Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Mama Pazdziernikowa ja się spotkałam, że niby od 3 miesiąca, ale nie wiem ile w tym prawdy. Powinno być coś napisane np. na stronie jeśli kupujesz przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka:)
Majka wariatko ty chuda jesteś, jeśli wysłałaś zdjęcie te co mi pokazywałaś, tam gdzie Ole trzymasz to cię pogrubiło, a nie gruba jesteś. Ty nosisz rozmiar M i ty mi nie wmówisz, że ty gruba jesteś. Dziewczyny Majunia to laska. Jak nosiła rozmiar S przed ciążą to też mówiła, że gruba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka:)
Też myślę o chuście. Ja słyszałam, że dziecko można jak ma kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka:)
Jak tam Oleńka śpi. Bo Dawid leży i się cieszy do babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka:)
Jak tam Oleńka śpi. Bo Dawid leży i się cieszy do babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka:)
No przyjechała. Ja jeszcze z domu nie wychodzę, nie chce powikłań typu zapalenia płuc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przed chwila tak sie duzo napisalam i ciul, wysylam a tu blad. dzisiaj juz tak drugi raz mam :( Juz wiecej sie tak nie rozpisuje. teraz krotko i na temat :) Majka.... ja mam nosidelko firmy babybjorn, kosztuje ok 400 zl, ale na szczescie je dostalam, bo jak dla mnie trosze drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u was z kamieniem przed i po kapaniu? Moja czasami zje o 17.00 czyli o 20 powinna znowu (karmie piersią) a ona po kapaniu o 19.30 taki wrzask, więc daje jej cyca, bo myśle ze glodnaa ona kręci się, wypluwa i dalej płacze. Daje ja do łóżeczko i moment śpi, ale za 30 min pobudka bo glodna. Na szczęście zje i dalej śpi. Nie wiem jak to zrobic zeby po kapaniu zjadla i spala. wczesniej tak bylo kapanie, zarz jadla i spala 3-4 godz. Jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja mam podobnie tylko że moja je częściej niż co 3 godz. i po kapaniu daje jej pierś a ona się prezy, płacze i nie chce jeść więc bujam ja chwilę, zasypia ale po pół godzinie się budzi. Zje ale od razu nie usypia tylko trzeba ja bujac. Ale u nas od zawsze tak było. Wogóle teraz mała ma jakiś dziwny okres bo budzi się w nocy co godzinę albo co dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja o 18- stej jadła, 19.30 kąpiel i przed chwila zjadla i śpi :) Moja mała na szczęście usypia sama, kłade ja do łóżeczka daje smoka i usypia. Czasami jak marudzi to ja biorę na ręce, chwile pochodzę i znowu odkladam i wtedy już usypia. Ale jej nie bujam, bałam się ze się tak nauczy, ale od razu próbowałam odkładać ja do łóżeczka żeby sama zasypiala i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja o 18- stej jadła, 19.30 kąpiel i przed chwila zjadla i śpi :) Moja mała na szczęście usypia sama, kłade ja do łóżeczka daje smoka i usypia. Czasami jak marudzi to ja biorę na ręce, chwile pochodzę i znowu odkladam i wtedy już usypia. Ale jej nie bujam, bałam się ze się tak nauczy, ale od razu próbowałam odkładać ja do łóżeczka żeby sama zasypiala i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niestety nauczyliśmy:( jak miała kolkę to ja nosiliśmy i tak już zostało. Nie wiem co jej się dzieje ostatnio z tym spaniem... Był czas że już ładnie spala w nocy (budziła się ze 2, 3 razy a teraz 5,6). Jak tak dalej pójdzie to się wykończe:( Jola a Twoja jak śpi w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj f
21.01.2013] 14:57 [zgłoś do usunięcia] Agnieszka:) Hej. Mogę dołączyć? Jestem tu, bo forum poleciła mi Majka- jesteśmy rodziną. Mój synek jest z 14 października. 15:13 [zgłoś do usunięcia] Agnieszka:) Proszę nie obrażać Majki ona jest naprawdę świetną kobietą. Można jej ufać. Świetnie dogaduje się praktycznie ze wszystkimi. Jej super szefową, matką i żoną. ----------------------------------------MAJKA TO OD DZISIAJ AGNIESZKA HA HA HA:D jakbys zlotko zmienila styl pisania to szloby jeszcze uwierzyc. dziecko doucz sie bo ta duzo seplenisz:D A TWOJA ARTYKULACJA TO SZKOLA PODSTAWOWA LUB ZAWODOWA-CHOCIAZ MUSIALABYM TYM STWIERDZENIEM OBRAZIC INNE FORUMOWICZKI BO LEPIEJ POTRAFIA POLEMIZOWAC JAK TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama październikowa, może to jakiś skok rozwojowy? Mój tak miał, ale mu minęło na szczęście. Co prawda zaczęłam zagęszczać mu mleko na noc kleikiem ryżowym, więc może dlatego lepiej śpi... Długo już tak co godzine ci wstaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak sie objawial skok rozwojowy minelo po paru dniach, co do kapania to karmie kolo 17-18 a kapiemy ok 20-21, to karmienie po kapieli tez u nas wypada srednio zazwyczaj maly strasznie sie drze, zaczyna juz po wyjeciu z wanienki, nie lubi tego ubierania na noc i w ogole czynnosci po kapieli, to wyglada jakby mial ochote zjesc ale nie mial na to sily, czasem uspokaja sie przy cycu czasem nie, kiedys w ogole nie zjadl po kapieli ale o dziwo spal dlugo wiec juz sama nie wiem czy on nie jest glodny czy co, takze Jola nie pomoge Ci bo sama mam z tym problem :P wiecie ze dzis podobno najbardziej depresyjny dzien w roku? u mnie zaczal sie dobrze skonczyl sie gorzej, poklocilam sie z mezem i trzasnawszy drzwiami wybylam z domu bluzgajac pod nosem, poszlam na pieszo do lidla a to jakies 2 km w jedna strone, brnelam w tych zaspach jak idiotka,snieg smagal mi twarz jak wrocilam to nog i twarzy nie czulam ale kupilam 2 pary rajstopek dla malego i przede wszystkim ochlonelam, no i z mezem tez juz ok echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja rezygnuje z forum. Nie będę dalej pisać, nie będę znosić chamstwa. Dziękuje bardzo dziewczyną, które na prawdę są świetne. Pozdrawiam i całuje. Niech wasze pociechy rosną zdrowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka... Zostań, nie zwracaj uwagi na te wpisy, wykoncu ten ktoś da sobie spokój. Ze tez trafia się tacy ludzie...ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×