Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

nie chcę iść do tego psychiatry

Polecane posty

napisałaś 3200 postow w trzy miesiące? ja o sobie dużo więcej napisałem nawet nie napisałaś co studiowałaś i gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filologie francuską? mozesz pracowac jako tlumacz albo udzielac korepetycji wedlug mnie to tylko sobie cos wkrecasz i robisz z siebie ofiare masz dwie zdrowe rece glowe na karku mozesz wszystko co chcesz tylko ktos musi ci dac kopa w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę pisać kierunku ani miasta, robaczki, i po co Wam to potrzebne? średnio wierzę w netowe znajomości. dla Was będę whedif i taką mnie macie, dużo napisałam o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pisz mi jeszcze pisz do woli że będzie fajnie i że jestem zdrowa i że w zasadzie nie mam problemów gówno mi to daje:) wiem że chciałeś mnie pocieszyć ale myślę że moje obecne problemy nie są zrozumiałe dla wszystkich. ja Wam tylko piszę, co czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhfjdhfj
projekt "whedif" ma 23 lata, pochodzi z zachodnio-północnej Polski a w oryginale jest podtatusiałym facetem ojcem dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie studiujesz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że mam bardzo dobrą sytuacją wyjściową nigdzie nie piszę że mam gorzej od kogoś tam :) mam szacunek do cieprpienia innych tak pomarańczku jestem projektem emeryta, lepiej Ci? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssl bo to prawda ja to pisze zeby sie wyzalic bo nie mam komu mam taka potrzebe jak artysci ktorzy pisza wiersze do szufklady whedif po co mialbym cie pocieszac mam w dupie co z toba bedzie i tak nie napiosalas jaki masz konkretnie problem co ci niby przeszkadza w znalezieniu pracy albo faceta nic tylko twoje pojebane mysli chodzisz w ogole do kościoła kiedy ostatnio byłaś u spowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze troll uciekł
a z nim cała reszta trollowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie studiujesz
te psychiczna, poka fote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh - to nie jest temat religijny i na sprawy związane z moją religijnością nie mam chęci się tu rozpisywać :) mogę tylko napisać że jestem katoliczką raczej praktykującą i raczej na pewno nieortodoksyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie studiujesz
bo jesteś facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie studiujesz
nie pokażesz waginy bo masz prącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh - wiadomo, nie wiem czemu się dopytujesz tak jakby studia i miasto zamieszkania były kluczowe w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pomarańczko jestem facetem, gejem, cudzoziemcem i w ogóle trans leć po innych topikach roznieść te ploty natręcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie studiujesz
a co jest złego w byciu cudzoziemcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie studiujesz - nic, ale jak się jest projektem to trzeba naściemniać również jak się pisze o narodowości :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie studiujesz
Jak sie tak lansujesz to pokaż foty, wątek na 8 stron, cały czas go podbijasz a nie chcesz sie dac poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie chcę się dać poznać całej Polsce i Polonii z kafe :D zresztą co Ci to da jak fotę pokażę? ja swój wygląd akurat akceptuję i nie jest to moim problemem. więc nie należy do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś pisała ze studiuje
psychologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON NIE WIE GDZIE STUDIUJE
MUSI DOPIERO SPRAWDZIĆ NA KTÓRYCH UCZELNIACH JEST FILOLOGIA ROMAŃSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie studiujesz
właśnie gdybyś akceptowała swój wygląd to byś pokazała fotę, hahahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×