Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Martusia jestem pewna że coś musi w nich byc... moja znajoma , o ktorej wczesniej pisalam starala sie o dzidzie 6 lat! po 2 msc z ziolkami zaszla w ciaze , a uwierzcie ze probawali wszystkiego , nawet in vitro . Dlatego w nie wierze . W internecie rowniez czytalam mnostwo dobrego na ten temat. A z drugiej strony to nie mam nnic do stracenia , przeciez to sama natura , co prawda nie mozna przesadzac z nimi i trzeba sie dostosowac do zalecanej dawki , bo mozna biedy narobic inaczej byly przypadki przestymulowania jajnikow. A pije się je 3 msc bez przerwy nawet 1 dniowej , caly cykl, pozniej po 3 msc przerwa na miesiac i dalej , jesli trzeba :) bo wiekszosci udawalo sie w 2 msc z tego co slyszalam , i czytalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja po wizycie dzidzius ma sie dobrze ma ok 4 cm , dostałam skierowanie na badanie genetyczne i test Pa-Pa oraz podstawowe, widziałam 2 raczki, 2 nozki, 2 połkule, nie dał zmierzyc kosci i nie chciał sie odpowiednio ustawic, serduszko bije biarowo:) jest sliczny , ulzyło mi bo cisnienie na wizycie ze strachu miałam 150:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie statystyki zachęcają, może i ja tych ziółek spróbuje. Puki co dziś wchodze w faze plodną, ale mąż ucieka na noc do pracy i tak w tym tygodniu, więc nie wiem czy w najbliższym czasie coś będzie z naszych przytulanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny! Gratuluję, coraz więcej z was już ma dzieciątko pod sercem :) U mnie 2 dzień kolejnego cyklu. Za tydzień pierwszy wyjazd, na początku kwietnia drugi, a potem wracam do was i do starań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie jak narazie wszystko ok brzuszek troche pobolewa jak na @ czekam na ziolka :P eyes piłaś?? jaki mają smak bo boje sie tego najbardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez spróbuje tych ziółek:) dzis 29 dc:) @ jeszzce nie ma:) moze nie przyjdzie...piersi bolą bardzo i są ogromne:) ku zadowoleniu mojego M:) ja wyjezdzdam do Poznania w przyszlym tyg. czeka mnie ciezka podróz:/ ale tylko na 2 dni wiec powoeli wsyztsko planuje, choroba mamy mojego M jest straszna:/ ciezko mi czasem to wszystko znosci, dobzre ze remoncik juz zaczynamy:) teraz jezdzimy za kuchnią:) pozdrawiam was kochane:) i trzymajcie za mnie tez kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@26.02.2013... ...test.26.03........25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Malinowaaa.........4 cykl..........@ 16.01.2013.....test...???.........25 Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 sylwialodz3..........3cykl...........@05,02,2013......test 05.03.......26 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 Ewcia1982............3cykl...........@10.02......... .....test 09.03...30 oczekuje............5 cykl............@ 22.02.2013........test.????????.21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26 Ja się uaktualniam dzisiaj w nocy przyszłą @ :) Ciesze się że tak szybko :) w tamtym msc musialam 2 tyg na nia czekać ... katorga... Sylwia jeszcze nie piłam od dzisiaj zaczynam , tak jak mowilam z 1 dniem :) keiti78 super wiadomosci ! To musiałą byc piekna chwila jak zobaczyłaś juz dzidziusia :) zazdroszcze , Widze ze masz się dobrze :) to fajnie ... Martuska przytulania nie musza byc tylko wieczorem :) ranem atakuj meza:) tymianek juz czekamy z niecierpliwością ! wracaj jak najszybciej! syska moze nie bedziesz musiala probowac ziolek :) Dziewczyny aktualizuje się w tabelce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes- a mysłałam że już dostałaś:P no dobra ie doczytałam :P Dzisiaj ledwo wstałam z łóżka i pozwoliłam sobie pospać do 12 mój organizm wrecz krzyczał chce spać chce spać!!!!:Pech ten stres zwiazany s praca mnie zje...Dobrze że mam duże oparcie z mężu bez niego chyba bym nie dała sobie rady:)dał mi porządnego kopa w tyłek i kazał głowe nosić wysoko tak jakby sie nic nie stało :P Kochany prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes no właśnie te poranne ataki troche nam nie wychodzą, bo on jest zmęczony po nocy a ja się spieszę z małą do przedszkola, a ja pracuje tu troche nie na cały etat ale w ciągu dnia za bardzo nie ma jak, i jest trochę problem a z drugiej strony szkoda mi cyklu, pojutrze powinnam mieć owu, zrobie test i zobaczymy może wtedy zaatakuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) u mnie 5dc bylam na usg i wszystko swietnie:) mam przyjsc w 13dc zobaczymy pecherzyk a potem w 18 i zobaczymy co i jak. jak pecherzyk jeszcze bedzie to dostane zastrzyk zeby pekl. moze w tym miesiacu sie uda:) a i namawiam meza zeby zrobil badanie nasienia wiec tez duzo sie wyjasni..pozdrawiam Was i za wszystkie trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny co tam u was slychac kochane?:PBeatko jak twoja wizyta w Łodzi u mnie 22 dc prawie 23 :)odnotowałam niewielki wzrost temperatury (mierzonej dopochwowo )- dzisiaj 37,4 :/ale nie czuje sie chora:/poza tym że dzisiaj ledwo wstałam jak już pisałam wcześniej ale to dlatego że mój organizm musiał odpocząć i ciężko mi było otworzyć oczka:Pno i czekam na swoje ziołka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutina
Witam Staram się z mężem o dzidzie niestety jeszcze nie ujrzałam dwóch kreseczek :(. Problem w tym, że przez te negtywne testy nie chce robić kolejnych, poprostu nie che się zawieść. Ostatnio jednak nie wiem co sie dzieje okres powinien być 13 lutego jednak nadal go nie ma. Piersi bolą, sutki się lekko powiększyły i od jakiegoś tygodnia mam ból brzucha jak przed okresem kilka razy dziennie o różnych porach i takie jakby rozciaganie się macicy. Często odwiedzam toaletę ale nie oddaję dużych ilości moczu. Jak sądzicie może to być ciąża? Bardzo bym się ucieszyła. Test planuje jednak zrobić ale chcę poczekać jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lutina..podziwiam cię , już tyle ci sie spoznia okres a jeszcze nie zrobilas testu ..gratuje cierpliwosci:) zrób test i dawaj znac:))nie bój sie bedzie dobrze trzymam kciuki!!! chyba , że masz bardzo nieregularne @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!:P jak tam dziewzyny?? Ja niedawno wstałam znowu ciężko mi było sie podnieść jak tak dalej pójdzie t chyba sie wybiore do lekarza po skierowanie na badania syska co tam u ciebie bo dawno cos chyba nie pisalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutina, takie opóznienie, rób test kobieto, też podziwiam cię że tyle wytrzymałaś, ja obstawiam ciąże, a jak zrobisz test to nam się tutaj pochwal. Syska a jak u ciebie, kiedy termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwialodz, hej Maruska, okres ma być niby dzis lub jutro... w sumie na luzie pochodze do wszytskiego...nie oddzywam sie bo nie mam czasu na nic...teraz akcja kuchnia..jezdzimy za meblami itd...@ napewno pewnie przyjdzie bo mam mega cisnienia i dzis sie mega znowu poklocilismy i to bardzo powaznie...nie wiem co bedzie teraz rycze...pozdrawiam was...jak cos sie odezwe jutro:/ pappa dziewczyny fajnie ze o mnie apmietacie:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysia ta klotnia pewnie jest spowodowana stresem zwiazanym z tym remontem czy innym nie wiem co wy tam robicie w kuchni gwarantuje ci ze po bedzie juz dobrze u mnie bylo to sam jak robilismy remont mieszkania to moj maz kazdego dnia sie wyprowadzal bo jtak sie klocilismy:) u mnie kolejny dzien cyklu Ziółka przyszły:P teraz czekam na @ i zaczynamy działać od nowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska - głowa do góry, kłotnie, a potem godzenie sie ;) norma ;) 3mam kciuki za te, którym spóźnia się @ i za starające się! Ja mam dostać @ 9marca..oby nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) zaraz poczytam co tam u Was, na razie tak zerknęłam tylko.. Sylwia - wizyta super:) naprawdę.. Poszalałysmy z koleżanką w Manufakturze, potem w Porcie. Poczyniłam tez pierwsze zakupy ciążowe :P w manufakturze kupiłam 2 pary spodni, spodniczkę, bluzkę, tunikę, 2 sukienki i bolerko ( w czerwcu mamy wesele w rodzinie i jedną z tych sukienek + bolerko kupiłam właśnie z nadzieją, ze sie zmieszczę :P ) w porcie też kupiłam jedne spodnie ciązowe, takie ala bojówki - super. Nie musze dodawac, ze narazie to wszystko na mnie wisi dramatycznie, ale w koncu chyba brzuch sie pojawi, wiec garderobę już mam :) Nasi męzowie w tym czasie zabawili gdzies na basenie, chyba w nowej gdyni.. ogolnie było tak super, ze mielismy wyjechac w niedziele po 15, a wyjechaliśmy po 20. Efekt taki, ze do domu dotarlismy ok 1 w nocy i w poniedziałek nikt nie wiedział o naszym istnieniu, ale warto było :P .Nie wiem czy mi przeszła juz tak wszechogarniajaca sennosc, ale na razie tak mnie nie scina, dzis przezyłam cały dzien bez spania, byłam w pracy i funkcjonowałam nawet niezle, jedyne co to trochę mi niedobrze sie robi, ale wieczorami, nie rano :O A no i szanowny małżonek 8 marca wybiera się ze mną na usg obejrzec lokatora - powiedział mi to własnie 10 min temu :P, znajac mojego meza do tego 8 zapomni o tym 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko cieszę się że twój wyjazd się udał i że się zrelaksowałaś:P ja chyba tez wyciagne meża na wieś do babci zeby sie oderwac od rzeczywistosci i zapomniec na chwile o problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutina
Hej dziewczyny! Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki !! :D Wkoncu po ponad roku starań udało się cieszymy sie strasznie dzieki, że trzymałyście kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutina gratuluje, ja obstawiam ciąże u ciebie, duże opóznienie, objawy nie mogło być inaczej, teraz niech ci dzidzia zdrowo rośnie. Ja jestem właśnie po owu, przedwczoraj pobolewanie, wczoraj test owu pozytywny, wcześniej testów nie robiłam bo właściwie potrafie dość określać u siebie ale zachęcił mnie ten topik, i inne, i spróbowałam w tym miesiącu, faktycznie ból owulacyjny miałam dzień przed dodatnim testem. Przytulanka były przedwczoraj, mimo nocnej zmiany męża, udało się w ciągu dnia, nawet mieliśmy ochotę, potem jednak wszystko wypływa podczas aktywności ale to chyba nie ma znaczenia. No a teraz czekamy, zobaczymy co ten cykl przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutina
Maruska1 trzymam kciki za Ciebie. Uda się na pewno i za niedługo będziesz się nam chwaliła dwoma kreseczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×