Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Nie wiadomo, ale jak nie ma ciąży teraz, to może wystartujemy razem za dwa cykle w starankach. Ja na razie nie chcę próbować, po wynikach, i może z 2 miesiące przerwy. Teraz bardziej będe uważać na dni płodne żeby ominąć, dlatego chciała bym dokładnie określać owu, co do dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska ja raczej nie mam za bardzo czasu żeby czekać :( Jestem chora na endometrioze która w każdej chwili może powrócić i znowu będzie trzeba laparoskopie robić i pół roku tabletki i pół roku z głowy a nie oszukujmy sie do młodości mi nie idzie, więc tak nie bardzo w moim przypadku czekać:( My wsumie jesteśmy zdecydowani w razie czego na in vitro i z takim zamiarem jedziemy do kliniki no chyba że profesor coś ciekawego wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem już solidny kawałek po trzydziestce, czas leci, jesteśmy zdrowi a nie wychodzi, jeszcze sprawdzam wyniki z tarczycy bo nigdy nie robiłam, okaże się w przyszłym tygodniu. Nie lubie czekać, ale tak radzi gin, chociaż 2 cykle, i co zrobić. Od tego cyklu, w drugiej połowie po owu będe do @przyjmować duphaston, wcześniej robiłam troche po swojemu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusiu sprawdz ta
tarczyce troche was podczytuje i chyba Ty pisalas o mikroporonienieniach nie chce Cie straszyc ale jak z tarczyca cos nie tak to trudno zajsc w ciaze i jajeczku ciezko sie zagniezdzic. daj sprawdzic tarczyce dokladnie. ja mam niedoczynnosc i hashimoto i mam straszne probelmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w przyszłym tyg będą wyniki. To jest mój problem że zarodek nie może się zagniezdzić w początkowej fazie, właśnie te mikroporonienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ... Ja dzisiaj mam baardzo dobry dzien bo wydaje mi sie ze spoznialska @ przyszla narazie jest bardzo skapa ale mam nadzieje ze sie rozkreci i zaczne nowy cykl.... :) w tym msc postanowilam codziennie robic testy owulacyjne i zobaczyc dokladnie co sie dzieje przez caly cykl a nie tylko w 11,12,13,14 dc... tak bede miala cala tabelke czarno na bialym ;p czytalam ze to baardzo dobry sposob..." Dziewczyny w poprzzednim msc zalozylam sobie zeszyt . zaczelam od ostatniego dnia msc codziennie rano mierzylam temp i wklejalam pasek z testu owulacyjnego . wczesniej robilam testy tylko w srodku cyklu i byly 2 kreski, zawsze jedna jasniejsza od drugiej , lecz byly... ale jak zrobilam tak teraz to sie okazalo ze najbardziej czerwone krechy mam 8 dc i temp gwaltownie wzrosla do 37,3 !!! O dziecko staram sie 2 lata ii wczoraj po raz pierwszy ujrzalam 2 kreeski na tescie ciazowym ! jutro ide na bete ! " Mam nadzieje ze moj efekt bedzie podobny :)))) Jak czytam takie wypowiedzi to az milo sie na serduszku robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki eyes , teraz sie rozchorowałam , @nadal nie ma ,dawno mi sie tak nie spóżniała , nie wiem co myśleć , objawów poprzedzajacych @tez żadnych ,wczoraj popoludniu jak juz wam pisałam test negatywny , narazie bety nie zrobie nie mam siły jakies grypsko mnie dopadło ide na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:-) Jaka tu cisza, jeszcze wszyscy chyba weekendem żyją;-) U mnie 19 dc i dół w dole podbrzusza, ale tak jak sobie obiecałam nic sobie na razie nie wmawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha właśnie przeczytałam co napisałam;-) oczywiście chodziło mi o ból w dole podbrzusza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Caly czas was podczytuje.Pierwszy cykl nie udany.Teraz 11dc.drugiego.Moze tym razem.GRATULACJE WSZYSTKIM ZAFASOLKOWANYM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie na razie dni płodnych nie widać, susza, ten cykl i tak odpuszczam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wchodze ale narazie susza.Mam nadzieje wyrobic sie do piatku bo maz mi wpiatek ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u mnie jedna kreseczka test robiony rano dzisiaj a;e objawów @ nie ma ani samej@chyba sie wybiore w czwartek na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwialodz3 ja też ide na bete w czwartek. Chce odrazu mieć czarno na białym. A nie zrobie sikańca i będe doszukiwać drugiej kreski lub myśleć, że test przeterminowany:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) U mnie nadal cisza @ ani widu ani słychu, bety nie robiłam bo nie chce się rozczarować A to co taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku zrob test nie trzmaj nas w niepewności. Trzymam za Ciebie szczególne kciuki. U mnie dzis koniec @ wiec kto wie co to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, byłam dzis u gin widziałam bijace serduszko, ciaza prawidłowa - 0,6 cm wielkosc, kolejna wizyta 25 lutego, czy któras robi badania genetyczne? test papa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze troche panikuje ale według tego opisu w trzcim tygodniu test domowy jak i badanie krwi moze nie wykryć ciazy :Dprzeczytajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfb ccvzfbg
ale to jest 3 tyg liczone od daty ostatniej miesiaczki a nie od stosunku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzdet
a czegoś nie doczytałaś? w trzecim tygodniu dochodzi do ZAPŁODNIENIA - żaden test tego nie wykryje, musi podnieść się poziom beta hcg... :/ a to trwa kilka dni, dlatego test robi się najwcześniej w terminie miesiączki. a ty rozumiem masz już objawy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiadz ciekawy artykuł, szczególnie o zatruciach i dla mnie ciekawe że jako jeden z objawów ciąży uznano plamienie, ja myślałam że jak plamienie to już coś niedobrego zaczyna się dziać. Trzeci tydzień ciąży to jest około tygodnia po zapłodnieniu bo wiek ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki, wtedy faktycznie jeszcze za wcześnie na testy. Czwarty tydzień ciąży jest około dnia spodziewanej @, wtedy można testować i beta już wykazuje, chyba dobrze myśle tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dzisiaj mam 27 dc jutro zrobię test jak znajdę gdzieś tani :) ktoś pisał, że w tesco są tanie a dobre. Czy mogłybyście mi pomóc w jakim dziale i czy w każdym? Ja czuje, że ten cykl jest spisany na straty. Kiedyś myślałam, ze wystarczy jeden cykl kochania bez zabezpieczenia w dni płodne. O ja naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to taka cisza? Umieramy śmiercią naturalną? Sylwia - Maruska ma rację, wiek ciąży liczy się od daty ostatniej miesiączki.. keiti- ja badań genetycznych nie robię, tzn. nic lekarz mi nie mówił, ale jak zleci - zrobię. pannacota - moim zdaniem testy ciążowe są w dziela kosmetycznym tam gdzie przezerwatywy, żele nawilżające etc.. ale tylko się domyślam, bo nie kupowałam w tesco.:) daj znać jak zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska1 dziekuje za twoja wyrozumialosc bo pomaranczowe hieny juz zaczely mnie chyba atakowac ze czegos niedoczytałam a ja nadal nie mam @ i porpostu już zaczynam powoli panikować bo troche sie przeziębiłam a boje sie wziąć jakiekolwiek leki bo nie mam tej pewnosci czyli jednak bede musiala isc na betke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×