Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Za 2, 3 lata żeby się urodziło, tak? My teoretycznie też około tego czasu, choć chyba bardziej 3 lata i na pewno nie mogłoby nasze życie tak wyglądać, jak teraz, tzn. że mąż do 20 w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj leci czas leci, pierwszy miesiąc mi się dłużył, nowa sytuacja, młody ciągle na rękach, a teraz to leci dniem za dniem, nie wiem kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka654
hej mogę sie przyłączyc? mam synka z 23 .10:) tak patrze na topici z poczatku i dobrze mi sie wydaje ze dajecie juz dzieciom kaszki i jabłuszka??? mi lekarka powiedziala ze do 6 miesiaca dziecko ma być TYLKO I WYŁACZNIE NA MLEKU... mam 2 pytanka czy mialyscie juz okres? ja karmie piersia i slyszalam ze mozna nie miec i poł roku... i czyszcepicie dzieci skojarzonymi? mój mial pierwsza bezplatna, 3 wklucia,ale tak biedny plakal ze chyba mu teraz zafunduje skojarzona.. miłego dnia pazdziernikówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka654
hej mogę sie przyłączyc? mam synka z 23 .10:) tak patrze na topici z poczatku i dobrze mi sie wydaje ze dajecie juz dzieciom kaszki i jabłuszka??? mi lekarka powiedziala ze do 6 miesiaca dziecko ma być TYLKO I WYŁACZNIE NA MLEKU... mam 2 pytanka czy mialyscie juz okres? ja karmie piersia i slyszalam ze mozna nie miec i poł roku... i czyszcepicie dzieci skojarzonymi? mój mial pierwsza bezplatna, 3 wklucia,ale tak biedny plakal ze chyba mu teraz zafunduje skojarzona.. miłego dnia pazdziernikówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nawet ok, synek przespał całą noc, teraz leży sobie w leżaczku, a ja zaraz zjem śniadanie :) Dziś na 17 jedziemy do ortopedy, byliśmy na USG stawów biodrowych w grudniu, wyszło ok, ale jest mały problem ze ścięgnami i lekarz polecił pieluchować, ćwiczyć i dziś do kontroli. Jak u waszym maluchów z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej czesc katka inaczej chyba jak karmisz modyfikowanym inaczej jak tylko piersia przy modyfikowanym mozna juz w 4 misiacu podac cos innego niz mleko, ja karmie piersia i planuje w kwietniu dac mu cos innego sczepie skojarzonymi i mam okres:) sluchajcie wczoraj moj odmowil cycka, pierwszy raz mu sie to zdarzylo, nakarmilam go o 17 i chcialam o 20 bo zawsze tak robie przed polozeniem go spac, to rozbeczal sie i wypluwal, moj go wzial na rece i zasnal momentalnie wiec w sumie bez jedzenia byl 8 godzin, bo obudzil sie o 1, dziwne Inka ty karmisz tylko piersia ile razy na dobe go karmisz? mi wyszlo ze ok 7-8 razy, ty katka tez tylko piersia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka654
NICK....... DATA URODZ.DZIECKA.... IMIĘ.......WAGA URODZENIOWA.... inka081.... .10.10 ......................Albert.... 3280 g...... Majka.......14.10........................Julia......3800g lolipop30.......31.10.................Tymoteusz...3950g Kapijonka.......30.10..............Zuzka.......3300g justi2220........2.10.............Daniel..........3290g DANIELEK 2.10.2012 love :* kasssia___....18.10..........Viktoria.....3010g katka654....23.10.......Olek....4430 dopisalam sie do tabelki, karmie piersia ale od poczatku maly na noc dostaje butle bo najzwyczajniej w swiecie mam malo mleka wieczorem, choc ostatnie 2 dni nie potrzebowal nie dostal ,, strasznie duzo spal przez te 2 dni, potrafi spac po 12 godzin w nocy i w dzien tylko poł godziny ssania i znow sen, az sie boje czy to normalne?? moja starsza córka ma teraz ospe i sie boje czy na malego nie przejdzie...a 17 go szczepienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka654
NICK....... DATA URODZ.DZIECKA.... IMIĘ.......WAGA URODZENIOWA.... inka081.... .10.10 ......................Albert.... 3280 g...... Majka.......14.10........................Julia......3800g lolipop30.......31.10.................Tymoteusz...3950g Kapijonka.......30.10..............Zuzka.......3300g justi2220........2.10.............Daniel..........3290g DANIELEK 2.10.2012 love :* kasssia___....18.10..........Viktoria.....3010g katka654....23.10.......Olek....4430 dopisalam sie do tabelki, karmie piersia ale od poczatku maly na noc dostaje butle bo najzwyczajniej w swiecie mam malo mleka wieczorem, choc ostatnie 2 dni nie potrzebowal nie dostal ,, strasznie duzo spal przez te 2 dni, potrafi spac po 12 godzin w nocy i w dzien tylko poł godziny ssania i znow sen, az sie boje czy to normalne?? moja starsza córka ma teraz ospe i sie boje czy na malego nie przejdzie...a 17 go szczepienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Oluś byl duzy jak sie urodził :):) , widze ze kazde dziecko inne z tym karmieniem i spaniem i nie ma zadnej reguły :) wracajac jeszcze do drugiego dziecka to ja bym chciala urodzi albo pod koniec 2014 lub w polowie 2015 czyli 2 lub 2.5 roku roznicy, takie sa plany a sie zobaczy co znich wyjdzie.Katka a twoje starsze ile ma jak jest roznica? u nas usg bioder w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katka :), zapraszamy do pisania z nami, tylko jak możesz to się zaczernij ;) Ja niczym nie dokarmiam, zdecydowanie jeszcze za wcześnie, dopiero ma 3 miesiące. Ja mam okres, pierwszy dostałam w sylwestra, a teraz od soboty znów jakby okres, no ale to pewnie jeszcze mi się wszystko stabilizuje po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problemy z forum ;), także jakby się coś dublowało, to wina kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipop, ja już nie liczę ile karmię, ale na pewno jest ok, bo je często co 1,5, 2 h, dziś w nocy była aż 9 godzinna przerwa. rośnie ładnie, robi kilka kup dziennie, więc się nie martwię ;). do 6, 7 tygodnia trzeba bardziej karmienia i w nocy pilnować, bo taki maluszek szybko się odwadnia, ale później jak mówiły położne już można pozwolić przespać noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipop, ja myślę że to normalne, że czasem dziecko nie chce piersi :). mój maluch np. ostatnio kilka razy urządził sobie histerię po kąpieli, brałam go do karmienia, a oni dziki ryk i tak kilka minut, czasem nawet dłużej, wtedy często nie chce jeść, bywa że zaśnie na pół godziny, ale jak się obudzi, to już je chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, obserwuj malucha, bo może faktycznie ospa się zaczyna, że taki senny. rodziłaś sn, czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka654
dziewczynki rodzilam przez cc bo córcia tez byla duza, na usg wykazywalo 4600 , urodzila sie 4200 wiec druga tez cc, miedzy córką a małym jest prawie 4 lata różnicy i powiem wam ze jest ok, bo mniejsze dziecko jest bardziej absorbujace i nie wiem czy dalabym rade sie tak dwójka caly czas zajmowac, a taki 4 latek juz duzo czasu spedza na zabawie,malowaniu ,bajkach , jest samodzielny w ubieraniu czy jedzeniu i mozna troche odpoczac:) dziewczynki jeszcze pytanie odnosnie antykoncepcji- stosujecie jakąś? ja sie zastanawiam nad spiralą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak 4 lata, to już bezpieczna różnica wieku ;). To duże dzieci ci się urodziły :) My teraz tylko gumek używamy, jakoś nigdy nie byłam przekona do tabletek, a że planujemy drugie dziecko, to spirala na razie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów wole tabletki od gumek. Znów nie przespałam nocy. Nie wiem co się dzieje. Zasnełam po 5, a po 7 musiałam do małej. Nie wiem co się dzieje. Mała przesypia całą noc, a ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj okazało się, że w rodzinie jest od za........ Julć. Naliczyłam 13. Wcześniej nie wiedzieliśmy o tym. Zawsze wszyscy mówili do niej Niunia i kurcze nie chce, żeby moje dziecko miało tyle imiennic i zastanawiamy się nad zmianą. Można zmienić imię do 6 miesiąca życia. Z Juli na Aleksandrę. Nie wie czy to dobry pomysł, ale jak się dowiedziałam ile tych Jul to normalnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×