Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex prostytutka

Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

Polecane posty

Gość kurewstwo damskie czy
meskie? Co za roznica? Taki gosc pod 6otke np to gorsze niz prostytutka Obrzydlistwo. Ale to wszystko wina facetow bo gdyby nie bylo popytu na tego rodzaje uslugi to i uslug nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
no jest to obrzydliwe,ale jest i nie ma co głowy w piasek chować. prostytucji nie zwalczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc pod 60-tkę
juki...- to nie czytaj! :P Nie rozumiem o co co chodzi. Jak ktoś chce (sporo) zaplacic za jakąś ekstrawagancję i dziewczyna się na to zgadza to przecież wszystko jest OK. A propos: Inna Ukrainka opowiadała mi że odwiedza ją starszy pan z psem, nie pmaietam rasy ale z tych większych. I płaci jej za seks ze swoim pupilem a sam się przykląda i sobie trzepie. Różne są zbocznie na tym świecie ;) A...jeszcze inny przypadek. Starsze mazenstwo zatrudniło młodego ukraińca do jakiejś pracy chyba ogrodniczej. Chopak zasuwal cały dzien i zarobił stówę. Potem poczęstowali go kolacją m powiedzieli żeby się wykąpał z czego skwapliwie skorzystał. Gdy wyszedł spod prysznica gość zapytał go czy chce zarobić drugą stówę w pół godziny nie mówiąc o co chodzi. Chłopak był wniebowzięty! Wtedy zaprowadził go do sypialni gdzie czekała naga żona. Ukrainiec musiał jej dogodzić (z czym nie miał problemow) a mąż przygladał się ich figlom popijając koniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 min
Przykre, ze nie zyja. Musieli umrzec jak bylas jeszcze bardzo mloda,'nie czulas sie bezpiecznie, moze to ci dawalo poczucie bezpieczenstwa, m.in. Bezpieczenstwa finansowego. jezeli umarli niedawno to musialo byc cos nie tak w waszej rodzinie, skoro nie zachowalas godnosci i nie mialas milosci i szacunku do samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
tak jest ale caly ten proceder wycwodzi sie od tego ze mezczyzni potrzebuja seksu "przedmiotowego" Kiedys wiadzialam film o dwoch pilotach jak sie pieprzyli w malutkiej ubikacji w samolocie.. Porzygalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
hm....czytam i się dziwie,pies,kupa,sikanie ...oj Panie,pawika bym puscila,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc pod 60-tkę- mnie nie dziwi co piszesz. sama znalam laske co dawala sie dymac psu i zadowolona byla bo placil facet 3 tysiace za 2 pokrycia, a wiadomoze pies maks 10 minut dyma. Ja wielu rzeczy nie robilam, ale animal seks, rimming, scat czy pissing to dla mnie nie jakies oburzenie, a norma. Ludzie chca to robia i tyle. Nad czym tu sie rozwodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 min
Gosc pod 60, a ty jakich miales rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
ex prostytutko a kupe tez zjadlabys za kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
ale seks ze zwierzętami to chyba jednak zboczenie,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uprawialam scatu, pissingu, animal sexu, analu, czy loda z polykiem:O Oferowalam tylko seks klasyczny i oralny bez spusty do buzi czy na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc pod 60-tkę
Qrva! Co cie moi rodzice obchodzą:P Bardzo porządni ludzie byli. Nie ich wina że synalek ma zbyt wybujałą inwencję erotyczną :P :classic_cool: Ex- ma rację! Taka usługa to przedmiot umowy - jesli obie strony ją akceptują to nie widzę problemu. A a propos pawika - w necie jest sporo filmików z seksem typu vomit gdzie ludzie na siebie wymiotują. Ale mnie akutat to nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
ale powiedz czy zjadlabys za duza kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks ze zwierzetami to zoofilia, ale dzis trudno nazwac to zboczeniem, bo krzywdy niby zwierzetom sie nie wyrzadza tylko rozladowuje ich napiecie seksulane:O z czym sie nie zgadzam, bo moim zdaniem to wykorzystywanie zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
i wiesz co ex,myślę ,że gdybys swego czasu nie obracała się w takim środowisku,to wiele rzeczy nie wydawałoby Ci sie normą. jednak punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia,stara prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zjadlabym gowna nawet za ogromna a nie duza kase:O zaspokoilam ciekawosc? to, ze ja bym nie zjadla nie oznacza, ze potepiam ludzi robiacych to. Jak 2 osoby godza sie na to to niech jedza swoje wymioty, kupy i pija mocz. Nie nazwalabym tego patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
o kur....juz się boje cokolwiek napisać bo sie okaże ,ze to nastepny sposób uprawiania seksu,hehehehe ,no wymioty to przeginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 min
Moze za porzadni byli;) i dlatego synalka kreci ciagla inwencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
zaspokoilas ale dziwie sie ze nie w koncu co to za roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam osoby z dobrych domow lubiacych zboczenia i co? nie tylko sieroty czy dzieci pijakow lubia sie zabawic inaczej:P Prawda taka, ze najbardziej zboczone oferty skladaja ci z najwyzsza pozycja spoleczna. Jakbym napisala z kim sie widywalam i co proponowal to byscie nie uwierzyli:O A poznalam np. obecna popularna gwiazde tvnu i mial one co prawda normalne wymagania seksualne ale jednak mial zone i byl publiczna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 min
Aaa i cos jeszcze mnie zastanowilo. Twoj pierwszy post: piszesz jakby wyrachowanie bylo zaleta. Jest, ale tylko w swiecie socjopatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale dziwie sie ze nie w koncu co to za roznica?" a lizesz buty badz calujesz stopy swojemu szefowi? No co za roznica, w koncu ci placi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
facet to facet,niewazne czy gwiazda i zonaty. niektorzy mysla tylko rozporkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 min
'dobrych domow'. Nigdy Nie jestes w stanie stwierdzic, ze w tej idealnej rodzinie nie bylo ,szkieletow w szafie', o ktorych nie wie Otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewstwo damskie czy
Staram sie zrozumiec po co facetowi dziwka jezeli moze miec taki klasyczny seks w domu.. Mysle ze dziwka wlasnie idzie na rozne dziwne uklady wlasnie takie jak jedzenie kupy czy wymiotowanie w ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc pod 60-tkę
No dobrze, skoro się tak zwierzamy to powiem wam że od 16 do 30 roku życia przelecialem duża liczbę lasek - głównie klasycznie. Potem, gdy się ozeniłem nie przeleciałem już (klasycznie) żadnej! Seks klasycny mam zarezerwoany dla żony. Z panienkami w agencjach i na privie lubię za to poeksperymentować. Wiele bym tu mógł opisać ale nie chce żeby wyszło że się przechwalam. Ex - pozwól że zapytam: Ty chyba nie robiłaś tego tylko dla pieniędzy, prawda. Mam wrażenie że należalaś do tych które kochają swoją pracę i dziś ci jej trochę brakuje. Mam rację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 min
Nie rozumiesz jednej rzeczy. Wysoka pozycja spoleczna czlonkow rodziny nie oznacza automatycznie ze to rodzina w ktorej rodzice sie kochaja, szanuja i tworza ciepla atmosfere dla swoich dzieci. Tak jak myslalam inteligencja emocjonalna nie grzeszysz. Osoba z wysoka inteligencja emocjonalna niE bedzie sie parala takim zawodem, bo jest swiadoma konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×