Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariśka

obiad dla orkiestry

Polecane posty

Gość Mariśka

jestem w lekkim szoku bo orkiestra z która podpisaliśmy umowe ma zapis że należy im się takie jedzenie jak reszcie gości a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecg123
oczywiscie ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoooooooooo
to chyba logiczne! A co maja nagle przerwac wyciagnac kanapki i wyjsc przed restauracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariśka
no ale razy 5 osób to jest dodatkowo prawie 1000zł i stąd mój lekki szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Dla orkiestry policzą Ci mniej za talerzyk, tak samo jak za fotografa/kamerzystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariśka
własnie nie bo licza tak samo a można policzyć mniej za mniej jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
No wiadomo, że nie zjedzą tyle co goście. Nie spotkałam się jeszcze, żeby za orkiestrę płacić tyle co za normalnego gościa... Możesz też zrobić tak jak jedna panna młoda z mojej okolicy, która orkiestrze nie zafundowała nawet wody i chłopaki jeździli do sklepu po nią i po jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariśka
no własnie goscie to rozumiem ale przeciez oni są w pracy wiadomo ze coś tam musza zjeśc czy się napić ale tyle co goście? nie za bardzo mi to na ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Pogadaj z właścicielem sali, myślę, że to kwestia do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariśka
powidział że jest taka sama stawka a jak u was z tm jest na waszych salach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiste, moja orkiestra miała wszystko tak samo policzone jak dla normalnych gości, nawet alkohol mieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byli goszczeni jak inni, nie rozumiem tego odbierania jedzenia tak ważnym osobom jak zespół czy fotograf, ale każdy robi jak uważa ja wolałam robić mniejsze wesele i wszystkich ugościć na tym samym poziomie a nie udzielać że mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeee
W mojej sali tez trzeba placic 100% ceny za obsluge dodatkową wesela... A powiedzcie mi, czy jezdziliscie na inne wesela na ktorym gral wasz zespol zeby zobaczyc jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tortu,lodów nie jadam.Mogę zrezygnować z dwóch gorących dań,poza obiadem...ale musi być wiejski stół...z pierożkami,ewentualnie z gołąbkami i swojszczyzną. I...tak zazwyczaj bywa.Wtedy wyżywienie kapeli kosztuje "przez pół":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincziang
siekba - ty jechana sknero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas wygląda to tak
Jeśli chcielibyśmy dać do jedzenia orkiestrze to samo co pozostałym gościom to płacimy tyle samo co za każdego gościa czyli 240 zł i nie mamy żadnych zniżek. My jednak uważamy że panowie i pani z zespołu są w pracy ale no nie wypada żeby jedli kanapki to zaserwujemy im jedynie dwa posiłki gorące, zimną płytę, ciasta, picie oczywiście bezalkoholowe bo są w pracy a w pracy się nie pije alkoholu. Wtedy zapłacimy za orkiestrantów 120 zł / od osoby rzecz jasna. Zespoły które miały w umowie że żądają dań takich jak pozostali goście od razu odrzucaliśmy. W końcu praca to praca i powinno być to już w kwestii państwa młodych czy podadzą jedzenie czy nie. Na pewno nikt normalny nie pozostawiłby kogoś na całą noc bez jedzenia i picie ale jak ktoś żąda od nas czegoś to jest to odrzucające. Orkiestra dostaje już za swoją pracę odpowiednie pieniądze 3-5 tys tak przeciętnie i jeszcze do tego doliczyć pełne wyżywienie to lekka przesada. Najlepszym rozwiązaniem jest pomniejszone menu i serwowane posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka--1-2
O tak jeszcze czego dać im żryć do pełna i pić co jesczcze ja tyle nie zarabią przez parę miesięcy ile oni w jeden wieczór w naszym hotelu majom minimum meni i to im ma wystarczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rownez za obsluge placilsmy jak za pozostalych gosci be zadnej taryfy ulgowej, z tym ze my mielismy dj i nie musialam sie martwoc ze bedzie to minimum 3 osoby wiecej i ciesze sie ogromnie ze byl tomdj wodzirej naprawde strzal w dziesiatke:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też jest pełna stawka i uważam, że jest to naciąganie. Oni w życiu nie przejedzą tyle co przeciętny gość, bo zwyczajnie nie będą mieli na to czasu. I też tak jak u autorki - pierwsze podliczenie ceny zespołu wraz z ceną za talerzyk wywołało u mnie lekki szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
na moim weselu orkiestra bedzie miała na stole to samo co inni goście,na ich stole takze bedzie wodka oraz nalezy sie im kawalek tortu.Uwazam ze oszczedzanie na orkiestrze to przejaw skąpstwa i nalezy ich traktowac jak reszte gosci. Oni są w pracy wiec musza pic alkohol w normalnych granicach,inaczej nie otrzymają zapłaty.Nie wyobrazam sobie zeby w czasie wesela ktos dowiozł pizze bo orkiestra byla głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdfbgdf
idiotka chcesz zeby orkiestra narobiła ci lipy i zamowila pizze na wesele ?? logiczne. maja obok siebie mały stolik ze wszystkim co goscie a nawet wódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give my moore
ja płacę 50% za 3 osoby a każda następna to już 100 %. mam 4 osoby z orkiestry + fotograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give my moore
ja z moimi umówiłam sie tak ze moga wypić lampkę wina do obiady i kolacji, ale to wszystko, wódka jest wykluczona- Oni są w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
uwazam ze interesy robie z doroslymi ludzmi i tak tez bede ich traktowac, gdybym nie dala wodki na stol to kto wie czy nie piliby w ukryciu w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas orkiestra,kamerzysta i fotograf mieli dla siebie stolik.Zostali poczęstowali obiadem,potem była zimna płyta a na końcu ciepłe dania jak u reszty gości.Ciasto,kawa,herbata,napoje - do wyboru.Dla mnie to naturalna sprawa i szczerze to nie byłam na weselu gdzie by tak ważnych osób nie ugościli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opereka23X
To mam placic za zarcie orkiestry. tych debili? prostaków? Zarabiaja za te kulka godzin i tak duzo. ja chce dj-ja ale rodzina meza chce orkiestry. pieprze dostana tyko wode a zarcie przyniosa ze soba. stolik tym debilom postawie na zapleczu zeby nis brzydzili ibnych gosci ja wyciagna swoje kanapki z salcesonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutni ludzie dzisiaj są
to chyba normalne, wstydziłabym się nie dać orkiestrze, kamerzyście czy fotografowi jedzenia... chociaż w moich umowach jest zapis o jednym daniu, to bez przesady - nie będę dziadować i dostaną wszystkie posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna23
Nie dziaduj i kup im jeszcze po prezencie. smieszne. Tu nie chidzi o dziadowanie szmato ale o to by ciebie nie robili w wała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×