Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Ja wrzucę link wózka http://allegro.pl/x-lander-x-move-oryginalny-mega-zestaw-x-lander-pl-i2917061564.html jak my kupowaliśmy to kosztował 3500, a teraz 3100. Mam kolor niebieski. Wózek jest super. Ustronie..... hehe wspomnienia. Organizuje tam co roku wyjazd dla mojej firmy. Jesteśmy tam tydzień. Wynajmujemy autobus, hotel i jest super. I właśnie tak myślę, że w tym roku będę musiała zostawić męża i córcię :(. Aż się boję. Wiem, że mąż da sobie radę, ale jak ja wytrzymam 5-6 dni :(. A niestety muszę jechać. Może wezmę małą ze sobą. Mąż i tak w pracy. Albo babcie i dziadkowie, albo zabieram ją ze sobą. Muszę z mężem pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kiedy siedzicie w domkach z pociechami? Ja 2 marca wracam do pracy, ale myślę, że od początku lipca wezmę urlop, żeby się małą zająć, bo opiekunka już zapowiedziała, że w lipcu gdzieś jedzie i nie będzie jej cały miesiąc i jeszcze nie wie, ale być może cały sierpień. We wrześniu musi wrócić, bo ma dziecko do szkoły. Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jestem, żyję, nie wyszłam z siebie :-D Zaliczyłam kąpiel :-) heheheh dzięki za słowa wsparcia :* renia ja tez mam okres :-) level1 i połowa levelu2, dzień 5- zaliczony ;-) wózek mam :-) a jak ;-) typowy czołg w samym wydaniu ;-) heheh a więc moja jeździ baby active- czołg znaczy się ;-) dostała w spadku po starszym bracie :-) uznałam, że skoro jest w dobrym stanie, pomimo, że wychował już 3 dzieci! to jeszcze młoda nim pojeździ ;-) za to na wiosne, kiedy będzie już siedziała dostanie ekstra spacerówe ;-) a tak na serio, w czołgu przekonała mnie mega gondola i pompowane koła oraz super amortyzacja. mysle, ze na zimę jak znalazł. owszem bardzo podobają mi się te nowoczesne wóziki, ale mają zazwyczaj malutką gondolkę co w przypadku urodzin w tej porze roku ma niestety swoje minusy. Stać by mnie było, żeby kupić nowy ale zadałam sobie pytanie: po co??? także jeździmyz powodzeniem po wertepach, śniegu itd. naszym mega wypasionym czołgiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie macierzynski konczy się 18 marca. wezmę dodatkowo te 4 tygodnie. później odbiorę zaległe wakacje- 8 tyg i znowu będą wakacje ;-) także ewentualny powrót we wrześniu. mam jednak nadzieję, ze w czerwcu przeniesiemy się do męża- wtedy 3 lata wychowawczego!!!!!!! OMG nie wiem jak dam sobie rade wtedy :-P pewnie poleze na sprachkurse albo spróbuje załapać jakąś robotę na umowę zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Ustroń nie Ustronie, chyba ze mialas na mysli Ustroń :P kolo Szczyrku ja mam maxi cosi mura 3w1 trojkolowy, jestem zadowolona choc jest dosc ciezki, to jego najwieksza wada, ale za to ma fajne duze kola na takie sniegi i rozne wertepy idealny, szybko sie go sklada nie mam na co narzekac, o x landerze myslelismy ale nie wchodzil mi po zlozeniu do mojego autka. ja do pracy wracam we wrzesniu juz postanowione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, my mamy ten sam model, tylko pomarańczowy :D a gdzie go kupowałaś? bo my bez fotelika zapłaciliśmy 2100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, my mamy ten sam model, tylko pomarańczowy :D a gdzie go kupowałaś? bo my bez fotelika zapłaciliśmy 2100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapijonka, x lander ma małą godnolę fakt, ale bez przesady na nasze pociechy z powodzeniem na razie wystarczy ;). kto by go kupował jakby była za mały na nie siedzącego niewolaka ;). jestem zadowolona, bo go przetestowałam w błocie, śniegu, lodzie, błocie pośniegowym i bardzo mi się design podoba :), ma coś w sobie :), a ze względu na nasze rewelacyjne drogi musimy mieć porządny wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kim zostawiacie dzieci, jak wrócicie do pracy? Majka z opiekunką. Ja pewnie do października zostanę w domu, nie mamy nikogo zaufanego do opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mysle o niani, co prawda tesciowa narazie nie pracuje, ale doksztalca sie i mysli o wlasnych biznesach wiec nie wiem co to bedzie we wrzesniu, opiekuke mam spr po siostrze wiec sie nie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż zamawiał na jakieś stronie z artykułami dziecięcymi. Ale nawet nie wiem jakiej, bo mu tylko powiedziałam, że mi się ten podoba. Jeszcze podobał mi się taki za prawie 5 tysięcy, ale miał małą gondolę i zdecydowaliśmy, że będzie ten co teraz nim jeździmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mój plan od października wypalił, to możliwe że by się udało zostawiać małego tylko na kilka godzin dziennie z kimś, albo jakiś klubik i to może nie codziennie, więc super, zanim by poszedł do przedszkola. Bo też nie chciałabym takiego malucha zostawiać na 10 h :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mój plan od października wypalił, to możliwe że by się udało zostawiać małego tylko na kilka godzin dziennie z kimś, albo jakiś klubik i to może nie codziennie, więc super, zanim by poszedł do przedszkola. Bo też nie chciałabym takiego malucha zostawiać na 10 h :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam już mi się wszystko miesza i zamiast opiekunką napisałam opiekunkom. Przepraszam za każdy błąd. Już mi się wszystko miesza :). Całą noc nie spałam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten xlander bez spacerowki? czemu nie spalas cala noc? ja licze 9-10 godz pracy bo dojazdy, przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój x lander ma spacerówkę, która pewnie nam gdzieś do 1,5 roku posłuży, a później ewentualnie kupi się jakąś mniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest spacerówka. Nie mogłam spać. Kręciłam się po łóżku, wstawałam. Oko mi się przymkneło po 7, bo mąż wstawał przed, a ja jeszcze nie spałam, po 7 wchodził do sypialni to ja już spałam, a przed 8 mała się obudziła i musiałam wstawać :(. A w dzień nie umiem spać. 5 kaw i nic. Ledwo żywa jestem dzisiaj :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam prawie mnie nie widac, teraz wasza kolej ;), moze kiedys nie mowie teraz zrobimy jakiegos wspolnego maila bo jestem ciekawa was i waszych dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej na wakacje muszę kupić inną, taką, żeby mało miejsca w bagażniku zajmowała. Mamy co prawda w obu autach duży bagażnik, ale i tak miejsca ciągle mało. :) Wszystko się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, to współczuję nocy...ja też średnio spałam, za to moje dziecię spało ciągiem o 20.30 prawie do 5, rekord ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipop, widać widać Cię ;), sympatyczne oblicze :). pomyślimy o mailu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do e-maila. Chętnie, ale teraz coś mi się prywatny zepsuł nie wiem o co chodzi. Od pół roku nie chodzi. A z firmowego nie mogę wymieniać e-maila. Nie wiem co się stało nic nie mogłam wysłać, ani odebrać, a teraz wejść na niego. Chyba serwer padł. Na szczęście ważne rzeczy zawsze na firmowy są wysyłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×