Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość pszczółka13
Dzięki dziewczyny! dominka,fasolka ma rację nieingeruj w to, bo ty będziesz zawsze wrogiem ;-) jak sobie życie ułoży to jej sprawa i będzie miała pretensje tylko do samej siebie więc masz swoją rodzinkę i o nią dbaj a siostra moze i kiedyś ci przyzna rację i tak to juz jest że człowiek uczy się na błędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mi jeszcze miesiac zostal:-) i maluszek bedzie ze mna:-) a jak myslicie karuzela z miskami nad luzeczko to dobry pomysl?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,bardzo dobry pomysł muj przy tej grającej karuzeli usypia daje mu pieluszke koło główki i usypia :-) no to juz niedługo fasolka :-) a jak twoje samopoczucie i ile waży maleńka? kiedy idziesz na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
My bylismy u ksirdza w sprawie. Slubu koscielnego zrobimy go w 1 ur dominika:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Musze Domisiowi garnitor kupic ale bd slodko wygladal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Sorki jak nieraz jakas literowke zrobie ale pisze na tablecie i sie scina i dodaje jak nieskoncze pisac. Nierobimy wesela szkoda kasy male przyjecie na 35 osob. Z znajomych mamy tylko 3 pary bo to tacy znajomi na ktorych zawsze mozemy liczyc. Wiecie mam poczucie ze jestem gorsza moja siostra jest w ciazy nikt nie kazuje im robic wesela na 100 osob jak ich niestac.ciagle pozyczaja kase od starszej naszej siostry a matka da jej swinie mi nikt zlotowki nie dal moze dlatego ze widza ze wszystko mamy ale my oszczedzamy i dawid ciezko na to pracuje nieraz cala dobe robi nie spi po to zeby nam nic nie braklo a bartek po 8 godzin robi w tym zawodzie co moj dawid nawet mu robote zalatwil to nawet nie przyszedl bo wiedzial ze w dawida firmie zawsze jest full roboty i minimum 12 godzin sie robi. Znalala sobie takiego faceta co do roboty mu sie niepali wiec cale zycie bedzie na niego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
18 lipca ide na usg narazie jak wtedy byłam to 2kg waży:) no równo za miesiac mam termin :) ale jakoś taka zmęczona często jestem . No ja taką karuzelke fajna na allegro widziałam :) a pszczółka twój maluszek pieluszki jeszcze te najmniejsze nosi? Właśnie tak to jest w rodzinie ja swojego szwagra nie lubie poprostu jest strasznym egoistą moja siostra co mieszka odemnie 15min nawed się nie zapyta o moje samopoczucie więc ja się nie przejmuje bo po co także mamo na kafe lepiej olać to patrzec na siebie no i gratuluje ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoten bella
Witam:) Ciesze sie, ze niektore z Was zaszly w upragniona ciaze. Niestety nie wiem, czy wszystkie? A jak moje losy potoczyly sie...Kiedys pisalam, ze przestalismy sie starac i wrocilam do tabletek anty. Obecnie od stycznia ruszylismy ze staraniami pelna para, ale niestety musze brac metformax i clo, zeby w ogole pojawila sie u mnie owulacja. Dopiero miesiac temu mialam swoj pierwszy pecherzyk Graafa, wiec teraz bede testowac, czy udalo sie. Od momentu przyjmowania tabletek niestety cykle tez mi sie przedluzyly, wiec nie wiem, czy w 28dc nie bedzie za wczesnie na test, gdyz w 12dc mialam pecherzyk 2cm i ciekawe, czy wynik testu bedzie wiarygodny. Czy ktoras z obecnych tez miala takie przogody z zajsciem w ciaze, czy moze tylko ja jako autorka watku mam tak pod gorke?:( Eh...Trzymam za Was mocno kciuki i gratuluje, ze udalo sie Wam zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,jeszcze troszkę i Adeczka bedzie z wami :-) Dominka,racja! olej to i tyle :-) karoten bella,dawno cię niebyło :-) ja miałam przygody z hormonami przepisali mi clo gdzie miałam owulacje jak nic! i bez potrzeby po 2,5 roku starań gdzie miałam iść na laparoskopię i hsg przepisał mi muj nowy lekarz do którego jeżdziłam 1,5 godziny pociągiem duphaston i po 4 miesiacach brania duphastonu zaszłam w ciąże ale to mówie na własnym przykładzie i uniknełam zabiegów cudem,2 tygodnie temu urodziłam moje słoneczko :-) u ciebie jest problem tylko z owulacją? jakie badania przeszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka twój maluszek ile już waży? no już zaniedługo ale powiem wam że takie po sklepach chodzenie już męczące dla mnie jest . Karoten bella oby ci się udało ale to takie niesprawiedliwe kto dzieci nie chce to ma ich za dużo a potem zaniedbane chodzą . Życze żeby i tobie się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey dziewczyny ja chyb z domim pojade do lekarza bo cos charczy moze od suchego powietrza sprawdze masakra a moja szwagierka ma jeszcze 9 tyg do porodu:-) i moge sie zalozyc ze moja matka z siostra przyjda na roczek u matki ona moj mlodszy brat i jej facet tereska z bartkiem i powiedza ze prezent dadza puzniej bo tak na chrzcinach bylo ok nie maja kasy ale za te 5 osob musze w restauracji zaplacic a oni nawet glupiej grzechotki nie kupili nie zalezy mi na prezentach ale grzechotka 5 zl kosztuje....chociazby za ubranka moglaby kupic jakiegos danonka albo cos....a moja rodzina to masakra dobrze ze mam siostre starsza i brata co mieszka ze mna. Najbardziej boli mnie to ze pomagam a i tak jestem najgorsza witaj karoten:-) sory dziewczyny ze obarczam was problemami ale potrzebuje sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No mowi sie ze z rodzina to najlepiej na zdjeciu sie wychodzi cos w tym jest wiec nie warto sie przejmowac no latwo pisac ja tez rozmyslam ale potem szkoda nerwow. A to w restauracji roczek robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoten bella
Dziewczyny udalo sie:) Jestem w ciazy:) To byl 3 cykl z clo i dopiero w 3 cyklu mialam pecherzyk Graafa:) Dzisiaj bylam na usg i na podstawie ostatniej miesiaczki jest to ponad 4 tydzien. Pecherzyka ciazowego jeszcze nie widac, ale lekarz stwierdzil, ze widzi jakies zmiany w macicy i za 2 tygodnie ide zobaczyc, czy wszystko ok:) Jedynie, co dzisiaj jeszcze widzial, ze jajowody nie sa rozszerzone, wiec jaka szansa jest, ze ciaza nie bedzie pozamaciczna. Zobaczymy, jak to sie potoczy dalej... Co Wam radze...Chodzicie na monitoringi? Polecam naprawde bardzo, a to bardzo taka forme obejrzenia swoich jajnikow, bo dzieki temu wiecie, kiedy jest owulacja (mniej wiecej):) W przyszlym tygodniu robie badania, ktore zaleca sie kobietom w ciazy:) Karte ciazy tez dostalam i do tego duphaston na podtrzymanie ewentualnej ciazy, jesli rozwija sie dobrze. W ogole duzo jest staraczek albo ciezarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Karoten bella gratulacje dbaj teraz o siebie bo poczadki sa trudne . No tutaj ja jestem w ciazy i dwie mamusie na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Karoten bella bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo a tak wogole to jestem wdzieczna ze zalozylas ten watek bo mialysmy okazje sie poznac mam nadzieje ze bedziesz czesciej z nami pisac:-) fasolka jak tam ada??grzeczna?? A jak tam miloszek i swierzo upieczona mamusia jak sie czujecie ??? Ja bylam z domum u lekarza ma zaczerwienione migdalki ale sobie poradzimy:-) tak w restauracji :-) http://www.novaplus.pl/ wejdzcie sobie w galerie i tam zdjecia sala bankietowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoten bella
Dziewczyny jak ja zalozylam ten watek, to malo kto pisal, a pozniej stwierdzilam, ze chyba malo ciezarowek jest na forum i wbily sie w inne watki;) A co u mnie...Czuje sie na razie ok, ale przeszkadzaja mi bole, bo mam wrazenie jakbym miala zaraz dostac okres. Dlatego tez lekarz zapisal mi duphaston 2x1tab/dzien. Odezwe sie jeszcze pozniej. Ide spac. Dobranoc i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No u mnie adunia rozrabia:-) czuje jak sie podnosi:-) :-) no lepiej w restauracji zrobic bo gotowac puzniej heh no ja na poczadku ciazy tez mialam bole jak na okres ale nie mialam zadnych tabletek oprocz kwasu foliowego no balam sie ale taki bol jest normalny pamietam jak w 5tyg taki bol w nocy mialam ja juz poplakana ze cos nie tak ale takie bole to czasem norma lepiej jak cos niepokoi zadzwonic do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ladna ta restauracja:-) :-) a kiedy dokladnie roczek przepada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Czesć dziewczyny :-) dominka jak Domiś? fasolka,no juz c***ewnie cięzko bidulko,ale powiem ci że brakuuje mi brzuszka ;-) bo był tylko muj ! Miłoszek niewiem ile waży może jutro połozna go zważy bo przychodzi,wogóle jestem zalatana niewyspana,mały troszke popłakiwał mi ale teraz usnął albo kolki ale stawiam na bóle z brzuszkiem bo cięzko mu się było załatwć i płakał a mi serce pękało,ta niemoc jest najgorsza! pomasowałam go zrobiłam herbatke,termometrem pomogłam mu się załatwić i się uspokoił bidulek muj kochany,ide spać bo jestem wyczerpana heheh ale szczęśliwa,buziaki dla was i spokojnej nocy! karoten bella,gratulacje! wszystko będzie dobrze :-) pisz nam na bieżąco co i jak z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pszczolka kup sobie espumisan kropelki ja dawalam go domisiowi od trzeciego tyg dalam i od razu przeszlo u moich kolezanek tez dzialalo. No placimy 56 zl za os w tym obiad zimna plyta i napoje a placki i wodka wlasny zakres ale juz odkladamy bo maz zarabia napiwki w € i juz odlozylismy z tego 600 zl a roczek 3000 wyjdzie 11 pazdziernika moj muminek ma roczek:-) bylismy dzis w parku miniatur 30 zl wstep a karuzele super kino 5d bylo super:-) dla malego tez karuzele byly:-) a fasolkaza niedlugo bedzie coreczka z wami brakuje oj brakuje tych kopniakow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No ja to praktycznie wieszkosc lata z brzuszkiem przechodze a taki upal mamy dzs. No brzusia napewno bedzie brakowac:-) a na wspolny porod to maz dresowe spodnie musi miec czy inne moga byc? No ja sie troszke boje bo dzieciaczek sie nie odwrucila glowka w dol jeszcze. Pszczolka no to widze ze dobrze radzisz sobie z malenkim :-) duzo juz gosci mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Gości już było sporo, i jeszcze ich bedzie heheh dzisiaj przychodzi moja przyjaciółka i ona bedzię chrzestną małego,najgorsze jak dla mnie wizyty teściowej no szlak mnie trafia bo to takie dziwolągi są heheh,muj mąż był na porodówce w dzinsach może mieć co chce na sobie bo i tak dają fartuch,czepek i obuwie ochronne,ale wygodniej by mu było muj 14 godzin siedział przy mie także nie wiadomo jak długo będzie z tobą ale w dresach zawsze wygodniej :-) fasolka mała może się jeszcze obrucić :-) w razie gdyby się nieobruciła to zrobią ci cesarke ja ją dobrze wspominam,dziecko co najważniejsze jest bezpieczniejsze,bo widzisz mnie męczyli 14 godz zaczeło tętno spadać i ca łe szczęście że zrobili mi cesarke bo mały ułożył się wieszchołkowo i jakby się obniżył niżej w kanał rodny to mógłby się udusić :-( na szczęście wszystko dobrze się skończyło,po cesarce dawali nam cały czas przeciwbólowe w kroplówkach i było ok jak dla mnie najgorsze pierwsze wstanie po operacji i chodzenie ale to u mnie 4 dni znośne a potem z dnia na dzień coraz lepiej,czuję się bardzo dobrze,rana się goi ładnie już prawie nic nieczuje,niemartw się zobaczysz będzie dobrze!!! lece bo mały się budzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No ja cesarki bardzo sie boje bo dziecka wtedy tak nie dawaja tylko na nastepny dzien ale moze sie obruci oby a czemu tescie dziwolagi?:-) a tak wszyscy malego brali na raczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Kupilam zaproszenia ogolne wysle na e mailzdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pszczolka a tak sie balas ze nie bedziesz mogla sobieporadzic a teraz przyznasz ze juz jest spoko najgorszy pierwszy raz u ie domi juz lepiej gardla juz nie ma czerwonego ale tak goraco a my w domu bo mascia wygrzewajaca jest posmarowany i szyje ma owinieta.tylko jeszcze ten paskudny kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A dzisiaj karuzekla do luzeczka bedzie wyslana:-) :-) jeszcze posciel musze do luzeczka wyprac a ja slyszalam ze lepiej jak taki maluszek w rozku spi narazie bo lubia ciasno miec jak u mamy w brzuszku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No domi w rozku sie nie zmiescil w kocyk go owijalam:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
To domis duzy sie urodzil:-) bo mam duzy rozek az sie zdziwilam ze wielki jest:-) jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Mam okres wszystko mnie denerwuje jeszcze nikt mnie nie poinformowal ze prawnika dzis niema..maz do 22 bedzie pracowal rano jedzie i podobno ma robic 24 godziny jaj juz niemam sily mielismy isc do ksiedza wszystko sie inaczej uklada ja chce miec meza w domu co mi z pieniedzy i tak ma za malo jak na swoje umiejetnosci to lepiej zeby w domu siedzial ale tam nie da sie odezwac bo wywala z roboty szefy z dziecmi sobie siedza w domu niech oni sobie tak pracuja a dawid wazy juz 56 kg przy 180 jest coraz gorzej niema czasu jesc boje sie o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jak sie czujecie:-) ja dzis obdzwonilam caly krakow i na weekend mamy nauki:-) :-) :-) hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×