinek kręgosłupa...chyba sobie w szafie ułożę ubrania, to na siedzący można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, widze ze nie tylko ja na bole plecow narzekam...sprzatalam wczoraj intensywnie a w nocy kazde przekrecenie to bol. Zakupy, obiad, popralam kocyki dla malego i padam teraz...pogoda paskudna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba wszystkie juz mamy problemy w kregoslupem :/ Ja wlasnie po obiadku i jade do kosciola bo kuzynka slubuje, mam nadzieje ze wysiedze w kosciele ;P Pozniej sie odezwe jeszcze. Milego popoludnia mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cisza straszna :/ U mnie nawet ok,plecy az tak nie bola :) Nie wiem jak Ty Marlena ale ja to juz glupieje powoli, z checia bym przygotowala juz cale lozeczko :) juz nie moge sie doczekac az malenstwo bedzie w domku a z drugiej strony coraz bardziej sie boje porodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami mam to samo, jak sobie pomysle o porodzie to glowa boli ;) a z drugiej strony chcialabym zeby juz bylo po wszytkim, zebym mogla znowu normalnie funkcjonowac i moc tulic malenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony masz fajnie bo moze bedziesz miec kruszynke szybciej przy sobie :)) chociaz mi zostalo 6 tygodni i juz piore posciele i reczniczki wiec jakos zleci :) Jutro sie biore za ukladanie ciuszkow w szafie bo mam poprasowane ale nie ulozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja mam wrazenie ze chyba za szybko wszystko zaczelam i teraz mi sie dluzy strasznie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×