Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

ines - i tak ma być :) a ja tu studze zapędy babć jedna chce koniecznie nakupić mi róznych ładnych szerszych bluzek a druga już widziała a tot aki komplet dla malucha a to taki :) poprosiłam, że jak chcą coś kupić to jasne niech kupują, ale prosiłabym o wcześniejsze konsultacje, bo nie chcę mieć składu szmatek później heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze myslałam, że kurier do mnie dzisiaj przyjedzie z paczką ubranek..Bo na aukcji było do 4 dni realizacja..Dzwonie a laska mi mówi, że dopiero dzisiaj nadała przesyłkę i będzie jutro wrrrr No jutro to ja u lekarza będę..Mam nadzieję, że kurier przyjedzie popołudniu... No i wkurzam się bo od razu zaczeła mi jakies kity wciskać kobieta ze przeprasza za opóźnienie bo pogrzeb, bo maile nie dochodziły...MAile nie dochodziły???????? Ja rozumiem, że moga być różne sytuacje ale nie lubie jak ktoś mi wciska kit. No i jutro będe miała stresa że jak będę u lekarza to kurier przyjedzie do domu i mnie nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines - miałam na mysłi, że pozytywne myślenie ponad wszytsko :) noo i imprezowy tydzień się szykuje a u mnie tak pięknie, że niebawem zbiorę się na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - nie miej stresa, kurier przecież zadzwoni wcześniej ;) przynajmniej do mnie zawsze dzwonią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka83
Dzięki Gosia jakbyś zgadła z tą atmosferą:) więc w najbliższym czasie pójdę do fryzjera. Czasem człowiek potrzebuje takiego kopa. Mam wrażenie ,że odżyłam właśnie dlatego ,że nie muszę znosić tych nadętych pind z pracy. Kto wie może wogóle tam nie wrócę a jak wrócę to na pewno zmienię podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia!! A gdzie Ty masz brzuszek? ;-) kuuurcze wyglądasz jakbyś się fasoli najadła a nie w ciąży była hahahha ;-) Żarcik taki - bez obrazy :-)Ale faktycznie my jesteśmy prawie miesiąc do tyłu od tych co mają termin na sam początek sierpnia :-) Kurcze idę powalczyć z aparatem i moze uda mi sie coś wstawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosia ja ciążowe rajstopy noszę juz od 2 miesięcy bo mnie normalne uciskały, a te ciążowe są super. Co do tego kontrolera oddechu... No ja to na bank kupię, ale to dlatego, że niestety kiedyś byłam świadkiem jak dziewczyna z mojej klatki biegła po schodach do karetki ze swoim maluszkiem, którego niestety nie udało się uratować, a była to właśnie ta nieszczęsna śmierć łóżeczkowa. Niestety cały czas mam to przed oczami i na pewno zainwestuje w to urządzenie ile by ono nie kosztowało, chociaż wierzę że mi sie nie przyda, ani też żadnej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - ejjj no ja się tak cieszę, że urósł :) tak to nic nie było widać,a tak to się cieszę i noszę lekko opinające ciuchy mój mąż się smieje, że brzuch mam ale chyba poniżej pleców w miejscu posladków :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to musze poczytać o tym urządzeniu, choć nie chciałabym wpadać w paranoję hmm KattiYo - oczywiście jestem śmiertelnie obrażona :) :D :P rób fotę i dawaj, jestem Ciebie ciekawa, bo idziemy łeb w łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje że kurier zadzwoni i że się umówię z nim żeby podjechał popołudniu. Co do dzwonienia to zalezy od kuriera bo kiedys był taki ze zadzwonił owszem ale powiedział że byłem i zostawiłem paczke u sąsiadów z góry... A ja nie mam ochoty targac takiej paczki po schodach a mąż miał sie na razie nie dowiedzieć o zakupie :-/ No już robię tą fotkę chwiiila :-) Noelia no śliczny masz malutki brzuszek, nie będziesz miała rozstępów i w ogóle :-) I nikt Ci nie powie, ze się spasłaś czy coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze apropo urzadzenia - oglądałam programy poradnicze i lekarze pediatrzy sie wypowiadali, ze jesli dziecko jest zdrowe i nic mu nie dolega to nie trzeba wpadać w paranoję i kupowac takich urządzeń. To jest pomoc dla dzieciaczków które urodziły się z jakąś wadą i żeby zbytnio nie świrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja juz nie moge doczekac sie wiosny. zastanawiam sie czy dla poprawy nastroju nie wybrac sie na zakup butow wiosennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto mój Kubuś w opakowaniu ;-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19920ba954195d5e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6dc0576466c3d22.html 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Chyba wystawie tej allegrowiczce gorszą opinie - nie dość , że przesyłka wysłana później niż przewiduje jej regulamin - to teraz wysłala mi maila z datą nadania przesyłki z malutką adnotacją, że jedna bluzeczka dla dziecka ulegla uszkodzeniu i że dołożyła inną. Kurde co to ma być? Wystawia coś na aukcji, robi zdjęcia ciuszków wg. ktorych licytujemy a potem wciska coś innego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na wizyte,az dziwne ze z rana takie przesuniecie......stresuje sie troszeczke. Wolalabym byc juz w srodku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domu. Mam założony ten krążek , ze strach i wrażenia po założeniu zrobiło mi się słabo. Pani doktor śmiała się ze jak przy tym mdleje to jak będzie przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam-ale cieploooooo :) az sie zmeczylam... :) zakup sokow zostawilam dla meza :) powiem Wam, a raczej cos opowiem :) jak chodzilam do podstawowki do klasy laczyli ulicami, no i z mojej ulicy bylo Nas... 14 osob :) no i kiedys sobie tak mysle, ze moj Franek nie bedzie mial rowiesnika... zalamalam sie :( samemu dreptac do szkoly itd. a dzis sie dowiedzialam od znajomej, ze od niej wynajmuje mieszkanie dziewczyna ktora ma termin na pazdziernik no i mieszka... 400m od mojego domu :) jeszcze nie wie co nosi w sobie ale ponoc jak bedzie chlopak to tez Franek :) no i teraz pozostaje sie modlic zeby do 6-tego roku zycia (pojscia do szkoly) sie nie przeprowadzila :) a Wasze pociechy beda mialy sie z kim bawic?? :) zmieniajac temat to sie zalamalam-w aptece kupilam trzy leki i wydalam 100zl :/ no masakra jakas :( teraz mam wizyty co dwa tygodnie u gin bo znow jedzie gdzies w maju i musi mi tak l4 wystawiac-no i co dwa tygodnie 100zl za wizyte :( no ale czego sie nie robi dla bamboszka :) Katti co do allegro to ja sie nie "cackam" wystaw gorsza opinie i juz, ja kilka razy nawet juz walczylam o zwrot prowizji bo niestety nie zawsze jest tak pieknie jak opisuja w aukcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek i jakie teraz masz zalecenia z tym krążkiem? Nadal lezysz czy możesz funkcjonować normalnie? Dobrze, że masz to juz za sobą :-) ❤️ Olcia - ja coś czuję, ze jutro też posiedzę, bo zazwyczaj wizyty są tylko w poniedziałki i środy, ale że lekarka bierze ślub i będzie miała 2 tyg urlopu to specjalnie jutro otworzyła gabinet i pewnie te wszystkie ciężarówki będa umówione w maksymalnej ilości...A że ona nie odwala wizyty "po łepkach" tylko każdą zawsze bada ginekologicznie, plus usg plus rozmowa..to troche zejdzie. Mam nadzieje, że jak mam wizyte na 12:30 to do 14 zdąże wrócić do domu i jakiś obiad zrobić.. Wezmę sobie tam chyba jakiś napój i przegryzkę, bo to będzie pora mojego drugiego śniadania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek odpoczywaj :) i mysle, ze nie ma co porownywac zakladania takiego krazka do porodu... tu jestes przerazona i zmartwiona-a po co, na co i dlaczego, a przy porodzie wiesz, ze jak sie pomeczysz to czeka Cie najwspanialsza nagroda :) Olcia-w poczekalni zawsze sa nerwy-ale na pewno wszystko jest ok :) czekamy na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam wizyte wlasnie za dwa tygodnie tylko, ze ona nie umawia na godziny-poradzila mi zebym przyjechala na sam koniec bo wlasnie wszystkie ciezarowki przed tym jej wyjazdem przyjda po l4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia spoko, lada dzień- wstaniesz rano i nagle nie zobaczysz stóp hahahahaa Ja juz teraz widzę, że z tygodnia na tydzień brzuszek się robi coraz większy. Teraz podoba mi się najbardziej bo nie jest za duży a już na tyle wyrośnięty, że nie wygladam jak obżarta tylko jak w ciąży :-) Mój mąż od jakiegoś czasu już na powitanie jak wróci z pracy całuje mnie i brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KttiYo - tak nikt mi nie powie, że się spasłam, bo np niektórzy uwazają, że się na pewno odchudzam w ciąży :O i patrzą jakbym była wyrodna (mówię o tych życzliwych oczywiście :P) asiaż słodka piżamka :) i brzuszek ocxywiście tez :) Goosiaa2 - tak pracuję nad tym :) właśnie spałaszowałam dwie kkromki ze smalcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×