Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex prostytutka

Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

Polecane posty

Gość kurewstwo damskie czy
Cynizm to cos dobrego? Jestes usatysfakcjonowana? Myslisz ze zasluzylas sobie na dobra ktore posiadasz? Zlodzieje tez szybko dochodza do dobr materialnych. myslisz ze sa dumni z siebie? Niektorzy pewnie tak ale to. psychopaci Mysle ze ty przezylas jakis szok za mlodu mscisz sie na kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam takie idealy:) Ciesze sie, ze u ciebie to sie sprawdza. W zyciu jednak tak to nie dziala. Jestes przypadkiem jednym na iles tam i wyjatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
ona nie wie co to moralnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cynizm to cos dobrego? Jestes usatysfakcjonowana? Myslisz ze zasluzylas sobie na dobra ktore posiadasz? Zlodzieje tez szybko dochodza do dobr materialnych. myslisz ze sa dumni z siebie?" Cynizm to coz okropnego, sprobuj spojrzec na wszystko cynicznie- cholernie pesymistyczny siwat sie wydaje wtedy, prawda? a ja nie mam depresji a tak go postrzegam:O Zasluzylam, a raczej ZAPRACOWALAM na to co posiadam. Nie jestem zlodziejem, nikogo nie okradlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
e tam...,nie wierzę!według tego co piszesz to większość ludzi by sobie oczy wydrapała?chyba tak do końca nie jest. myślę,że nie bedziesz szczęsliwa doszukując sie tylko złych intencji u innych. trochę wiary w ten marny padół łez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jego mieszkańców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
zapracowałam?dobry dowcip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
na to bym nie wpadła!ale jednak nie żyjemy w próżni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
ja mam 2 psy,swinkę morska ,rybki i szczurka!zwiearzyniec + 2dzieci i mężuś.jest wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
no dobra nie bede cie juz meczyc i nie chce cie zasmucac wiecej niz to co juz jestes. Mysle ze ten zawod to tak jak zlodziejstwo tyle tylko ze okradasz sama siebie. Zycze ci abys nigdy nie zdala sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
no dobra nie bede cie juz meczyc i nie chce cie zasmucac wiecej niz to co juz jestes. Mysle ze ten zawod to tak jak zlodziejstwo tyle tylko ze okradasz sama siebie. Zycze ci abys nigdy nie zdala sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
Dziadek smieciarz chyba przysnal przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
nogi trzymał w śmieciach,teraz skarpetki zaklada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam psa, koty 2 (ze schronika) i swonke morska:) A na swieta wezmiemy jesze 2 szczeniaki. Juz sie boje, ze zwierzyniec w domu bedzie:P A my sie od 2013 o adopcje chcemy sie starac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastrzelalam bledow jezykowych ale spac nie moge bo maz nie w domu ,(spac nie moge bez niego jak jakas gowniara)a pies lata i bawic sie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
po co ci dziecko jezeli los innych ludzi nie obchodzi cie? dziecko to czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
no i maz tez czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
jest trochę roboty przy takim zwierzyńcu ,ale ile radości i bezinteresownej miłości,prawda?:-) nie chce o adopcje wypytywać bo to osobisty i pewnie bolesny temat,ale życzę powodzenia z całego serca !zaraz pewnie się głosy potępienia i oburzenia odezwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amozebynadmorze
ozesz kurwa jaka patologia!! dziewczyny!!kobiety!!szanujcie sie!!! jest nas wiecej niz mezczyzn!!!to oni powinni nam,kobietom we wszystkim sluzyc!!!!!!!!!!!!!!!!nie ponizajcie sie,plis!!to kobietki w dzisiejszych czsach maja chuje z jajami a mezczyzni pitki...heh,smieszne lecz prawdziwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
łapiesz ją za słówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
szanuj się ,pozwól ,że o siebie zadbam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym go uspil
dotykiem ;) Pogłaskac powiedziec spac i kazde zwierze momentalnie lezy i chrapie, dziewczyny to na mnie mowia kaszpirowski rece ktore czynia cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
do kaszpirowski :URZEKŁA MNIE TWOJA HISTORIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
EX!dobranoc!mam pracowity dzień przed soba,zajrze tu w ciągu dnia,papa .i zaśnij ,słodkich snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzeta to moja pasja i zawodowa i prywatna:P My mamy ich za duzo wrecz:D ale oboje uwazamy ze dziecko lepiej by sie wychowywalo wsrod zwierzat niz z dala od nich. Zwierzaki ucza wrazliwosci, czulosci i milosci:) Ja akurat odnosnie zwierzat apeluje coraz to by nie kupowac psa , kotka czy chomika dziecku:O Co ci rodzice z tym maja, kupia a potem oddaja, my bierzemy 2 szczeniaki, ktore wlasnie maja byc oddane:O I to dobre, ze na ulice nie wyrzuca co ostatnio jest popularne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
Taaa a bede sie zastanawiala dluugo i namietnie :-D A co poczulabys jakby ktos z twoich ex klientow podszedl kiedys do twojego dziecka i wyszeptal mu na uszko co robil z jego wesola mamuska? Nie czujesz ze dziecku mozesz zrobic krzywde ta twoja beztroska? Kurwy nie powinne miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co poczulabys jakby ktos z twoich ex klientow podszedl kiedys do twojego dziecka i wyszeptal mu na uszko co robil z jego wesola mamuska?" No tak mysle ze za 15 lat jakis zonaty chlop majacy swoje dzieci bedze tropic moje dziecie by mu szeptac do uszka, ze mama byla dziwka:D Czy nie widzisz absurdu w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×