Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

nie chcę iść do tego psychiatry

Polecane posty

Gość ddwwsw
Zaczelo sie.Debile co wszystko wiedza musza swoje trzy grosze wtracic.Wszyscy tacy swieci bez grzechu.Czy bycie ojcem wyklucza mozliwosc ponownego zwiazku?Bezmozgie moherowe cepy po niedzielnej mszy pewnie chleja winsko pod sklepem wielce rozgrzeszeni.Obluda i cynizm to przywara polskiego zascianku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia lonia
Za tego bachora powinien cie w ryj strzelic.Uwazam ze bardzo sympatyczny gosc na 35 lat jest przystoyny zaraz mi sie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem katoliczką i nie uważam że jak się ma dziecko w związku, który się nie udał, to nie można sobie na nowo życia ułożyć uważam że Bóg chce żebyśmy byli szczęśliwi nie można tylko iść po trupach ja bym wolała żeby moi rodzice się rozwiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie też nikt nie prosił
o produkowanie się na forum, o zakładanie wątków, o podszywanie się pod innych. Jedź lepiej do tego SS, może cię zjedzą wilki i będzie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie też nikt nie prosił
SS zabierz tego whedifa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytfryhf
wydupcyl bym se tom wodke jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chcę być zabierana:) tu jest fajnie :) zostanę tu na zawsze ku Waszej uciesze Wasza hejterska działalność będzie miała sens będziecie mogli zaistnieć na forum dzięki mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny facet. fajna dziewczyna lubi zwierzątka. ciekawie pisze:) nie macie się gdzie przyczepić:) mam nowego kumpla na forum szkoda że to pewnie projekt no ja nie jestem projektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie też nikt nie prosił
to ty istniejesz dzięki nam. Bez nas nie masz żadnej osobowości. To juz było poruszane w innym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benglobanska
whedif psychiatra by ci sie przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać, dziubaski:) możecie pisać na tym wątku co chcecie. pozwalam i tak go pewnie skasują. a szkoda bo tyle się tu napisałam o sobie :( pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddddd
Projektem nie jest bo polowa jego topiku do niego wydzwaniala ta vodka to tez przesiadywala na kafe i sie tu skumali byly tu fotki z jakiegos zlotu u kakalakena,Choc mial pare innych nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddddd
ta tez ale byly takie wspolne zaraz ja wykasowali pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leuwqa
whedif wiesz ze twoj nowy kumpel spi z nozem leczy sie psychicznie jest alkoholikiem zbalamucil polowe kafeterii?Laski wysylaly mu nagi foty pewnie by walil na nich konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrzućmy sie dla whedif
na bilet w Bieszczady. W 1 stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rt. 29 ust. 1 ustawy, do szpitala psychiatrycznego może być również przyjęta, bez wymaganej zgody, osoba chora psychicznie: 1) której dotychczasowe zachowanie wskazuje na to, że nieprzyjęcie do szpitala spowoduje znaczne pogorszenie stanu jej zdrowia psychicznego, bądź 2) która jest niezdolna do samodzielnego zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych, a uzasadnione jest przewidywanie, że leczenie w szpitalu psychiatrycznym przyniesie poprawę jej stanu zdrowia. - chyba jednak nie pójdę :O wszystko można pod to podciągnąć, nawet jak powiem że nie zgadzam się z diagnozą up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol nie o to mi chodzi chodzi o to że psychiatra może mi życie zjebać jeśli krzywo na niego spojrzę nie uważasz, że ta ustawa to chłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę podnosić nie chcę być ubezwłasnowolniona nie stanowię dla nikogo zagrożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lenka
ty jesteś pierdolnieta gorzej niz ta ustawa o której mówisz, jesteś konfidentką na każdym topie pierdolisz ze zgłaszasz autora na policje itd. lecz sie psycholko bo ewidentnie masz cos z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co??? :D mylisz mnie z kimś pomarańczko poza tym liczę na normalne opinie dzięki za podbicie tematu up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie chłam, ale psychiatrzy wcale tak od razu nie kierują do szpitala na podstawie tego przepisu. nie histeryzuj i idź do lekarza albo przestań się nad sobą użalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choćby dlatego, że jest wielu dużo bardziej potrzebujących takiej pomocy niż jakieś egzaltowane panienki jak ty, nie ma aż tylu miejsc w szpitalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×