Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość jeszczenie-mama
Znowu wpisałam błędnie nick wcześniej, to chyba jednak prawda :-D Jutro rano zrobię test jeszcze raz, ale rano :-) Nie schodzi mi uśmiech z twarzy :-D a o mężu nie wspomnę :-P W pon wybiorę się zapisać do lekarza :-) Grace dzięki za wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
jeszczenie-mama tak się cieszę!!! Nareszcie dobre wieści:-) Wspaniała wiadomość, gratuluję, ściskam, całuję:-) Oby było nas coraz więcej! grace88 tobie też gratuluję dobrych wieści na wizycie :-) Widzieć swoje maleństwo na usg po raz pierwszy to jedna z największych radości w czasie ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj pisalam kilka dni temu :-) jednak ciąża !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny badzcie czujne is sie obserwujcie dokładnie ja jestem w 7 tc :-DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika niesamowite twoje wieści!!! Gratulacje!!!! Przesyłajcie te ciążowe fluidki :) W którym cyklu się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie starałam mozna powiedziec ze wpadlismy z narzeczonym , a zaniepokoiło mnie to ze okres mialam niecale dwa dni a pozniej plamienie no i temperature mierzona w pochwie ok 36,9 dlatego tez napisalam zebyscie obserwowaly sie bo gdyby nie moja czujnosc to pewnie dowiedzialabym sie pozniej a tak to odrazu radyklane zmiany rzucenie papierochów mocnej kawy , jednym slowem zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika gratulacje i witamy w gronie ciężarnych:) jesczczenie - mama - jak dzisiejszy poranny test????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grace? jesli mozna spytac powiedz cos o swojej wydzielinie . Ja mam mało i sie martwie moja kolezanka ktora jest tez w ciazy mowila ze musi nosic wkladki bo tyle jej tego leci ze szok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obumarciu ciąży czekałam 3 miesiące. W tym miesiącu możemy zacząć się ponownie starać tylko że mężowi wyskoczyła opryszczka na ustach. Poprzednim razem udało mi się zajść w ciążę w pierwszym cyklu i trochę się martwię tą opryszczką. Myślicie, że niepotrzebnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika faktycznie mam strasznie obfite upławy, strasznie mnie to denerwuje, bo albo mam wrażenie że się zsikałam, albo boję się, że to krew. Więc biegam jak głupia do toalety i co chwilę sprawdzam a tam ciągle wydzielina! Nie wiem, czy to że masz jej mało to powód do zmartwień, bo to moja pierwsza ciąża i się nie znam. Może inne kobitki coś powiedzą? Aha Weronika dołączyłaś już do wątku Październikówki 2013??? jesli nie to koniecznie dołącz, dziewczyny tam są rewelacyjne i na pewno wypowiedzą się na ten temat. stringer85 - na temet opryszczki nic mi nie wiadomo, nigdy nie miałam. Ale to chyba jest wirus?? to może lepiej nie próbować? nie wiem, nie chę się wymądrzać na tematy na które nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też sobie pomyślałam że to wirus więc nie wiem co o tym sądzić.. Może popadam w paranoję. Przecież ludzie wpadają z ciążami i nawet nie myślą o takich rzeczach... Tylko ja się boję, żeby znów coś z dzidzią było nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika - a może po prostu każdy organizm jest inny. Ja np prawie nie mam mdłości, a inne zygają na prawo i lewo stringer85 - na innym wątku widziałam, że Ci ktoś odpisał, że rozmawiał z ginekologiem i nie ma to wpływu na zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenie-mama
Strasznie to wszystko ciekawe co piszecie dziewczyny, ale to racja, trzeba się bacznie obserwować :-) Dzisiejszy poranny test wyszedł pozytywnie też :-D Kreska ciut mocniejsza po 2 min niż ta z wczoraj :-D w niedzielę zrobię kolejny i jak nadal będzie ok to w pon marsz do lekarza się zapisać. Jejku nadal w to nie wierzę!! :-D Wysyłam mnóstwo fluidków dla wszystkich starających się, łapcie dziewczyny!! ************************************************************** U mnie w objawach jest zmęczenie (nie umiem wytrzymać w pracy tyle co zwykle :-() i pojawiają się mdłości, ale niekoniecznie rano :-P Czasem rano, czasem po posiłku a czasem na widok czegoś :-/ Ale mnie ucieszyły dziś te objawy, mam nadzieję, że to dobry znak :-D A zafasolkowane powiedzcie mi jak z waszym apetytem? Bo ja go ogólnie nie mam, chyba, że dopadnie mnie w końcu głód i mam pusto w brzuchu to nagle dostaję ślinotoku na jedzenie, także ze skrajności w skrajność, czy to normalne?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Oj, coś cicho się tutaj zrobiło... Chyba wszystkie Dzień kobiet świętowały;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Zmieniłam nick :-P dziś był dzień spodziewanej @, której na szczęście nie ma, za to widzę 2 kreski na teście :-D ta 2 jest duuużo mocniejsza niż te na testach robionych parę dni temu więc....myślę, że mogę się już cieszyć :-D Na środę mam termin u lekarza, oby było wszystko ok :-) A co u was? Jak po dniu kobiet??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
mama :-D gratuluję!!! Bardzo się cieszę , masz chyba najpiękniejszy możliwy prezent na dzień kobiet:-) Masz jakieś objawy? Mi mijają typowe przypadłości pierwszego trymestru i czuję się o niebo lepiej, a i apetyt zwiększył się nieco, po prostu szybciej robię się głodna. Na szczeście co do zachcianek to jako takich nie mam, a nawet jak mnie coś najdzie to jako że jestem wielką miłośniczką kuchni włoskiej, większość tych rzeczy w okolicy dostępna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Hej! U mnie z objawów to mdłości mnie dopadają i to w ogóle bez uprzedzenia :-P Są przeważnie codziennie rano jak się budzę i jeszcze nim wstanę z łóżka, a potem w ciągu dnia dopadają mnie tak nagle, bez uprzedzenia :-P Czuję się "normalnie" aż tu nagle 'bach' i myślę czy nie lecieć do toalety :-P Ale głębokie oddychanie wtedy działa i jest ok :-) Muszę uważać bo w pracy jeszcze nikt nie wie i się kryję :-P Co do apetytu to tak jak napisałam powyżej, skrajności, ale na razie w stronę braku apetytu to idzie...nie wiem czy to dobrze :-P Prócz mdłości to senność mi dokucza, a tak to jest ok :-) Prezent na dzień kobiet był cudowny :-D A od męża dostałam podwójne kwiaty, jedna na dzień kobiet, a drugie dla Fasolki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama oficjalne gratulacje!:) czyli wg wyliczeń to w którym jesteś tygodniu? 4? ah pamiętam jak ja zobaczyłam moje 2 kreski, zrobiłam jeden test, póltorej tyg po spodziewanej @i od razu 2 krechy, wspaniałe uczucie. A kolejne wspaniałe było na USG. Z niecierpliwością czekam zatem na środę i Twoje relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) powiedzcie mi dziewczyny jak wasze nastroje ? moje chustawki nastrojów są nieobliczalne placze przy melodi reklamy raffaello dopada mnie dosłwnie wszedzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Hej! 1987Weronika, huśtawka nastrojów to jeden z objawów (oprócz wkurzającego męża)który w tamtej,nieszczęśliwej ciąży,dokuczał mi najbardziej,za to fizycznie czułam się 100 razy lepiej, teraz biorę na wstrzymanie i trzymam nerwy na wodzy, za to fizycznie jestem kapeć, choć mineły najgorsze dolegliwości to nadal jestem przymulona.Zastanawiam się nad dodatkowym usg by ustalić płeć, myślicie że w 17tc uda się? Bo mój lekarz następne zrobi mi ok 22tc a ja już chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Grace88 wg moich obliczeń to sama nie wiem jak to liczyć :-P dziś jest 36 dzień cyklu..czyli powinien być 6 tydzień teraz :-) ale się denerwuję, nie mogę się doczekać wizyty u lekarza :-) chyba w 6 tygodniu powinnam już coś zobaczyć prawda? Jedyne czego się obawiam to lekarz :-( Ten, do którego zawsze chodzę ma być dostępny dopiero w kwietniu, więc zapisać się musiałam do innego. Ale pani, która mnie rejestrowała powiedziała, że pacjentki sobie go chwalą, więc zobaczymy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mama:) Ja się tam nie znam ale jak 36 d.c to chyba 5 tc i 1 d. Dużo zdrowia i spokoju !!! Pozdrawiam:) Odezwę się po dniach płodnych:) Ten miesiąc się relaksuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Hej króliku! ja myślałam w ten sposób, że 36 / 7 to jest 5 z "hakiem" czyli 5 tygodniu minęło i się zaczyna 6, ale nie wiem jak to poprawnie liczyć i nazywać, więc zostawię to dziś do stwierdzenia lekarzowi :-P trochę się niepokoję bo boli mnie gardło od wczoraj :-( piję dużo herbaty z cytryną i w ogóle, ale oby się jakieś większe paskudztwo nie przykleiło do mnie :-( Powodzenia króliku! Dużo relaksu i dużo seksu, życzę, trzymam kciuki za || kreski !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Ja już po wizycie. Wg usg do zapłodnienia musiało dojść później niż by to wynikało z obliczeń bo na usg jest ładny pęcherzyk ciążowy, lekarz spodziewał się, że będzie ciut więcej, ale i tak potwierdził ciążę :-) Powiedział, że jest ładnie zagnieżdżony, w odpowiednim miejscu i na następnym usg będę już coś więcej widzieć :-D Idę po świętach na kolejną wizytę, a póki co muszę czekać na rozwój wydarzeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
mama:-) bardzo się cieszę że wszystko w porządku:-) Jutro ja idę na usg by dowiedzieć się co bocian ma zamiar nam przynieść. Ciekawe co u innych staraczek, która testuje w najbliższym czasie? Może spróbowałybyśmy aktualizować tabelkę, w sumie dużo nas nie jest ale już trochę się gubię, która kiedy i co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety:-D ja teraz najbliższy test będę robiła po 20 więc jeszcze troche czasu! a nóż może bocian cos na wiosnę przyniesie:-D czy któraś z was też w okolicach końca miesiąca będzie testować :-D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo mama...
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!! Zachęcam was do odwiedzenia portalu ovufriend. Dzięki niemu znacznie łatwiej prowadzi się codzienne obserwacje, program samodzielnie na podstawie objawów wyznacza owulację, dzięki czemu łatwiej jest celować w odpowiedni dzień ;) Jest tam także forum, ciekawe porady, przyjemna atmosfera. Polecam!!! http://ovufriend.pl/?code=5f07032ed3a7e9b89508cb886871e0e97f418219 - tu się można rejestrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×