Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
Pewnie dumna z synusia jestes:-) slodziak:-) a twoja siostra ma termin porodu jeszcze na ten rok? A nie myslicie ze ta siarka z piersi za wczesnie wyplywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Mi w 5 mies wyplywala:-) :-) :-) a siostra na styczen ma:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Kurcze doradzcie mi co z psem mam zrobic normalnie juz chyba depresji dostaje wiem ze dzieci nie lubi zaopserwowalam to az ostatnio na dzialce zucal sie na 2letnie dziecko a to nie jest maly pies tylko mix amstaffa co zrobic boje sie a pozatym ta siersc wszedzie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Tesciowej daj :-) a tak serio to niewiem schronisko. Albo uspienie ale do tego podstawy trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Nie no bym nie uspala szkoda pieska no tescie mlodzi nie sa i watpie by chcieli a juz byla wzieta ze schrona no moze poszukam domu mu ale agresja przeraza mnie w stosunku do malych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ciezko bedzie znalesc mu dom. Jeszcze to wiesz sama ze ta rasa do kundelkow nie nalezy. Moja ciocia miala wilczura i zaczelo sie od agresji do dzieci potem mu odjebalo i pogryz ja miesnie miala szyte. Wiec z agresja nie ma zartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No tak dzieki za rade.jak tam ? Wakacje spedzacie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja do rzeszowa pojade do rodziny meza:-) bo maz ma w sierpniu urlop.wogole mam dzis dola czuje sie jakbym byla zla matka synek spadl z lozka poprostu niewiem jak sie to stalo przysnelam przy nocnym karmieniu dawid wczoraj wrocil z slowacji i znow w nocy pojechal i malo braklo i by im kolo odpadlo.bo bylo nie dokrecone.poprostu mam wielkiego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Czesć dziewczyny,przepraszam was za nieobecnnośc ale mały zabiera mi sporo czasu :-) dzisiaj byliśmy na dwórku tak smacznie sobie pospał w wózeczku Miłoszek,apetyt ma straszny ;-) jest tak łapczywy że po karmieniu mu się ulewa heeh,czkawka za każdym razem,ale jak byłam w ciąży to bez przerwy miał czkawki muj łakomczuszek,mały budzi się co 3,4 godz na karmienie w nocy w dzień jest bardziej aktywny,pampersy idą jak woda heheh ale najważniejsze że robi kupki i to jakie ;-) żółciutkie i git są takie jakie powinny być,troszke meczy się przy robieniu ale nie jest żle,jestem troszke zmęczona ale dajemy rade,nawet posprzątam i obiad zrobie :-) na wakcaje nie jedziemy mamy 5 km nad morze także za tydzień jedziemy pierwszy raz z misiem nad morze :-) pozdrawiam,a co u was? dominka nie łam się! mojej kumpeli też kilka razy dziecko spadło z łózka na podłoge bo była tak padnięta chwla nieuwagi i tak to już jest,ja uważam że jesteś świętną matką! i tak trzymaj! no z samochodami niema żartów,lepiej sparwdzać przed podrużą,buziaki dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
napewno nie jesteś złą matką takie rzeczy się zdarzaja nie martw się . No fajnie się masz że już na spacerki wychodzisz i nad morze z maluszkiem :) jodu powdycha :) no właśnie pewnie pieluszki szybko schodzą no ja jeszcze gromadze zapasy :) a wy co stosowałyście na pielęgnacje pępuszka ? bo ja słyszałam że wodą z mydełkiem dla dzieci przemywać tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Kazda polozna Ci powie ze octenisept to nie drogie noi patyczek do uszow i objezdzac pepuszek domisiowi odpadl szybko nie mozna go moczyc absolutnie.ale wszystko wam powiedza niechce sie wymadrzac dzis odwiedzil mnie pan policjant z kryminalnej pogadalismy napil sie pepsi glowny temat dzieci heh ten gosc ms niezle problemy co wynajmowal wczesnie ktos ciagle pyta o nich ale milo z kims pogadalam sobie:-) wlasciciel juz niema sily.ale ok:-) maz dostal zjebe nagial zasady umowy w pracy dla swietego spokoju i gosc niezaplacil 300€ i szyba pekla i niechce sie zgodzic dopiero jak zamowia i dowieza to zaplaci a mial wziasc przed montazem eh uzeranie sie z ludzmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Mi znowu położna odradziłą oscinosept niedociera wszędzie ,mówiła że naciągają ludzi w szpitalach mają podpisane umowy z nimi czy coś, że lepszy spirytus i tak przemywalismy i wczoraj przed kąpielą odpadł pępuszek,no pampersy mamy z dady i puki co się sprawdzają moge polecić w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Roznie mowia ja do dzis przemywam pempuszek bo chce to zuzyc:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
:) pszczółka dodaj jakąś fotkę dzidziusia:) no właśnie wszędzie różnie mowią ja narazie mam pieluszki z rossmana i z biedronki też chce zakupić dla porównania a mi się takie roztępy zrobiły na brzuchu ehh a tak dziwnie czuje tak chodzby dziecko podskawiwało :) a jak tam tesciowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka, teściowa się zapowiedziała za 2 tygodnie,mam nadzieje że niebędzie nas często nawiedzać,jak w szpitalu wzieła małego na ręce to nerwicy dostałam,teraz się troche wyciszyłam ona to zauważyła i powoedziała mi że ona niebedzie zemną rywalizować ;-) troszke przeginałam ale miałam chyba jakąś depreche poporodową,ale na głowe nie dam sobie wejsć co to to nie!!! synek jest taki słodki no zakochana jestem do szleństwa :-) wrzuce fotke jak spi z dydusiem :-) fasolka a ty jak z teściówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ale o nas nie jestes zazdrosna i mysle ze pokazesz maluszka:-) :-) :-) moja tescioa jest fajna ostatnio u mnie byla pochodzilysmy po sklepach i chwalila sie kolezankom ze to zona mojego najmlodszego syna ona zawsze mnie wychwala ze zaradna tez za dziecka przeszla duzo wiec moze to nas zblizylo ale nigdy sie nie wtraca i pomaga wtedy gdy poprosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A to w szpitalu byla u ciebie no to tak czesto nie wpada dopiero za dwa tyg to luzik:-) no moja narazie na urlopie heh wlasnie dobra tesciowa to taka ktorej jak sie powie to pomoze nie nazucajaca sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja to sie zastanawiam jaka ja bede tesciowa:-) bo domi to moje najwieksze cudo i najlepsze co mi sie przytrafilo Kocham Go no prawie kazda matka kocha swoje dzieci sama nie dostalam od mojej matki milosci nawet wiec teraz cala miloscia obdarzam domisia a wczoraj natrafilam na trudne sprawy rzadko to ogladam no ale byl fajny odcnek babka miala dwojke dzieci i poswiecala sie bez reszty zeby wszystkie matki kochaly swoje dzieci jak ona to swiat bylby piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Dlatego lepiej miec dwujke dzieciaczkow :-) bo jedno to wlasnie potem tak jest no ja wlasnie sie boje jaka ja bede mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka juz dbasz by mu nic nie brakowalo przeciez juz go kochasz juz pewnie to caly twoj swiat a jak sie urodzi to z******te uczucie do konca zwariujesz ja plakalam jak sie urodzil i polozyli mi kuleczke na brzuchu.oczywiscie to lzy szczescia nadal na wspomnienie tej chwili mam lzy w oczach nigdy tego nie zapomne jeszcze mam to uwiecznione jak chcecie poszukam tej ksiazki na necie i sobie kupicie opisuje sie pierwszy spacer i takie tam do roku chyba super pamiatka mam taka:-) Napewno bedziesz swietna Matka pszczólka tez jest zeby byc dobro matka najwazniejsze jest milosc i zapewnianie bezpieczenstwa jak sie pszczolka czujesz gdy widzisz maluszka z mezem bo ja zawsze sie wzruszam a jak razem spia to juz wgl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Wlasnie taka ksiazeczke w empiku widzialam a to po porodzie odrazu dziecko ci polozyli napewno niesamowite przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No niesamowite kurde tak mysle co by tu zrobic niechce tak duzych piersi mleka juz niemam a one nadal duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Chyba fajnie takie duze:-) maz pewnie zadowolony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ale sa dwa rozmiary niz wczesniej w iczym sie nie zapne w biuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Czesć kochane! U nas tropiki heheh 30stp w cieniu masakra! no nie mam kiedy tu i jak z wami popisać,cały czas pranie sprzątanie,gotowanie i najwazniejsze dziecko :-) ale uwielbiam przy nim robić,dzisiaj była u nas 2 raz położna i niema żadnych zastrzeżeń ;-) maluszek śpi,wstawiłam obiad,maż jeszcze spi ale za godzinke idziemy na dwórek niech się troszkę schłodzi,połozna odradzała wychodzenie na spacerki w silne słońce,także radzimy sobie super,dominka mi na chwile tylko pokazali maluszka przy cesarce po tych 14 godz męki zdażyłam mu tylko buziaka dać i mi go zabrali na pomiary i mycie,a potem maż go trzymał jak nas przenieśli na pooperacyjną sale,najgorzej jak płakał a ja niemogłam do niego wstać,bo kilka godzin trzeba było leżec to mi łezki poleciały z bezradności potem już było tylko lepiej,czuje się dobrze,rana troszke boli jak wstaję czy się obracam na bok a tak to jest git! mały je dużo :-) 2x dziennie kupka i to niemała heheh żółciutka,przepajam go w ciągu dnia bo mus ię pić chce,troszke koperku włoskiego,glukozy,dziennie ściaam 30ml mojego mleka z piersi :-( i tylko tyle daje resze dokarmiam bebiko mlekiem,a jak u was? fasolka,dominka? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Po cesarce tak jest najwazniejsze ze dochodzisz do siebie:-) a ja dzisiaj luzeczko otrzymalam wkoncu:-) :-) taka slodka posciel:-) a to malego tez glukoza dopajasz. A nosi pampersy jeszcze roz 1? Buziaki u nss tez mega upal pozdrawiam mamuski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja w sypialni mam 29 klime wlanczam:-) domisia zaczelo kaszlec chyba za suche pow a nawilzacz w kolo chodzi. Juz mam dosc tego ubalu niebezpieczne dla kruszynek ja sie proboje pozbyc do konca mleka... moja szwagierka bedzie miala za 10 tyg nikodema a ja 11 paz bede miala rocznego Domisia:-) :-) :-) Siostra bierze slub koscielny wogole nieliczy sie z moim zdaniem dalam za wygrana ale powiedzialam zeby do mnie nie przychodzila jak bedzie jej sie krzywda dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
aż taki zły przyszły szwagier? no dobrze zrobiłaś jak się zdecydowała to lepiej nic nie mówić już ja także wole u mojej siostry nie ingerowac . Pszczółka fajniutki Twój maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja nawet nie mialam do niej nr teraz ma karte i on w pracy wie do kogoo ona dzwoni i kto do niej zall ja bym sie na to nie godzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Sliczny Miloszek i ten cumelek bosko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×