Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Gość Pomocna dłoń z doskou :)
Po za tym myślę,. że ona więcej tutaj pajacuje, ale coś do niej na pewno dociera, ale nie przyzna się do tego najzwyczajniej. Dobra zmykam :) Miłego dnia wszystkim bez wyjątku 🖐️ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekowałam sie mamą chorą na raka i wiem jak strasznie człowiek cierpi a morfina jak wpływa na organizm. Wszystkie złogi gromadzą sie w jelitach. Dużo leków, przytrzymywanie przy życiu. Jestem obciążona genetycznie. Miałam guzy na piersiach i tłuszczo - włókniaki na całym ciele. W maju zaproponowano mi ProArgi 9 Plus, Mistifi, i PhitoLife, problemy znikają. I nie mówcie, że to nie działa. Człowiek chory trzyma się każdej " deski ratunku" . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona jak rozumiem zażywasz to ProArgi9 plus? czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie caly sklad tego leku, ja zjadam codziennie w postaci naturalnych zdrowych kielkow, nie tylko to zdrowsze ale o wiele tansze i smaczniejsze.To tylko szybka kasa aludzie jak ludzie, lykaja wszystko co im sie powie!To jest nie tylko przykre ale i smutne...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
No włąśnie ma meza i mnie,a Ty????ojtaktak39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Rzodkiewka na bakterie,kto ma karty i jakie ma karty???,bo nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka Ty pisałaś że spożywasz tez kiełki brokuła? Czy pomyliło mi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Tak sobie czytam i nie czuję Rzodkiewka na baterię- mi się wydaje że ty coś sciemniasz z tym rakiem. DOKŁADNIE ,PRZECZYTAŁAM OD RANA CAŁY WĄTEK OD POCZĄTKU I NIGDZIE ,ZAZNACZAM NIGDZIE NIE PODAŁAŚ GDZIE MASZ TEGO RAKA !!!! NIE ZESKANOWAŁAĆ ŻADNYCH BADAŃ,NIE PODAŁAŚ ŻADNYCH PRZYKŁADÓW ,CIĄGLE GADASZ JAK POLITYK ,CZYLI W KÓŁKO ,ABY NIE WYSZŁ NA JAW ,ŻE KŁAMIESZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,a dlaczego Ty wszedzie widzisz,kłamstwa i oszystwa???czyzbys w zyciu miała tylko takie doswiadczenia????skoro rzodkiwka tak napisała to znaczy ze tak jest, po co zaraz spekupowac ?????dziwne to jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes tym co jesz - nie trzeba wielkiej inteligencji zeby zauwazyc zwiazek diety z samopoczuciem i zdrowiem. Po przejsciu na nieco zdrowsza diete od razu czuje sie efekty! nie jestes wzdeta, nie masz zgagi, brzuch nie uciska ci serca, nie czujesz sie slabo.. Zatruta zlym jedzeniem jestes ospala, zla. Tu zreszta widac dobra energie i agresje, a wnioski nasuwaja sie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtaktak39- Nie jestem facetem i nie mam też naście lat. otco- Węszysz tutaj jakiś szwindel, bo tak cięzko Ci pojąć, że ktoś może wyleczyć się w tak prosty sposób. Rzodkiewka specjlanie nie napisał, gdzie ma raka, pisała to tym, widocznie nie czytałeś zbyt uważnie skoro to przeoczyłeś, ale wzrok już szwankuje od nadmiaru dziadostwa w diecie. Ludzie ogarnijcie się, bo podekreślacie jacy to wyjescie dorośli i inteligentni, a zachowujecie się jak banda rozbrykanych bachorów. NIe wiem po co ta cała rozmowa, do niczego dobrego to nie prowadzi, nie wirzycie w moc natury to zmykać stąd i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Pomocna dłoń :),prawde napisałas,nie wierza w moc natury,która ich stworzyła i nie wierza własnym organizmom,które zostały stworzone na obraz i podobieństwo Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksolana- Nie dodaje miodu. Taka woda z cytyrną na czczo oczyszcza delikatnie organizm, uzeupłenia zapotrzebiwanie na wit C, wspomaga wypróżnienia, dobija grzybki i inne bakterie, może poczytać więcej w necie. Nawet jest kuracja oczyszczajaca cyrtynkami, poczytaj tutaj http://cudownediety.blogspot.ie/2012/03/kuracja-cytrynowa-m-tombaka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonda- Aaa szkoda gadać. My jesteśmy sekta, ale kim oni są to ja nawet nie chcę pisać. Niech tam sobie wierzą w co chcą, ja nie będę nikomu tłukła do łba nic na siłę, bo nie mam takiej potrzeby. Czas pokaże kto miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam ,że rzodkiewka -o cygańskiej urodzie tak jak i pomocna dłoń -mają razem jak wy wszyscy mało zainteresowania w środowisku i dlatego ten durny wątek o roślinach ,jedyne jakie mi przychodzą do głowy roślinki to te które jechały 200km na motorze ,uważajcie bo też tak skończycie a rzodkiewka jest zdrowa jak byk,natomiast GONDA to erotoman bo lubi ciemnoskóre mulatki a rzodkiewka jak i pomocna dłoń takie są i rzodkiewka lubi nyc kobieca nie lubi chodzić w spodniach uważając ,ze wystarczy ,że chodzi w nich jej mąż ,dziwacy z was,sprawdzcie czy za dużo wody nie ma w kiełkach i podejdą pleśnią i będzie znowu dumanie dlaczego mi pleśnieją :)nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie węszę tylko pytam,czy rzodkiewka też jada kiełki brokuła Co do raka to podstawowe badanie czy dany guz-w wypadku rzodkiewki ,pisze że ma guza tarczycy-to wynik badania histopatologicznego a takiego badania nie miała wiec nie ma podstaw aby pisała,że ma raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nawet najbardziej zatwardziali lekarze konwencjonalni nie podwazaja wartosci zdrowej diety! Ludzie ogarnijcie sie, bo nie jestescie na czasie. Nie musicie tak z tym walczyc, bo nie beda was chcieli na tych forach onkologicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] otco Nic nie węszę tylko pytam,czy rzodkiewka też jada kiełki brokuła Co do raka to podstawowe badanie czy dany guz-w wypadku rzodkiewki ,pisze że ma guza tarczycy-to wynik badania histopatologicznego a takiego badania nie miała wiec nie ma podstaw aby pisała,że ma raka. BO ONA NIE MA RAKA!!!! ŻEBY MIEĆ RAKA TRZEBA NA NIEGO ZACHOROWAĆ ,WYCIĄĆ I POTWIERDZIĆ HISTOPATEM A RZODKIEW TEGO NIE ROBIŁA,NIE OPEROWAŁA SIĘ ,TO TŁUK NUDZĄCY SIĘ W DOMU ROBIĄCY KRZYWDĘ INNYM KTÓRZY W TO WIERZĄ CO ONA TU WYPISUJE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że nie ma raka. Nie miała zadnych badań potwierdzających że to rak. Wie tylko że ma guza a nie każdy guz to rak wiec niech nie pisze głupot. A jesli jej guz tarczycy którego jest posiadaczką jeszcze nie ma komórek nowotworowych to wkrótce bedzie je miał. Niech dalej opycha sie kiełkami brokuła które głownie zawieraja witaminy z grupy B.Osoby z różnego rodzaju guzami czy też chorobami nowotworowymi nie powinny zażywać witamin z gr. B. Witaminy z tej grupy mają wpływ na cały metabolizm komórkowy, radykalnie wpływa na szybkość podziału i mnożenia się i rozrost komórek nowotworowych. Rzodkiewka smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy gotujecie na parze? Bardzo mi smakuja warzywa, zaskoczona bylam jaka dobra jest papryka. Najmniej lubie mieso (wole chrupiaca podpieczona skorke), ale jak dobrze przyprawione, posypane czosnkiem to tez jest ok. Chociaz miesa ostatnio prawie nie jem. Warzywa takie tez pieknie wygladaja, kolorowe, niewygotowane. Syn zawsze mi mowi, ze jak w restauracji, tak ladnie podane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×