Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Supher lethicia, to możesz teraz spokojnie założyć nowy wątek dla przyszłych mam, a ponieważ jesteś założycielką i udało się więc u nas wszystkich tutaj na wątku też musi być sukces, powodzenia i wszystkiego dobrego, niech dzidza rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusa
Gratulacje!!! Ja powinnam jutro dostać@ już sobie miejsca nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lethicia-gratulacje!!:) ja póki co - drugi dzień opóźnienia @..Ale czasem się zdarza, więc pozostaje czekać..:/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik skacze i jak u ciebie? barzo jestem ciekawa jak zakocznczy si ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl......@ 04.02.2013.....test....???...........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@05,02,2013........te st05,03.........26 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl.......@21.12.............? Dziewczynki uzupelnilam dane w tablece bo dostałam własnie @ zestresowałam sie bardzo w pracy i przyszła momentalnie:P oczekuje-witaj kochana nie odzywałam sie bo byłam chora i lezałam w łózka a na bete nie poszłam bo nie zdążyłam :P staram sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorkiem (bardziej nocą..:P ). Dziś 3 dzień opóźnienia @...napięcie rośnie...ale chcę wytrzymać jeszcze ze 3 dni :P bo pewnie przylezie ... A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak tam u was ? Jakies nowosci ? Czekam na same dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie dzis 19dc :) staranka caly czas. wydaje mi sie ze dopiero wczoraj mialam owu ale pewnosci nie mam wiec przytulanki caly czas sa:) zobaczymy co z tego wynikniw:) jutro ide do gina z tym bolem co pisalam zobaczymy co mi powie i jak mnie potraktuje. myslicie ze jak zapytam czy jestem juz po jajeczkowaniu to mi powie? nigdy nie pytalam o to wiec jestem ciekawa. dziewczyny ktorym sie udało !!! jak macie jakieś zdjecia z usg to koniecznie dawajcie chetnie zobacze nawet jak prawie nic nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już wiosna, tulipany w ogódku powychodziły z ziemi, a ja czekam na @ i od nastęonego cyklu do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) fajnie, ze jeszcze temat zyje, myslalam, ze wszystkie gdzies uciekniecie.. oczekuje -- myslę, ze lekarz powinien Ci powiedzieć, skoro u mnie powiedział, z którego jajnika "wyszla ciąża" jak to określił, to znaczy, ze widac to na usg :) daj koniecznie znać. Czytam was codziennie i trzymam kciuki. Sama pisze niewiele, bo co tu pisać ? że zjadłam 3 pączki i mi niedobrze :P niewiele się u mnie dzieje, praca, dom, praca... Aaa,jeszcze mąż mnie wyciągnął do hurtowni art dzieciecych - bo chciał popatrzec na wózki :D i tyle.. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam, kobietki?:) U mnie dziś kolejny dzień (bynajmniej do tej pory) bez @.. Miałam dostać 04.02..chcę poczekać tak do niedzieli..jak nie przyjdzie - w poniedziałek pewnie zrobię test. Póki co, piersi mam nadal napięte, ale niebolące, brzuch mocno nabrzmiały (mocniej niż na @)...i dość twardy (o ile to ma znaczenie:P i nie...to nie gazy :P :P ) poza tym...rozkojarzenie, ale tego nie wiążę z ewentualną ciążą :) po prostu zmęczenie i tyle, tak myślę.. A jak Wasze samopoczucie? No i tych, co wiedzą, że są w ciąży?:) mam nadzieję, że wszystko po Waszej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowata.
oczekuje gin po zrobienu isg na pewno ci powie. Ja byłam 3 dni temu i dosłownie mówiła że za chwilkę będzie owulacja bo pęcherzyk pęka a urusł bardzo ładny :) więc kazała 2 dni ostro do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Przede wszystkim gratuluję wszystkim nowym przyszłym mamom - Lethicia26, Lussia25 - super, że się wam udało! Ja zdania nie zmieniłam, tak jak napisałam - po nieudanym styczniowym cyklu robię przerwę i zaczynamy od nowa starać się w maju. Zagladam do waszego tematu, bo chciałam zapytać o poradę i opisać mój przypadek... ale to w kolejnym poście, bo opis będzie długi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to opisuję mój "przypadek" i proszę o poradę, bo naprawdę sama nie wiem już co mam o tym myśleć... W styczniu staraliśmy się o dziecko, 26 stycznia rano zrobiłam test - negatywny i po 2 godzinach dostałam okres ;). Teraz jestem kilka dni po okresie (moje @ mają zwykle ok. 7 dni). Przedwczoraj mąż mi powiedział, że urosły mi piersi (ja nie zauważyłam ;) ) i żebym zrobiła sobie test, bo może jestem w ciąży. Trochę go wyśmiałam, bo przecież test negatywny + normalny okres (zupełnie taki jak zazwyczaj) zupełnie ciążę wyklucza. No ale dziś rano wstałam i tak mnie bolały piersi, że jednak sobie ten test zrobiłam. No i prawie padłam z wrażenia, bo zobaczyłam całkiem wyraźne 2 kreseczki. Oczywiście nie wytrzymałam tego napięcia ;) i zrobiłam sobie w ciągu dnia jeszcze jeden test - wyszedł negatywny, bez choćby cienia drugiej kreski. Zgłupiałam... Kupiłam jeszcze kilka testów, zrobiłam ponownie, znowu totalny negatyw... Nie rozumiem tego kompletnie - czy to możliwe, żeby ten pierwszy test był jakiś felerny? A jeśli nie, to jak to możliwe, że po tak długim czasie testy nie-z-porannego-moczu wychodzą całkowicie negatywne? Co o tym myślicie? Bo ja się totalnie w tym wszystkim pogubiłam, a nie chcę sobie robić głupich nadziei, jeśli to nie ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiuję też sobie ten opis do nowego wątku, może dostanę więcej odpowiedzi... Pewnie test z krwi wyjaśniłby najwięcej, ale mogę go zrobić najwcześniej w poniedziałek, bo jutro nie mogę wziąć przepustki w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowata.
Tymianek może to jednak ciąża. A powiedz jakiej czułości były te testy może pierwszy to 10 a ta reszta to 25 i nie wykryły. Ile trwał okres i czy był skąpy czy obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowata - wszsytkie testy były tej samej czułości (10) i z tej samej firmy (Pepino). Tyle, że tanie i te najprostsze - cienkie paseczki bez plastikowej obudowy, identyczne jak testy owulacyjne. Zastanawiałam się nawet, czy przez przypadek do opakowania z testu ciążowego trafił test owulacyjny i stąd "pomyłka". Głupieję już z tej niepewności ;) A okres całkiem normalny, tak samo obfity i tej samej długości co zawsze (czyli bardzo długi 7-dniowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze (bo nie wiem, czy śledzisz wątek od początku), że w ciąży już byłam, więc w temacie starań i ciąży jestem "obyta" i myślałam, że nic mnie już nie zaskoczy, a tu jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowata.
No to cięzko mi powiedzieć najlepiej idź na Bete dla pewności przynajmniej nie będziesz się stresować a jak to ciąża to im wcześniej wykryta tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zrób jutro rano test z porannego moczu... kurczę sama ciekawa jestem ;) A na innym wątku coś Ci ktoś podpowiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny poranek, my jużmamy wiosne za oknem, ja w zasadzie nie mam sięczym pochwalić jeżeli chodzi o dolegliwości cyklu, czekam na @, bolące piersi jak w drugiej fazie, chociaż nie wiem czy w ogóle w tym cyklu była owu bo kompletnie nie zauważyłam objawów, bardzo jestem ciekawa co u ciebie Tymianek111? Zrobiłaś dziś rano test? i jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) no Tymianek niezla opowiastka :) oby okazalo się że mąż ma dobre oko:) a Ty jestes w ciąży:) Ja na 13,30 do gina... słuchajcie wiem ze wczoraj pytalam czy wykryje mi owu i wiem juz ze tak a czy powie mi tez ze jestem juz po i np bedzie mogla powiedziec np.kiedy byla? nie wymagam cudow ale chodziaz czy powie mi ze np.byla dzien wczesniej (jesli byla)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje mi się wydaje, że tak :) Tymianek czekamy na relacje z porannego testowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska28
Wiam, czesc dziewczyny chcialabym sie przyłaczyc do forum:) w lidtopadzie skoncze 28 lat , staramy sie z narezconym o dzidziusia, pare razy próbowalismy w tamtym roku ale bez skutku, teraz zaczelismy jzu powazne starania. Wczora spróbowalismy 2 dzien dni płodnych , zobaczymy czy się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska28
sory za literówki ale jestem w pracy, pisałam mega szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie a wiec... nie mam tylozgiecia...jesli przez nastepne dwa misiace nie zajde to skieruje mnie na laparoskopie. w lewym jajniku byly trzy pecherzyki ale one maleja wiec albo jestem po owu z prawego co niby tak powinno byc (jesli odbywa sie raz z lewego a raz z prawego ) abo bedzie to cykl bezowulacyjny ale dziwne bo pecherzyki rosna (tak powiedziala) w 5dc mam isc na usg czy rosna pecherzyki. dodam ze u mnie dzis 20dc wiec na pewno nie pekna te z lewego mialy tylko 11, 13 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - witam popołudniem :) - Tymianek i jak? Właśnie zamówiłam pierogi i.... zaraz je przywiozą :) do tego dołożyłam gołąbki - pyyycha. Apetyt mi dopisuje, oby nie za bardzo bo przez drzwi się nie zmieszczę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×